Koks geriausias 2021 m.

Pabandykite prisiminti, kiek kartų grįžote namo su pilna problemų galva. Su skaudančiu kūnu nuo sėdėjimo ir įsitikinimu, kad neturite jėgų ar laiko eiti į sporto salę. Buitinės mašinos fitnesasJie gali padėti jums pagerinti šią pasikartojančią situaciją. Bet koks prietaisas gali padėti pasiekti jūsų fizinius tikslus?

Akimirką įsivaizduokite, kad yra pasirinkimas, kuris jums padeda raumenų ir širdies bei kraujagyslių lygmeniu. Taip pat įsivaizduokite, kad ši mašina dirba daugiau nei 80% jūsų kūno. Įsivaizduokite treniruotę, mėgaudamiesi vandens irklavimo pojūčiais. Įsivaizduokite, kad namuose turite vandens irklavimo mašiną. Ar norite sužinoti daugiau apie šią alternatyvą? Skaityk toliau.

Svarbiausias

  • Jausmas, dažniausiai atkreipiantis dėmesį į vandens irklavimo mašinos vartotojus, yra atsipalaidavimas ir atjungimas. Ar žinote, kodėl atsiranda šis poveikis? Nes tai yra itin tylus prietaisas. Vienintelis garsas, kurį girdėsite treniruotės metu (išskyrus kvėpavimą), bus judančio vandens garsas. Šis garsas skatina atsipalaidavimą ir sumažina stresą.
  • Vandens irklavimo mašina yra viena funkcionaliausių treniruoklių. Jie dirba daugiau nei 80% kūno raumenų lygiu ir prisideda prie atsparumo padidėjimo dėl širdies ir kraujagyslių sistemos poreikio. Taip pat reikėtų pažymėti, kad ši mašina turi labai mažą poveikį sąnariams. Todėl traumų rizika yra minimali.
  • Rinkoje yra daug vandens irklavimo mašinų. Renkantis vieną ar kitą, rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus pirkimo kriterijus. Kaina, matmenys, ją konfigūruojanti technologija ar jos dizainas. Tai yra keletas elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant galutinį sprendimą.

Reitingas: geriausios vandens varomos irklavimo mašinos rinkoje

Jei galvojate apie vandens irklavimo mašinos pirkimą ir nežinote, kurią pasirinkti, atkreipkite dėmesį. Vis daugiau ir daugiau prekės ženklų raginami paleisti savo vandens irklavimo mašiną. Mes pasirinkome penkis variantus su skirtingomis savybėmis, skirtingu dizainu ir įvairiausiomis kainomis. Pateikiame geriausias 2021 m. Vandens irklavimo mašinas.

Nerasta jokių produktų.

Nerasta jokių produktų.

1 pozicija: YYD (su virtualios realybės akiniais ir mobiliojo telefono laikikliu)

Nerasta jokių produktų.

Ši nuostabi vandens irklavimo mašina turi žandikaulio nuleidimo savybių. Palaiko iki 250 kg svorį. Prisideda prie kalorijų deginimo ir padidina raumenų masę. Jis dirba 84% kūno ir yra rekomenduojamas žmonėms, turintiems sąnarių problemų. Sumažina sąnarių, tokių kaip kelias ir kulkšnis, poveikį.

Tam nereikia elektros energijos ir jo tarnavimo laikas yra labai ilgas. Jo medžio išvaizdos dizainas gali gražiau derinti namo interjerą. Jį galima sulankstyti pritaikant padėtį, kad būtų sutaupyta vietos. Taip pat kartu su virtualios realybės akiniais galima treniruotis įspūdingiausiose pasaulio upėse. Jis valdomas iš mobiliojo telefono.

2 pozicija: „CapitalSports Capital Sports Rowlympic“

Nerasta jokių produktų.

Ši irklavimo mašina skirta sklandžiai ir tolygiai irkluoti. Siūlo 8 intensyvumo lygius. Treniruočių pasipriešinimą reguliuoja vandens kiekis bake ir irklavimo intensyvumas. Tai panašu į irklavimo treniruotes tikrame vandenyje, todėl galima sakyti, kad tai suteikia labai autentišką patirtį.

Jis turi dvigubą slydimo bėgį ir vairą, kurie garantuoja ramų ir sklandų mokymą. Reguliuojami kojų atramos suteikia tvirtą laikymą. Be to, norėdami stebėti savo pažangą, galite pažvelgti į jo LCD ekraną. Tai rodo informaciją apie jūsų našumą, nuvažiuotą atstumą ir sudegintas kalorijas.

3 pozicija: Pirmojo laipsnio Apolonas

Ši vandens irklavimo mašina yra 2,13 m ilgio, 55 cm pločio ir 54 cm aukščio. Priima didžiausią 150 kg svorį. Jo medžiagos yra aukštos kokybės, o medinis dizainas yra labai elegantiškas. Jis turi ilgą galiojimo laiką. Jo reguliuojami pedalai ir patogios sėdynės užtikrina sklandų slydimą. Jam taikoma dvejų metų garantija.

Pasipriešinimas didėja didėjant traukai, kad užtikrintumėte jums pritaikytą treniruotę. Jis turi LCD ekraną, o jo konsolė yra labai išsami. Čia pateikiama daug įvairių su mokymu susijusių duomenų. Turi ryšį „Bluetooth“sujungti jį su mobiliuoju telefonu. Be jokios abejonės, puikus pirkinys.

4 pozicija: natūralus vandens laistytuvas, tinkantis fitnesui (su krūtinės diržu)

Ši vandens irklavimo mašina turi medžiagų, kurios sukels galvą. Rankų darbo pilkos ąžuolo medienos dalys yra lakuotos medumi, kad spalva būtų harmoninga ir darni. Ši mediena sugeria vibraciją ir garsą, kurį gali sukelti mašina. Jame yra S4 monitorius ir jį lengva laikyti, nes jis yra labai kompaktiškas.

5 pozicija: „Fytter TR-W8R“ vandens eilė


„FYTTER“ - „Remo Trw-08R“


Šios vandens irklavimo mašinos atsparumas priklausys nuo vandens kiekio rezervuare. Dėl elegantiško dizaino jis idealiai tinka naudoti namuose ar išskirtiniuose sporto salėse. Kreipiamojo bėgio matmenys yra 110,5 x 11,3 x 5,85 cm. Šis kreipiamasis bėgis pagamintas iš aliuminio, kuris garantuoja tylią treniruotę.

Šios sistemos dėka jie girdės tik vandens judėjimą, o tai pagerina pojūčius treniruotėse. Jame yra ergonomiška putplasčio sėdynė, užtikrinanti didelį komfortą. Rekomenduojama vartotojams iki 1,95 m ir iki 150 kg. Mašina yra sulankstoma, ją labai lengva surinkti ir išardyti. Jis turi ratus, kurie palengvina jo gabenimą.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vandens irklavimo mašinas

Renkantis vieną ar kitą vandens irklavimo mašiną, turėsite atsižvelgti į skirtingus aspektus. Jūsų banko sąskaita, vieta, kurią turite, arba jei ji skirta asmeniniam naudojimui ar sporto salei. Visi šie veiksniai turės įtakos jūsų sprendimui. Mes analizuosime šiuos variantus ir viską, kas susiję su šiuo įrenginiu, kuris sukėlė revoliuciją pasaulyje fitnesas.

Irklavimo mašina su vandeniu

Vandens irklavimo mašina siūlo vieną iš išsamiausių treniruočių ten, kur labai maža traumų tikimybė. (Šaltinis: Langstrupas: 97268207 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra vandens irklavimo mašina?

Vandens irklavimo mašina yra vienas iš labiausiai populiarėjančių prietaisų dėl savo savybių. Ši irklavimo mašina skiriasi nuo tradicinių irklavimo mašinų savo siūlomu atsparumu. Atsparumas prasideda nuo vandens talpyklos. Kai traukiate rankeną, bako viduje sukasi irklas, o pats vanduo siūlo pasipriešinimą.

Norint sureguliuoti atsparumą, priklauso nuo prekės ženklo skirtingos galimybės.

Be to, naudojant šią sistemą, kuo didesnė veiklos jėga, tuo didesnis pasipriešinimas. Vandens irklavimo mašinų treniruotės mankština daugiau nei 80% kūno. Be to, svorių nebuvimas neleidžia trūkčioti pakeliant ir atleidžiant krovinį, todėl smūgis yra labai mažas.

Šios mašinos paprastai yra gražaus, modernaus dizaino. Įprasta matyti medžio apdailą ar kitas detales, kurios gali suteikti rafinuotą jūsų namų įspūdį. Be jokios abejonės, tai yra vienas iš dažniausiai perkamų namų su nuosava sporto sale JAV. Europoje čia yra vandens irklavimo mašina.

Ar žinojote, kad irklavimo mašinos populiarumas labai išaugo dėl populiarios serijos? Spėk, kokia tai serija? Iš „Kortų namų“. Frankas Underwoodas, pagrindinis veikėjas, savo namuose turi irklavimo mašiną. Iš pradžių jis nenoriai juo naudojasi, tačiau po truputį tai tampa jo mėgstamiausia treniruočių mašina.

Kodėl patartina naudoti vandens irklavimo mašiną?

Labai rekomenduojama naudoti irklavimo mašiną su vandeniu. Tai siūlo vieną iš išsamiausių treniruočių, kurios egzistuoja su labai maža traumų tikimybe. Sportuodami su šia mašina, jūs dirbsite daugiau nei 80% savo kūno, o nugaros ir sąnarių poveikis bus labai mažas. Raumenys yra dirbami labai funkcionaliai.

Ši mašina leidžia mums atlikti širdies ir kraujagyslių treniruotes, kuris pagerina mūsų pasipriešinimą ir mūsų fizines sąlygas. Treniruojantis vandens pojūčiais ir garsais, mūsų pojūčiai treniruojantis pagerės. Puiki galimybė sumažinti stresą ir pagerinti savivertę bei sveikatą.

Vandeniui atsparių irklavimo mašinų konstrukcija užtikrina sklandus ir ritmingas pratimas. Tai yra pagrindinis pranašumas, palyginti su kitomis kardio treniruokliais. Daug didesnį poveikį turi žingsnių mašinos, elipsiniai dviračiai ar bėgimo takeliai. Dėl šios priežasties tai yra ideali mašina bet kokio amžiaus žmonėms.

Irklavimo mašina su vandeniu

Kai kurių vandens irklavimo mašinų intensyvumas skiriasi priklausomai nuo vandens kiekio rezervuare. (Šaltinis: Andor Bujdoso: 88366919 / 123rf.com)

Kokia teisinga padėtis treniruotis ant vandens irklavimo mašinos?

Nors irklavimo mašinos sužalojimo rizika yra labai maža, jos nėra. Dėl šios priežasties ir norint optimizuoti rezultatus, treniruočių metu svarbu pasirūpinti savo laikysena. Nuotrauka yra verta tūkstančio žodžių. Štai kodėl mes paliekame jums vaizdo įrašą, kuriame paaiškinta teisinga padėtis ir judėjimas treniruotis irklavimo mašina.

Kokių klaidų turėčiau vengti naudodamas vandens irklavimo mašiną?

Išanalizavus teisingą padėtį, pamatysime dažniausiai pasitaikančias klaidas naudojant šią mašiną. Alkūnių aukštis, riešų ir kelių lenkimas arba nugaros nuolydis. Visi šie laikysenos elementai gali padėti arba sulėtinti jūsų tikslą. Atkreipkite dėmesį ir atkreipkite dėmesį į dažniausiai pasitaikančias klaidas.

  • Pernelyg pakelkite alkūnes. Traukdami rankeną, mes linkę gūžčioti pečiais ir per aukštai iškelti alkūnes. Būtina atpalaiduoti pečius ir kontroliuoti pažastų atidarymą. Rankos turi pasiekti skrandžio ar krūtinkaulio lygį. Gana dažnai matoma, kaip žmonės bando sugriebti smakrą.
  • Per daug sulenkite riešus. Jei pernelyg lenkiame riešus, tai pakeičia darbo tašką. Pratimas atliks rankos lankstų įtempimą, o tai gali sužeisti. Suimkite rankeną visais pirštais ir atpalaiduokite riešus. Būkite atsargūs, nelenkite ir neužfiksuokite jų tvirtoje padėtyje.
  • Per daug atsilošusi nugara. Normalu, kad užsiėmimo pabaigoje dėl veikiamos jėgos pasilenkiame atgal. Tai darydami, mes paprastai atveriame pažastis ir pakeliame gniaužtą link smakro. Dėl šios priežasties rekomenduojama vengti šio judesio ir kontroliuoti nugaros pasvirimą.
  • Visiškai ištieskite kelius arba juos užfiksuokite. Tai dar viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų. Traukiant krovinį ir nešant jį prie krūtinės, keliai neturėtų būti visiškai ištempti. Rekomenduojama …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *