6 geriausios blusų ir erkių apykaklės f

Jei turite šunį, tikriausiai jums kažkada teko susidurti su erkėmis ar blusomis. Šie maži vabzdžiai patenka į jūsų šuns kailį, užsifiksuoja ant odos ir minta savo krauju. Iš ten jie gali sukelti daugybę problemų, įskaitant diskomfortą jūsų augintiniui, erkių platinamų ligų perdavimą ir alergines reakcijas. Nors yra daugybė erkių ir blusų gydymo galimybių, geriausias būdas yra prevencija. Mes radome geriausias blusų ir erkių antkaklius šunims, kad galėtumėte lengvai ir prieinamai apsisaugoti. Nors šie antkakliai veikia puikiai, mes visada rekomenduojame žmonėms kaip papildomą prevencinę priemonę išmokti atsikratyti erkių iš kiemų.

Kas yra blusų ir erkių apykaklės?

Blusų ir erkių antkakliai yra antkakliai, kuriuos šuo nuolat dėvi, kad išvengtų šių mažų kenkėjų. Jie dėvimi be įprasto jūsų šuns antkaklio ir yra pakankamai patogūs, kad jūsų augintinis net nepastebėtų, kad jis ten yra. Kai kurios blusų ir erkių apykaklės turi papildomų funkcijų, tokių kaip eteriniai aliejai ar švyti tamsioje medžiagoje.

Nors yra daugybė blusų ir erkių prevencijos metodų, antkakliai yra tinkamiausi šunims, kurie daug laiko praleidžia lauke. Jie taip pat gali būti naudojami kaip antrasis gynybos sluoksnis kartu su blusų ir erkių gydymu, kaip antai „Frontline“.

Kaip veikia blusų ir erkių apykaklės?

Blusų ir erkių apykaklės veikia išskirdamos chemikalus, kurie sunaikina šiuos vabzdžius. Antkaklis nešiojamas tik ant kaklo, tačiau chemikalai yra paskirstomi per jūsų šuns kailį natūraliais aliejais. Paprastai jie trunka nuo šešių mėnesių iki metų, priklausomai nuo prekės ženklo. Po šio laiko juos tiesiog reikia iškeisti į naujus.

Kai kurie antkakliai veikia nužudydami blusas ir erkes. Kiti, prieš sunaikindami, gali reikalauti, kad vabzdys iš tikrųjų įkąstų jūsų augintinį. Prieš maudydami ar leisdami maudytis, būtinai nuimkite antkaklį, nes tai gali sutrumpinti jo gyvenimo trukmę.

Geriausios blusų ir erkių apykaklės

Norite įsigyti blusų ir erkių antkaklį savo šuniui? Peržiūrėkite šiuos mėgstamiausius „Woof Whiskers“.

Seresto blusa ir erkių antkaklis šunims

Geriausias blusų ir erkių antkaklių pasirinkimas šunims yra „Seresto“. Ši apykaklė yra pagaminta farmacijos kompanijos „Bayer“, o klientai ją vertina aukščiausiu įvertinimu. Tai veikia aštuonis mėnesius ir gali ir nužudyti, ir atbaidyti kenkėjus, o tai reiškia, kad jūsų šuo visų pirma nebus įkandamas.

Be blusų ir erkių, „Seresto“ apykaklė taip pat veiksminga nuo utėlių ir sarkoptinių kačių. Tai visiškai bekvapis ir nepaliks riebių likučių jūsų šuns kailyje.

MEDODOR blusų ir erkių apykaklė mažiems ir dideliems šunims

Apykaklė MEDODOR yra dar viena puiki blusų ir erkių prevencijos galimybė. Ši apykaklė trunka aštuonis mėnesius ir tinka kaklams, kurių ilgis yra iki 24,5 colio, o dėl jo reguliavimo jis puikiai tinka šuniukams, nes gali augti kartu su jais.

Ši apykaklė taip pat turi keletą malonių turėti funkcijų. Tai švyti tamsoje, o tai idealiai tinka šunims, kurie naktį daug laiko praleidžia lauke. Antkaklis užpilamas citronelės, pipirmėtės, citrinžolės ir gvazdikėlių eteriniais aliejais, kurie padės sumažinti odos dirginimą. Taip pat yra nemokama blusų šukos.

COSYWORLD blusų ir erkių antkaklis šunims

Jei ieškote biudžeto blusų ir erkių apykaklės, apsvarstykite šį modelį COSYWORLD. Jame yra visi jūsų augintiniui reikalingi daiktai už labai priimtiną žemą kainą. Jis taip pat atbaido penkis kenkėjų tipus: blusas, erkes, utėles, lervas ir uodus. Jūsų šuo apsaugos aštuonis mėnesius, kol jums reikės naujos antkaklio.

Petsmonto blusų antkaklis šunims

Mums patinka „Petsmont“ blusų ir erkių apykaklė, nes ji yra visiškai augalinė ir vengia naudoti stiprių sintetinių chemikalų. Kiekvienoje pakuotėje yra du apykaklės, kurios kiekviena trunka šešis mėnesius, iš viso vieneriems apsaugos metams.

Ši natūrali apykaklė yra užpilta septyniais skirtingais eteriniais aliejais: pelargonija, rozmarinas, pipirmėtė, citronelė, kedras, šaltmėtė ir citrinžolė. Jis reguliuojamas, kad tilptų beveik bet kokio dydžio šuniui.

„eZOOlife Glow ECO“ kenkėjų kontrolės apykaklė

Šis apykaklė suteikia jums visas mūsų mėgstamiausias funkcijas viename. Visa tai natūralu, pagaminta iš penkių skirtingų augalinių eterinių aliejų. Jis taip pat šviečia tamsoje, kad padėtų stebėti šunis, kurie dažnai eina lauke naktį. Tai suteikia visišką kenkėjų apimtį: blusas, erkes, uodus, lervas ir utėles. Viena unikalių šios antkaklio savybių yra ta, kad ji yra atspari vandeniui, todėl jos efektyvumas nebus pažeistas, jei jūsų šuo nuspręs plaukioti.

Žiūrėkite susijusį straipsnį: Išsamus Permetrino vadovas šunims

„Parenda“ blusa ir erkių antkaklis šunims

Norėdami suapvalinti geriausių blusų ir erkių antkaklių sąrašą šunims, pasirinkome „Parenda“ antkaklį. Tai saugu nuo septynių savaičių amžiaus šunims ir tinka bet kuriai veislei. Antkaklis galioja aštuonis mėnesius ir bus pritaikytas jūsų augančiam šuniui. Jis taip pat atsparus vandeniui ir hipoalergiškas.