Koks geriausias 2021 m.

Mėgstamos muzikos klausymasis naudojant ausines yra beveik intymi patirtis. Nors, kaip jūs tikrai žinote, tai nėra vienintelė funkcija, kurią jie gali atlikti. Daug kartų norite turėti ausines su mikrofonu, kad galėtumėte skambinti ar vaizdo konferencijas, neprarandant to privatumo. Jūs tikriausiai žinote, ką turime omenyje.

Paprastai pasirinkti laisvų rankų įrangą su mikrofonu nėra lengva. Ne tik todėl, kad rinkoje yra daugybė įvairių modelių ir funkcijų. Bet todėl, kad idealu yra tai, jog jie prisitaiko prie jūsų stiliaus ir poreikių. Todėl mes apibendrinome svarbiausius aspektus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pirkdami ausines su mikrofonu.

Svarbiausias

  • Pirmiausia turėtumėte apibrėžti, kaip naudosite ausines su mikrofonu. Kuriu paros metu? Toli nuo namų ar biure? Tai yra klausimai, į kuriuos turite atsakyti prieš priimdami sprendimą dėl konkretaus modelio. Laisvų rankų įrangos tipas priklausys nuo šių atsakymų.
  • Taip pat svarbu žinoti, kokio lygio jums reikia. Apibrėžkite biudžetą atsižvelgdami į garso nuostatas. Jums gali tekti pasirinkti patogias belaides ausines. Nors jei jūs juos naudojate darbui, kai kurie geresnės garso kokybės jums tinka. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į ryšio tipą ar triukšmo izoliavimą.
  • Kitas svarbus elementas, kai einate rinktis laisvų rankų įrangos su mikrofonu, yra mobilumas ar patogumas, kurį tikitės turėti. Šia prasme labai svarbus veiksnys bus pasirinkimas tarp belaidžių ar laidinių ausinių. Atminkite, kad tai gali turėti įtakos garso kokybei.

Geriausios ausinės su mikrofonu rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kad išvengtume laiku pasirinkto pirkimo, parengėme puikiausių ausinių su mikrofonu sąrašą. Be to, mes siūlome jums trumpą aprašymą, kad žinotumėte svarbiausią informaciją apie produktą, kurį ketinate įsigyti. Sužinokite apie kiekvieno modelio charakteristikas ir funkcijas kitame skyriuje.

Geriausios kainos ir kokybės santykio ausinės su mikrofonu

Puikiai suderinamos ausinės naudokite 3,5 mm lizdo laidą. Jie naudoja labai tikslų vairuotoją, turintį platų triukšmo diapazoną ir akustinį tikslumą. Jie skirti aiškiai užfiksuoti balsą žaidžiant žaidimus ar skambučio metu. Mėgaukitės vaizdo žaidimais arba skambinkite puikia garso kokybe.

Šių ausinių mikrofoną galima judinti vertikaliai iki 120 laipsnių. Šioje eilutėje yra pasukamas garsumo valdiklis ir nutildymo mygtukas. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, tai yra technologijos ir našumo derinys. Jis lengvas, lankstus ir patogus naudoti, tinka skirtingiems žmonėms.

Redakcinis vertinimas: Su šiomis ausinėmis jums nepavyks. Dėl jų pakoreguotos kainos jie yra geriausias pasirinkimas reikliems vartotojams, turintiems mažą biudžetą.

Geriausios belaidės ausinės su mikrofonu

Nematomos belaidės ausinės, veikiančios per „Bluetooth“ (4.1 versija). Jis lengvai jungiasi ir gali būti susietas su keliais įrenginiais tuo pačiu metu. Jame yra HD mikrofonas (Aukšta raiška) mėgautis aukštos kokybės ir didesnio judumo galimybėmis. Ryškus įvesties ir išvesties garsas yra patogus kaip laisvų rankų.

Šios įrangos baterija yra ilgaamžė. Jis veikia šešias valandas ir beveik penkias valandas kaip aktyvus laisvų rankų režimas. Jame yra du magnetiniai įkrovikliai, kurie veikia per USB, kad įkrautų bet kur. Be laikymo dėklo, jame yra trys skirtingi ausų kištukai, skirti pasirinkti dydį, kuris geriausiai tinka jūsų ausiai.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis užtikrina laisvę klausytis mėgstamos muzikos atliekant bet kokią veiklą. Rekomenduojama sportuoti.

Geriausios aukščiausios klasės ausinės su mikrofonu

Šiose belaidėse ausinėse yra „Bluetooth 5.0“. Garsas yra stereofoninis ir puikios kokybės, su stipriu bosu, idealiai tinka vaizdo įrašams kurti. Šioje įrangoje yra pora mikrofonų, kurie palaiko ir valdo skambučius, siūlydami malonią patirtį. Yra mygtukas triukšmo slopinimui.

Jų dizainas yra orientuotas į ausų komfortą, nes jie saugiai tinka. Jie idealiai tinka sportinei veiklai, garsinėms knygoms ar filmams. Įjungus šias ausines prisijungiama automatiškai. Jų atstumas iki dešimties metrų yra stabilus. Norėdami juos išjungti arba įkrauti, tiesiog įdėkite juos į jų dėklą.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote geriausios kokybės rinkoje, tai yra jūsų pasirinkimas. Erdvinis garsas ir aukščiausios kokybės medžiagos.

Geriausios žaidimų ausinės su mikrofonu

Idealios ausinės žaidėjams. Optimizuotas triukšmo slopinimas. LED indikatorius, kuris praneša, ar mikrofonas yra aktyvus. Jie naudoja bevielę 2,4 GHz (gigahercų) technologiją, kuri užtikrina stabilų ryšį. Galite pasirinkti kabelį arba išlaikyti belaidį ryšį, diapazonas yra 15 metrų.

Jo garsas yra erdvinis, kad pagerintų vartotojo patirtį. 12 valandų nepertraukiamas atkūrimas (belaidis ryšys). Šios ausinės su mikrofonu yra skirtos ilgoms naudojimo valandoms. Pagaminta iš sportinių medžiagų. Tinkinkite mygtukus ir mėgaukitės modeliu su žiburiais, kurie reaguoja į tuos, kurių klausotės.

Redakcinis vertinimas: Geriausias variantas vaizdo žaidimų mėgėjams. Patrauklus dizainas ir aukštos kokybės mikrofonas, leidžiantis bendrauti su kolegomis internete.

Geriausiai skambančios ausinės su mikrofonu

Ergonomiškas dizainas, su reguliuojamomis ir labai patvariomis atminties putomis, kurios suteikia komfortą. Technologija „Plug and Play“ prisijungti prie skirtingų įrenginių be išankstinės konfigūracijos. Puikus tikslumas ir garso kokybė dvylikos metrų diapazone. Nuolatinis atkūrimas iki 16 valandų su autonomija.

Jame yra „Dolby Surround 7.1“ erdvinis garsas. Jame yra pora papildomų kanalų, kurie sustiprina atskirus garsus ir daro juos aiškesnius. Jie dirba su 2,4 GHz belaidžio ryšio technologija ir su mažu vėlinimu. Mikrofonas yra vienakryptis, nuimamas ir anksčiau optimizuotas.

Redakcinis vertinimas: Jei norite klausytis mėgstamos muzikos aukščiausios kokybės, tai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Jis turi erdvinio garso technologiją, skirtą krištolo skaidrumui klausytis.

Patogiausios ausinės su mikrofonu

Šios ausinės su mikrofonu yra skirtos profesionalams. Dizainas pastatytas taip, kad būtų ilgalaikis, su aliuminio šakute ir plienine galvos juosta. Minkštos atminties putos ir aukščiausios kokybės sintetinė oda ant galvos ir ausų pagalvėlių suteikia komfortą treniruočių ir varžybų metu.

„Advanced USB“ turi įmontuotą penkių juostų EQ, kurį galima programuoti naudojant programinę įrangą su jūsų mėgstamų esporto profesionalų nustatymais. Profesionaliai optimizuotas, nuimamas strėlės mikrofonas su triukšmo ir vėjo filtru užtikrina visiškai aiškų ryšį.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis turi aukštos kokybės medžiagas. Jo ergonomiškas dizainas leis juos naudoti ilgą laiką be nepatogumų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie belaides ausines su mikrofonu

Jei ketinate įsigyti laisvų rankų įrangą su mikrofonu, svarbu žinoti, kokias funkcijas ir funkcijas jie gali pasiūlyti. Priimkite išmintingą pirkimo sprendimą atsižvelgdami į mūsų rekomendacijas. Be to, tai atsako į visas abejones, kurios gali kilti pirkimo procese.

sekretorius su ausinėmis ir mikrofonu

Atidarytos ausinės neuždengia ausies. Jie skirti suteikti natūralią patirtį, paliekant vietos išoriniam triukšmui. (Šaltinis: Rahunoks: 84398723 / 123rf.com)

Kas yra ausinės su mikrofonu?

Ausinės yra periferiniai išvesties įrenginiai, jie naudojami klausytis garso iš elektroninių prietaisų. Paprastai skambučiams atlikti jie turi mikrofonus. Jie yra užsikabinę ant ausies arba laikomi už galvos. Paprastai jie naudoja 3,5 mm lizdo jungtis per USB prievadą arba belaidžiu būdu.

Jei esate daugiafunkcinis asmuo ar ieškote įvairios įrangos, ausinės su mikrofonu jums tinka. Ne tik dėl didėjančio jų populiarumo, bet ir dėl to, kad jie leidžia atlikti daug užduočių vienu kompiuteriu. Yra daugybė dizaino, stiliaus ir funkcijų, kurias apžvelgsime vėliau.

Kokio tipo ausinės su mikrofonu yra?

Pirmasis skirtumas yra laisvų rankų įrangos forma. Yra atviros ausinės, leidžiančios garsą, ir uždarytos, kurios neleidžia garsui nutekėti. Taip pat yra cirkumauralų ir suprauralų, kuriems būdinga tai, kad jie palieka ausį ar ne.

Tai yra, jie visiškai uždengia ausį arba ne.

Galima rasti gigantišką asortimentą, kuris siūlo skirtingų dydžių ir formų ausines. Apskritai labiausiai paplitusios ausinės yra uždaros viršvalandės su kabeliu arba per „Bluetooth“. Jie yra tie, kurie įmontuoti išmaniuosiuose telefonuose. Bet yra ir daugiau, mes parengėme šį sąrašą, kad geriau paaiškintume ausinių su mikrofonu klases.

Ausinės

Jie taip pat žinomi kaip ausinės ir dažnai būna kartu su mobiliaisiais telefonais. Paprastai jie yra laidiniai, nors juos taip pat įmanoma rasti be laido. Apskritai, tokio tipo ausinės siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. Nors jie iš esmės išsiskiria savo perkeliamumu ir lengvumu.

Dėl savo matmenų jie sugeba užimti visą ausies kanalą, neleisdami prasiskverbti išoriniam triukšmui. Sporte jie yra plačiai naudojami, yra modelių, skirtų išspręsti sunkumus atliekant fizinę veiklą su ausinėmis. Dėl šios priežasties buvo išrasti modeliai su kabeliais už galvos arba su kabliuko forma jiems laikyti.

Suprauralinės ausinės

Jei nenorite kažko per daug įkyraus ir mieliau rinkitės ką nors patogesnio. Taigi galėtumėte naudoti ausines su ausimis. Šios ausinės neuždengia ausies, bet yra uždėtos virš jos. Paprastai jie idealiai tinka pasivaikščiojimui ar būnant namuose. Jie sukurti siekiant sumažinti ausų ir kaklo apkrovą.

Daugeliu atvejų jie pateikia mažus modelius su atspariomis medžiagomis. Jie neužima daug vietos, o kai kurie yra sulankstomi, kad būtų praktiškesni. Nors jie turi trūkumų, jų garso kokybė yra pažeista, nes jų sumažintas triukšmas netrukdo nutekėti garsui. Kai kuriais atvejais jis gali sukelti nepatogumų, kai naudojamas ilgą laiką.

Apvalios ausinės

Šio tipo ausinės su mikrofonu yra tokios rūšies, kuri …

Parašykite komentarą