Koks geriausias 2021 m.

Namuose turėti triušį gali būti labai naudinga. Tai labai juokingi maži gyvūnai, kurie gali labai greitai judėti jūsų sode. Paprastai jie yra draugiški ir lengvai glostomi. Tai gali būti laikoma vienu geriausių augintinių, kuriuos galite turėti, labai gerai sutariant tiek su šunimis, tiek su katėmis.

Tačiau ne viskas yra taip tobula, kaip nupiešta. Kai namo grįžta naujas triušis, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų, pavyzdžiui, nusipirkti narvą ir maistą triušiams, leisti laiką su juo, neužgožti jo ir dažnai tikrintis pas veterinarą. Jūsų dantys ir virškinimo sistema yra jūsų silpnybė.

Svarbiausias

 • Triušiai yra žinduoliai, įpratę valgyti žolę ir daržoves, todėl ypatingą dėmesį turėtumėte skirti jų mitybai. Jei neteisingai laikotės dietos, rizikuojate kas du ar tris kreiptis į veterinarą, kad jie plautų skrandį, nes jie turi labai subtilią virškinimo sistemą.
 • Pagrindinis jų maistas yra šienas, nes reikia nuolat kramtyti. Priešingu atveju jie gali nesugebėti nusidėvėti, nes jie visą gyvenimą auga. Taigi triušių narve visada turite turėti eraičinų šieną. Jei įmanoma, šienas džiovinamas saulėje, nėra dehidratuotas (išlaiko savybes).
 • Svarbu reguliariai sverti triušį, nes jis negali būti per storas ar per plonas. Jei jis buvo viršytas, turėtumėte sumažinti kaloringų maisto produktų, tokių kaip kai kurie vaisiai (pvz., Persikų, mangų, ananasų, kriaušių ar papajų), kiekį. Laimei, tai nėra maistas, kurį ketinate jam duoti kiekvieną dieną.

Geriausias triušių maistas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kaip jau paaiškinome aukščiau, maistas yra pagrindinė triušių auginimo ir priežiūros dalis, nes jiems tai buvo tarsi gyvybės draudimas. Užtikrindami, kad augintiniui duosite reikalingo triušio maisto, užtikrinsite, kad jis ilgai gyvens ir galėsite mėgautis jo draugija.

Pilniausias triušių maistas

4,5 kg formatas. Idealus mišinys laimingam triušiui. Jame yra visi ingredientai ir maistinės medžiagos, kurių jums reikia kasdien. Konkrečiai formulė, sudaryta iš daugybės maistinių medžiagų, tokių kaip liucerna, karobas, javų dribsniai, sėklos ir įvairios daržovės. Visas šis junginys yra subalansuotos mitybos dalis.

Dienos šio maisto racionas, priklausomai nuo jūsų augintinio svorio ir struktūros, yra nuo 80 iki 130 g. Be kasdienio šieno raciono, be abejo, visada turite turėti švaraus ir gėlo vandens. Triušiai visada valgo džiovintas daržoves, nes jei pasiūlysite joms salotų, jie gali susirgti virškinimo problemomis.

Vartotojų mėgstamas triušių maistas prisijungęs

5 kg pakuotė. Vienas iš populiariausių variantų dėl puikios formulės, suteikiantis visą vitaminų asortimentą: A, B1, B6, B12, C, D3 ir K3. Be to, jūsų triušiui patiks malonus skonis, nes kiekvienoje granulėje yra tiksliai visi junginiai: Omega 3, Omega 6, fosforas, natris ir kalcis.

Kitas teigiamas šio triušių maisto įsigijimo taškas yra nuorodos, rodomos atvirkštinėje pusėje, nes galėsite į juos žiūrėti, kad užtikrintai žinotumėte, kiek maisto turite duoti savo triušiui kiekvieną dieną. „Beaphar Care +“ yra labai rekomenduojamas variantas už beveik neprilygstamą kainos ir kokybės santykį.

Geriausias, mano manymu, tipo triušių maistas

Manau, kad komplektuojamas visų tipų triušiams. Su šia 20 kg pakuote jūsų augintiniui užteks maisto pakankamai ilgam, nereikės jaudintis, kad jo lėkštėje liks likučių. Žinoma, būdami sausas maistas, niekada nepamirškite, kad po ranka visada įpilkite šviežio vandens į indą ar specialų triušiams skirtą lovelį.

Šis produktas apima visus vitaminus, kurių reikia jūsų augintiniui, be būtinų amino rūgščių, mineralų (jų kaulams), Omega 3 (plaukams ir nagams), maistinių skaidulų ir aukščiausios kokybės daržovių. komponentai. Viskas siekiama išlaikyti optimalią sveikatą ir sutaupyti apsilankymų pas veterinarą.

Geriausias maistas suaugusiems triušiams

1,75 kg pakuotė. Ekstruduotas triušių maistas, tai yra su visais grūdais granulių pavidalu. Formulę sudaro vienalytis mišinys, kurį daugiausia sudaro grūdai, daržovės, augalinių baltymų ekstraktai, lecitinas, jukos ekstraktas, sėklos ir mineralai.

Tai pagalba išlaikant idealų triušio svorį. Dėl grūdų formos ir konsistencijos jis kuo labiau sumažina plaukų kamuoliukų susidarymą, be to, teisingai nešioja dantis. Tai taip pat verčia jį linksmintis gana ilgai. Užtikrinus reikiamą skaidulų kiekį, išmatos bus daugiau nei patenkinamos.

Inovatyviausias triušių maistas

2 kg pakuotė. Mini kroketų pavidalo maistas, turintis neįtikėtiną 39% skaidulų kiekį, skirtas jūsų triušio virškinimo sistemai prižiūrėti. Taigi, šių kroketų konsistencija siūlo jūsų dantims, kad atsparumas stengėsi juos nuvalyti ir užkirsti kelią burnos ir skrandžio problemoms.

Maistas, praturtintas vitaminais ir mineralais, ypatingą dėmesį skiriant akių, odos ir plaukų priežiūrai. Pridedant mėtų į formulę, galite patenkinti natūralių antioksidantų, kurių reikalauja jūsų augintinis, poreikį. Negana to, jis taip pat apima žolių miltus, kviečius, liucernas, mieles ir sojų aliejų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie triušių maistą

Padėkime save į situaciją: jūs ką tik įsigijote žavų kūdikį triušį (vadinamą kačiuku) ir tai yra labai gražu. Bet kaip su priežiūra? Ar tas pats, kas triušį turėti šunį ar katę? Visiškai. Čia pateikiame viską, ką turėtumėte atsižvelgti į jų priežiūrą, be maisto triušiams.

triušis merginos rankose

Triušiai paprastai gyvena nuo 8 iki 10 metų ir net iki 15 metų, priklausomai nuo veislės. (Šaltinis: Serhiy Kobyakov: 62753868 / 123rf.com)

Kas yra triušių maistas ir kokie jo pranašumai?

Triušių maistas nėra bet koks maistas. Labai dažna klaida manyti, kad kadangi šie draugiški augintiniai valgo daržoves, mes galime jiems pasiūlyti bet kokį augalą, daržovę ar vaisių. Netiesa, nes jie yra gyvūnai, turintys labai subtilią virškinimo sistemą, todėl mes turime būti ypač atsargūs dėl jų mitybos indėlio.

Kai tai suprasime, mes renkamės produktą, atitinkantį mūsų augintinio poreikius.

Bet kai pradėsite savarankiškai tirti, padarysite išvadą, kad triušis ne tik gyvena iš produktų, kuriuos matėme aukščiau esančiame reitinge, bet ir jam reikia šieno (ne tik liucernos) ir daug vandens.

Šiuo aspektu mes nustosime atlikti trumpą scheminę analizę, įskaitant triušių maisto naudą ir iššūkius. Skyriuje trūkumai pamatysite, kad daugeliui kroketų ir Graužikai kad jūs siūlote savo triušį, jo niekada nepakaks, nes jo burnos dalys turės nuolat graužti.

Privalumas

 • Aprūpina augintiniui reikalingas maistines medžiagas.
 • Tai nėra ypač brangus produktas.: Rinkoje yra labai įvairių.

Trūkumai

 • Šio maisto nepakanka, nes jam taip pat reikia šieno.
 • Turite žinoti, kad kiekvieną dieną pripildote indą.

Kas yra šienas ir kaip jis susijęs su triušių maistu?

Pagrindinis ir labai pagrindinis komponentas, kurio jūsų triušis be galo ieškos savo narve: šienas. Tai maži žolės šiaudai, specialiai paruošti jūsų augintiniui. Taip turi būti, nes jei šiene kaupiasi dulkės ir klaidos, tai gali pakenkti mūsų augintinio žarnyno sveikatai.

Čia pamatysime, kad esame įpratę girdėti tik apie liucernos šieną, tačiau įvairovė yra daug didesnė, nei manėme. Savo ruožtu mes stengėmės sudaryti schemą su šio maisto tipologija, kad būtų aišku, jog yra daugiau alternatyvų ir jūsų triušiui nebus nuobodu valgyti tą patį maistą triušiams.

Šieno rūšys triušiams Rekomenduojama: Pelnas
Eraičinų šienas Vyresni nei 3 ar 4 savaičių triušiai Geras virškinimas
Avižų šienas Vyresni nei 3 ar 4 savaičių triušiai Šiurkšti tekstūra, turinti antioksidantų ir išsauganti dantų sveikatą
Liucernos šienas Triušiai iki 6 mėnesių ir ploni suaugę žmonės Kalorinė ir soti jėga

Kas yra eraičinų šienas triušių maiste?

Eraičinas yra žolinių augalų rūšis, plačiai naudojama visokiems graužikams, ne tik triušiams, šerti. Tačiau kalbėdami apie triušių šėrimą, daugiausia dėmesio skirsime šiam gyvūnui. Vienas iš eraičinų privalumų yra jo sugebėjimas išvalyti triušio virškinamąjį traktą.

Tai ypač svarbu, nes visas triušio šėrimas sukasi apie jo skrandžio ir žarnyno sveikatą. Be to, eraičinas yra žolė, pasižyminti labai geru augintinio skoniu, todėl akimirkos, kai jis graužia, triušis juo mėgaujasi labiau nei bet kada. Stenkitės uždaryti indą kiekvieną kartą, kai į indą dedate šieną, kad jis nesurinktų dulkių.

Eraičino šieno nauda

 • Dantų dėvėjimui.
 • Didelis pluošto kiekis.
 • Galingas antioksidantas, stiprinantis imuninę sistemą.
 • Būdamas toks minkštas, jį galima naudoti kaip lovą ar pagrindą narve.

Jei kalbėsime apie maistą triušiams, kas yra avižų šienas ir kokias savybes jis turi?

Plačiai žinoma, kad avižos yra labai naudingi grūdai žmonėms. Taip, taip pat ir triušiams. Jei nežinojote, avižų šienas yra vienas virškinamiausių ir natūraliausių, egzistuojančių šiandien rinkoje. Vienas iš jo didelių privalumų yra tai, kad jis padeda išvengti blogų kvapų susidarymo jūsų triušio narve.

Kitas šio triušiams skirto maisto privalumas yra tas, kad jis padeda formuotis dantims, ypač jei jis yra mažas, nes įkandimas turės didesnį atsparumą nei, pavyzdžiui, su liucernos šienu. Tuo pačiu metu jis prisideda prie augimo, taip pat užkerta kelią dantų netinkamam sąkandžiui, taip paplitusiam šioje rūšyje.

Avižų šieno nauda

 • Natūralus dantų nusidėvėjimas.
 • Palaiko žarnyno veiklą.
 • Suteikia ryškesnį kailį, palyginti su kitų rūšių šienu.
 • Puiki antioksidacinė funkcija.

Šokantis triušis

Šienas yra pagrindinis jūsų triušio šėrimo komponentas.

(Šaltinis: Tobkatrina: 18365658 / 123rf.com)

Ar liucernos šienas naudingas triušių maistui?

Tai vaistažolė, turinti daug skaidulų, kalcio ir baltymų, ypač siūloma jauniems triušiams iki trijų mėnesių, jei tokių turite. Kai jis yra vyresnis, nepatartina tęsti jo daugiau nei kartą ar du per savaitę. Taip yra todėl, kad jame yra didelės kalcio dozės (kurios …