Nustatykite savo grožio tipą – p

Brunetės, blondinės – noriu pabučiuoti visas merginas – taip seniai dainavo Janas Kiepura. Ir jis buvo teisus, nepaisant grožio rūšies, kiekviena moteris yra graži. Nors ne visi akis į akį. Kosmetikoje yra 4 grožio rūšys: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema. Pakanka kelių paprastų gudrybių, kad pabrėžtumėte savo stipriąsias puses, tuo pačiu užmaskuodami trūkumus. Patikrinkite, kokio tipo grožis esate!

Jūs einate apsipirkti su draugu. Rasite gražią žalią suknelę, kuri puikiai tiks vakarėliams ir vakarinėms išvykoms. Jūs jau galvojate argumentus, kaip ją nusipirkti ir aplenkti draugę, kai paaiškėja, kad ji puikiai atrodo joje, o jūs atrodote baisiai. Jūs turite panašių, formingų figūrų, tačiau jos raudonplaukė yra daugiau buteliuko žalia nei jūs. Kiekviena moteris turi skirtingą grožio tipą, kuriuo konkrečios spalvos harmonizuoja ir pabrėžia jos grožį.

Kokio tipo grožį turiu? 0130

Norėdami nustatyti savo grožio tipą, neprivalote kreiptis į stilistą, tiesiog atidžiai apžiūrėkite savo veido spalvą, akis ir plaukus ir vadovaukitės mūsų patarimais. Atsakykite sau į kelis klausimus:

  1. Kokia jūsų natūrali plaukų spalva?
  2. Kokius plaukus turėjote vaikystėje?
  3. Kokios spalvos tavo akys?
  4. Koks jūsų veido atspalvis?
  5. Kaip deginatės?
  6. Ar jūsų oda jautri saulei?

Jei jau žinote atsakymus, patikrinkite, kas būdinga kiekvienam grožio tipui.

Pavasario grožio tipas

Jūsų pavasaris yra subtilaus grožio moteris, kurios nereikėtų per daug pabrėžti makiažu, kad neužgožtų jos grožio. Pavasaris turi blyškią gintaro odą, kuri lengvai parausta. Vasarą oda iš blyškios tampa aukso rudos spalvos, dažnai su subtiliais strazdanais. Pavasario akys dažniausiai būna ryškios. Dominuojantis atspalvis yra mėlynas, žalias arba mėlynai žalias. Rudos akys taip pat neturi intensyvios spalvos, įgaudamos lazdyno atspalvį. Lady Spring turi šviesius plaukus, tačiau yra ir šviesiai raudonų akcentų. Rudų plaukų mergina su šiltu plaukų atspalviu taip pat pasižymi pavasarišku grožiu. Pavasaris geriausiai jaučiasi auksiniais rudos arba koralų rožinės spalvos atspalviais.

Vasaros grožio tipas

4b-2Nors vasara siejama su saulės ir javų laukais, vasaros ponia pasižymi silpnesniu grožiu. Platinos šviesių, šaltai rudų ar pelenų spalvos plaukų sruogos supa pieniškai smėlio, šviesiai rausvos spalvos odą. Tavo vaikystės vasara galėjo būti šviesiaplaukė, tačiau laikui bėgant jos plaukai įgavo pelėsinį atspalvį. Jis žavi pilkai mėlynos, pilkos, žalios ar grafito atspalvių akimis. Saulėtomis dienomis jis įdega rausvą atspalvį. Šio tipo grožiui rekomenduojame prislopintus, šaltus tonus – juodąjį šokoladą, prislopintą rausvą ar viržius.

Rudens grožio tipas

rothaarige FrauRuduo neturi būti painiojamas su jokiu kitu grožio tipu. Lady ruduo išsiskiria surūdijusia plaukų spalva šiltu atspalviu. Spalva taip pat gali skirtis nuo vario, kaštono iki rudos. Plaukai pabrėžia lengvą veido spalvą dramblio kaulo atspalvyje, ant kurio dažnai parausta strazdanos, ko neverta dengti pudros sluoksniu. Saulės vonelės gali suerzinti ir parausti veido odą. „Lady Rudens“ akys yra įvairių atspalvių – nuo intensyviai mėlynos, iki žalios su gintaro atspalviais, iki rudos. Šis grožio tipas geriausiai atrodo sočiųjų spalvų su oranžiniais ar žaliais tonais.

Žiemos grožio tipas

Gražus mergaitės veidas.  Tobula oda

Lady Winter savo grožiu primena porceliano lėlę ar sniego karalienę. Porcelianinė blyški veido spalva kontrastuojama su tamsiais antakiais ir juodais arba juodais spalvotais plaukais. Atrodo, kad veido fone šviečia juodos, mėlynos ar tamsiai žalios akys. Jūsų žiema gerai atrodo su ryškiomis spalvomis, kurios skiriasi nuo jos vėsios ir blyškios veido spalvos.