Koks tu akių šešėlis

Akių makiažas yra toks pat svarbus kaip ir odos trūkumų retušavimas, lūpų pabraukimas ar tinkamo pagrindo pasirinkimas. Norint, kad akių rėmas būtų tinkamai pabrėžtas, būtina ne tik garbanoti ir tankinti blakstienas, bet ir derinti šešėlių spalvą prie rainelės.

Ar žinojote, kad blogai parinkti šešėliai gali sukelti mėlynių poveikį, sumažinant akių dydį ir atstumą? Pernelyg žemiškos spalvos ar atšiaurios spalvos jūsų stilius taip pat gali suteikti vulgarų atspalvį, kuris dienos ir vakaro makiaže taip pat suteiks jums metų. Štai kodėl akių šešėliai parenkami labai individualiai, pirmiausia pagal progą, paskui pagal grožio tipą (arba atvirkščiai).

Grožio rūšis ir šešėlių pasirinkimas

Jei jūsų oda yra šviesi ar persikinė, rinkitės rudus atspalvius, įskaitant šiek tiek blizgius. Ponios su alyvuogių spalva gali išbandyti ryškesnės spalvos atspalvius: juodą, smaragdą ir safyrą. Juodos ir sidabrinės dūminės akys taip pat gerai atrodys su jais. Jei jūsų oda turi šiltą rudą atspalvį, ji tikrai tiks jūsų veidui vario, turkio, violetinės ir auksinės spalvos. Galiausiai, mėgaudamiesi gražia, tamsia veido spalva, makiaže galite eksperimentuoti su mėlyna arba žalia spalva.

Akių spalva ir šešėlių spalva

Yra 3 dažniausiai pasitaikantys vilkdalgiai:

  • Mėlyna – čia makiažas gali būti pilkos, baltos, chaki, šokolado ir rudos karamelės,
  • Žalia – kurią galite derinti su rudomis, rausvomis, violetinėmis,
  • Ruda – čia ypač rekomenduojama purpurinė ir tamsiai mėlyna, tačiau praktiškai bet kokia spalva labai derės.

Šešėlių tipas – pastovumas

Šešėliai, kuriuos lengviausia tepti ant odos, taip pat dažniausiai pasirenkami standartiniame makiaže – jie turi presuotą formą. Galite juos patepti pirštų galiukais ir patrinti vienu maišymo šepetėliu.

Laisvi šešėliai yra įdomūs savo spalvos forma ir gana patvarūs. Tačiau norint tinkamai juos pritaikyti, reikia meistriškai paruošti veidą tokio tipo makiažui. Viena iš gudrybių, norint atsikratyti pleiskanojančių šešėlių pertekliaus, yra storesnis pudros sluoksnis po akimi. Atlikus akių makiažą, jis pašalinamas teptuku ar purumu.

Kitas akių šešėlių pavyzdys yra kremas arba skysti produktai. Jie suteikia tvirtą, blizgančią apdailą, tačiau, kad juos sumaišytumėte, turite būti gana kvalifikuotas. Be to, jei jie naudojami per daug, jie gali kauptis žlugus. Atkreipkite dėmesį, kad kreminiai šešėliai netiks riebiai ar mišriai odai, nes jie netoleruoja per daug tepimo.


Svarbu: presuoti šešėliai, t. Y. Akmenyje, taip pat gali būti naudojami drėgni, gaunant skirtingą spalvų intensyvumą ir pigmento galandimo laipsnį. Jei jūsų oda jautri ir norite pasidaryti akių makiažą – rinkitės mineralinius akių šešėlius.


Net kasdieniame makiaže verta derinti matinius ir perlamutrinius šešėlius. Tada gausite įdomų gilaus žvilgsnio efektą. Tuomet akis sukelia atvirumo, o ne „plokščio“ įspūdį. Ypatingoms progoms naudokite drąsius, blizgančius šešėlius kaip stipraus makiažo priedą.

Šešėlių spalvą visada rinkitės pagal progą ir likusį veido makiažą. Spalvos taip pat turėtų pabrėžti jūsų stilių ir nurodyti jį. Tada atrodysite elegantiška ir labai moteriška.