Koks geriausias 2021 m.

Jei jūsų šuniui reikia vežimėlio, nesijaudinkite. Mes norime padėti jums išsirinkti geriausią. Parengėme šį straipsnį, kuriame galite atsakyti į klausimus. Pabandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus apie neįgaliųjų vežimėlius šunims ir paliksime jums nedidelį pasirinkimą su geriausiais šiais metais.

Yra įvairių medžiagų ar dydžių kėdžių, kurios gali būti suprojektuotos taip, kad padėtų išspręsti bet kokias sveikatos problemas: atsigavimą po operacijos, paralyžių, galūnių silpnumą ar osteoartritą. Tai yra būtinas geros sergančio šuns gyvenimo kokybės elementas, todėl labai svarbu pasirinkti geriausią.

Svarbiausias

 • Jei jūsų šuo negali judėti dėl neurologinių problemų, artrito arba dėl nelaimingo atsitikimo kenčia klubo sąnario displazija ar traumos, jis gali gyventi beveik įprastą gyvenimą naudodamasis šuns vežimėliu.
 • Ši kėdė leidžia šuniui turėti aktyvumo ir savarankiškumo, kas jam padeda atgauti fizinę ir psichinę sveikatą. Be to, patyrus grįžtamąją paraplegiją, jo naudojimas yra pagrindinis norint gerai ir geriau atsigauti.
 • Renkantis geriausią neįgaliųjų vežimėlį savo šuniui, patikrinkite medžiagas, iš kurių jis pagamintas, ratus, dizainą, jei jis sulankstomas ar ne (taip pat ar jį lengva transportuoti), ir, žinoma, nepamirškite savo šuns amžius, dydis ir svoris.

Geriausi rinkoje vežimėliai šunims: mūsų rekomendacijos

Dabar į mūsų mažą reitingą patekome su penkiais skirtingų gamintojų šunų vežimėlių modeliais, kuriuos pasirinkome atsižvelgdami į jų gerus įvertinimus, populiarumą ar pardavimo skaičių. Peržiūrėkite šį sąrašą su mumis ir pažvelkite į kiekvieno iš jų produkto savybes. Mes pradėjome!

Vartotojų mėgstamas šunų vežimėlis prisijungęs

„Ortocanis“ yra vienas iš prekių ženklų, pasižyminčių pilniausiais šunų kėdėmis. Visiškai pritaikomas šunų vedžiotojas, kurį labai lengva sureguliuoti, kad jis būtų tobulas.

Jis pagamintas iš aliuminio. Rekomenduojama šunims, sveriantiems nuo keturių iki vienuolikos kilogramų. Jis siūlomas dviem dydžiais, priklausomai nuo matavimo nuo žemės iki šuns kirkšnies.

Funkcionaliausias vežimėlis šunims

Vežimėlis šunims su dviem galiniais ratais. Labai lengvas. Pagaminta iš patvaraus aliuminio, nerūdijančio plieno rėmo ir reguliuojamų diržų, kad šuo būtų optimaliai patogus ir judrus.

Kėdės aukštis, plotis ir ilgis yra reguliuojami, kad tiktų šuniui. Yra įvairių dydžių ir paryškintų spalvų.

Geriausias vežimėlis mažiems šunims

Šis kitas šunų vežimėlių modelis yra panašus į ankstesnį. Jame yra lengvas ir reguliuojamas aliuminio rėmas. Jis turi labai lengvai ir greitai surenkamą nerūdijančio plieno konstrukciją, juodo audinio priekinius diržus ir dvigubą neopreno nugarą bei paminkštintą pečių atramą.

Šunims, kurių maksimalus svoris 9 kg. Su 20 cm pneumatiniais ratais.

Stipriausias vežimėlis šunims

Vėlgi, ryškios spalvos vėlgi yra šio „Pssopp“ kėdės modelio veikėjai. XS dydis rekomenduojamas šunims nuo 4 iki 10 kg. Jis pagamintas iš nusidėvėjimo, nešvarumų ir nerūdijančio aliuminio lydinio.

Labai patvarus, lengvas ir labai lengvai surenkamas. Įrankiai, reikalingi jo surinkimui, pridedami prie pirkinio.

Geriausias neįgaliųjų vežimėlis vidutiniams šunims

Naminių gyvūnėlių kėdė yra lengva ir lengvai transportuojama. Produktas pristatomas su šešiakampiais raktais ir tvirtinimo varžtais, kad būtų lengva juos sumontuoti ir išimti.

Tinka šunims, kurių užpakalinės kojos yra ribotos arba visai nejuda. Nurodytas 33-53 cm ūgis, klubų plotis 19-31 cm ir 22 kg svoris.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šunų vežimėlius

Čia yra pirkinių vadovas, kuriame mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos galite sau užduoti prieš įsigydami neįgaliųjų vežimėlį savo šuniui. Mes rekomenduojame anksčiau kreiptis į veterinarą, kad įvertintumėte, ar tai rekomenduojama, ar ne, ir galėtumėte patarti. Kiekvienas atvejis yra skirtingas ir jam reikės vienokių ar kitokių nuorodų. Skaityk toliau!

moteris apkabino savo šunį

Vežimėlis šunims yra prietaisas, palengvinantis jūsų augintinio gyvenimą. (Šaltinis: soloway: 43573768 / 123rf.com)

Kas yra šunų vežimėlis?

Vežimėlis šunims yra prietaisas, palengvinantis jūsų augintinio gyvenimą, jei jis silpnina bet kurią iš jo galūnių arba praranda jų mobilumą ir negali būti palaikomas dėl trauminės kilmės būklės, pavyzdžiui, nelaimingo atsitikimo (arba dėl degeneracinė liga).

Pradžioje šunų vežimėliai buvo gaminami rankomis namuose. Šiandien yra kompanijų, turinčių didelę patirtį projektuojant. Tarp geriausiai žinomų mes išskiriame „Ortocanis“ Ispanijoje, „K9 Carts“ (pirmasis gamintojas JAV), „Best Friend Mobility“ ar „Handicapped Pets“.

Kokie yra šunų vežimėlių naudojimo pranašumai?

Dažniausiai pasitaikančios situacijos, kai reikalingas vežimėlis šunims, yra klubo sąnario displazija, osteoartritas, išvaržos išvarža ar proprioceptinis deficitas (silpnumas ar sumažėjęs judėjimas). Be to, jis naudojamas užpakalinėms galūnėms imobilizuoti po operacijos arba kaip pagalbinė priemonė reabilitacijos metu. Kokią naudą tai teikia jūsų sveikatai?

 • Vienas iš svarbiausių privalumų yra autonomijos ir mobilumo atkūrimas: šuo vėl jaučiasi savarankiškas ir gali atlikti fizinę veiklą.
 • Padeda sureguliuoti visą virškinimo ir šlapimo sistemą. Šuo gali be problemų tuštintis ir šlapintis.
 • Vidurių užkietėjimo sumažėjimas.
 • Neleidžia susidaryti opoms ant odos, kurias sukelia nuolatinis nejudrumas.
 • Pagerėjęs apetitas ir virškinimas. Šuns nuotaika dramatiškai pagerės ir jis bus laimingesnis.
 • Gerina kineziterapijos rezultatus.
 • Apsaugo nuo raumenų masės sumažėjimo ir ankilozės dėl ilgalaikio nenaudojimo.
 • Tai pagerina jūsų raumenis, gyvenimo kokybę ir jūsų sveikatą apskritai.

Iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintas geras vežimėlis šunims?

Gamybos medžiagos yra labai įvairios, o šunų vežimėliai gali būti pagaminti iš PVC, metakrilato, plieno arba aliuminio. Lengviausi rinkoje yra pagaminti iš presuoto aliuminio. Šie modeliai leidžia šuniui lengviau prie jų prisitaikyti. Jose taip pat rasite labai daug spalvų ir detalių.

Labai svarbu, kad kėdė nebūtų sunki, tačiau ji būtų valdoma ir sulankstoma, kad ją būtų galima nešti bet kur. Taip pat svarbu, kad jūs turėtumėte reguliuojamus diržus iš patvarios medžiagos. Kalbant apie ratus, jei jie pagaminti iš tankių putų, jie galios bet kokio tipo vietovėms ir į tai reikia atsižvelgti!

šuns kėdė

Labai svarbu, kad kėdė nebūtų sunki, tačiau ji būtų valdoma ir sulankstoma, kad ją būtų galima nešti bet kur. (Šaltinis: Lindsay Helms: 31584434 / 123rf.com)

Kaip sužinoti, kokių priemonių turėtų turėti vežimėlis šunims?

Iš pradžių vežimėliai šunims buvo pagaminti išmatuoti. Tai tapo reguliuojama ir pritaikoma šuniui per visą jo gyvenimą ir sveikatos pokyčius. Labai svarbu, kad kėdės aukštis, plotis ir ilgis būtų reguliuojami, nes tai leidžia lengvai prisitaikyti prie šuns kūno, nereikia jokių įrankių ar varžtų.

Jo reguliuojama sistema taip pat prisitaiko prie šuns augimo, todėl vėliau ją galima parduoti ar dovanoti. Paprastai tai, kad kiekvienas kėdės modelis pateikiamas keliais dydžiais. Paprastai tai yra maži, vidutiniai ar dideli (jie skiriasi priklausomai nuo šuns veislės, svorio ir dydžio). Matavimas, kurį turime atlikti kaip atskaitos tašką, yra nuo grindų iki kirkšnies.

Kokių tipų šunų vežimėliai yra šiandien?

Apskritai yra trys šunims skirti neįgaliųjų vežimėlių dizainai. Kiekvienas iš jų turi konkretų tikslą gydyti įvairių tipų šuns galūnių silpnumą, negalavimus ar paralyžius. Mes paliekame jums lentelę su jos charakteristikomis ir pagrindinėmis komunalinėmis paslaugomis. Kiekviename tipe, be kitų funkcijų, yra įvairių modelių, dizainų, dydžių, spalvų.
Vežimėlių tipas Charakteristikos Indikacijos
Galinis atraminis šuns vežimėlis Jis turi du ratus gale, kėdę dubeniui palaikyti ir pakinktus, kad jis būtų valdomas ir saugus.

Tai yra labiausiai paplitęs modelis.

Idealiai tinka reabilitacijai po operacijos.

Naudinga šunims, kuriems yra užpakalinių kojų silpnumas ar paralyžius, tačiau likęs kūnas gerai atsparus.

Priekinis atraminis šuns vežimėlis Ratai yra priekyje. Puikiai tinka šunims, turintiems problemų naudojant priekines galūnes, tačiau taip pat gerai atsparūs užpakalinėms kojoms.
Šuns vežimėlis keturračių palaikymas Du ratai priekyje ir du ratai gale. Puikiai tinka reabilitacijai po stuburo operacijos.

Šunims, kurių silpnumas yra visose keturiose galūnėse.

Kaip pastatyti vežimėlį šunims?

Kalbant apie vietą, kai gausime šunų vežimėlį, rasime keletą patarimų ir instrukcijų, kurios mums padės. Svarbu labai gerai priveržti varžtus, kad dalys neatsilaisvintų. Diržų ir diržų atveju jie paprastai valdomi naudojant spragtukų mygtuką.

Apskritai šuo prie kėdės prisitaikys tą pačią dieną, kai pradeda ja naudotis, tačiau yra atvejų, kai reikia šiek tiek kantrybės. Pavyzdžiui, jei jis ilgą laiką buvo neaktyvus, naudojimas turėtų būti progresyvesnis. Normalu yra tai, kad adaptacija trunka 24 valandas ir, jei šuo neprisitaiko, galite jį grąžinti.

Kaip valyti šunų vežimėlį?

Lengva prižiūrėti ir prižiūrėti neįgaliųjų vežimėlius. Didžioji dauguma vežimėlių, skirtų šunims, yra pagaminti iš tokių medžiagų kaip nerūdijantis plienas arba aliuminis, o visa pavadėlių ir pakinktų sistema yra lengvai nuimama ir plaunama; todėl norint juos išlaikyti optimalioje būsenoje, pakaks įprastos valymo priežiūros. Pakaks kartą per savaitę nuplauti vandeniu ir nuo kirminų pašalinančiu muilu.

Pievų pasivaikščiojimas

Šunų vežimėlio priežiūra yra gana menka.
(Šaltinis: Zlatko Nečevski: 79150216 / 123rf.com)

Kur įsigyti vežimėlį šunims?

Šunų vežimėlis reikalauja ekonominių investicijų, tačiau ieškodami geriausio savo augintiniui, turite atkreipti dėmesį į kokybę, o ne tik į kainą. Šunų vežimėliai yra pagaminti pagal dydį, tačiau visada bus pelningiau nusipirkti …