Koks geriausias 2021 m.

Mieli kavos mėgėjai, jūs netrukus pakeisite savo gyvenimą! Galbūt manote, kad mes perdedame, tačiau, baigę skaityti šį vadovą, būsime tikri, kad apsigalvosite. Jei kava yra jūsų žlugimas ir geriausias jūsų sąjungininkas kasdien, neįmanoma, kad namuose neturėtumėte superautomatinio kavos virimo aparato.

Kodėl? Labai paprasta: ar galite įsivaizduoti, kad jūsų mėgstamiausia kavinė (kurioje ruošiama geriausia kava) yra jūsų virtuvėje? Na, tai galite gauti su tokio tipo kavos virimo aparatu. Tiesą sakant, jie yra tokie galingi ir funkcionalūs, kad jiems mažai ko pavydėti labiausiai pripažintų įstaigų. Skaitykite ir sužinokite viską.

Svarbiausias

 • Daugeliui gera kava ryte reiškia, kad diena pradedama kuo puikiausiai. Dėl šios priežasties yra tokių, kurie net išvyksta prieš namus, kad turėtų laiko užsukti į mėgstamą kavinę. Jie tikriausiai neturi superautomatinio kavos virimo aparato.
 • Naudojant superautomatinį kavos virimo aparatą, profesionalios kavos gaminimas bus torto gabalas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti jums labiausiai patinkančias kavos pupeles (kartais ir maltą kavą) ir paspausti mygtuką. Pasiruošę, dabar galite mėgautis priešnuodžiu ankstyvam rytui!
 • Kai eisime pasirinkti superautomatinį kavos virimo aparatą, kuris nudžiugins mus pabudus, bus būtina atsižvelgti į tokius aspektus kaip funkcionalumas, kai kurios techninės detalės, universalumas ar priežiūra.

Geriausi superautomatiniai kavos aparatai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Ar bandėte ieškoti superautomatinių kavos aparatų prisijungęs? Didėjanti tokio tipo mašinų paklausa lėmė masinį tiekimą. Todėl vis sunkiau rasti geriausią. Mes atlikome jums „nešvarų darbą“ ir, atlikę keletą tyrimų, norime pateikti keletą rekomendacijų, kaip nukreipti jūsų paiešką.

Įmantriausias superautomatinis kavos aparatas

Jei norite geriausio iš geriausio, to ir ieškojote. Su šiuo itin automatiniu kavos virimo aparatu galite mėgautis iki šešių skirtingų kavos gėrimų, visada paruoštų tuo metu ir pagal jūsų skonį.

Jame yra 100% keramikos malūnėliai, malantys kavą dideliu greičiu. Be to, jame yra įmontuotas pieno ąsotis, skirtas jūsų kūrybai pagerinti. Jo „AquaClean“ filtras garantuoja maksimalų našumą.

Funkcionaliausias superautomatinis kavos aparatas

Šis itin automatinis kavos aparatas yra tinkamas gardžių kavų ruošimui dėl savo „Thermoblock“ sistemos, leidžiančios užfiksuoti gryną kavos esmę. Be to, jo valdymo skydelį yra labai paprasta naudoti, o jūs galite pritaikyti maltų grūdų tekstūrą, gėrimo dydį ir net temperatūrą pagal savo skonį.

Net turėdamas kompaktišką formatą, jis gali paruošti iki devynių kavų, neprivalant papildyti kavos aparato.

Universaliausias superautomatinis kavos aparatas

Trečioji rekomendacija yra labai universalus superautomatinis kavos virimo aparatas, kuriuo vienu metu galite paruošti dvi šviežiai maltas kavas. Be to, mėgaukitės minkštomis ir kreminėmis pieno putomis dėka klasikinio pieno putojimo, kurį jis įdeda.

Pieno intensyvumą, aromatą ir kiekį galite reguliuoti intuityviame ir lengvai naudojamame meniu. Taip pat yra matavimo šaukštas ir „AquaClean“ filtras.

Ekonomiškiausias superautomatinis kavos aparatas

Kas sakė, kad kokybė prieštarauja kainai? „Cecotec“ ekspertai įrodė, kad taip nėra. Nepaisant ekonomiškos kainos, naudodami šį superautomatinį kavos virimo aparatą, vienu mygtuko paspaudimu galite mėgautis profesionalios kokybės kava.

Jo slėgis yra 19 barų, todėl jo tekstūra yra geriausia. Jo „Thermoblock“ sistema greitai įkaista, o LCD ekranas yra labai intuityvus.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie super automatinius kavos virimo aparatus

Jei nustebinai, kokie galingi ir funkcionalūs yra superautomatiniai kavos virimo aparatai, tikriausiai turėjai dar daug klausimų apie juos. Na, tam mes sukūrėme šį antrąjį skyrių. Mes norime išspręsti visas jūsų abejones ir, beje, pasiūlyti visą informaciją, kurios jums reikia, kad kuo geriau išnaudotumėte savo naują mašiną.

Daugeliui gera kava ryte reiškia, kad diena pradedama kuo puikiausiai. (Šaltinis: Kzenonas: 37791200 / 123rf.com)

Kuo skiriasi superautomatinis, pusiau automatinis ir automatinis kavos virimo aparatas?

Pradėkime nuo klausimo, kurį dažniausiai sau užduodame išgirdę apie superautomatinius kavos virimo aparatus. Ir mes nesistebime, kad taip yra, nes esant daugybei naujų konfesijų ir modelių yra normalu, kad mes pasimetame. Norėdami aiškiau pamatyti skirtumus, žiūrėkite į šią lentelę:
Charakteristikos Itin automatinis kavos virimo aparatas Pusiau automatinis kavos virimo aparatas Automatinis kavos aparatas
Automatika proceso Iš viso Pusė Iš viso
Vandens gavyba Užprogramuota Vadovas Užprogramuota
Kavos rūšies pasirinkimas Taip Taip Ne
Naudojamos kavos rūšis Grūdai arba malti Žemė Žemė

Kokias kavos rūšis galiu gaminti naudodamas superautomatinį kavos virimo aparatą?

Viena iš priežasčių, kodėl superautomatiniai kavos virimo aparatai taip patiria vartotojus, yra jų universalumas. Jais paspaudę mygtuką galime paruošti įvairiausių rūšių kavą, tai tikrai patogu ir funkcionalu. Taigi galite mėgautis:

 • Kapučino
 • Kava su pienu
 • Išreikšti
 • Amerikietis
 • Moca kava
 • Saldainiai Macchiato (beicuota)

Ir daug daugiau, viskas su ta pačia mašina ir per labai trumpą laiką. Tiesa ta, kad šio tipo aparatai daro perversmą kavos pasaulyje, nes jie gali gaminti aukštos kokybės gėrimus ir nereikalauja jokių vartotojo pastangų.

Ar galiu kavos pupeles naudoti superautomatiniame kavos virimo aparate?

Jei esate vienas iš tų, kurie mėgaujasi tikra kava, būtinas reikalavimas tikrai yra tai, kad galėsite naudoti kavos pupeles su savo kavos virimo aparatu. Na, staigmena! Su super automatika tai įmanoma. Tiesą sakant, visi jie turi šlifuoklį, kuris kiekvieną kartą naudos grūdus. Žinoma, ne visi šlifuokliai yra vienodi.

 • Keraminiai šlifuokliai Jie laikomi geriausiais, nes pasižymi geresnėmis šiluminėmis savybėmis. Laikas, per kurį ši medžiaga sušyla, neleidžia deginti kavos ir jos tarnauja ilgiau. Be to, jie paprastai būna tylesni.
 • metaliniai šlifuokliai jie taip pat yra labai efektyvūs, tačiau šiek tiek mažiau patvarūs. Tačiau daugumoje dabartinių modelių yra tokio tipo trintuvai, todėl per daug nesijaudinkite dėl šio aspekto.

Šie malūnėliai tinka tiek natūralioms, tiek skrudintoms kavos pupelėms, viskas priklausys nuo jūsų skonio. Taip pat yra modelių, kuriuose, be malimo, yra užstatas už maltą kavą, jei jums bet kada reikia ar norite naudoti šios rūšies kavą.

Atminkite, kad naudojant kavos pupeles būtina tinkamai jas išsaugoti, kad rezultatai būtų puikūs. Norėdami tai padaryti, geriausia laikyti jį inde (geriausia stikliniame) su hermetišku uždarymu tokioje vietoje, kur nėra drėgmės, karščio ar pernelyg didelės šviesos. Taigi galėsime išlaikyti autentišką kavos aromatą ir skonį.

Naudojant superautomatinį kavos virimo aparatą, profesionalios kavos gaminimas bus torto gabalas.
(Šaltinis: Schnobrich: ydju9gb6fii / Unsplash.com)

Kaip veikia superautomatinis kavos virimo aparatas?

Kaip rodo pavadinimas, superautomatiniai kavos aparatai vis dar yra ne tik automatiniai. Todėl jį naudoti yra labai paprasta. Vykdydami veiksmus, kuriuos jums parodysime žemiau, ir tik per kelias minutes galėsite mėgautis šviežiai išvirta geriausios kokybės kava.

 1. Jei kavos virimo aparatą naudojate pirmą kartą, atidžiai perskaitykite gamintojo instrukcijas pirmą kartą. Paprastai būtina jį paleisti pirmą kartą, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai.
 2. Visais kitais atvejais įsitikinkite, kad kavos pupelės yra tinkamai įdėtos į baką. Daugelis modelių leidžia jums pritaikyti šlifavimą pagal savo skonį (smulkesnį ar grubesnį).
 3. Įjunkite aparatą ir pasirinkite norimos paruošti kavos rūšį. Yra iš ko rinktis, todėl sprendimas gali būti ne per lengvas.
 4. Sureguliuokite likusius aparato parametrus (be kita ko, intensyvumą, kavos kiekį ar temperatūrą).
 5. Įdėkite puodelį į vietą ir paspauskite mygtuką, kad paleistumėte mašiną.
 6. Protingas! Dabar galite paragauti savo nuostabaus kūrinio.

Kodėl namuose turėti labai automatinį kavos virimo aparatą yra taip naudinga?

Kai produktas tampa madingas, mes visada stebimės, kodėl. Itin automatinių kavos aparatų atveju mes turime priežasčių (1) daugiau nei pakankamai, kad įtikintume, jog tai vienas geriausių išradimų, ypač kavos mėgėjams:

 • Su jais galite paruošti mėgstamą kavą per kelias minutes, be jokių pastangų ir nepralenkiamos kokybės.
 • Jie leidžia jums naudoti kavos pupeles, kurios jums labiausiai patinka ir šis formatas, be to, yra sveikesnis (du), jis daug geriau išsaugo originalų šiam gėrimui būdingą aromatą ir skonį.
 • Kiekviena jūsų paruošta kava bus kitokia, nes jie turi skirtingas reguliuojamas funkcijas paprastai ir intuityviai.
 • Daugelyje modelių yra valymo sistema taip pat automatinis, o tai taupo daug darbo, kai reikia palaikyti kavos virimo aparatą visada geros būklės.
 • Rezultatai labai geri Nors aparato kaina yra didesnė nei kitų kavos aparatų, galų gale jis yra daug pelningesnis.

Ar reikia pasakyti daugiau? Tą akimirką, kai užuosite pirmosios joje ruošiamos kavos kvapą, suprasite, kad tai pavyko. Tai bent jau visi žmonės, kurie jau naudojasi superautomatinių kavos aparatų teikiamais pranašumais.

Kiekviena jūsų ruošiama kava bus skirtinga, nes jos turi skirtingas reguliuojamas funkcijas paprastai ir intuityviai. (Šaltinis: Hansel: 2qdfz9kyogy / Unsplash.com)

Pirkimo kriterijai

Jei paskutinis iš klausimų buvo tas impulsas, kurio jums reikėjo apsispręsti, ir jūs paleidote save ieškoti geriausio superautomatinio kavos aparato, atkreipkite dėmesį į šį skyrių. Yra daug superautomatinių kavos virimo aparatų, bet ne tiek daug, kad atitiktų jūsų poreikius. Todėl rekomenduojame vadovautis šiais pirkimo kriterijais.

Funkcionalumas

Pirkdami superautomatinį kavos virimo aparatą, tai darome su tikslu, kad tai būtų kuo praktiškiau. Šia prasme turime atsižvelgti į kai kurias su funkcionalumu susijusias savybes, pavyzdžiui, į puodelių ar pieno bako aukštį.

Nors atrodo kvaila, ne visuose modeliuose mes galime įdėti mėgstamą puodelį, ypač jei jis yra aukštas. Tačiau nesijaudinkite, yra modelių, kurių aukščio reguliatorius yra labai praktiškas.

Kita vertus, nors ir su …