Kvepalai iš Japonijos – azijietiški

Azijos kosmetika audra užima Vakarų rinkas. Ar japoniški kvepalai sukels panašų šurmulį? Kai kuriuos iš jų jau gerai pažįstate, kai kurie žmonės Lenkijoje apie kai kuriuos negirdėjo. Peržiūrėkite 5 Azijos prekių ženklus – pristatome gražiausius kvepalus iš Japonijos.

„Kenzo“, „Issey Miyake“ ir „Shiseido“ - geriausi kvepalai iš Japonijos

Kenzo kvepalai – azijietiški kvapai

Kenzo Takada supažindino pasaulį su japonų mada ir pasaulis jį įsimylėjo derindamas Azijos tradicijas su Vakarų tendencijomis. Mada po „Kenzo“ ženklu reprezentuoja daugiakultūriškumą – net reklamuodami „Kenzo“ kvepalus galite pamatyti dviejų pasaulių, Vakarų ir Rytų civilizacijos, susitikimą:

https://www.youtube.com/watch?v=278QfV2Zqvw

Kurie „Kenzo“ kvepalai yra gražiausi? Mes pasirinkome tris geriausius savo pardavėjus:

  1. Kenzo džiunglės – Tarp jų karaliauja dramblys, kurį meiliai vadina šio aromato mėgėjai dramblys. Tai šilti, pikantiški kvepalai su gvazdikėliais, kardamonu, heliotropu ir saldymedžiu. Įtariame, kad jūs galite būti tench įsimylėti afrodiziaku laikomo ilang-ilango turinį. Išbandykite, jei jums patinka išraiškingi rytietiški mišiniai.
  2. Kenzo Amour– šių „Kenzo“ kvepalų buteliukų sunku nepastebėti. Jei norite patys įsitikinti, kuo kvepia Japonija, būtinai užuodykite „Amour“ kvapą – užuosite daug vanilės, ryžių, arbatos ir smilkalų.
  3. Kenzo gėlė – šie moteriški Kenzo kvepalai yra gyva legenda. Arba tu juos myli, arba nekenti:

Aš myliu Kenzo Flower. Aš visada grįžtu pas juos. Aš juos naudoju vėsesnėmis, lietingomis dienomis – jie mane apgaubia gėlių kvapu. Jie ant mano odos išlieka iki 7 valandų. Mano nuomone, jie nėra skirti visiems – tik įmantrus skonis įvertins „Flower Kenzo“ potencialą.

Japoniški stiliaus meistrės Issey Miyake kvepalai

Kai žiūrime į „Issey Miyake“ kvepalų buteliukus, mūsų pirmoji asociacija yra grynumas. Didžiausias minimalizmas yra japonų dizainerio, kuris sako tai apie savo drabužius ir kvepalus, bruožas:

Dizainas yra esminis elementas praturtinant mūsų kasdienį gyvenimą. Nekuriu madingos estetikos. Aš kuriu stilių, pagrįstą gyvenimu. Visada norėjau kurti universalius drabužius – patogius dėvėti, lengvai prižiūrėti ir gražius.

„Issey Miyake“ kvepalai taip pat žavi savo formos grynumu. Populiariausias kvapas yra L’Eau D’Issey. Kitus šios serijos flanšus (ir jų yra daug!) Sieja paties kūrėjo sukurto butelio forma. Tai virš Eifelio bokšto kylančio mėnulio prisiminimas, kuriuo dizaineris turėjo galimybę pasigrožėti viešėdamas Paryžiuje.

O Issey Miyake kvepalai? Joms būdingos paprastos formos – čia kalbama ne apie formos perteklių, o turinį. „Issey Miyake“ kvepalai yra grynos, gaivios ir tiesiog sėkmingos kompozicijos.


Norėdami suprasti Issey Miyake stilių ir kvepalus, turite šiek tiek pažinti jo gyvenimą. Dizaineris išgyveno atominės bombos sprogimą Hirošimoje per Antrąjį pasaulinį karą. Meną studijavo prestižiniame Tokijo universitete. Baigęs studijas, jis išvyko į Paryžių ir Niujorką, kur sukūrė savo originalius projektus.

Japonų dizaineris pelnė pripažinimą mados pasaulyje, naudodamas novatoriškas medžiagas ir lankstymo techniką. Jo mada yra trimatė, geometrinė ir minimalistinė. Issey Miyake visada pabrėžia kūno ir audinio santykį – kurdama dizainą ji planuoja audinio judėjimą ant odos, nes, kaip pati teigia: Drabužiai skirti žmonėms, kurie taip pat juokiasi ir šoka.


Azijos kosmetika ir „Shiseido“ kvepalai – japoniškas prabangos sinonimas

Shiseido – menu, mokslu ir grožiu dalijasi su pasauliu nuo 1872 m

„Shiseido“ prekės ženklas sukėlė revoliuciją Japonijos spalvinės kosmetikos pramonėje, įvedęs septynių spalvų veido pudrą – tuo metu, kai vienintelė žinoma žydinčios vyšnios pudra buvo šis balinantis veidas. Prekės ženklas daug dėmesio skiria savo Azijos kosmetikos estetikai, kuri aiškiai matoma prekės ženklo kūryboje „Instagram“. Tiesiog pažvelk:

„Zen“ kompozicija laikoma gražiausiais „Shiseido“ kvepalais. Šiandien jis sukurtas dviem versijomis – originalus „Zen“ iš 1965 m. Vis dar yra, o kvepalai pakeista versija – nuo 2007 m. Vyrų „Zen“ kvepalai pasaulyje buvo pristatyti 2009 m. Šiandien yra daugybė Zen flankerių su įdomiomis natų piramidėmis, pagamintomis iš Tolimųjų Rytų ingredientų – kiniškos ir mėlynos rožės, orchidėjos, lotoso ir tuberozos.

Annayake Azijos kosmetika – dovana iš Rytų į Vakarus

„Annayake“ produktai yra pagaminti iš natūralių formulių, kurios šimtmečius buvo naudojamos japonų kosmetikoje. Kartu su Tekančios saulės žemės technologija kuriama efektyvi priežiūros kosmetika. „Annayake“ taip pat yra modernūs Azijos kvepalai. Mums patiko „An’na Annayake“ vanduo dėl baltų gėlių aromato, kuris kartu su serbentais ir pačiuliais suteikia labai nuginkluojantį kvapą. An’na kvepalus vis dar galima užuosti, užuosti ir užuosti …

Masaki Matsushima – nišiniai kvepalai iš Azijos

Tai buvo aštuntojo dešimtmečio pabaiga, kai Masaki Matsushima studijas pradėjo prestižiniame Bunkos mados koledže Tokijuje – mokėsi iš paties Issey Miyake! Šiandien jis yra pripažintas vienu didžiausių Japonijos mados vizionierių.

„Masaki Matsushim“ kvepalaiir jie labai skiriasi nuo vakarietiškų kompozicijų. „Masaki Matsushima“ kvepalų gamybos licenciją turi nišinis prekės ženklas „Panouge“. Jau nuo pirmo susidūrimo su kvapu galite pajusti, kad tai nėra komerciniai produktai. Kaip ir „Mat Chocolate“ – šokoladiniai kvepalai su gražiu, gilium ir saldus, bet ne saldus kakavos kvapas.

Mums patinka azijietiška kosmetika ir japoniški kvepalai. Jūs taip pat pasirenkate savo mėgstamiausius: