Sukurkite raumenis šiais 3 judesiais

Broliai Stoltmanai neseniai prisijungė prie Myprotein komanda ir norėdami švęsti, jie dalijasi savo mėgstamiausiais judesiais raumenų auginimui ir stiprėja.

Būdami „Strongest Man“ pasaulio finalininkai 2021 m., Jie tikrai žino, apie ką kalba apie jėgos treniruotes (tiesiog pažiūrėkite į šių svorių dydį vaizdo įraše!)

Čia yra trys jų mėgstamiausi pastatai jėga ir patarimai, kaip gauti rinkinius ir pakartojimus, kad raumenys būtų optimaliai auginami.

Juosta „Deadlift“

Jei kovojate be visų tų papildomų svorio plokščių, kurios paprastai guli aplink sporto salę, broliai Stoltmanai turi atsakymą. Atsparumo juostos. Nesvarbu, ar jūs gavo štangą ar tiesiog juostą, tai puikus būdas įtempti savo judesius.

Broliai rekomenduoja 6–12 pakartojimų arba 3–5 pakartojimai, jei norite iš tikrųjų pasisemti jėgų ir „pasistiprinti“.

Juostinė viršutinė spauda

Judesys, kurį reikia tobulinti, jei norite būti stiprus konkurentas, broliai mėgsta šį žingsnį pastatydami tuos riedulio pečius ir įtraukdami šerdį. Jei šiuo metu dirbate be svorių, tai šis pasipriešinimo juostos judėjimas yra tepalast alternatyva.

Berniukai rekomenduoja už šį žingsnį gauti gana tvirtas atsparumo juostas (kuo didesnis pasipriešinimas, tuo sunkesnis žingsnis). Vėlgi, 3-5 pakartojimai su didelio atsparumo juosta sukurti jėgos lygio jėgą arba 6–12 pakartojimų, kad šie raumenys būtų pumpuojami.

Smėlio maišelio keltuvas

Visi, kurie stebėjo stipriausią pasaulio vyrą, žinos, kad smėlio maišas yra neatsiejama varžybų dalis. Broliams patinka šis kondicionavimo žingsnis, stiprinantis pakinklius, sėdmenis ir apatinę nugaros dalį. Negavo smėlio bag? Pasiimk keletą maišeliai komposto iš savo vietinės parduotuvės arba užpildykite kuprinę, kad atliktumėte šį žingsnį.

Broliai rekomenduoja maždaug 10 šio pakėlimo pakartojimų iš abiejų pusių greitai iš eilės, kad ši širdis išpūstų.

Paimkite namo pranešimą

Tai, kad negalite patekti į sporto salę, dar nereiškia, kad vis tiek negalite kaupti jėgų. Tikimės, kad broliai Stoltmanai įkvėpė jus kūrybiškai elgtis su tuo, ką turite, kad ir toliau augtumėte. Šie trys judesiai yra tobuliGerinti jėgą ir kondicionuoti savo kūną siekiant rimtų stipriojo žmogaus rezultatų.