Categories
Lietuva

Koks geriausias 2021 m.

Nėriniai priverčia mus fantazuoti apie romanus, žavesį prisilietimu derliaus, jausmingumas ir koketika. Kai dėvime nėriniuotus apatinius drabužius, tai darome tam, kad įsisavintume tą aurą. Nesvarbu, ar tai specialus gabalas, ar kasdienio naudojimo drabužis, ši medžiaga suteikia subtilios prabangos prisilietimą, dėl kurio galime jaustis ypatingi net ir įprastą dieną.

Kita vertus, nėriniuotas apatinis trikotažas neturi būti nepatogus ar rekomenduojamas tik atsižvelgiant į tai, koks kontekstas. Šiandien yra praktiškų drabužių, idealiai tinkančių kasdienai ir neatsisakančių seksualaus prisilietimo, kurį mums suteikia ši medžiaga. Šiame straipsnyje mes pasakojame viską, ką visada norėjote žinoti apie nėrinius apatinius.

Svarbiausias

  • Nėriniai apatiniai drabužiai neturi būti kankinami ar rezervuoti tik tam tikromis akimirkomis, nes yra puikių drabužių kasdieniniam naudojimui.
  • Taip pat yra labai specialių variantų, pagamintų iš labai subtilių audinių. Turėtumėte žinoti, kad šiuos drabužius reikia atidžiau prižiūrėti nei pagrindinius medvilninius apatinius.
  • Pirkdami nėriniuotus apatinius drabužius, gerai žinokite savo teisingą dydį, drabužių medžiagą ir atminkite, kad patogumas neturi prieštarauti patrauklumui.

Geriausias nėriniuotas apatinis trikotažas: mūsų mėgstamiausi

Pirkite apatinius prisijungęs Tai nėra lengva užduotis: kartais bijome nepasiekti tinkamo dydžio, o kartais nedrįstame žengti žingsnio, nes nejaučiame audinio prisilietimo ir kokybės. Šiame skyriuje mes pasirinkome penkis nėriniuotus apatinius, puikiai tinkančius įvairioms progoms, su kuriais nesuklysite.

Nėriniai apatiniai drabužiai, dėvimi po bet kokiu drabužiu

Šį pagrindą pasirinkome iš „Triumph“, nes jis yra patogus, paprastas ir neskaidrus. Bet kokiu atveju, jei ieškote ko nors spalvingesnio, turėtumėte žinoti, kad jo yra daugybe spalvų ir kad galite susikurti savo aprangą.

Jis neturi paminkštinimo, siūlo optimalų palaikymą ir 88% pirkėjų pareiškė, kad priemonė yra „kaip tikėtasi“, todėl nenustebsite.

Nėrinių apatinių drabužių formavimas

Tai nėra visiškai a kūnas formuotojas, tačiau jis išlaikys jūsų vingius net ir be pamuštų suknelių. Jis yra įvairių spalvų ir pagamintas iš poliamido ir elastano.

Šis modelis, seksualu tačiau tuo pat metu rafinuotas, jis yra pagamintas iš minkšto nėrinių audinio, kad, jei norite, galėtumėte jį dėvėti kiekvieną dieną. Intymi sritis yra pagaminta iš medvilnės, kad būtų patogiau.

Nėriniai apatiniai, kad derėtų kartu

Puikus šio rinkinio dalykas yra tas, kad nors jo dalys puikiai dera tarpusavyje, plaunant jas taip pat galite lengvai sujungti su savo stalčiuje esančiomis dalimis. Jos neutralūs tonai taip pat palaiko bet kokį odos atspalvį.

Jis pagamintas iš poliesterio, poliamido ir elastano. Jis neturi įdaro, o audinys, tiek viršuje, tiek apačioje, yra pusiau skaidrus.

Nėriniai apatiniai drabužiai turi gerą garderobos foną

Šis trijų trumpikių komplektas yra tai, ko jums reikia visada būti kartu. Jie yra juodos, tamsiai mėlynos ir rausvos spalvos nuogas, bet mes pasirinkome juodus, nes manome, kad jie puikiai derės su likusiais jūsų stalčiaus gabalais.

Jie yra mažai kylantys ir pagaminti iš poliamido ir elastano. Intymi vieta yra pagaminta iš medvilnės, kad būtų lengviau kvėpuoti.

Nėriniai apatiniai drabužiai kasdien

Čia mes turime dar vieną trijų megztinių rinkinį iš pagrindinių atspalvių: juoda, rožinė nuogas ir smėlio spalvos – kad galite derinti su jau turimomis liemenėlėmis. Jie yra žemo klubo formos, turi švelnų prisilietimą ir yra labai patogūs naudoti kasdien.

Jie pagaminti iš poliamido ir elastano, su nėriniais apsibrėžtu kraštu. Gamintojas rekomenduoja jas plauti šaltu vandeniu. Intymi vieta pagaminta iš medvilnės.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie nėrinius apatinius

Ar negalite nuspręsti nėrinių įdėti į apatinių drabužių stalčių, nes turite daug abejonių? Ar manote, kad nėriniuotas apatinis trikotažas yra nepatogus ir kad jis greitai genda? Šiame skyriuje bandysime atsakyti į keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų ir klaidingų įsitikinimų, kylančių dėl šio tipo drabužių ir audinių.

Mergina modeliuoja drabužius

Kelnaitės dydis paprastai nėra problemiškas: tiesiog nusipirkite įprasto dydžio kelnes ar sijoną.
(Šaltinis: Fernandes: _Bpt5kaYWPs / Unsplash.com)

Kodėl verta dėvėti nėrinius apatinius?

Pasiteisinimų nėra. Gražus apatinis trikotažas nešiojamas ne todėl, kad kiti mus matytų, o tam, kad patys jaustumėmės gerai žinodami, jog dėvime gražų kūrinį. Nesvarbu, kad nesate „Victoria’s Secret“ modelis ar esate vienas, nesvarbu, kad partneris nekreipia į jus dėmesio; Nėriniai yra daugybė kitų, daug svarbesnių priežasčių:

  • Tai, ką dėvite, veikia jūsų pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Profesorė Karen Pine iš Hertfordshire universiteto nustatė, kad tam tikri drabužiai, pavyzdžiui, marškinėliai su Supermeno simboliu, leidžia jaustis saugiau bet kokioje situacijoje. Galite manyti, kad tas pats nutiks, kai dėvėsite įgalinančius apatinius drabužius.
  • Gerai pritaikyta liemenėlė leis jūsų viršutiniams drabužiams jaustis geriau, Ar žinojote, kad maždaug 80% moterų dėvi netinkamą liemenėlės dydį?
  • Gražus apatinis trikotažas leidžia jaustis moteriškiau. Ne visi tą patį suprantame pagal moteriškumą, tačiau tam tikrų drabužių, skirtų tik moterims, naudojimas, ypač jei jie yra gražūs ir patogūs, verčia mus jaustis seksualiau.
  • Ir galingesnis. Kai derinate kelnaites su liemenėle, net jei tai galite žinoti tik jūs, jaučiatės stipri, ar žinote, kodėl? Nes siunčiate savo smegenims žinutę, kad nusipelnėte geriausio gyvenime, argi nėra prasmės?

 

Kaip jaustis patogiai dėvint nėrinius apatinius?

Jei esate nėrinių apatinių drabužių pasaulio naujokas, normalu, kad jaučiatės šiek tiek įbauginti. Sukilėlis prieš tą jausmą! Šio tipo drabužių esmė – priversti jaustis fantastiškai, o ne priešingai. Norėdami jaustis patogiai dėvėdami nėriniuotą apatinį trikotažą, turėtumėte pradėti nuo gabalų, kurie per daug neišeina iš jūsų komforto zonos.

Geras būdas žengti pirmuosius žingsnius yra ieškoti jūsų stiliui tinkančių drabužių, kurie paglostytų jūsų siluetą. Problema niekada nebus jūsų kūnas, bet tai, kad neradote tinkamų apatinių drabužių savo formoms. Nekankinkite savęs ir pasilepinkite: kad ir kokia būtų jūsų savivertės sveikata, galite būti tikri, kad bus geriau, jei palepinsite save.

 

Nėriniai apatiniai

Tai, ką dėvite, veikia jūsų pasitikėjimą savimi ir savigarbą.
(Šaltinis: Minaeva: 108425192 / 123rf.com)

Kaip rasti mano nėriniuoto apatinio trikotažo dydį?

Kelnaitės dydis paprastai nėra problemiškas: tiesiog nusipirkite įprasto dydžio kelnes ar sijoną. Dabar liemenėlės, liemenėlės – kita istorija! Dėvėti teisingą liemenėlės dydį yra labai svarbu, norint tinkamai prisitaikyti, jaustis patogiai ir kad viršutiniai drabužiai būtų lygesni. Pateikiame keletą patarimų, kaip išvengti klaidų:

  • Atiduokite save į specialisto rankas: Net jei ketinate pirkti savo apatinį trikotažą prisijungęs, Turėtumėte žinoti, kad daugelis drabužių parduotuvių siūlo galimybę specializuotam asmeniui jus išmatuoti ir įvertinti, kokį dydį turėtumėte naudoti. Mes dažnai klystame naudodami per platų kontūrą ir per mažą puodelį.
  • Naudokite dydžio skaičiuoklę: Žiniatinklyje galėsite rasti daugybę dydžio skaičiuoklių, į kurias turėsite įvesti tik jų prašomus matavimus. Siekiant didesnio saugumo, kuo daugiau jūsų paprašys informacijos – krūtinės kontūro, kontūro žemiau krūtinės, kontūro skirtingos padėties, krūtinės formos, amžiaus ir kt. – tuo geriau.
  • Namo dydis: Kitas variantas yra pasimatuoti naudojant lanksčią matavimo juostą – siuvimas yra idealus – ir nustatyti tinkamą dydį naudodamiesi dydžių lentele, kurią lengvai rasite. prisijungęs.

 

Ar nėrinių apatinių komplektas yra geresnis, ar a kūnas?

Tai skonio reikalas. kūnai Šiais laikais jie visi įniršę, todėl įvairovės yra daug daugiau nei anksčiau. Mes nemanome, kad turėtumėte rinktis vieną ar kitą apatinį trikotažą, tačiau tai tinka ir atsižvelgiant į progą. Bet kuriuo atveju mes parengėme abiejų pranašumų sąrašą, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą:
Liemenėlių ir kelnaičių rinkinys Bodis
Šiandien yra daugiau įvairovės pasirinkti vieną pagal savo skonį. Jie yra universalūs, nes dažnai tarnauja ir kaip apatiniai, ir kaip lauko drabužiai.
Jiems patogiau einant į tualetą. Jie sustiprina siluetą ir paslepia trūkumus.
Jie nesąlygoja jūsų pažiūrėk išorę, nes nepriklausomai nuo to, ką dėvite, juos sunku pamatyti. Žiemą jie geriau apsaugo mus nuo šalčio, ypač subtilioje pilvo srityje.
Jie labai seksualūs.

Kaip dažnai reikia keisti nėriniuotus apatinius?

Deja, apatinis trikotažas nėra amžinas, ir tai yra vienas iš daiktų, kurie labiausiai pablogėja kasdien naudojant. Daugelis žmonių pamiršta, kad, nors jų ir nematyti likusiam pasauliui, jie tiesiogiai bendrauja su subtiliausiomis mūsų vietomis, todėl juos reikia pakeisti, kai jie pradeda kaltinti bėgantį laiką.

Liemenėles turėtumėte išmesti, kai elastingumas pasiduoda, nėriniai pradeda būti laisvi ir pastebite, kad jie nebelaiko kaip anksčiau. Medvilnės testas paprastai būna tada, kai reikia per dažnai juos pakeisti. Tuo tarpu kelnaites reikėtų keisti maždaug kartą per metus, atsižvelgiant į tai, kokį paskirtį joms suteikėte.

 

Juodas kūno kostiumas

Šiais laikais maniežai yra bodžiai, todėl jų yra daug daugiau nei anksčiau.
(Šaltinis: Sapunova: 93199842 / 123rf.com)

Kaip dažnai skalbiami apatiniai drabužiai?

Su kelnaitėmis nėra jokių abejonių: jas reikėtų nusiplauti po kiekvieno naudojimo, o kaip bus su likusiais nėriniuotais apatiniais? Kaip dažnai tenka plauti liemenėles? Na, labai priklauso nuo to, kaip juos naudosite. Sporto ar slaugos liemenėlės turi būti keičiamos kiekvieną dieną dėl akivaizdžių priežasčių, tačiau nėra lengva pasakyti, kada kasdieninės liemenėlės yra nešvarios.

Turėkite omenyje, kad nėriniuotas apatinis trikotažas yra subtilesnis nei 100% medvilnė, todėl nerekomenduojame persistengti skalbiniais, jei norite, kad jis tarnautų kuo ilgiau. Pagrįstas patarimas yra nuplauti juos po keturių ar penkių naudojimo žiemą, jei nesate labai prakaitavę; ir kas antrą ar trečią vasarą, arba kai tik prakaituojate.

 

Apatinis trikotažas su rožėmis

Kaip prižiūrėti nėriniuotus apatinius, kad jie tarnautų kuo ilgiau?

Įmantri nėrinių detalė yra tokia patraukli, tačiau ji taip pat prisideda prie to, kad šio tipo drabužiams reikia daugiau priežiūros nei mažiau įmantriems. Drabužiai…