Koks geriausias 2021 m.

Jūsų gražus šuniukas kartais gali turėti labai nemalonų kvėpavimą. Bet tai galima lengvai ištaisyti. Be to, gerai kasdien valant dantis, gyvūnas ne tik atrodo dar gražesnis nei jis yra, bet ir neturi gaivaus kvapo. Tačiau jiems būtina išlikti sveikiems ir be problemų, susijusių su higienos trūkumu.

Kai kuriems šunims gali būti nejauku, jei valysite dantis. Laimei, rinka siūlo platų įvairių produktų pasirinkimą pagal kiekvieno šuns skonį. Be to, šiuos gyvūnus lengva išmokyti paleisti, kai praleisite jiems dantų šepetėlį. Šiame vadove mes išspręsime visas jūsų abejones. Nepraleisk to!

Svarbiausias

 • Yra daug ligų, atsirandančių dėl to, kad šuniui nėra burnos higienos. Kai kurie susiję su pačiais dantimis, pavyzdžiui, dantenų uždegimu ar periodontitu, o kiti gali paveikti vidaus organus.
 • Dantų šepetėlis gali būti įvairių formų, kad galėtų prisitaikyti prie jūsų augintinio poreikių. Jie ne visada yra teptuko formos. Kadangi skirtingi stiliai atlieka tą pačią funkciją, kai einate į parduotuvę jų ieškoti, jie visi vadinami dantų šepetėliais ir su tokiu terminu juos galite rasti.
 • Pirkdami savo šuniui dantų šepetėlį, turėtumėte atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip jo stilius ir, svarbiausia, jo dydis. Jei netelpa į burną, valyti dantis ir dantenas bus neįmanoma! Taip pat atkreipkite dėmesį, kad ji turi minkštą medžiagą, kad nepakenktų jam.

Geriausi šunų dantų šepetėliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kad galėtumėte aiškiau pamatyti, kokios galimybės yra išlaikyti jūsų augintinio šypseną, mes pasirinkome jums populiariausius produktus rinkoje. Pamatysite įvairių dantų šepetėlių, kuriuos galite rasti, ir mes išsamiai apibūdinsime kiekvieno produkto savybes. Ir tai, kad šunys turi daug daugiau galimybių nei mes, žmonės!

Geriausias pirštų dantų šepetėlis šunims

Šis silikoninis šepetys sėdi ant rodomojo piršto kaip pirštinė ir yra perduodamas per šuns dantis. Jis yra daugkartinio naudojimo arba gali būti išmestas vos po vieno naudojimo.

Vienoje dalyje yra silikoninis šepetys, o kitoje – reljefas. Abu jie padeda valyti dantis. Jis yra 5,5 centimetro ilgio ir 2 cm skersmens. Išsiskiria medžiagos minkštumas ir lankstumas.

Geriausias žaislinis dantų šepetėlis šunims

Šis šepetėlis yra tarsi tvirtas ir minkštas silikoninis žaislas, sukurtas šuniui žaisti ir tuo metu valyti dantis. Yra šešios skylės, į kurias galite įdėti dantų pastos.

Rekomenduojama, kad šuo naudotų šį šepetį mažiausiai 10 minučių. Galima rinktis iš dviejų dydžių. Negalima palikti jo nešioti kelias valandas, kad nesulūžtų.

Geriausias šunų dantų šepetėlių paketas

Šie teptukai pagaminti iš minkšto, netoksiško silikono. 15 vienetų ateina. Kiekvieną šepetį rekomenduojama naudoti tik vieną mėnesį. Jis uždedamas ant vieno piršto ir jie yra siauri. 2,5 centimetro skersmens. Jų matmenys – 5,5 cm.

Viena vertus, jis turi šepetį su trumpais silikoniniais šeriais, kita vertus, kai kuriuos reljefus, padarytus siekiant sumažinti dantų apnašas ir dantų akmenų kaupimąsi.

Funkcionaliausias šuns dantų šepetėlis

Tai yra dantų šepetėlis, panašus į tą, kurį naudoja žmonės, su trimis eilėmis lanksčių šerių, kad vienu smūgiu pasiektų visas gyvūno dantų ir dantenų dalis.

Plauti indaplovėje, kad būtų švaru. Šeriai yra kieti, tačiau minkštėja vandeniu. Valymą atliekančiam asmeniui lengva suimti rankeną.

Natūraliausias šuns dantų šepetėlis

Šis dantų šepetėlis pagamintas iš natūralios, netoksiškos gumos. Jo tekstūra lygi, kad nepakenktų dantenoms. Tai savotiškas žaislas, į kurį galima įdėti dantų pastos.

Nors gyvūnas jį įkando, jis valys burną. Vienu metu turėtumėte jį naudoti 3-5 minutes. Gamintojai žada, kad medžiaga gerai atlaikys įkandimus, o vartotojai tai patvirtina.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šuns dantų šepetėlį

Burnos higiena padarys jūsų augintinį sveikesnį. Ir dar gražiau. Tačiau tuo pačiu gali būti, kad jūsų šuo nekenčia dantų valymo, o tai yra labai įprasta. Čia yra ilgas švietimo procesas, su kuriuo tenka susidurti, tačiau rinka jums padės įvairiausiais produktais. Taip pat norime jus paremti keletu labai naudingų patarimų.

Jauni šunys veisia „Papillon Continental Toy Spaniel“, valydami dantis dantų šepetėliu

Eidami pirkti savo šuniui dantų šepetėlį, turėtumėte atsižvelgti į tai, koks yra jūsų šuo. (Šaltinis: Mashkova: 94279794 / 123rf.com)

Kodėl man reikia nusipirkti šuns dantų šepetėlį?

Kaip ir higienai bei sveikatai, jūs kelis kartus valotės dantis kasdien, šuo taip pat reikalingas dėl tų pačių priežasčių. Dantų švaros trūkumas, be stipraus kvapo, kurį jis gali sukelti gyvūno burnoje, ilgainiui sukelia burnos ertmės problemų. Paprasta užduotis, pavyzdžiui, dantų šepetėlio praleidimas per burną, ją išsprendžia.

Kokiomis ligomis gali sirgti mano šuo, jei jis nenaudoja dantų šepetėlio?

Burnos higiena ne tik padeda mums dar daugelį metų išlaikyti dantis burnoje, bet ir užkerta kelią tam tikroms ligoms, kurios gali atsirasti dėl dantų nešvarumų. Yra įvairių ligų ar paprastų negalavimų, kuriais šuo gali užsikrėsti dėl higienos trūkumo. Tada pamatysime visus galimus:

 • Halitozė: Jūs tikrai mėgstate gauti „bučinius“ iš savo šuns, bet jums jie šiek tiek mažiau patinka, kai jo smarvė dvokia. Halitozė yra tas blogas kvapas, dėl kurio nesilaikoma higienos.
 • Kramtymo problemos: priežastys gali būti dantų skausmas ar silpnumas.
 • Gingivitas ar dantenų kraujavimas: Tai liga, kuriai būdingas kraujavimas iš dantenų. Jį sukuria bakterijos ir dantų akmenys, kurie kaupiasi dėl netinkamos higienos.
 • Periodontitas: Negydant dantenų uždegimo, jis gali sukelti periodontitą, kuris gali sukelti daug skausmo ir dantų dalių praradimą.
 • Vidaus organų ligos: didelis burnos higienos trūkumas gali užkrėsti jūsų augintinio kūną. Veterinarai paaiškina, kad burnoje randamos bakterijos per dantenų audinį patenka į kraują. Tai gali sukelti tokius organus kaip inkstai, kepenys ar širdis.

Kaip pripratinti šunį naudoti dantų šepetėlį?

Nors kaip šuniukas nebūtina jo valyti, nes jis dar neturi visų dantų, tačiau jei šuo ateina į jūsų namus kaip kūdikis, galite jį pratinti, kad užaugęs tai būtų paprastas procesas. Jei pradėsite naudoti dantų šepetėlį, kai jūsų šuo yra vyresnis, visada prisiminkite, kaip apdovanoti gyvūną, kai jis ką nors daro gerai.

Šiuo atveju su glamonėmis, kad neduotų jiems niekučių, kai jie jau turi švarius dantis ir vėl gali juos sutepti. Jei pastebite, kad negalite priprasti, tiesiog išbandykite kitą dantų pastos ir šepetėlio stilių. Rinkoje yra keli produktai ir vienas jums gali nepatikti, tačiau kitas būdas jums yra labai patogus.

Profesionalus kirpėjas, laikantis mažų šunų dantų šepetėlį ir valantis dantis, naminių gyvūnėlių salone

Šuo turi valyti dantis bent du kartus per savaitę.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 84978621 / 123rf.com)

Kokio proceso turėčiau laikytis naudodamas savo šuniui dantų šepetėlį?

Jei tai, ką jam duodate, yra dantų valymo žaislas, valymo procese galite padaryti nedaug. Bet jei pasirinksite šepetį ar pirštinę pirštui, jūs galėsite kontroliuoti savo danties plovimą. Atminkite, kad burna turi kelias dalis. Toliau pateikiami veiksmai, kurių reikia laikytis, kai jūsų šuo yra įpratęs valytis:

 • Laikykite snukį ir pradėkite nuo ilčių ilčių ar dantų. Darykite tai vertikaliais judesiais ir iki dantenos, kad ji taip pat būtų išvalyta.
 • Po to jis eina į užpakalinius dantis, tai yra krūminiai ir premolarai, sukamaisiais judesiais. Jei matote, kad bet kuriuo metu jūsų šuo yra labai nusiminęs, galite išvengti tos nugaros burnos dalies.
 • Baigiasi priekiniuose dantyse arba smilkiniai vertikaliais judesiais ir labai atsargūs. Tai daug jautresni kūriniai.
 • Visada, visose proceso dalyse, jis eina per dantenas. Jo valymas yra toks pat svarbus, kaip ir dantų.
 • Dantis rekomenduojama valyti nuo trijų iki penkių minučių. Daugiau, jei jis yra su žaislu. Ir bent jau tai turėtų būti daroma du kartus per savaitę.

Ką dar mano šuo gali naudoti burnos higienai, išskyrus dantų šepetėlį?

Bet kokio pavidalo dantų šepetėlis yra būtinas, net jei ketinate naudoti kitus turimus produktus, kad pagerintumėte ir pašviesintumėte šuniuko šypseną. Bet jei galite pridėti priedą, valymas bus daug efektyvesnis. Čia pateikiamas produktų, kurie gali būti gero burnos valymo, sąrašas:

 • Dantų pasta. Bet nenaudokite savo. Jūsų šuniui tai nepatiks, be to, jis gali būti toksiškas. Šunims turite įsigyti specialų. Daugelis turi mėgstamų skonių.
 • Užkandžiai valyti dantis. Jie yra labai veiksmingi, nes yra šuns malonaus skonio. Jie gali kovoti su apnašų kaupimu, dantų akmenimis ir nemaloniu kvapu.
 • Burnos skalavimo skysčiai. Žinoma, specialūs šunims, nes tai praryja. Jie paprastai ištirpinami vandenyje, kad galėtumėte gerti, arba gali būti purškiami.
 • Sveikas maistas. Pasirūpinkite savo augintinio maistu ir skanėstais. Ne tik dėl savo svorio, bet ir dėl to, kad sveikas maistas padarys jūsų burną mažiau nešvarią nei nekokybiški produktai. Netinkamas maistas gali padėti sukurti daugiau dantų akmenų.

Mielas labradoro retriveris su dantų šepetėliu patalpose. Augintinio sėdėjimas

Gali būti, kad jūsų šunį iš pradžių vargina procesas, tačiau po truputį galite jį įpratinti valyti dantis. (Šaltinis: Belchonok: 117037473 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Pirkdami nuostabaus šuniuko dantų šepetėlį, turėtumėte nepamiršti, kad šie indai gali turėti skirtingų savybių. Jei šuniui nepatinka jo šepetėlis, nenuleiskite rankų ir nepalikite jo dvokiančia burna. Geriau susiraskite kito tipo teptukus. Šiose eilutėse sužinosite svarbiausius pirkimo kriterijus:

 • Figūra
 • Dydis
 • Medžiaga
 • Priedai
 • Jūsų augintinio charakteris

Figūra

Tai, ką mes vadiname šuns dantų šepetėliu, nebūtinai turi būti tokios pat formos, kaip ir žmonių. Rinkoje yra įvairių stilių. Kai kurie iš tikrųjų atrodo kaip teptukai, tačiau kiti labiau panašūs į tą pačią funkciją atliekančius žaislus. Tiesą sakant, ieškodami jų parduotuvėje, galite tai padaryti naudodami šį terminą. Šioje lentelėje jūs tai geriau suprasite:

Figūra Kaip jis vartojamas Charakteristikos
Į žmogų panašus dantų šepetėlis Įmuši makaronus į šerius ir tu …