Makiažo tendencijos reiškia mažiau

Jūs tikriausiai žinote keletą memų ar straipsnių, kuriuose šaipomasi iš garsenybių be makiažo. Daugelį metų moterys patyrė didžiulį spaudimą visada būti gražiomis. Tačiau žvelgiant į Vakarus galima pastebėti vis didėjančią nesutarimų su šia „visada“ ar kitaip tendenciją – įrodyti, kad makiažas skirtas ne tikrajam jūsų veidui padengti, o tik natūraliems kerams pabrėžti.

Mažiau reiškia daugiau?

Jau kurį laiką įvairiuose mūsų gyvenimo plotuose skambėjo raginimai saikingai. Gerai ar blogai, tikrai tuo metu, kai visko yra per daug, o laiko vis dar nepakanka, verta kuo labiau sumažinti net nereikalingą energijos ir net pinigų praradimą. Reikalaujama, kad moteris būtų graži bet kokio amžiaus ir tuo pačiu visada linksma, judri ir judri. Reklaminiai skydai iš visur jums šaukia, kad dar nesate pakankamai liekni, kad jūsų plaukai galėtų labiau blizgėti, o drabužiai gali būti naujesni, geresni, brangesni. Tuo tarpu daugelis moterų nenori naudoti šimto kosmetikos priemonių ar siekti skalpelio – jos nori būti priimtos tokios, kokios yra, ir vis dar jaučiasi vertingos ir gražios. Būtent jiems buvo sukurtas tai, ką galima pavadinti natūraliu makiažu.

Makiažas, kurio nematote

Vis daugiau kosmetikos kompanijų reaguoja į augančią tendenciją „mažiau yra daugiau“. Skelbimų lentose galite dažniau rasti veidus, kurie atrodo taip, lyg jie nebūtų nudažyti. „Makiažas, kurio nematote“, „nuogas makiažas“ arba „make up no make up“ – tai stilius, atėjęs pas mus iš Vakarų. Priešingai nei atrodo, esmė čia yra ne naudoti kuo mažiau kosmetikos, o pasirinkti jas atitinkamai. Nenuvarginkite odos per storu pudros sluoksniu, žiemą taip pat saugokite ją nuo šalčio, o vasarą nerizikuokite, kad pamatas nuvarvėtų. Kaip pasidaryti tokį makiažą?

Grimuoti ar negražuoti?

Panašu, kad jo nėra, bet yra. Jo tikslas yra nuslėpti nepalankius dalykus ir pabrėžti pranašumus, bet ne akivaizdus, ​​spalvingas ir intensyvus. Natūralus makiažas, kaip rodo pavadinimas, turėtų sukelti įspūdį, kad atrodote natūraliai. Kad galėtumėte laisvai sakyti, jog „jūs gimėte toks gražus“. Pažymėtina, kad daugelis bulvarinių leidinių ir pramogų svetainių parodo, kaip kai kurios įžymybės gali atrodyti gražiai be makiažo. Sunku pasakyti, ar šiose nuotraukose iš tiesų matyti veidai, net šiek tiek netepti šepetėliu, ar jie tiesiog puikus natūralaus makiažo pavyzdys. Neabejotina, kad daugeliui moterų makiažo nereikia kiekvieną dieną, netgi rekomenduojama nenaudoti per daug sunkiosios kosmetikos, nebent tik odos labui. Tačiau yra žinoma, kad ne visada jausitės pasitikintys savimi ar tinkamai pasiruošę ypatingai progai, jei išeisite iš namų visiškai nedažyti. Natūralus makiažas gali būti išeitis. Be to, šios tendencijos laikosi didžiausi: „Chanel“ su „Les Beiges“ kolekcija, „Dior“ – „Nude“, „Bobbi Brown“ – „Nude Beach“ ar „Givenchy“ – „Hotel Privee“. Raktiniai žodžiai yra šviežumas, sveikata ir gyvybingumas.

Kaip pasidaryti makiažą, kad jis būtų nematomas?

Taikyti subtilų makiažą nėra taip lengva, kaip gali atrodyti. Visų pirma, tikriausiai reikia įsigyti visiškai kitokią kosmetiką nei ta, kurią naudojote iki šiol. Štai keletas nuogo makiažo taisyklių:

1. Rūpinkitės savo oda – pagrindinis natūralaus makiažo principas yra kasdienė veido priežiūra, kurią sudaro tinkamas valymas ir drėkinimas, taip pat kartkartėmis naudojamas pilingas. Sveika veido spalva suteiks jums natūraliai gražią išvaizdą ir padarys ją jautresnę kosmetikai.


2. Pasirinkite tinkamai suderintą pagrindą –
ji neturėtų sausinti odos ir jos pasverti, ją turėtumėte puikiai pritaikyti prie savo odos tipo ir užtepti specialia kempine ar teptuku.


3. Naudokite paryškinamąjį maskuoklį –
aplink akis ir ant vokų, taip pat ten, kur yra odos spalvos pakitimų (tada ji turi būti labiau dengianti konsistenciją). Tokia kosmetika leis jums pašviesinti tamsesnius veido taškus, suteikdama spindesio ir gyvybingumo.


4. Naudokite tik subtilias ir natūralias spalvas –
šešėliai iš tikrųjų nereikalingi ir tikrai nėra spalvoti. Jūsų spalvos subtiliame makiaže yra kremai, smėlio spalvos, pudros ar persikų rožinės spalvos, nuogi, lūpų blizgesys natūraliu lūpų atspalviu arba bespalviai, pudra niekada nėra tamsesnė už veido spalvą.

Ir tu gali būti žvaigždė be makiažo.