Koks geriausias 2021 m.

Mes gyvename išmaniųjų įrenginių eroje: telefonai, laikrodžiai ir keletą metų – ir išmanieji televizoriai. Kartu su skovo mėn Televizorius ir jo interneto ryšys pasiekė galimybę mėgautis nesibaigiančiomis programomis nebe taip mažame ekrane. Televizijai sekėsi skaitmeniniame amžiuje.

Dar prieš keletą metų naujo televizoriaus pasirinkimas nebuvo problema. Tačiau šiais laikais nuolatinė technologinė pažanga, dėl kurios naujovės pasensta vos per kelis mėnesius, šį pasirinkimą darosi vis sunkesnį. Todėl patartina turėti minimalių techninių žinių.

Svarbiausias

  • Nagaikovo mėn Televizorius yra ne kas kita, kaip televizorius, kurį galima prijungti prie interneto ir kuris turi savo operacinę sistemą. Su juo galima pasiekti didelį kiekį daugialypės terpės turinio ir mėgautis įvairiausiomis programomis. Ar galite suprasti kaipkovo mėn Televizorius kaip namų pramogų centras.
  • Renkantis išmaniojo televizoriaus, kurį ketinate pirkti, ekrano dydį, turite atsižvelgti į kambario matmenis ir žiūrėjimo atstumą. Šiuo atžvilgiu kai kurie gamintojai siūlo informacines lenteles, kurios padės jums nuspręsti, kuris ekrano dydis yra geriausias jums.
  • Vienas iš pirmųjų klausimų, kurį turėtumėte sau užduoti pirkdami skovo mėn Televizorius yra tinkamiausia skydų technologija. Šiuo metu yra dvi tendencijos. Viena vertus, yra LCD („Liquid Cristal Display“) technologija su šviesos diodų (Light-Emitting Diode) apšvietimu ir, kita vertus, yra OLED (Organic Light-Emitting Diode, dėl akronimo anglų kalba).

Geriausiejikovo mėn „Market TV“: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame klasifikaciją, kurią parengėme su penkiais geriausiais skovo mėn Šiuo metu rinkoje yra televizorius. Mes jį paruošėme stengdamiesi įtraukti įvairius daiktus, tačiau visada rinkdamiesi geriausių prekių ženklų produktus, siūlančius puikų kainos ir kokybės santykį.

Geriausiejikovo mėn Televizorius pagal kainos ir kokybės santykį

Tai HD LED televizorius su 32 colių (colių) ekranu. Itin plonas berėmis, juodos spalvos dizainas suteikia jam labai estetišką prisilietimą. Kalbant apie jo dydį, priklauso nuo to, ar naudojatės atrama (72,4 cm x 47,1 cm). ir 18,1 cm cm) arba ne (72,4 cm x 42,5 cm x 8,8 cm). Skiriamoji geba yra didelės raiškos 1366 x 768. Aukštas dinaminis diapazonas suteikia detalių gausų vaizdą, kad būtų realistiškai ir ryškiai žiūrima.

Jis turi keturių branduolių procesorių ir idealiai tinka mėgautis mobiliomis programomis. srautaspvz., „Amazon Prime Video“, „Netflix“ ar „YouTube“. Yra protingas „CHiQ TV“ taip pat leidžia naršyti internete. Kalbant apie energijos vartojimo efektyvumą, jis yra vienas aukščiausių, nes turi A + reitingą. Kita vertus, jis siūlo USB grotuvą ir USB įrašymo įrenginį, kad būtų maksimalus malonumas.

Redakcinis vertinimas: Didinga protingas Televizorius už kainos ir kokybės santykį. Estetiškai tai yra šventė akims. Jei taip pat norite sutaupyti ilguoju laikotarpiu, tai yra labai geras pasirinkimas, nes jo energijos efektyvumas yra A +.

Geriausiejikovo mėn Televizija pradedantiesiems


„LG 24TN510S-PZ“ - 60 cm (24 ') išmaniojo televizoriaus monitorius su HD LED ekranu (1366 x 768, 16: 9, DVB-T2 / C / S2, „WiFi“, „Miracast“, 10 W, 2 x HDMI 1.4, 1 x USB 2.0, optinis, LAN RJ45, VESA 75 x 75), spalva juoda


„LG 24TN510S-PZ“ – 60 cm (24 “) išmaniojo televizoriaus monitorius su HD LED ekranu (1366 x 768, 16: 9, DVB-T2 / C / S2,„ WiFi “,„ Miracast “, 10 W, 2 x HDMI 1.4, 1 x USB 2.0, optinis, LAN RJ45, VESA 75 x 75), spalva juoda

Televizijos skovo mėn 24 colių televizorius ir kompiuterio monitorius už tikrai prieinamą kainą. Jei ieškote televizoriaus, pasižyminčio geromis funkcijomis, universaliu ir nereikalaujančiu didelių investicijų, šis LG modelis neabejotinai yra puiki galimybė. Jame yra LED ekranas, kuriuo mėgausitės HD vaizdo kokybe.

Tai leidžia pasirinkti žaidimo režimą ir kino režimą. Jame yra „WebOS“ operacinė sistema ir išsami „Windows“ kolekcija programas jau įdiegtas. Tai labai lengva sukonfigūruoti ir valdyti. Jame yra du HDMI 1.4 įėjimai, su jungtimi per USB prievadą, Ethernet kabelio įvestimi ir „WiFi“ jungtimi. Pagrindinis trūkumas yra mažas energijos vartojimo efektyvumas (F).

Redakcinis vertinimas: Šis modelis idealiai tinka tiems, kurie ieško kažko prieinamo žaidimams ir filmams. Dėka išsamios kolekcijos programas iš anksto įdiegę, galite pradėti mėgautis turiniu iš karto.

Geriausiejikovo mėn 49 colių televizorius

Su savo 178º IPS skydeliu galite mėgautis tikrai gryna spalvų palete bet kokiu kampu. Šis LG modelis yra a protingas Didelio dydžio (49 “) ir didelės LED technologijos televizorius. Jo procesorius nepaprastai išsiskiria ir siūlo AI (dirbtinio intelekto) vaizdą ir garsą. Kaip ir kiti šiame sąraše esantys modeliai, jo operacinė sistema yra„ webOS 4.5 “, todėl ją lengva naudoti ir tai labai saugu.

Jis 100% suderinamas su HDR formatais (HDR „Dolby Vision“, „Technicolor“, HDR10, HLG ir HDR keitiklis). Dėl savo „Dolby ATMOS“ garso technologijos jis gali atkurti garsus su išskirtiniu tikroviškumu, o tai suteikia maksimalų panardinimą mėgautis mėgstamais filmais ar sporto renginiais unikaliu būdu.

Redakcinis vertinimas: Jei kažkas tuo išsiskiria protingas Televizorius yra ne tik jo dydis, bet ir tikroviškumas garso prasme. Jei esate filmų mėgėjas arba norite mėgautis sportiniais renginiais, jo 49 colių ir puiki LED technologija jus apakins.

kovo mėn Geresnės garso kokybės televizorius

LED televizorius su 55 colių ekranu, su 4K UHD vaizdo raiška, su „Ambilight“ technologija ir aukštais kokybės standartais. Su „Philips Ambilight“ galite mėgautis filmais, serialais ir žaidimais daug labiau įtraukiančiu būdu. Be to, dėl savo išmaniųjų šviesos diodų jis sukuria šviesos spindesį, kuris vizualiai padidina ekraną.

Jame yra kur kas geresnė garso sistema nei daugumoje televizorių šiandien. Apima „Google“ padėjėją. Kita vertus, tai protingas Televizorius suderinamas su „Amazon“ „Alexa“. Dėl savo tikroviško įvaizdžio verta brangiai kainuoti, jei ieškote išskirtinės patirties.

Redakcinis vertinimas: Įspūdingą dydį papildo „Ambilight“ technologija, kad patirtis būtų itin įtraukianti. Vaizdžiai nepriekaištingai, jums tai patiks, jei ieškote tikroviškumo ir aukštesnių nei vidutiniai kokybės standartų.

kovo mėn Geresnės vaizdo kokybės televizorius

QLED televizorius su 65 colių plokščiu ekranu su 4K raiška ir „Quantum Dot“ technologija. Jis siūlo išskirtinę HDR turinio vaizdo kokybę. Be to, jis transformuoja ir pagerina garso ir vaizdo kokybę, neatsižvelgiant į šaltinio šaltinį. Turinio peržiūra tampa nepamirštama. patirtis.

Jis veikia su OTS (Object Tracking Sound), kuris leidžia šiam televizoriui atkurti garsą toje pačioje vietoje, kur vyksta veiksmas, o tai suteikia didelį tikroviškumą. Be to, dėka „Direct Full Array“ technologijos, ji turi galinio apšvietimo sistemą, kuri analizuoja kiekvieną sceną, kad suteiktų didesnį ryškumą, kontrastą ir gylį detalėse. Apima įvairius balso padėjėjus.

Redakcinis vertinimas: Labiausiai šiame modelyje išsiskiria aukšta vaizdo kokybė. Kita vertus, garso lygiu jis veikia kaip nedaugelis kitų dėka savo „Object Tracking Sound“ technologijos. Įtraukdami įvairius balso padėjėjus, jums patiks, jei esate naujausių technologijų mėgėjas.

kovo mėn Pigiausias televizorius

Griežčiausiems biudžetams taip pat priklauso vienas iš geriausių protingas Market TV. Tai yra šio „TD Systems“ modelio atvejis. Vidutinio mažo (32 “) dydžio jis siūlo puikią HD raišką (1366 x 768) su pavydėtinu energijos vartojimo efektyvumu (A +) ir„ Dolby Digital Plus “garsu. Jame taip pat yra dvi HDMI jungtys, viena USB jungtis, viena sudėtinė vaizdo įvestis, CI + bendrosios sąsajos prievadą ir skaitmeninį garso išvestį.

Nepaisant mažos kainos, šiame modelyje yra PVR (USB laikmenų įrašymo ir grotuvo) funkcija. Jis parduodamas su nuotolinio valdymo pulteliu (nemokamos baterijos) ir su vadovu bei ekrane pateiktais tekstais ispanų kalba, taip pat kitomis Europos Sąjungoje įprastomis kalbomis (anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir portugalų).

Redakcinis vertinimas: Ekonomiškas, bet labai funkcionalus, mums patinka šis televizorius, nes jis leidžia taupyti ilgainiui dėl didelio energijos vartojimo efektyvumo (A +), be to, jį labai lengva sukonfigūruoti, o jo HD skiriamosios gebos vidutiniškai daugiau nei pakankamai. vartotojų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie S.kovo mėn Televizorius

Dabar yra laikas pirkti skovo mėn TV, būtina atsižvelgti į daugelį svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra daugybė išmaniųjų televizorių modelių ir kad kiekvienas jų siūlo skirtingas funkcijas. Toliau mes siūlome atsakyti į kai kurias abejones, kurios jums gali kilti šiuo klausimu.

„Smart-TV“

Kiekvienas gamintojas paprastai rekomenduoja tam tikrus ekrano dydžius kiekvienam žiūrėjimo atstumui. (Šaltinis: Andriy Popov: 44589454 / 123rf.com)

Kas tiksliai yrakovo mėn TV?

Nagaikovo mėn Televizorius arba išmanioji televizija yra televizija, kurią galima prijungti prie interneto ir kuri turi operacinę sistemą. Su juo galite pasiekti daugybę daugialypės terpės turinio ir mėgautis įvairiausiomis programomis. Pirmieji tokiu pavadinimu buvo prekiaujama 2010 m.

Kokie yra privalumai ir trūkumaikovo mėn TV?

Išmanieji televizoriai siūlo daugybę svarbių privalumų, kurių negalima pamiršti. Pradedantiesiems, jie leidžia jums prisijungti prie interneto su viskuo, kas reiškia. Tokiu būdu galite pasiekti įvairiausią daugialypės terpės turinį, įdiegti programas, pasiekti socialinius tinklus ar žaisti žaidimus.

Tačiau ne visi privalumai. Įsigykite kaipkovo mėn Televizija yra didelė ekonominė investicija. Kai kuriuose kompiuteriuose veikia operacinės sistemos, kurias reikia dažnai atnaujinti. Be to, norint naudotis visomis jų teikiamomis privilegijomis, būtina turėti interneto ryšį.

Privalumas Trūkumai
Jie leidžia jums pasiekti didelį kiekį daugialypės terpės turinio, taip pat mėgautis daugybe programų ir žaidimų. Galite žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus, pasiekti televizijos kanalus, pvz., „Netflix“ ir „HBO“, arba žiūrėti bet kokį turinį, kurį turite savo kompiuteryje. Jie yra reikšmingos ekonominės investicijos.
Su jais galite greitai ir lengvai naršyti internete ir pasiekti skirtingus socialinius tinklus. Kai kurias operacines sistemas reikia dažnai atnaujinti. Gali būti net taip, kad po kelerių metų gamintojas nusprendžia nustoti juos remti.
Savo mobiliojo telefono ekraną galite atspindėti televizoriuje. Norint išnaudoti visas jų galimybes, reikia gero interneto ryšio.
Galite pasiekti vaizdo skambučius ir pamatyti savo artimuosius daug didesniame ekrane.
Be to, jie leidžia jums …

Parašykite komentarą