Koks geriausias 2021 m.

Silikoniniai ginklai tapo įprastu įrankių rinkinių įrankiu. Jie ne tik idealūs profesionalams, bet ir vis daugiau savadarbių meistrų juos naudoja savo projektams. Amatų mėgėjai taip pat turi šį įrankį tarp įprastų įrankių.

Silikoniniai pistoletai naudojami tiksliai pilant silikoną. Jie dažnai naudojami sandarinimui, pavyzdžiui, vonios kambariuose. Sandarinant paviršius, vanduo nepraeina. Jie taip pat naudojami langų sandarinimui, kad nepatektų vėjas ar šaltis. Jei norite sužinoti daugiau, toliau skaitykite šį vadovą.

Svarbiausias

 • Yra dviejų tipų silikoniniai ginklai: šilumos ir slėgio ginklai. Statybai naudojami slėginiai ginklai, juose naudojamos silikonu arba akrilu užpildytos kasetės. Jie yra didelių gabaritų ir naudojami vandentiekio ar remonto darbams. Karštieji yra mažesni ir idealiai tinka pasidaryti.
 • Silikoniniai šilumos pistoletai naudoja silikono arba klijų lazdeles. Gerai apžvelkite savo projekto poreikius prieš pasirinkdami. Be to, yra įvairių tipų juostų, kurios skiriasi pagal spalvą. Kiekvienas iš jų yra skirtas naudoti tam tikros rūšies medžiagoms.
 • Šilumos ginklams reikia laiko sušilti. Nepamirškite juos įjungti prieš naudodami. Įkaitęs venkite rankomis liesti bet kurį jo metalinį paviršių, nes kitaip galite nusideginti.

Reitingas: geriausi silikoniniai ginklai rinkoje

Čia pateikiamas geriausių silikoninių ginklų rinkoje sąrašas. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes, todėl gerai apžiūrėkite, kad pirkdami nepadarytumėte klaidos. Tikimės, kad šiame produktų sąraše rasite tinkamiausią įrankį savo poreikiams nepamiršdami savo biudžeto.

1 pozicija: „Topelek“ karštų klijų pistoletas

Nerasta jokių produktų.

„Topelek“ karštojo klijų pistoletas yra įrankis visiems. Tai ne tik puikus pasirinkimas profesionalams ir savadarbiams. Jis taip pat bus puikus atliekant bet kokį amatų darbą ar kaip mokyklos rinkinio dalį. Ginklas yra su 50 klijų lazdelių rinkiniu ir yra kobalto mėlynos spalvos.

Įkaista per mažiau nei penkias minutes ir nuolat palaiko reikiamą temperatūrą. Jame yra įmontuotas saugiklis, kuris apsaugo nuo perkaitimo ir turi 20 V galią. Trigeris yra lygus, todėl jums nereikės prisiversti pašalinti silikoną. Maitinimo mygtuke yra šviesos diodas, kuris pasakys, ar jis įjungtas.

2 pozicija: „Dremel GlueGun 930“

„Dremel“ silikoninis pistoletas yra labai galingas, turėdamas 100 voltų įtampą, jis visada bus pasirengęs atlikti bet kokį darbą. Jis turi rankeną, specialiai sukurtą palengvinti darbą. Jis yra visiškai subalansuotas, o jo „T“ forma suteikia papildomą komfortą jūsų rankose. Jo paleidiklis yra lygus ir ant statinės turi atraminę pėdą.

„Dremel Gluegun“ pistoletas turi dvi temperatūras ir yra ypač tinkamas tiksliems darbams atlikti. Tai idealus ginklas amatų projektams. Tai taip pat puikiai tinka lengviems namų ruošos darbams namuose, pavyzdžiui, keramikos, medžio ar stiklo klijavimui. Nustatydami temperatūrą galite daryti viską, ko norite.

3 pozicija: „Bosch PKP 18 E“

Silikoninis pistoletas „Bosch PKP 18 E“ yra ideali priemonė pasidaryk pats ir amatų mėgėjams. Tai garantuoja švarų ir efektyvų darbą dėl savo specialaus antgalio. Jame yra elektroniniai šilumos reguliavimo elementai, kurie greitai įkaista ir gali būti naudojami nelaukiant.

Jis pasižymi puikiu našumu, šaudydamas iki 20 gramų per minutę. Jo svoris yra 0,35 gramo, todėl jį naudojant nepavargsite. Jo darbinė temperatūra taip pat yra iki 200 ºC. Naudodami šį pistoletą be pastangų galite klijuoti medieną, odą, keramiką ir net stiklą. Jis turi mechaninį paspirtį ir tikslų dozatorių.

4 pozicija: „Wolfcraft MG 200 Ergo Sealer“ pistoletas

Silikoninis pistoletas „Wolfcraft MG 200 Ergo“ sukurtas taip, kad būtų ergonomiškas. Pagamintas iš aukštos kokybės armuoto plastiko ir stiklo pluošto, kad būtų lengvas. Tai yra stabilus ir atsparus deformacijoms įrankis. Jis siūlo iki 125 kg slėgį, kurio pakanka bet kokio tipo silikoninėms ir akrilinėms kasetėms.

Šio silikoninio pistoleto stiprioji pusė yra ta, kad jis turi sukamą rankeną, kuria mes galime ištaisyti antgalio kampą. Tokiu būdu viena ranka galime išlyginti kampą tarp pistoleto ir tarpiklio. Šiuo ginklu be jokių pastangų galite užpildyti net ilgiausius sąnarius. Jis turi anti-lašinimo funkciją.

5 pozicija: „Leader Pro“ klijų rinkinys

„Leader Pro“ siūlo mums pilną silikoninių pistoletų rinkinį su priedais ir patogų krepšį. Karšto klijų pistoletas greitai įkaista, todėl jis turėtų būti paruoštas per 3-5 minutes. Su 60 V galia jis idealiai tinka amatams ir profesionaliems darbams. Jūs be jokių pastangų galite taisyti medieną, stiklą, metalą, keramiką ir akmenį.

Jame yra apsauginis jungiklis, kuris išjungs ginklą, jei jis nebus naudojamas ilgiau nei 5 minutes. Jame yra šviesos diodas, rodantis uždegimą, ir metalinė atrama, palaikanti vertikalioje padėtyje. Ergonomiškas dizainas ir vidiniai PTC elementai pagerina izoliaciją ir daro ją labai patogią. Jis yra lengvas, funkcionalus ir saugus.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie klijų pistoletus

Pastaruoju metu rinką užvaldė silikoniniai ginklai. Dėl populiarumo pasidaryk pats, amatų ir amatų projektų šios priemonės tapo nepakeičiamos. Prieš pirkdami, turėtumėte žinoti, kokie jie yra ir kaip jie veikia. Štai ką turite žinoti prieš pirkdami.

Vyras remontuoja virtuvę

Silikoniniai ginklai yra labai naudingi vandentiekiui.
(Šaltinis: Amikišijevas: 71201551 / 123rf.com)

Kas yra silikoninis ginklas?

Silikoniniai ginklai yra labai naudingi įrankiai sujungiant daugybę daiktų ir medžiagų. Jie taip pat naudojami sujungiant ir sandarinant medžiagas, tokias kaip keramika, akmuo ar marmuras. Statyboje jie naudojami vandentiekio ir remonto darbams atlikti, taip pat langams sandarinti, kai jie yra.

Ginklai paleidikliu spaudžia silikoninę arba akrilo kasetę. Tai stumia medžiagą aukštyn ir medžiaga išeina per purkštuką. Vartotojas nurodo medžiagą tiksliai naudodamas purkštuką. Kai kurie modeliai šildo silikoną ar klijus, kurie yra lazdelės pavidalo.

Kokie yra pagrindiniai silikoninių ginklų panaudojimo būdai?

Pagrindinis silikoninių ginklų panaudojimas yra statyba. Paprastai jie buvo naudojami vonių, kriauklių ir vonios dalių jungčių sandarinimui. Tokiu būdu mes neleidžiame vandens išbėgti ar prasiskverbti pro juos. Jie taip pat buvo naudojami faneros ir sienų plytelių siūlių užpildymui.

Pastaruoju metu klijų pistoletai buvo naudojami „pasidaryk pats“ ir amatų projektams. Didėjant amatų ir „pasidaryk pats“ projektams, silikoniniai ginklai tapo pagrindinėmis priemonėmis.

Jie yra labai naudingi, nes leidžia tiksliai dirbti su daugeliu medžiagų.

Kokių rūšių silikoniniai ginklai yra?

Yra du pagrindiniai silikoninių ginklų tipai. Karšti silikoniniai ir slėginiai ginklai. Slėginiai vožtuvai visada buvo naudojami statyboms ir santechnikai. Tai metaliniai rėmai, į kuriuos įdėta silikono arba akrilo kasetė. Trigerio pagalba išgaunama medžiaga, praeinanti per purkštuką.

Šilumos arba „klijų“ ginklai yra naudojami amatų ir „pasidaryk pats“. Jie yra mažesni ir veikia dėl mažo atsparumo, kuris šildo silikoną. Šių ginklų naudojamas silikonas yra cilindro formos juostose, kurias kaitinant stumia gaidukas ir perleidžiama per purkštuką. Jie sveria nedaug ir yra tikslūs.

Spaudimo pistoletai Šilumos ginklai
Veikimas Jie dirba su silikoninėmis arba akrilo kasetėmis. Jie turi gaiduką, kuris traukia šaudymo kaištį Jie dirba su cilindrinėmis silikoninėmis arba klijų lazdelėmis. Jie turi atsparumą, kuris šildo silikoną
Svoris Jie yra sunkesni, nes yra pagaminti iš metalo Paprastai jie yra labai lengvi ir pagaminti iš plastiko, su kai kuriais elektroniniais elementais
Dydis Jie didesni. Taip yra dėl to, kad kasetės yra didesnės Jie yra daug mažesni ir lengvesni. Jie yra tavo rankos dydžio
Kaina Jie yra labai pigūs, jų kaina paprastai yra apie 10 eurų Jie yra nebrangūs. Tačiau yra ir brangesnių modelių
funkcijos Užpildykite sąnarius. Užklijuokite kartu. Klijuokite statybines medžiagas: keramiką, medį ir akmenį Pasidaryk pats projektai. Amatai. Papuošalai. Klijuojamos medžiagos, tokios kaip oda, plastikas ar kartonas

Kodėl patartina pirkti silikoninį ginklą?

Silikoniniai ginklai yra nebrangūs ir funkcionalūs įrankiai. Jie naudojami atliekant nedidelius namų remonto darbus, bet ir atliekant profesionalius darbus. Priklausomai nuo naudojimo, kurį ketinate jam suteikti, turite pasirinkti konkretų modelį. Jie puikiai tinka pasidaryk pats, amatams ir amatams. Čia pateikiamas privalumų ir trūkumų sąrašas:

Privalumas

 • Universalus
 • Idealiai tinka profesionaliems darbams
 • Namų remontas ir pasidaryk pats
 • Ekonomiškas
 • Paprasta naudoti

Trūkumai

 • Labai specifinio naudojimo
 • Jie gali būti pavojingi
 • Jie labai lengvai susitepa

Kaip karštas pasiekia karštą klijų pistoletą?

Pistoleto pasiekiama temperatūra bus tiesiogiai susieta su naudojamo silikono ar klijų tipu. Žemos temperatūros barai pašildomi iki 120ºC. Tai tinka dirbiniams su audiniu, medžiu ar plastiku. Šie pistoletai paprastai yra pigesni ir yra lengvi bei patogūs naudoti.

Pistoletai, kuriuose naudojami aukštos temperatūros silikoniniai strypai, įkaista iki 195 ºC. Šie pistoletai naudojami profesionaliau. Aukštos temperatūros silikonas yra šilumos sandariklis ir turi didesnį sukibimo laipsnį. Šis silikono tipas naudojamas profesionaliems sandarinimo darbams ir tokioms medžiagoms kaip keramika ar metalas.

Silikoninis ginklas raudoname fone

Yra dviejų tipų silikoniniai ginklai, mažesni idealiai tinka amatams.
(Šaltinis: Soldanovas: 11176745 / 123rf.com)

Kaip naudoti silikoninį pistoletą?

Silikoniniai ginklai yra labai lengvi įrankiai. Tiesiog pritvirtinkite silikoninį cilindrą ar juostą ir patraukite gaiduką. Šilumos ginklų atveju turėsite leisti jiems įkaisti, o slėginiai – nelaukdami. Čia mes išsamiai paaiškiname, kaip juos naudoti:

 • Pirmiausia mes įdėsime juostą arba silikoninę kasetę į ginklą. Jeigu …