Patvarus nagų lakas 2021 m

Geriausias nagų lakas

Gerai prižiūrimi nagai neabejotinai yra kiekvienos moters pasididžiavimas ne tik švenčių ar švenčių metu, bet ir kasdieniame gyvenime. Dėl spalvingų spalvų ir novatoriškų taikymo būdų lakus galima pritaikyti sezonui, drabužiams, šventėms, humorui. Klasikinis lakas nėra patvarus, kurį galima pamatyti nusiprausus, valant namuose, taip pat dirbant biure.

Nedidelis skaldymas ir lako nuvalymas nuo popieriaus verčia perdažyti nagus. Taigi, kaip sutaupyti laiko dažant nagus, kad nereikėtų jų kelis kartus per dieną paliesti? Nagų dažymui geriausia naudoti nuolatinius hibridinius lakus, kuriuos galima tepti du kartus per mėnesį ir visada atrodyti šviežiai nudažyti. Kaip išsirinkti nuolatinį nagų laką? Gerai naudoti profesionalų patvirtintus sprendimus, nuomones ir kainas, šiuo tikslu paruošėme patvariausių nagų lakų reitingą:

TOP 10 sąrašas: geriausias nagų lakas 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių gelinių ir hibridinių kietėjimo lempų sąrašas ir geriausių namų frezavimo mašinų sąrašas

Koks yra nagų lako patvarumas?

Nagų lakas netoleruoja sąlyčio su vandeniu ir oru, moterų užsiėmimų atveju neįmanoma išvengti chemikalų, kurie efektyviai nulupo laką lopais. Gera praktika yra dažyti nagus tą dieną, kai lakas labiausiai valomas namuose. Efektyvus būdas tvirtinant nagų plokštelę ir laką
nuo chemikalų, plaunant indus ir kitus paviršius būtina naudoti apsaugines pirštines. Daugelis lakų yra jautrūs, taip pat ilgalaikiam mirkymui, pvz., Vonioje, todėl maudytis geriau yra dušas.

Klasikinį nagų laką, kurio nereikia kietinti UV lempomis, reikia taisyti kas 2–3 dienas. Hibridiniai lakai trunka 2–3 savaites, priklausomai nuo nagų genetinės būklės, plokščių paruošimo būdo, namų ar vandens vonių poveikio.

Subtilus prancūziškas hibridas

Kaip išplėsti lako patvarumą?

Norėdami išplėsti estetinę dažytų nagų išvaizdą:

 • Maitinkite plokštelę.
 • Matinis jo paviršius.
 • Nupjaukite odeles su geliu.
 • Nudažykite nagų kraštą.
 • Taikykite sluoksnį 3 judesiais.
 • Tinkamai sukietinkite laką.
 • Neplaukite dispersijos sluoksnių.
 • Užtepkite viršutinį sluoksnį.

Nagų dažymo technika padidina jų ilgaamžiškumą

Pradėdami nuo galinio nagų ašies, vienu judesiu padenkite lako sluoksnį, kad nereikėtų taisyti užtepto sluoksnio, vinis turi būti nudažytas 3 potėpiais, tai ypač pasakytina apie lakus, kurie džiūsta be lempos, kad dalis lakų nesukietėtų, o tai vėliau sukelia skilimą. Per dažnas lako taisymas taip pat gali sukelti dryžius, o tai taip pat neigiamai veikia tepamo lako sluoksnio struktūrą.

Svarbu prailginti dažytos nagų plokštės patvarumą, nepamirškite nudažyti ir jos krašto. Šis gydymas nutraukia oro ir medžiagų tiekimą ir apsaugo nuo purslų, atsirandančių dėl mechaninių pažeidimų.

Nagų plokštelės formavimas

Vien nago krašto dažymas negarantuos nudažytos nago plokštelės gyvenimo trukmės, tačiau keliomis dienomis efektyviai prailgins estetinę plokštelės išvaizdą.

Odelių pašalinimas

Odelių pašalinimas yra labai svarbus procesas, lako sluoksnis yra linkęs nulupti arba nulupti, pradedant nuo kraštų, kur yra vandens ir oro tiekimas. Išsami odelių pjovimo procedūra leidžia kruopščiai užpilti laką ant nago plokštelės, nutraukiant oro ir medžiagų srautus iš išorės.

Nagų formavimas

Formuodami nagus, galite išvengti netyčinio nagų lako gaudymo ar pakenkimo. Tai labai populiaru formuojant nagų plokštelę vadinamojoje tonzilės ar klasikinis nagų apvalinimas. Nagų formavimo variantas prailgina lako patvarumą, apsaugodamas jį nuo purslų.

Nagų plokščių dembliai

Lygus plokštės paviršius sumažina lako sukibimą, todėl viršutinis nagų sluoksnis turėtų būti šlifuoti poliravimo bloku arba frezavimo staklėmis. Nagų poliravimas prieš tepant nagus sumažina sukibimą.

Nagų nuriebalinimas

Kaip ir dažant bet kokį paviršių, prieš tepant laką, nagus reikia nuriebalinti. Valikliai, kuriuose yra drėkinamųjų aliejų, šiuo atveju neveiks, todėl turėtumėte naudoti alkoholio turinčius preparatus arba klasikinį nagų lako valiklį. Nudažius nagus
verta vengti aliejinių kremų, kuris efektyviai sutrumpina dažų sukibimą su plokšte.

Negalima nuplauti ir nuriebalinti dispersijos sluoksnį, kuris sukietėjus hibridiniam lakui yra lipnus pagrindas kitam sluoksniui. Jo užduotis yra sujungti lako sluoksnius.

Pagrindinis nagų lakas

Nagų pagrindas gerai veikia pieno spalvą, todėl nereikia tepti kelių lako sluoksnių. Maistinė bazė leis
regeneracija ir plokštelės stiprinimaskuris laikui bėgant gali tapti plonesnis. Lanksti nagų plokštelė neužtikrina gero lako sukibimo ir nagus pažeidžia.

TOP 10 sąrašas: geriausia hibridinė bazė 2021 m. Balandžio mėn

Nagų lakas

Lako ilgaamžiškumas priklauso nuo pagrindo paruošimo, net ir geriausias lakas gali nulūžti ir nudegti nagą, jei substratas nėra tinkamai paruoštas. Nagų padengimas dviem lako sluoksniais yra ne tik tai būtinybė gauti vienodą spalvąbet ir patvarumas. Tai gerai veikia sluoksnių patvarumą ir kietumą sluoksniuotas metodas, naudojami puodų, keptuvių, peilių ir tt gamybai. Ploni lako sluoksniai veiks daug geriau nei vienas ar du storesni.

Hibridinis lako viršus

Viršutinis kailis

Kaip rodo angliškas pavadinimas, viršus yra lakas, kuris paskutinis tepamas ant paties anksčiau padengtų sluoksnių viršaus. Užtikrinti atsparumas išorės veiksniams, suteikia blizgantį efektą ir paprastai yra skaidrus. Viršutinė dalis linkusi lipti kaip skalbdama aukštoje temperatūroje, todėl, dengiant viršutinį sluoksnį, dažykite per persidengimą, švelniai slinkite po nago plokštelės dugnu. Į viršų tvirtina nagų kraštą nuo oro, vandens ir kitų medžiagų patekimo tarp hibrido ir nago plokštelės.

Vulkanizuojantis hibridinis lakas – ką verta žinoti?

Netinkamas lako sukietėjimo laikas turi įtakos tam, kaip ilgai dekoruoti nagai atrodys estetiškai, nenulaužant nulupto lako.

Kietėjimas per trumpas – sluoksnis nebus tinkamai sukietėjęs, todėl hibridas gali atsikratyti nago, o patvarumas bus vidutinis. Neužkietėjęs pavalio sluoksnis gali sukelti nagų ligas.

Kietėja per ilgai – pažodžiui pavogia laiką ir prailgina visą nagų dažymo procedūrą. Tinkamas nagų sukietėjimas gali būti pasiektas sukietėjus viršų ir pagrindą per 45 sekundes, o spalvą – per 60 sekundžių. Jei lakas turi didelį kiekį pigmentų – „labai gerai slepiasi“ – tada gali tekti sukietėti net per 2 minutes.

Ką reiškia santrumpa fl. ant pakuotės?

Santrumpa fl. ant pakuotės reiškia universalų tūrio vienetą. Lenkijoje mes naudojame litrus, mililitrus ir kt. Santrumpa fl. oz. yra pasaulinis tūrio matavimo vienetas, nurodytas uncijomis.

 • 1 fl. Ozas. = 30 ml.
 • 3,4 fl. Ozas. = 100 ml.

Ar hibridinis lakas kenkia nagams?

Pats hibridinis lakas neturi įtakos nagų struktūrai, be to, pagrindas skirtas maitinti ir stiprinti jo struktūrą. Nagai pažeidžiami netinkamu hibrido pašalinimo būdu. Jis neturėtų nulupti, pjauti, nubraukti lako, kad nepakenktų nago plokštelei. Pagrindinis sluoksnis sukurtas siekiant padidinti lakų sukibimą įsiskverbiant į nago struktūrą, atplėšus jį nuo plokštelės, jo struktūra sutrinka ir laikui bėgant nagai tampa plonesni.

Hibridinio lako pašalinimas?

Geriausias būdas pašalinti hibridinį laką yra jį nuplauti arba iš tikrųjų mirkyti, naudojant valiklį – valiklį. Prieš skalbdami, švelniai matuokite viršų, naudodami pagalvėlę ar dildę. Yra 2 patikrinti metodai:

 • Naudojant Garo pašalinimas – įtaisas, dėl kurio pašalinamas valiklis, dėl kurio hibridinis lakas ištirpsta.
 • Metodo naudojimas „Apvyniokite„- nuėmiklyje įmirkytą tamponą, uždėkite ant nago ir apvyniokite pirštą aliuminio folija.

Abu metodai leidžia švelniai atsikratyti senojo hibridinio lako sluoksnio, netrikdant nagų struktūros.

Kokia rizika pjauti hibridinius nagus?

Nagai auga su laku arba be jo, sutrumpindami nagus, nupjauname apsauginį sluoksnį, apsaugodami nago kraštą nuo vandens, oro, dulkių, chemikalų, žodžiu, atveriame tarpą tarp nago ir hibrido.

Dėl šio veikimo būdo lakas greitai pleiskanoja, nutrūksta arba nutrūksta praranda sukibimą su žeme.

Jei, padengus laku, nagų forma nėra patenkinama, ją reikia suformuoti prieš pat dedant paskutinį apsauginį sluoksnį – TOP.

Profesinių žodžių, susijusių su nagų dažymu, žodynas

Šnekamojoje ir profesionalioje nagų dailininkų žargonoje galite rasti įvairių žymėjimų ir skirtingos nomenklatūros, susijusios su svetimomis nagų plokštelės dekoravimo technikomis. Nagų gydymas ir gydymas dažnai įgyja anglišką reikšmę, norint paaiškinti simboliką, pateikiame keletą svarbių paaiškinimų.

Kas yra dispersijos sluoksnis?

Šis sluoksnis susidaro sukietėjus lako sluoksniui, yra lipnios konsistencijos ir jo negalima nuplauti, jis naudojamas lako sluoksniams sujungti. Dispersijos sluoksnį reikia nuplauti tik nuo paskutinio sluoksnio – viršutinio sluoksnio.

Kas yra švaresnis?

Tai klasikinis riebalų šalinimo skysčio pavidalas, leidžiantis nuplauti ir nuriebalinti nagų plokštelę ir viršutinį sluoksnį.

Kas yra valiklis?

Specializuotas hibridinis nagų lako valiklis, kuriame yra acetono ir lanolino, kurie neleidžia odai išsausėti.

Kas yra įvyniojimas?

Tai yra nagų apvyniojimo būdas aliuminio folija, išmirkyta vatos tamponėle, kurios dėka ašarojimas …