Apie Woof Whiskers – Woof Whi

Čia, „Woof Whiskers“, mes domimės visais šunimis. Pagrindinis dėmesys ir aistra yra šunų maisto analizė, padedanti šunų savininkams priimti protingesnius sprendimus dėl savo augintinių. Viskas, ką darome, turi mokslinis ir faktais pagrįstas požiūris. Žiūrėdami į šunų maistą, mes žiūrime į ingredientų sąrašą, kad sužinotume, ko yra šunų maistas, kad nustatytume kokybę. Kartais yra kenksmingų ingredientų ar prieštaringų maisto dažų, kuriuos reikia išsikviesti.

Mes taip pat naudojame šuns ėdalo garantuotą analizę, kad parodytume maisto baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekio sausųjų medžiagų kiekį. Naudodamiesi savo moksline akimi, mes atlikome išsamiausią šunų maisto analizę, kurią rasite. Mūsų pastangos sulaukė pramonės ekspertų, tokių kaip naminių gyvūnėlių ėdalo pramonės, pripažinimo ir aprėpties.

Norite susisiekti su žmonėmis? Atsiųskite mums pastabą.

Woof ūsų šunys

Nors mes labai rimtai žiūrime į šunų maisto švietimą, mes taip pat mėgstame leisti laiką su savo šunimis! „Woof Whiskers“ būtų niekas be mūsų patikimos keturkojų apžvalgininkų komandos. Čia yra šunys, kurie čia dirba sunkų darbą, o mes tik stebime!

Kartoffelis (kuris vokiečių kalba reiškia „Bulvė“) yra berniukas, kupinas energijos! Mes visada klausiame, kokia jo veislė – jis yra Australijos aviganis, Berno kalnų šuo ir Auksaspalvis retriveris, sveriantis 90 kg. Kartoffeliui patinka visi žaislai, ypač teniso kamuoliukai ir žaislai, kuriuos jis tikrai gali kramtyti (kai kurie jo mėgstamiausi yra išvardyti mūsų patvariuose šunų žaisluose, skirtuose kietiems kramtomiesiems žarnoms).

Pidgy yra šmaikštus „Huskie“ / „Shepard“ mišinys ir Kartoffelio sesuo. Nepaisant to, kad pusė jo svorio yra 45 kg, ji ​​mėgsta žaisti grubiai ir maišyti!

Saša yra šmaikštus borderkolis, aviganis / galvijų šuo, mėgstantis vijoti burundukus. Ji sveria apie 55 kg, o jos mėgstamiausi žaislai šiuo metu yra automatiniai kamuoliukų paleidimo įrenginiai.

Gyvūnų prieglaudos, kurias remiame