Kas yra „Metafit“ mokymai? | Deginti riebalus

„Metafit“ yra didelio intensyvumo treniruotė, apimanti kūno svorio pratimų seriją su intervalinio stiliaus treniruotėmis, sukurta tam, kad jūsų kūnas degintų kalorijas dar ilgai po treniruotės pabaigos.

Sukurta buvusio jūrininko, tai yra klasė, kurioje galite būti tikri, kad peržengsite savo ribas.

Tai trunka tik trisdešimt minučių, tačiau visą laiką sunkiai treniruositės. Tai tinka visiems ir pratimus galite pritaikyti pagal savo galimybes.

„Metafit“ klasė Pavyzdžių juda

1. Pritūpimų šuoliai

Pradėkite sukryžiavę rankas ant krūtinės. Laikykite galvą aukštyn ir nugarą tiesiai, tada pritūpkite, kol šlaunys bus lygiagrečios grindims.

Paspauskite nuo kojų kamuoliukų ir galingai šokinėkite į orą. Kvėpuokite šia pratimo dalimi.

Kai vėl nusileisite ant žemės nuo šuolio, iškart pakartokite judesį.

2. Plyometrinės plaučiai

Pradėkite stovėdami stačiu liemeniu. Patogumui galite uždėti rankas ant klubų. Dešine koja žengite į priekį maždaug už dviejų pėdų nuo stacionarios kojos, kuri bus už jūsų.

Šiuo metu nuleiskite kūną žemyn ir įkvėpkite. Neleiskite keliams praeiti pro pirštus. Galingai stumkite kojos kamuoliukus ir pakeiskite padėtį taip, kad kairė koja dabar būtų tokioje padėtyje, kokia buvo dešinė.

Dar kartą pakartokite šį judesį priešingose ​​kojose tiek kartų, kiek reikia.

3. Atsispaudimai

Pradėkite gulėti ant grindų veidu į apačią. Padėkite rankas vienas nuo kito atsilenkdami, liemenį laikydami už rankų.

Nuleiskite liemenį žemyn, kol kvėpuodama krūtinė beveik liečia grindis. Tvirtai suspaudę krūtinę, iškvėpkite ir paspauskite viršutinę kūno dalį atgal į pradinę padėtį.

Trumpai laikykitės šios padėties, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite tiek kartų, kiek reikia.

4. Lentų čiaupai

Pradėkite šį pratimą lentos padėtyje. Bakstelėdami ištieskite koją į kūno šoną, tada grąžinkite ją į pradinę padėtį.

Pakartokite priešinga koja. Įsitikinkite, kad atliekate tą patį pakartojimų kiekį kiekvienoje pusėje, o pagrindiniai raumenys yra įtempti viso judesio metu, kol kvėpuojate normaliai.

5. Burpees

Pratimą pradėkite atsistoję tiesiai, kojas pečių plotyje. Padėkite rankas ant grindų ir spardykite kojas už savęs, kad skrandis ir šlaunys dabar būtų ant grindų. Turėtumėte išlaikyti alkūnių lenkimą.

Iš šios padėties spauskite aukštyn, lyg darytumėte atsispaudimą, ir prieš šokinėdami pakelkite klubus aukštyn, kad kojos būtų po klubais, o jūs atsistosite.

Atlikite pratimą šokdami į orą ir pakeldami rankas virš galvos, pakartokite tiek kartų, kiek reikia.

„Metafit“ nauda

1. Greita

Užsiėmimas trunka tik pusvalandį, todėl galite jį pritaikyti savo pietų pertraukai. Galite eiti į pamoką ar tiesiog treniruotis namuose naudodamiesi kai kuriais aukščiau išvardytais pratimais.

2. Didelis intensyvumas

Pratimai yra didelio intensyvumo, tai reiškia, kad per trumpą laiką sudeginsite maksimalias kalorijas. Tokio tipo mankštai naudojamas EPOC, kuris reiškia perteklinį suvartojimą po pratimo, pranašumus. Tai reiškia, kad jūsų kūnas pereina į kalorijų deginimo greitį, nes po intensyvios treniruotės bando grįžti prie normalumo.

3. Greitai sukuria kūno rengybą

Intervalinio stiliaus treniruočių naudojimas padės greitai pakelti jūsų kūno rengybos lygį! Puikus dalykas, susijęs su tokio tipo treniruotėmis, yra tai, kad jūs taip pat galite dirbti savo lygiu, naudodami sudėtingesnių pratimų modifikacijas, kad atitiktų jūsų sugebėjimus.

Paimkite namų pranešimą

Jei ieškote treniruotės ir trūksta laiko, metafit gali būti jums atsakymas. Ši klasė yra labai smagi ir lengvai modifikuojama, kad galėtumėte dirbti savo tempu ir sugebėjimų lygiu.

Itin intensyvus, bet vos per pusvalandį pabandykite pamatyti metafitą, kad pamatytumėte puikių rezultatų.