Koks geriausias 2021 m.

Dar visai neseniai buvo sunku rasti kokybiškus belaidžius mikrofonus. Turimos technologijos neleido sukurti tokio tipo prietaisų, kurie galėtų patikimai perduoti garsą esamų tekstūrų skirtumams. Tačiau šiandien tai įmanoma. Jie pašalina sudėtingą erzinančių, vingiuotų kabelių poreikį.

Dabar iškylanti problema yra pasirinkti geriausius belaidžius mikrofonus, nes jų yra vis daugiau. Pasirinkimas didele dalimi priklauso nuo jūsų turimo biudžeto ir poreikių, kuriuos norite patenkinti. Norėdami jums padėti, mes parengėme šį straipsnį apie geriausius pigius ir vidutinės / aukščiausios klasės belaidžius mikrofonus.

Svarbiausias

  • Priklausomai nuo to, kam norite belaidžio mikrofono, turėsite pasirinkti vieną ar kitą tipą. Jūs turite belaidį kišeninį, delninį ar prisegamą mikrofoną. Taip pat įvertinkite, ką norite aukoti, ar judrumą, ar garsą.
  • Jei ieškote profesionalaus belaidžio mikrofono, geriau įsigykite tokį, kuris veiktų su UHF dažniais. VHF yra žaismingesni (ir jie taip pat pigesni).
  • Geras pirkimas bus nulemtas jo tikslo. Jei ieškote belaidžio mikrofono dainavimui, neturėtumėte nusipirkti tokio, kuris skirtas įrašyti aplinkos garsą arba linkęs į garsus iš šono. Įvertinkite kiekvieną kintamąjį.

Geriausi belaidžiai mikrofonai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Galbūt ieškote belaidžių „Behringer“ mikrofonų arba, tiksliau, „Shure“ belaidžių mikrofonų. Galbūt nenorite išleisti daug ir ieškote vieno geriausių pigių belaidžių mikrofonų. Kaip bebūtų, mes sukūrėme penkių geriausių belaidžių mikrofonų sąrašą, kuriuose renkame šias ir kitas galimybes.

Geriausias belaidis mikrofonas profesionaliam naudojimui

„ShureSM58“ yra vienas geriausių profesionalių belaidžių mikrofonų. Pats prekės ženklas, šių klausimų ekspertas, jau mums nurodo produkto tipą, su kuriuo susiduriame: universalų aukštos kokybės modelį už daugiau nei priimtiną kainą. Nenuostabu, kad jis nuolat dalyvauja įvairiuose politiniuose mitinguose ir muzikiniuose pasirodymuose.

Kalbant apie techninį skyrių, „Shure SM58“ yra vienas geriausių profesionalių belaidžių mikrofonų, atsižvelgiant į jo siūlomą garso kokybę ir tvirtas medžiagas, iš kurių jį sudaryta. Būdamas dinamiškas, jis idealiai tinka bet kokiam naudojimui. Be to, jo, kaip kardioidinio mikrofono, būklė leidžia laikyti mikrofoną arčiau burnos ir išvengti baimės sukabinimo efekto.

Geriausias belaidis mikrofonas mokytojams, vokalistams ar kt prenumeratoriai

„Ulm300Usb“ yra vienas geriausių „Behringer“ belaidžių mikrofonų. Idealiai tinka mokytojams, vokalistams ar net prenumeratoriai, išsiskiria visišku dizainu. Jis turi garsumo valdiklius ir nutildymo funkciją, kad nutrauktų signalą nepageidaujamo grįžtamojo ryšio ar trukdžių atveju. Be to, jis turi naudingą USB prievadą, kad galėtumėte prisijungti prie kompiuterio ar „Mac“.

Nepaisant mažos kainos, „Behringer Ulm300Usb“ garsą fiksuoja aiškiai ir tiksliai. Be to, skirtingai nei kiti pigūs belaidžiai mikrofonai, šis modelis siūlo garsą be skaitmeninių trūkumų, nustatytų belaidžio ryšio funkcijose. Kita vertus, su pora paprastų AA baterijų „Behringer Ulm300Usb“ veikia maždaug 24 valandas.

Geriausias aukščiausios klasės belaidis mikrofonas

Nerasta jokių produktų.

„Tonor“ yra garsus ausinių pasaulyje prekės ženklas, tačiau jis turi pakankamai pajėgumų, kad galėtų pasiūlyti ir geriausius šiandien prieinamus belaidžius mikrofonus. Aiškus to pavyzdys yra „VHF Tonor“, labai tvirtas medžiagų ir apdailos požiūriu. Be to, ji turi tikrai prieinamą kainą (apie 60 eurų).

Jei dar labiau įsigilintume į modelį, pamatytume, kad jame yra akumuliatoriaus baterija, kurios veikimo trukmė yra iki 30 valandų. Kita vertus, jo konfigūracija yra paprasta, taip pat siūlo maksimalų perkeliamumą. Be to, prie jo pridedama dvylikos mėnesių garantija ir dvigubos antenos, kurios maksimaliai padidina belaidžio signalo stiprumą iki 20 metrų nuotolio.

Lengviausias ir kompaktiškas belaidis mikrofonas

Jei šiandien kalbėsime apie geriausius belaidžius mikrofonus, negalime pamiršti „AKG WMS 40 Pro Mini 2“. Idealu, jei ieškote gaminio, kuris yra standartinis su dviem mikrofonais, jis pasižymi blaiviu dizainu, paremtu juoda spalva. Jis išsiskiria lengvumu ir diskretiškais matmenimis, kas leidžia jį naudoti ilgų užsiėmimų metu, nevarginant rankų.

Kalbant apie akumuliatorių, jis naudoja dvi AA baterijas (su 30 dienų autonomija). Be to, juos tikrai lengva įdiegti, todėl jie puikiai tinka profesionaliam naudojimui, bet ir labiau atsipalaidavusiems renginiams. Kalbant apie garso kokybę, ji yra aukšta. Visa tai nepateikiant draudžiančios ar didelės kainos.

Geriausias belaidis mikrofonas karaokei

„Eray Bluetooth 3.0“ yra vienas geriausių belaidžių karaokės mikrofonų. Prie savo pagrindinio ekonominio turto (tai yra vienas geriausių pigių belaidžių mikrofonų) pridedamas jaunatviškas, kelių spalvų dizainas, idealiai tinkantis mažiausiam namui. Nors jis labiau skirtas žaismingam naudojimui, jo garsas yra aiškus ir trapus visose srityse.

Be karaokės, „Eray Bluetooth 3.0“ puikiai tinka ir lauke. Taip yra dėl galingo ECO efekto, kuris pagerina garso perdavimą tiesiogiai ir atvirose erdvėse. Be to, jis taip pat yra vienas geriausių karaoke belaidžių mikrofonų dėl suderinamumo su daugybe įrenginių ir įkrovimo per USB.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie belaidžius mikrofonus

Nesvarbu, ar tai viešas kalbėjimas, ar dainavimas, ar linksmybės su karaoke, geriausi belaidžiai mikrofonai pristatomi kaip puikus sąjungininkas. Naudodamiesi jais, galite lengviau pritraukti visuomenės dėmesį, be kita ko, už jų siūlomą judėjimo laisvę. Bet ką turėtumėte žinoti apie juos prieš nuspręsdami pirkti?

belaidis mikrofonas-0

Turite išanalizuoti naudojimąsi mikrofonu, nes nuo to priklausys, ar išsirinksite geriausiai jūsų poreikius.
(Šaltinis: Jozef Polc: 16334616 / 123rf.com)

Kas yra belaidis mikrofonas ir kam jis skirtas?

Belaidžiai mikrofonai yra prietaisai, kurie surenka garsus ir perduoda juos radijo dažniais. Pagrindinis šio tipo mikrofonų privalumas yra kabelių nebuvimas. Televizijos, muzikinės ar pramogų vietos su draugais paprastai būna perpildytos. Naudodamiesi belaidžiais mikrofonais, turite didesnę judėjimo laisvę, nepakenkdami kokybei.

Belaidžių mikrofonų naudingumas yra didžiulis.

Geriausi belaidžiai mikrofonai gali būti profesionalaus ar žaismingo pobūdžio. Todėl jie yra gera priemonė dideliems pristatymams ar pašėlusiems muzikiniams pasirodymams. Taip pat naktims juoko ir ekscesų aplink karaokę. Vieno ar kito tipo pirkimas priklausys nuo ketinimo, kuriuo ketinate jį naudoti.

Kokie yra geriausių belaidžių mikrofonų pirkimo pranašumai?

Jūs jau žinote, kaip veikia belaidis mikrofonas ir kam jis skirtas. Nepaisant to, vis tiek galite abejoti vieno geriausių pigių arba vidutinio / aukšto nuotolio belaidžių mikrofonų įsigijimo pranašumais. Jei tai jūsų atvejis, pažvelkite į šį sąrašą. Nustebsite sužinoję, kiek teigiamų aspektų jie siūlo:

Privalumas

  • Lengvas montavimas, nes trūksta kabelių ir sudėtingų jungčių, ir leidžia maksimaliai judėti nereikalaujant kabelių – tai turi įtakos vartotojo pasitikėjimui ir įgūdžiams.
  • Dėl pažangos technologijoje geriausi belaidžiai mikrofonai teikia garsą lygiagrečiai su pažangiausiomis analoginėmis galimybėmis.
  • Geriausių belaidžių mikrofonų autonomija paprastai nesiekia mažiau nei 25 valandų, o tai yra nemaža suma, jei atsižvelgsime į tai, kad dauguma naudoja vieną ar dvi AA baterijas.
  • Yra daugybė galimybių, pradedant profesionaliais belaidžiais mikrofonais ir baigiant daugiau dėmesio pramogoms.
  • Šiuo metu daugelis modelių siūlo labai aukštos kokybės medžiagas. Jie turi ilgą naudingą gyvenimą.

Trūkumai

  • Kai kurie modeliai gali būti labai jautrūs radijo trukdžiams arba sukelti iškarpymą. Tačiau tai retėja.

Kokie belaidžiai mikrofonai yra?

Belaidžių mikrofonų pasaulis turi begales kraštų. Vienas iš jų yra tipų. Belaidžių mikrofonų konstrukcija ir savybės skiriasi priklausomai nuo poreikių, kuriuos jie siekia patenkinti. Pavyzdžiui, jei norite, kad jums būtų laisvos rankos, turite belaidžius mikrofonus su „bodypack“ sistema.

Kalbant apie šiuos dalykus, pats diskretiškiausias yra atlapas.

Jie taip pat žinomi kaip kaklaraiščių stovai arba lavalierius. Tačiau kalbant apie garso kokybę, geriausi belaidžiai mikrofonai paprastai yra delniniai. Daugelis šių modelių pasižymi itin ergonomišku dizainu, leidžiančiu juos dėvėti kelias valandas, nevarginant rankų ar rankų.

Kita vertus, yra ir belaidžių prisegamų mikrofonų. Šis variantas yra idealus, kai norite užfiksuoti instrumento (pvz., Gitaros ar boso) garsą. Nors prietaisą prijungti kabeliais yra įprasta, belaidžio mikrofono sistema suteikia galimybę gauti natūralesnį garsą. Idealiai tinka tokiems stiliams kaip liaudies.

– Nežinau, ką daryčiau be mikrofono, būčiau pasimetęs, būčiau dykumoje bandydamas medžioti gamusinos “.

Kas yra bevielio mikrofono siųstuvas?

Geriausiuose belaidžiuose mikrofonuose yra siųstuvas. Tai yra esminė jų dalis. Jo dėka prietaisas gali konvertuoti jo sugeneruotą garso signalą į radijo dažnio signalą. Po to jis jį transliuoja į eterį. Nors jam reikia imtuvo (paaiškinsime kitame skyriuje), jis yra jo veikimo pagrindas.

Šiuo metu yra dviejų tipų siųstuvai. Pirmasis yra rankinis. Šio tipo siųstuvas yra integruotas į mikrofoną ir radijo siųstuvo įtaisą (tiksliai rankenos vamzdyje). Antrasis yra kolba. Tuo galite prijungti galvos mikrofoną, lavalierių, instrumentą ar net gitaros ar boso laidą.

Kas yra belaidžio mikrofono imtuvas?

Imtuvas yra dar viena iš pagrindinių bevielio mikrofono veikimo dalių. Jis yra prijungtas prie šio įėjimo ir paima radijo signalą, kurį jis skleidžia per siųstuvą. Gavęs jis yra atsakingas už jo pavertimą elektriniu signalu. Paprastai imtuvas veikia prijungtas (nors yra …