Koks geriausias 2021 m.

Virtuvės deglas yra indas pramoniniam naudojimui, kuris laikui bėgant buvo pritaikytas virtuvei. Jai būdinga tai, kad ji siūlo koncentruotą ir galingą liepsną, leidžiančią atlikti įvairias veiklas, pradedant metalų pjovimu, baigiant žuvies parudavimu ar cukraus deginimu. suflė. Virtuvės deglas yra labai naudingas instrumentas bet kuriam profesionaliam ar pomėgių šefui.

Šis įrankis buvo pritaikytas aukštosios virtuvės poreikiams ir leidžia profesionaliems virėjams iš viso pasaulio paruošti labai įdomius receptus, ypač desertuose. Dėl savo galingos liepsnos jie puikiai tinka detalėms tepti ant maisto. Šiame straipsnyje paaiškinsime viską, ko reikia apie virtuvės deglus.

Svarbiausias

 • Skirtingai nuo pramoninių degiklių, virtuvės degikliai yra labai kompaktiški. Jie yra panašūs į silikoninį pistoletą, tačiau dar kompaktiškesni. Daugelis turi ergonomišką, izoliacinę rankeną.
 • Virtuvės deglų liepsną kursto dujos. Paprastai dujų įkrova laikoma rankenoje. Svarbu nustatyti įėjimą, kad būtų galima įkrauti, ir visų pirma įsitikinti, kad juos lengva įkrauti.
 • Vienas iš įdomiausių virtuvės fakelų aspektų yra jų paprastas naudojimas. Pasirinkite modelį su pjezoelektriniu uždegimu, tai yra, jis įsijungia paspaudus vieną mygtuką ir išsijungia, kai jį atleidžiate.

Reitingas: geriausi virtuvės degikliai rinkoje

Virtuvės deglai padės jums paruošti geriausius receptus, kuriuos galite įsivaizduoti. Jie yra labai paprasti naudoti ir nepaprastai efektyvūs indai. Norėdami padėti jums rasti geriausią virtuvės degiklį rinkoje, ištyrėme ir išrinkome penkis geriausius modelius, kad tik jūs turėtumėte nuspręsti, kuris iš jų jums labiausiai tinka:

1 pozicija: „Philonext Silver“

„Philonext Silver“ virtuvės žibintuvėlis yra patvarus ir patikimas instrumentas, turintis apsauginę spyną, apsaugančią nuo netyčinio užsidegimo, ir platų prispaudimo pagrindą, kuris apsaugo nuo kritimo. Jis pagamintas iš aliuminio lydinio, kad būtų patvaresnis. Jo liepsna yra iki 1300 ºC, todėl galite pasirinkti intensyvumą pagal savo poreikius.

Tai labai lengva užpildyti butanu, nes operacijai atlikti jis turi kaištį. Apšvietimas yra vėjelis, tiesiog atidarykite saugos spyną, kad atidarytumėte, tada paspauskite mygtuką ir uždegite liepsną. Tai labai patogu ir praktiška, ir tai leis jums vienodai flamfuoti desertus ir kai kuriuos maisto produktus karamelizuoti.

Redakcinis vertinimas: Vienas iš patvariausių variantų, nes jis pagamintas iš aliuminio lydinio. Jei sąrašą pradėsime nuo šio modelio, jis skirtas jo patogumui ir praktiškumui.

2 pozicija: „Ibili 704500“

Šis degiklis skirtas pačioms reikliausioms virtuvėms. Todėl tai puikus pasirinkimas profesionalams, bet ir tiems, kurie dirba namuose, keldami aukščiausius reikalavimus. Liepsną galima lengvai reguliuoti, nes ji turi dujų srauto reguliatoriaus ratuką.

Kita vertus, tai yra labai saugus degiklis dėl savo užrakinimo sistemos, kad dujos neišbėgtų, kai jos yra išjungtos. Jo universalumas yra visiškas, nes jis taip pat naudojamas baro kokteiliams gaminti, įvairių rūšių gaisrams uždegti ar net stovyklauti.

Redakcinis vertinimas: Tai profesionalus pjovimo žibintuvėlis, tačiau jis labai gerai veikia ir įprastuose namuose. Mes įtraukiame jį į reitingą, nes mus žavi jo universalumas.

3 pozicija: „Joylink Estela Torch“

Nerasta jokių produktų.

Aukštos kokybės kitokio ir naujoviško dizaino virtuvės žibintuvėlis. Pagaminta iš ABS nerūdijančio plieno. Jis turi apsauginį užraktą, kad būtų išvengta atsitiktinio liepsnos užsidegimo. Su pjezoelektriniu uždegimu ir saugiai palaiko liepsną, nespausdami mygtuko, ir intensyvumo reguliavimas nuo 450 iki 1300 ºC.

Su visišku dujų įkrovimu degiklį galite naudoti iki 60 minučių. Tai idealiai tinka kepsninei, degintam kremui, kepiniams ir desertams gaminti. Talpykloje telpa 13 g dujų (įrankis iškraunamas). Dujų užpildymo kaištis yra pagrinde ir yra labai paprastas valdyti, jis užpildomas per 10 sekundžių.

Redakcinis vertinimas: Šis deglas išsiskiria šešiasdešimt minučių autonomija. Be to, tai yra labai saugus pasirinkimas. Mums jis taip pat patinka dėl išskirtinio ir novatoriško dizaino.

Pozicija Nr. 4: „Henmi Flambing Torch“

„Henmi“ virtuvės degiklis yra saugus ir patvarus. Tvirtai pastatytas. Jame yra užraktas, leidžiantis išvengti netyčinio paleidimo, ir stabili bazė, apsauganti nuo kritimo. Jis pasižymi funkcionaliu ir ergonomišku dizainu, su šilumą izoliuojančiomis gumomis ir aliuminiu, kad būtų lengviau ir lengviau valdyti. Jame yra liepsnos reguliatorius iki 1300 ºC.

Deglas parduodamas neiškrautas. Jame yra kištukas, skirtas įkrauti bazėje, o visas įkrovimas pasiekiamas greičiau nei per 10 sekundžių. Pjezoelektrinis maitinimo mygtukas turi liepsnos užrakto padėtį, todėl galite dirbti patogiai ir viena ranka. Tai kokybiškas produktas už labai gerą kainą.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote tvirto degiklio, išbandykite šią parinktį. Kaip ir kiti reitinge esantys modeliai, jis yra labai saugus. Tai taip pat puiki investicija dėl lengvumo ir ergonomikos.

5 pozicija: „Emooqi Torch“

„Emooqi“ virtuvės žibintuvėlis yra paryškinto modernaus pagodos formos. Tai labai saugi priemonė, puikiai tinkanti profesionalams ir mėgėjams. Tvirtai pastatytas, su stabiliu pagrindu, neleidžiančiu apvirsti. Jame yra fiksavimo mygtukas, apsaugantis nuo netyčinio užsidegimo, ir liepsnos intensyvumo reguliatorius iki 1300 ºC.

Antgalis pagamintas iš keramikos, kad būtų išvengta perkaitimo ir pagerintas degiklio veikimo laikas. Dujų bakas yra tvirtas ir turi didelę talpą. Užpildymo kaištis yra paprastas ir greitai užpildomas. Jis turi liepsnos blokavimo mygtuką, kad galėtų dirbti viena ranka.

Redakcinis vertinimas: Puikus keramikos antgalis, neleidžiantis perkaisti. Jame yra didelės talpos dujų bakas. Jis yra labai pigus ir mums patinka, kad jį lengva valdyti.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie virtuvės žibintuvėlius

Nors virtuvės fakelai yra indai, kuriuos profesionalūs virėjai kuria ir plačiai naudoja ruošdami patiekalus ir desertus, tai yra priemonė, kuri vis dažniau būna mėgėjų namuose. Norėdami padėti suprasti, kaip šie indai veikia, mes paruošėme jums pirkimo vadovą.

virtuvės fakelas

Skirtingai nuo originalų, virtuvės degikliai yra labai kompaktiško dydžio ir skirti darbui virtuvėje. (Šaltinis: Direkas Yiamsaensukas: 81912891 / 123rf.com)

Kas yra virtuvės deglas?

Skirtingai nuo originalų, virtuvės degikliai yra labai kompaktiško dydžio ir skirti darbui virtuvėje. Jie turi ergonomiškas rankenas, kuriose yra butano dujų bakas, ir paprastai yra padengtos izoliacine medžiaga. Virtuvės degluose yra liepsnos blokavimo sistemos, kurias galima naudoti viena ranka.

Jie tiekiami su dujų krūviais, kurie yra išdėstyti taip, kad jie maitina galvą, kad sukurtų nuolatinę ir koncentruotą liepsną. Jie turi liepsnos ir pjezoelektrinio uždegimo intensyvumo valdymo sistemą, leidžiančią liepsną atidaryti vienu paspaudimu uždegimo mygtuką, kuris įjungia liepsną tiekiančią kibirkštį.

Kokias savybes turi virtuvės fakelai?

Iš pirmo žvilgsnio galime pagalvoti, kad pramoninis degiklis ir virtuvės degiklis turi tas pačias savybes. Užtat yra tam tikrų aspektų, dėl kurių jie visiškai skiriasi, ir ne tik dėl jų dydžio. Toliau paaiškinsime kai kurias virtuvės deglų savybes:

 • Nereikalauti bet kokio išorinio elemento (žiebtuvėlio ar degtukų) naudojimas jam apšviesti.
 • Jie turi mygtuką arba uždegimo sistemą pjezoelektriniu paleidikliu, kuris įjungia kibirkštį, kuri maitins liepsną.
 • Jo nereikia prijungti prie jokio maitinimo šaltinio, o tai leidžia patogiau naudoti taikant liepsną ant maisto.
 • Virtuvės deglas turi reguliavimo mechanizmą liepsnos galvoje, kuri leidžia kontroliuoti liepsnos intensyvumą.
 • Virtuvės fakelai turi saugumą tai neleidžia dujoms išbėgti, kai degiklis neveikia, ir trukdo vaikams naudotis deglu.
 • Jie turi sudėtingą vidinę struktūrą tai leidžia jiems išlaikyti liepsną koncentruotą ir valdomą, kad nebūtų atsitiktinio sprogimo pavojaus.
 • Kiekvienas dujų įkrovimas ji turi leisti nuo vienos iki dviejų valandų autonomijos. Nors didele dalimi tai priklausys nuo pasirinkto modelio.
 • ĮprastaiDėl saugumo degikliai parduodami be dujų įkrovimo.
 • Dažniausiai naudojamos medžiagos yra plastikas ir aliuminis. Visos dalys, kurios liečiasi su liepsna, turi keraminę dangą, neleidžiančią joms perkaisti ar ištirpti.

virtuvės fakelas

Žibintuvėliai tiekiami su dujų įkrovomis, kurios yra išdėstytos taip, kad jos tiektų galvą, kad sukurtų nepertraukiamą ir koncentruotą liepsną. (Šaltinis: Marctran: 116702040 / 123rf.com)

Kokie yra virtuvės deglo pranašumai?

Virtuvės degikliai yra labai naudingi įrankiai profesionaliems virėjams. Jie leidžia jums suteikti karamelizuotą patiekalų apdailą ir sukurti nepaprastus ir sultingų išvaizdų pristatymus. Šių priemonių naudojimas suteikia keletą privalumų, kuriuos nurodome šioje informacijoje:

 • Paprasta naudoti: Jie leidžia gauti nepaprastų patiekalų ir desertų rezultatų. Tai nėra labai sudėtingas indas ar griežtos naudojimo gairės. Tai intuityvus instrumentas.
 • Draudimas: Virtuvės deglas yra specialiai sukurtas, kad valdytų ir padidintų dujų liepsną viename taške. Jie turi užraktus, kurie apsaugo nuo netyčinio užsidegimo. Jie turi dangas, kad šiluma nepraeitų į įrankį.
 • Praktinis: Dėl savo kompaktiško dydžio ir pistoleto formos jie yra praktiški ir patogūs. Juos galima lengvai laikyti. Lengvi ir ergonomiški, jie leidžia jums pritaikyti koncentruotą liepsną, tarsi tai būtų šepetys. Jo rankenos pagrindas yra stabilus ir apsaugo nuo kritimo.
 • Ilga trukmė: Dėl tvirtos konstrukcijos jų tarnavimo laikas yra labai ilgas. Vienu dujų įkrovimu galima naudotis nuo vienos iki dviejų valandų.
 • Ekonominis: Tiek virtuvės deglas, tiek dujų įkrovos yra labai ekonomiški ir pasiekiami visoms kišenėms.
 • Daugiafunkcis: Jis gali būti naudojamas konditerijos patiekaluose, kokteiliuose ir net vaisių ir daržovių lupimui. Taip pat galite naudoti kepsninei, cigaretėms uždegti ar minkštiems metalams tirpdyti.

Kokios yra virtuvės deglo paskirtys?

Kaip mes jums paaiškinome šiame vadove …

Parašykite komentarą