Ar norite išsiskirti iš minios?

Jaunimas turi savo taisykles. Galvą iš debesų, beprotiškas idėjas ir nerūpestingą. Paaugliai gyvena energingai ir laimingai, ir tai jie norėtų užuosti. Mados ir kosmetikos pasaulyje galioja tos pačios taisyklės – kvapų kūriniai pritaikomi amžiui. Taigi, kuo kvepia paaugliai? Juk vaistinių lentynose pilna spalvingų butelių arbatinukams.

Kokius kvepalus paaugliams reikėtų rinktis?

Makiažas mokyklai ir gražūs kvepalai, arba kaip išsiskirti minioje

Kaip paaugliai atkreipia dėmesį į save? Išorinė išvaizda – svarbiausia yra originali apranga, madinga šukuosena, įdomus makiažas ir, dažniausiai, kvepalai. Nenuostabu, juk jie nori įtikti savo bendraamžiams, bet ir išsiskirti kompanijoje. Interneto amžiuje rasti mėgstamą kvapą neatrodo sunku. Mados tinklaraštininkai jums šiek tiek pasakys, visa kita priklauso nuo susitikimo su kvepalais vaistinėje. Kokius kvapus rekomenduojame jauniems žmonėms?

Spalvingų kvepalų krašte paaugliams

Kvepalai paaugliams lentynose išsiskiria savo išvaizda. Buteliai yra spalvingi, jie pritraukia energingų atspalvių, kurie yra susiję su saule ir atostogomis. Yra ir veikėjų iš jaunimo filmų. Dažniausiai madingiausi paaugliams skirti kvepalai yra pasirašomi populiarių žvaigždžių, kurios yra jaunų žmonių stabai, vardais. Kvepalai iš Nicky Minaj, Britney Spears, Kate Moss ir „One Direction“ parduodami kaip karšti pyragai.

Mergaičių kvapai arba keli žodžiai apie kvepalus mergaitėms

Jau daugelį metų pastebima tendencija, kad brandžioms moterims skirti kvapai būtų atskirti nuo paaugliams skirtų kvepalų. Tokiu būdu jausmingos „Gucci“ ar „Versace“ bangelės pakeičiamos labiau mergaitiškomis linksmų, ryškių spalvų pakuotėmis. Bet tai dar ne viskas. Kvepaluose paaugliams ingredientai, kurie suteikia kvepalams pikantiškumo, yra praleisti. Šių mergaičių drabužiai labiausiai traukia savo šviežumu ir lengvumu. Taigi, vaisių natos yra tokios populiarios – dominuoja braškės, apelsinai, avietės ar mandarinai. Dažnai yra ir saldžių akcentų su kokoso ar vanilės užuomina.

Gėlių kompozicijos taip pat skirtos jauniems ir energingiems žmonėms – jazminai, frezijos, vandens lelijos ar pakalnutės kvepia gražiai. Paaugliai kvepalų nesirenka skirtingoms progoms – dažniausiai jiems patinkantis aromatas yra vienintelis. Svarbu, kad kvepalai pabrėžtų jų originalumą ir gyvybinę energiją.

Kvepalai paaugliams berniukams

Kokius kvepalus renkasi paaugliai berniukai? Visų pirma, jie atsisako sunkių kvapų natų, skirtų brandiems vyrams. Jaunimas dažnai siekia žinomų sporto prekių ženklų, tokių kaip „Adidas“ ar „Puma“, kvepalų, tačiau nevengia ir kvapiųjų medžiagų, pasirašytų garsių modelių ar sportininkų vardais.

Puikiai tiks kompozicijos, praturtintos citrusinių vaisių, žolelių, mėtų ar aštresnių prieskonių, pavyzdžiui, kardamono, kvapu. Kvapas yra aiškus, bet nėra didžiulis ir susijęs su gaiva. Pažymėtinos ir medienos rytietiškos natos, kurios turi vis daugiau pasekėjų.

Kaip išsirinkti kvepalus?

Ką verta prisiminti išbandant kvepalus paaugliams? Kvapą svarbu purkšti tiesiai ant odos, jį užuodus, užuodžiamas kvapas. Išbandžius 3 kvapus, geriausia padaryti pertrauką ar užuosti kavą, kuri neutralizuos ankstesnius kvapus ir palengvins uoslę. Gražus kvapas ilgiausiai išlieka tose vietose, kur jaučiamas pulsas – ant riešų, smilkinių ir alkūnių.

Štai keletas mūsų paauglių kvepalų pasiūlymų: