Gegužės gėlės paslėptos butelyje

Su kuo jums asocijuojasi gegužė? Grilis? Vestuvių sezonas? O gal maloniu žydinčių pumpurų kvapu, kurio kvapas jus užklumpa precedento neturinčia jėga? Jei mėgstate pakalnutės kvapą, mėgaukitės alyvinės, meilės magnolijos, o jazminas jau seniai yra viena iš jūsų mėgstamiausių gėlių, pažiūrėkite, kuriuose kvepaluose jų galite rasti. Gėlių kvepalai taip pat yra puikus pasiūlymas pavasariui.

Kvepalai su pavasario gėlių kvapu

Gėlių kvepalai – pakalnutė

Jos baltais, mažyčiais žiedynais galima grožėtis gegužės pradžioje – jie išsiskiria iš žalio lapų kilimo. Pakalnutė laikoma grynumo simboliu ir dažnai yra nuotakų puokščių sudedamoji dalis. Negalima paneigti, kad jis turi patrauklų kvapą.

Marc Jacobs praturtino Daisy Blush širdį pakalnute. Tai puikūs kvepalai pavasariui! Deimantų grožiu sužavėtas Giorgio Armani sukūrė prabangius kvepalus moterims – „Emporio Diamonds“. Vienas iš jų ingredientų yra pakalnutė. Šiame sąraše yra „Moschino I Love Love“ ir „Estee Lauder“ malonumai.

Kvepalai su alyvinės spalvos kvapu

Vieniems alyvinės (paprastosios alyvinės) kvapas yra per intensyvus ir stulbinantis, kitiems – atvirkščiai – tai pirmas ženklas, kad pavasaris įsibėgėjo. Šio būdingo ir saldaus kvapo negalima painioti su jokiu kitu. Alyva greitai išblėsta – gegužės pabaigoje tenka atsisveikinti su purpurinių žiedų grožiu ir jų kvapu. Ar norite jį laikyti ilgiau?

Alyvinį kvapą rasite „Trussardi My Scent“ – labai moteriškuose ir subtiliuose kvepaluose. Alyvinės spalvos intensyvumą puikiai subalansuoja heliotropas. Alyvinis kvapas taip pat suteikia saldaus ir viliojančio „Guilty Women Gucci“ aromato charakterį.

Gėlių kvepalai – laikas magnolijai

Puikios, šviesiai rausvos magnolijos gėlės puošia sodus ir parkus, jo kvapas yra neįkainojamas kuriant kvepalus moterims. Magnolijos kvapas kelia gerą nuotaiką, yra malonus ir saldus. Magnolijos žiedo eterinį aliejų kai kurie naudoja kaip afrodiziaką. Nenuostabu, kad tiek daug kvapų turi gegužę žydinčio krūmo kvapą.

Šviesiai rausvas, paprastas „Miracle Lancome“ buteliukas slepia širdyje magnoliją, kuri gražiai papildo gėlių ir pikantiškus tonus. Magnolijos taip pat galite rasti kruopščiai pagamintose nišinėse kvepalų kompozicijose, pavyzdžiui, Acqua Nobile Magnolia – senas tradicijas turinčio italų prekės ženklo Acqua Di Parma darbe.

Jazminų kvapas gėlių kvepaluose

Jasmine yra Tailando ir Pakistano nacionalinė gėlė. Indijoje jis laikomas meilės simboliu ir visame pasaulyje žinomu kvepalų ingredientu. Nenuostabu – negali būti abejingas šiltam, gaiviam ir viliojančiam jazminų kvapui. Jazminų aliejus ramina nervus ir puikiai tinka aromaterapijai. Kuriuose kvepaluose galite rasti jazmino kvapą?

„Jasmin Noir Bvlgari“ – gėlių kompozicija, nestokojanti elegancijos. Įmantrų aromato grožį pabrėžia elegantiškas juodas butelis. Ivanka Trump taip pat gali pasigirti kvepalais su jazminu. 2017 m. Pradžioje JAV prezidento dukra „Women“ pasiekė rekordinius pardavimus „Amazon“. Patikrinkite, kaip jazminų kvapas rezonuoja „Ivanka Tramp“ kvepaluose.

Kaip apie jazmino variantą? Taip galite apibrėžti ateivį – vieną iš Thierry Muglerio „vaikų“. Kvapas neabejotinai yra originalus, viliojantis ir jausmingas. Ametisto butelis yra tik įvadas į tai, kas paslėpta viduje. Atraskite jazminą kitu leidimu!

Tikimės, kad mes išsprendėme jūsų abejones ir žinote, kuriuos kvepalus rinktis pavasariui. Gėlių kvepalai tikrai gali jus nustebinti ?