Kaip paskatinti kūdikį maudytis

Verkti, rėkti ir ašaroti. Ar taip atrodo jūsų kūdikio vonia? Šias kasdienes pastangas galite paversti pramoga jums abiem. Sužinokite apie mūsų malonios vonios būdus – pakvieskite kelis žaislus į vonią, išsirinkite pasakišką kosmetiką vaikams ir naudokitės savo išmaniaisiais. Patikrinkite, kaip vonią paversti linksma!

Pasakų kosmetika vaikams

Pakeiskite savo maudymosi įpročius

Kodėl jūsų kūdikis nemėgsta maudytis? Tai gali būti daugybė priežasčių. Gal kasdienis prausimasis susijęs su nemalonia pareiga? Kai nepranešėte kūdikiui apie žaidimą, mažylis sutrinka ir vonią laiko bausme.

Vaikams patinka reguliarumas – pasirinkite vieną konkretų skalbimo laiką, pvz., Po vakarienės ar popietės arbatos. Šių modelių pasikartojimas greitai išmokys jūsų vaiko, ko tikėtis bet kuriuo paros metu, ir bus tam geriau pasirengęs bei palengvėjęs. Šilta vonia taip pat yra puikus įvadas į poilsį prieš einant miegoti.

Sukurkite vandens žaidimų aikštelę

Tuščia vonia yra nepatraukli žaidimo aikštelė mažam vaikui. Pakeisti!

  1. Vonios dugną uždenkite neslidžiais kilimėliais, kurie nėra tokie šalti, kaip akrilo vonia, ir neleiskite kūdikiui paslysti didelėje talpykloje. Perdangos yra spalvingos ir patiks jūsų vaikui.
  2. Taip pat pakvieskite mėgstamus vaiko žaislus išsimaudyti (žinoma, tik tuos, kurie pritaikyti vandens eksperimentams).
  3. Vonioje pravers ir koštuvas didelėmis akimis, kuris padės vaiką prisijaukinti dušu.
  4. Prieš išsimaudydami pasirūpinkite ne tik vandens, bet ir oro temperatūra, pasukdami vonios kambario šildymą. Tegul fone groja maloni atpalaiduojanti muzika.

Kaip vonią paversti maloniu laiku mums ir kūdikiui?

Ar kūdikis bijo maudytis? O gal tėvų požiūris į šią užduotį? Kai mama ar tėtis susitelkia tik į mažylio galvos plovimą, jie nieko nesako ir yra susierzinę, kūdikis tai jaučia ir natūralu, kad jis pradeda nervintis. Stenkitės išlikti ramus, kalbėkitės su vaiku, ilgai nepraraskite akių kontakto su juo. Gal kartu dainuosite naują dainą ar deklamuosite eilėraštį? Geras humoras yra užkrečiamas!


Pasirinkite vaikams patrauklią kosmetiką

Gal jūsų lobis tiesiog nemėgsta vonių, nes jų naudojama kosmetika jiems netinka? Niekam nepatinka žiupsnojančios putos akyse. Todėl neverta pirkti suaugusiųjų dušo želių, net ir tų, kurios gražiai kvepia vaisiais, tačiau rinkitės vonios produktus vaikams, skirtus subtiliai kūdikių odai. Kūdikių ir mažų vaikų kosmetikos atveju atkreipkite dėmesį į sudėties patvirtinimą ir alergijos patvirtinimą. sužinokite apie saugią kosmetiką vaikams.

Vyresniems vaikams taip pat svarbu produkto pakuotė. Kosmetikos rinka lepina vaikus (ir tėvus!) Šiuo požiūriu siūlydama vaikiškos kosmetikos rinkinius su pasakų motyvais. Galite nustebinti savo vaiką ir padovanoti jam muilo ar vonios losjoną butelyje, kurio formos yra jūsų mėgstamiausias herojus. Laukimas jūsų vonios bus kupinas džiaugsmo.

Mažiems automobilių gerbėjams: AUTOMOBILIAI IR VAIKŲ KONTEINERIAI VAIKAMS

Svarbiausia, kad butelio motyvas atitiktų vaiko interesus. Jei jūsų dukra ar sūnus mėgsta automobilius, jiems patiks „Cars“ pasakų burbulinė vonia arba „Top Gear“ lenktyninis muilas. Tikras sprogimas! Produktai, esantys grožio ir priežiūros priemonėse ir Korsaras.

Princesėms: KŪDIKIŲ PRODUKTAI SU BELLA, RAPPUNK IR Sniego kamuoliu

Ar jums labiau patinka vandens žaidimai su Śnieżka ar Ariel? Net plauti rankas bus smagiau, jei muilo gausite iš pačios princesės. Didelį garsių „Disney“ personažų formos butelių pasirinkimą siūlo prekės ženklas „Beauty & Care“.

„Frozen“ mėgėjams: VONIOS KOSMETIKA SU ELSA, ANNA IR OLAF

Visas vaikų pasaulis pamišęs dėl dviejų seserų iš pasakos „Užšaldyta“. Negalima pamiršti ir laisvojo sniego senio Olafo. Sušalę gerbėjai gali pasidomėti kosmetikos vaikams kategorija Sušalęskur jie gali rasti kvapnių vonios skysčių, rankų muilų ir lūpų balzamų.

Superherojams: KOSMETIKA VAIKŲ AVENGERIAMS IR BATMANUI

Ar maudydamiesi galite patirti jaudinantį nuotykį su „Batmat“? Taip, žinoma! Geležinis žmogus ir keršytojai taip pat gali nusileisti vonioje. Sužinokite, kokia komanda laukia, kad išgelbėtų save nuo priespaudos maudymosi – patikrinkite prekės ženklo pasirinkimą Grožis ir priežiūra.

Žvaigždžių kariams: VONIOS KOSMETIKA SU ŽVAIGŽDŽIŲ KARŲ MOTIFU

Tegul jėga būna su jumis! Žvaigždžių kario galvos formos įtaisas padės jūsų vaikui pasiruošti voniai per 2 minutes available Galima įsigyti šį ir kitus kosmetikos rinkinius vaikams „Žvaigždžių karo“ tema. čia.

Minionų gerbėjams: NEPALIKTI VAIKŲ PRODUKTAI

Kuris vaikas nemėgsta Minionų? Šie mieli, geltoni padarai gali visus pralinksminti iki ašarų. Dabar jie gali linksmintis maudykloje. Minionų formos šampūnai, kondicionieriai, žaislai, kubeliai ir skysčių burbulai laukia!

Naminių gyvūnėlių mylėtojams: KOSMETYKI PASLAPUS GYVENIMŲ GYVENIMAS

Slaptas augintinių gyvenimas yra pasaka, kurią mylės visi kailiniai mėgėjai. Ar jūsų vaikas yra vienas iš jų? Jis džiaugsis, kai jo vonioje jį lydės Maksas, Hercogas ar Bičiulis.


Linksmybės vonioje

Yra daugybė būdų, kaip paskatinti kūdikį maudytis. Patikrinkite, kaip galite perpilti vandenį iš vieno indo į kitą. Kaip veikia koštuvas? Ar guminė antis išlips iš po vandens savaime? Kokias spalvas turi vaivorykštinė kempinė? Jei pasitelksite fantaziją ir sutvarkysite vonios kambarį taip, kad vaikas pasijustų tarsi pasakoje, maudynės taps malonumu.


Daugiau produktų vaikams, taip pat hipoalerginę kosmetiką kūdikiams, galite rasti žemiau ir viduje gaminiai vaikams.