Koks geriausias 2021 m.

Jums nebereikia likti namuose užrakintam „priklausomam“ nuo mėgstamo žaidimo, dabar galite jį žaisti bet kur ir bet kada. Ateitis žaidimai Atrodo, kad tai vyksta per mobilųjį telefoną. Ir vaizdo žaidimų kūrėjai, ir mobiliųjų telefonų gamintojai lažinasi, o žaidimai, kuriais galite mėgautis savo namuose, vis gerėja. išmanusis telefonas.

Žaidimas daugiau nei bet kada yra jūsų rankose, galite jį pasiimti visur, kur norite, ir pasirinkti foną, kuriame jis vyks. Tačiau pergalė gali komplikuotis, kai viską turite valdyti iš savo mobiliojo telefono ekrano. Jums reikia kažko, kad būtų lengviau ir patogiau žaisti: a išmaniojo telefono valdiklis. Dabar mes jums pasakome viską, ką reikia žinoti apie juos.

Svarbiausias

 • Jūs tikrai galite žaisti įvairius žaidimus išmanusis telefonas nenaudojant nuotolinio valdymo pulto. Tačiau a žaidimų pultas mobiliesiems labai pagerins žaidimų patirtį. Tai leis jums žaisti patogiau, geriau kontroliuoti žaidimą ir greitesnę reakciją, trumpai tariant, tai leis žaisti mobiliajame telefone lengviau ir smagiau.
 • Tobulėjant mobiliesiems žaidimams ir juos populiarinant, išmaniųjų telefonų valdikliai. Bet būtent dėl ​​daugybės žaidėjų ir tokių reiškinių kaip „Fortnite“ ar „PUBG“ atsiradimo jie tapo madingi. Vis daugiau žaidėjų jas naudoja įvairiausiems žaidimams: sportui, automobiliams ar veiksmams.
 • Renkantis svarbiausią dalyką yra suderinamumas. Tuo mes turime omenyje, kad žaidimų pultas yra suderinamas su jūsų mobiliuoju telefonu, bet ir tuo, kad jis suderinamas su maksimaliu įmanomu žaidimų skaičiumi. Visų pirma įsitikinkite, kad jis suderinamas su jūsų mėgstamu žaidimu ar žaidimais. Akumuliatorius ar ergonomika yra kiti svarbūs kriterijai.

Reitingas: geriausias išmaniųjų telefonų valdikliai Iš rinkos

Yra keletas kompiuterio ar žaidimų konsolės valdiklių, kuriuos galima naudoti norint žaisti su mobiliuoju, tačiau geriausia yra specialiai jam sukurta kontrolė. Nors šie įrenginiai yra palyginti nauji, jau yra gana įvairių pasirinkimų. Mes pasirinkome penkis iš tų, kuriuos šiuo metu laikome geriausiais. Pateikiame juos žemiau.

Geriausias išplečiamas žaidimų valdiklis, skirtas „Android“ ir „iOS“

Šis valdiklis turi išplečiamą korpusą tarp 12,7 ir 28 cm, todėl jis tinka daugumai mobiliųjų telefonų ir tabletės. Prietaisas dedamas valdiklio centre su laikikliu, o apsauginis užraktas neleidžia jam judėti. Mygtukai yra abiejose pusėse, tarsi tai būtų „Nintendo Switch“. Jungiasi „Bluetooth“, bet ir USB kabeliu.

Naujausia versija buvo atnaujinta ir dabar be „Android“ ir „Windows Phone“ suderinama su „iOS“. Jame yra įkraunama baterija, kurios apytikslė trukmė yra dešimt valandų, o įkrovimo trukmė – maždaug dvi. Su juo galite mėgautis tokiais populiariais žaidimais kaip „Fortnite“ ar „PUBG“. Be to, galite prijungti jį prie „NIntendo Switch“ ekrano.

Geriausia mobiliojo tipo komanda „žaidimų pultas „

Dabar mes pateikiame klasikinio stiliaus mobilųjį nuotolinio valdymo pultą, kurio dizainas primena žaidimų pultas Žaidimų konsolė. Jame yra dviejų padėčių laikiklis, kad mobilusis būtų pastatytas dviem skirtingais kampais. Ši parama yra išplėsta ir palaiko mobiliuosius telefonus, kurių plotis yra iki 15 cm. Jame yra „Bluetooth 4.0“ technologija, kuri pasiekia iki aštuonių metrų atstumą.

Ši atnaujinta 2021 m. Versija suderinama su „Android“ ir „iOS“, be „Windows“ operacinių sistemų. Pasirengę mėgautis populiariausiais žaidimais: PUBG, „Fortnite“ ar „Survival“ taisyklėmis. Jo įkraunama ličio baterija gali tarnauti iki dešimties valandų ir leidžia žaisti, kol ji įkraunama.

Geriausias išmaniųjų telefonų laikiklis žaidimams vairasvirtę

Daugiau nei žaidimų pultas, „Gamesir F1“ yra mobiliojo telefono laikiklis, skirtas patogiau laikyti mobilųjį žaidimo metu. Jame yra nedidelis įklotas, uždėtas ant ekrano ir kuriuo mes galime tiksliau perkelti kiekvieną veikėją net su pirštinėmis. Jis sukurtas siekiant pagerinti judesių nerangumą vairasvirtę jutikliniame ekrane.

Tai idealiai tinka žaidimams, tokiems kaip PUBG, „Fortnite“, „Valor“ arena, FIFA ar GTA, ir pagerina žaidimų patirtį. Jis suderinamas su bet kuria operacine sistema, nereikia ryšio. Jį galima pritvirtinti prie 14–17 cm ilgio mobiliųjų telefonų. Nuorodoje rasite jo brolį „Gamesir F2“, kuris vietoj vairasvirtę apima du trigerius viršuje.

Geriausias išmaniojo telefono valdiklis žaidimams šaulysandroid)

Tik su „Android“ mobiliaisiais telefonais suderinamas šis nuotolinio valdymo pultas turi integruotą dviejų padėčių laikiklį, prie kurio galima pritvirtinti 8,9–15,25 cm pločio mobiliuosius telefonus. Jis turi vibraciją ir turi automatinę žaidimų šaudymo funkciją (TURBO) šaulys. Tai labai ergonomiška ir gana tvirta. Mygtukai yra šviesos diodai ir šviečia tamsiose vietose.

Jame yra akumuliatoriaus lygio indikatorius. Jo autonomija trunka apie 10 valandų, o pilnai įkrauti reikia nuo 2 iki 3. Jį jungia „Bluetooth“, kabelį ir, be to, 2,4 Ghz USB rakto dėka, į įrenginius be „Bluetooth“. Jį galima naudoti mobiliajame telefone, bet taip pat ir „Windows“ kompiuteryje, „Playstation 3“ ir toliau Išmanioji televizija.

Geriausias išmaniojo telefono valdiklis belaidis „iOS“

Jei prieš pateikdami „Android“ modelį, dabar pristatysime išskirtinį „iOS“ modelį, turintį „MFi“ sertifikatą. Jo suderinamumas yra visiškai „iPhone“ ir „iPad“, taip pat gali būti naudojamas „Apple TV“. Silpniausia jo vieta yra ta, kad ji neturi mobiliojo palaikymo, todėl jei norite, turite ją įsigyti atskirai.

Tai labai ergonomiškas valdymas, kurio dizainas labai panašus į konsolių ir aukštos kokybės mygtukų bei apdailos elementų. Jo įkraunama ličio baterija veikia iki 40 valandų ir greitai įkraunama per jungtį žaibas specialus „Apple“ įrenginiams. Dėl suderinamumo ir savybių tai atrodo puiki galimybė „iOS“ vartotojams.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti išmaniųjų telefonų valdikliai

dauguma žaidimų pultai Mobilieji telefonai yra labai panašūs į tipinius žaidimų konsolės ar kompiuterio valdiklius, kai kuriuos galima naudoti ir šiuose įrenginiuose. Jos dizainas, kalbant apie mygtukus ir svertus, yra pagrįstas jais, tačiau jie turi savo ypatumus ir savybes. Dabar bandysime paaiškinti tuos, kuriuos laikome svarbiausiais.

Berniukas žaidžia su išmaniojo telefono valdikliu

Vienas iš valdiklių išmaniųjų telefonų privalumų yra tas, kad jie pagerina ergonomiką ir daro žaidimus patogesnius, ypač jei tam skiriate daug laiko. (Šaltinis: Soloway: 110717219 / 123rf.com)

Kas yra a išmaniojo telefono valdiklis o kam jis skirtas?

A „smartfon“ valdiklis yra elektroninis prietaisas, skirtas prisijungti „Bluetooth“ arba prijunkite prie mobiliojo ryšio ir sąveikaukite su ekrane rodomu vaizdo žaidimu. Kai prisijungsite, tai padės jums valdyti žaidimą, neliečiant išmanusis telefonas ir kad patirtis labai panaši į žaidimą kompiuteriu ar žaidimų konsole.

Taip pat vadinami valdikliais, žaidimų pultai arba mobiliojo telefono valdikliai išmaniųjų telefonų valdikliai kad žaidimų patirtis būtų išsamesnė, linksmesnė ir patogesnė. Mobilieji žaidimai yra vis kokybiškesni ir sudėtingesni, nors jais galima mėgautis ir be valdiklio, tačiau žaidimas labai pasikeičia naudojant gerą žaidimą žaidimų pultas.

Kokie yra privalumai ir trūkumai išmaniųjų telefonų valdikliai?

Su nuolat besiplečiančiu žaidimų katalogu, jei esate gerbėjas žaidimai, tikrai kiekvieną kartą, kai praleidžiate daugiau valandų žaisdami mobiliajame telefone. Būtina sugebėti sutalpinti rankas, geriau kontroliuoti ir greičiau reaguoti į bet kokias žaidimo aplinkybes. Naudodami vieną iš šių valdiklių, jūs galite ne tik turėti kitų privalumų, kuriuos čia apibendriname.

Privalumas

 • Jie pagerina bendrą žaidimų patirtį.
 • Jie padidina žaidimo kontrolę ir leidžia greičiau reaguoti žaidimo metu.
 • Jie pagerina ergonomiką ir daro žaidimą patogesnį, ypač jei tam skiri daug laiko.
 • Jie leidžia jums žaisti įvairiausius žaidimus paprasčiau ir todėl linksmiau.
 • Jums nereikės nuolat piršti mobiliojo telefono jutiklinio ekrano.
 • Labai panašus į kompiuterio ar žaidimų konsolės valdiklius, todėl jie bus žinomi, lengvai ir intuityviai.

Trūkumai

 • Turite atsižvelgti į suderinamumą su savo mobiliuoju ar tablėtė.
 • Kai kuriais atvejais turėsite juos sukonfigūruoti naudodamiesi mobiliąja programa (programa), iš paties gamintojo arba iš išorės.
 • Pridėsite dar vieną prietaisą, kurį nešiotės, jei nešiojate kasdien.

Ar verta pirkti a išmaniojo telefono valdiklis?

Naujausias mitinio vaizdo žaidimų sagos „Diablo: Diablo Immortal“ leidimas buvo sukurtas išskirtinai mobiliesiems. Dabar yra įvairių emuliatorių, leidžiančių jums žaisti išmanusis telefonas prie visų klasikinių konsolių ir kompiuterinių žaidimų. Mobiliųjų telefonų gamintojai išleidžia keletą specialių pasiūlymų žaidimai. Panašu, kad vaizdo žaidimų ateitis eina per mobiliuosius.

Mobilieji žaidimai ne tik gali nešti savo žaidimus bet kur ir lengvai pasidalinti savo pasiekimais socialinėje žiniasklaidoje, bet ir greitesni, dinamiškesni ir intensyvesni. Taigi bet kuriam žaidėjas įsitraukęs, mobilusis valdiklis yra daugiau nei įdomus pasirinkimas, beveik būtinas, norint kuo geriau išnaudoti žaidimų patirtį su išmanusis telefonas.

„Smartphone-Contreoller“

Jau galime rasti įvairių tipų ir dizaino šiuos įrenginius, beveik visus paremtus žaidimų konsolėmis ar kompiuterio valdikliais. (Šaltinis: Belchonok: 99316100 / 123rf.com)

išmaniųjų telefonų valdikliai yra suderinamos su bet kuriuo mobiliuoju ar tablėtė?

Nors jo savybės ir suderinamumas didėja, galbūt tai yra mobiliųjų valdiklių arklys. Ne visi valdikliai yra suderinami su „Android“ ir „iOS“, taip pat negalioja visos abiejų operacinės sistemos. Tai turėtumėte patikrinti gamintojo specifikacijose.

Kita vertus, jei išmaniojo telefono valdiklis Jis turi atramą, kur dėti mobilųjį ar tablėtė, turite patikrinti, ar jūsų prietaiso matmenys atitinka jį. Šie žaidimų pultai Jie gali būti naudojami be paramos, pavyzdžiui, projektuojant vaizdą per televizorių, tačiau tai, be abejo, yra mažiau praktiška. Tai ypač svarbu su tabletės.

Visi išmaniųjų telefonų valdikliai ar jie tinka bet kokiam žaidimui?

Šių metų pradžioje „Fortnite“ paskelbė, kad 7.3 atnaujinimas leis jį naudoti žaidimų pultai su žaidimu, nors ne visi būtų suderinami. Tai buvo nedidelė revoliucija išmaniųjų telefonų valdikliai. Šiais metais pristatyti nauji modeliai yra suderinami su daugeliu turimų žaidimų, tačiau geriausia tuo įsitikinti.

Taigi svarbu patikrinti gamintojo specifikacijas, kad išmaniojo telefono valdiklis tinka naudoti su jūsų mėgstamu žaidimu. Jei ne …