Vidinė antena DVB-T 2021> O

Televizija buvo su mumis daugelį metų ir yra informacijos bei pramogų šaltinis. Televizoriai, naudojami gaunamam signalui rodyti, kasmet auga įstrižai. Kas yra su juo, yra imtuvas turi pataikyti stiprų signaląkad vaizdas būtų kristalinis, nesmaugtų, o jo kokybė kviečia žiūrėti. Operatoriai siūlo palydovinę televiziją su daugybe kanalų, kurių neįmanoma žiūrėti. Be kainų klausimų, mes esame priversti pasirašyti abonemento sutartį daugeliui mėnesių, kad gautume kortelę su dekoderiu. Gali būti alternatyva namų ūkiui, kuris bus patenkintas pagrindiniu programų tinklu skaitmeninė antžeminė televizija. Tačiau norint namuose mėgautis skaitmenine televizija reikia įsirengti tinkamą anteną. Šiuo tikslu gali būti naudinga nustatyti DVB-T kambario antenas.

Koaksialinės jungtys DVB-T imtuvui

Vidinė DVB-T ar išorinė antena?

Norint gauti skaitmeninę televiziją su HD kokybės kanalais, jums reikia DVB-T dekoderio. Daugumoje naujesnių televizorių yra įmontuotas DVB-T priedėlis, o norint priimti televizorių jums reikia tik geros antenos. Antenos montavimas išorė gali būti apsunkinanti, be to, tai dažnai neįmanoma, be to, taip pat atsitinka, kad jūs taip pat turite paslėpti kabantį kabelį tarp antenos ir imtuvo, kad jis netrukdytų, atsimušdamas į pastato fasadą. vėjas. Puiki alternatyva yra vidinės DVB-T antenos, leidžiančios gauti skaitmeninį vaizdą be jokių papildomų „pasidaryk pats“ ar tvirtinamų atraminių konstrukcijų. Šiuo metu rinka siūlo daug patalpų antenų, kurios skiriasi ne tik kaina, bet ir parametrais. Galvodami apie geriausią pasirinkimą, mes sukūrėme reitingą atsakydami į klausimą: kokią geriausia pasirinkti DVB-T vidinę anteną?

Geriausia vidinė antena 2021 m. Gegužės mėn

Rengdami skaitmeninės antžeminės televizijos reitingo kambario antenas, mes rėmėmės tiek duoto įrenginio kokybe, tiek technine specifikacija, kaina, tiek atsižvelgėme į vartotojų nuomones. Mūsų DVB-T patalpų antenų reitingą mūsų ekspertai paruošė savarankiškai. Pažiūrėkite, kuri vidaus antena yra geriausia ir verta pirkti.

Geriausia vidinė antena skaitmeninei antžeminei televizijai priimti

Net geriausia vidinė antena skaitmeninei antžeminei televizijai priimti, deja, nesuteiks tokio stipraus signalo kaip tradicinė lauko antena. Kambario signalo priėmimas geros vaizdo kokybės, tai įmanoma tik tada, kai kambarys gauna pakankamai stiprų signalą iš siųstuvo. Labai dažna problema kambario antenose nėra pakankamo padėties aukščio, kuris vaidina svarbų vaidmenį dėl signalo galios praradimo dėl pastato tankio. Daugybė kliūčių signalo kelyje, taip pat UHF ir VHF juostų charakteristikos daro jį lygų geriausios vidaus antenos, jie gerai veikia tik šalia televizoriaus siųstuvų, 40 km atstumu ir toliau nuo prietaisų, kurie trukdo signalui.

Vidinė DVB-T antena – nauda pirkėjui

DVB-T reiškia skaitmeninį antžeminį duomenų perdavimą. Kambario antenai, nes įrengta patalpos viduje, nereikia pastato administratoriaus sutikimo, o tai reiškia mažiau formalumų imtuvo savininkams. Vidinė antena leidžia priimti sklandų signalą „Full HD“ ir net 4K „Ultra HD“ kokybe. Nemaža dalis rinkoje esančių DVB-T kambarių antenų leidžia priimti radijo stotis FM ar DAB signalų priėmimo dėka.

Kokia vidinė televizoriaus antena?

Televizijos antenos gali būti aktyvios arba pasyvios, ką tai reiškia pirkėjui? Pasyvus ar kitoks pasyviosios antenos, yra imtuvai, kuriems nereikia jokių energijos šaltinių, maitinimo šaltinių ar išankstinių stiprintuvų pavidalu. Aktyvi antena priešingai, jis maitinamas iš tradicinio maitinimo lizdo, o suvartojama srovė turi padidinti gaunamo signalo galią naudojant elektronines grandines. Aktyvios vidaus antenos yra daug jautresnės trikdžiams, nes taip pat sustiprinamas signalas, kurį antena gauna trikdžių pavidalu. Kambario antena su maitinimo šaltiniu taip pat gali sukelti triukšmą. Stiprintuvai naudojami, kai signalas dalijamasi tarp įrenginių, dėl to prarandama galia.

Daugumoje vidaus antenų jau yra įrengtas signalo stiprintuvas, todėl verta rinktis modelis su mažai triukšmo keliančiu maitinimo šaltiniukas sumažina triukšmo kiekį, kurį sukelia signalo stiprinimas. Garsiausi trukdantys prietaisai yra mikrobangų krosnelė ir korinis telefonas. Taip pat verta nepamiršti, kad vadinamosios BTS – korinio tinklo siųstuvai, veikiantys LTE diapazone, taip pat turi įtakos signalo trukdžiams.

Ką turėtų turėti gera vidinė antena?

Turėtų gauti gerą vidinę anteną signalą UHF ir VHF juostose. Priežastis akivaizdi, skaitmeninė antžeminė televizija yra padalinta į keletą vadinamųjų multipleksai (MUX). Tai reiškia programų grupę, transliuojamą tam tikrais dažniais ir juostomis. Aštuntasis multipleksas, leidžiantis žiūrėti tokius kanalus kaip: „TVP Kultura HD“, „TVP Entertainment“, „Metro TV“, „Zoom TV“, „Nowa TV“, WP1, transliuojamas skirtingai nei kiti UHF juostos multipleksai. Kalbant apie gerus prietaisus, gerai pasirinkti anteną, kuri priims radiją, t. Y. FM ir DAB / DAB + juostas.

Gera vidinė antena, visų pirma, turėtų duoti geras energetinis pelnas (paprastai antenos stiprinimas), nurodytas įrangos parametruose dB – decibelų pavidalu. Signalo stiprinimas, kurio galime tikėtis, yra maitinimo šaltinio ir antenos stiprinimo suma, ir ji svyruoja +24 diapazone, galingiausia vidinė antena gali suteikti iki +45 dB stiprinimą. Geros vidinės antenos pašalina jau stipraus signalo stiprinimo efektą, kuris paprastai sumažintų vaizdo kokybę dėl kirpimo. Geros kambario antenos turi ne tik stiprų signalo stiprinimą, bet ir daugybę jų triukšmo slopinimo filtrai iš GSM / 3G / LTE telefono tinklo.

Gera kambario antena dėl savo vietos taip pat yra gera interjero dizaino elementasTodėl verta atkreipti dėmesį į antenos dizainą ir apdailą, kuri gali būti matoma ne tik namų ūkio nariams, bet ir svečiams. Geriausias antenos skaitmeninei antžeminei televizijai rasite mūsų reitinge.

Ką daryti, jei vidinė antena neieško kanalų?

Yra keletas priežasčių, kodėl signalą gauti yra sunku ar net neįmanoma. Viena iš dažniausių priežasčių yra silpnas anteną pasiekiantis signalas, kurį sukelia a atstumas nuo siųstuvo. Tada galite pasirinkti kambario antenos modelį su antenos stiprintuvu ir pabandykite gauti švarų signalą. Kai problema išlieka, patartina patikrinti signalo stiprumą šalia lango arba, pageidautina, lauke. Radijo bangoms taikoma vadinamoji sklidimo reiškinys, reiškiantis bangų atspindį iš atmosferos sluoksnių, todėl kliūčių skaičiaus mažinimas bangos kelyje yra labai naudinga. Be to, iš siųstuvo sklinda didesnio stiprumo bangos antenos kryptį yra labai svarbu. Vienas iš kitų DVB-T signalo trikdžių yra LTE siųstuvai, nepaisant gero telefono signalo, imtuve galima atspindėti televizijos trukdžius.

Kas yra antenos balun?

Antenos balun yra pasyvus įtaisas, sumontuotas antenos viduje, siekiant pakeisti 300 omų varžą iki 75 omų ir pakeisti simetrišką liniją į nesubalansuotą.

Lengviau?

Antenos balun reikia, kad antenos kabelis harmoningai derėtų su antena, nes kiekvienas iš šių laidininkų turi skirtingą elektrinę varžą.

Kambario antena kaip nustatyti?

Kambario antena puikiai veikia, jei ji yra kambaryje maždaug 10 km nuo siųstuvo. Priešingu atveju signalo stiprumas bus silpnesnis dėl atstumo ir daugybės kliūčių radijo bangų kelyje. Svarbus antenos veikimo elementas yra jos orientacija, kuri turėtų nukreipti vidinę anteną statmenai siųstuvui.

Kambario antena su stiprintuvu surenka daugiau trukdžių, todėl jei signalo stiprumas yra pakankamas iš pasyviosios antenos, geriau vengti stiprintuvų.

Vidinė antena kaip prisijungti?

Įrengti kambario anteną yra labai lengva. Vienas galas prijunkite antenos kabelį prie televizoriaus o antrasis prie antenos. Kambario antenos versijai su stiprintuvu reikia prijungti maitinimo adapterį prie 230 V sieninio lizdo. Prijungę galite pradėti tikrinti antenos vietą, kad gautumėte geriausią signalo stiprumą.

Kambario antena – kaina

Investuoti į įrangą, kuri nėra naudojama pagal paskirtį, yra pinigų švaistymas. Kambario antenos labai dažnai grąžinamos dėl to, kad jos neveikia. Verta rinktis patikrintas modelis iš reitingo ir pirkite internetu. Tada galite būti tikri, kad rekomenduojamas modelis geriau susidoros sunkiomis sąlygomis, o jei būtų kitaip, nenurodydami priežasties įrangą galima išsiųsti atgal ir susigrąžinti lėšas. Kiek kainuoja kambario antena? Kambario antenos kainos kaina priklauso nuo kambario antenos konstrukcijos, stiprintuvo kokybės, filtruojamų trukdžių kiekio ir gamintojo.

Kaip padaryti, kad vidinė antena gautų geriau?

Atsikratyti jungčių ir skirstytuvų, naudojant vienodos struktūros antenos kabelį, neprisijungiant, gali būti išvengta galios praradimo signalas. Kai stipri vidaus antena nebeveikia, patartina ją pakeisti kryptine vidaus antena, paprastai tinkama padėtis leidžia pajusti signalo stiprumo skirtumą.

Kryptinė vidaus antena turėtų būti tiksliai nustatyta taip, kad nuokrypis nuo siųstuvo būtų 5–10 laipsnių normos. Jei siųstuvo kryptimi iš lango matosi miškas, kalvos ar pastatai, geriau rinktis plataus kampo arba plačiajuosčio ryšio anteną, kurios signalo priėmimo laukas yra didesnis nei krypties antenų. Plataus kampo antenos sulaiko daugiau signalo atspindžių, o tai papildomai padidina efektyvumą. Kartais antenos stiprintuvas sustiprina jau stiprų signalą, tai yra neproduktyvu. Iškraipymo signalas yra prastesnės kokybės nei be stiprintuvo.

DUK:

Dž.kaip pagerinti skaitmeninės televizijos signalą …