Rudens grožio tipas – koks makiažas

Ruduo yra viena iš šiltų grožio rūšių. Tai siejama su raudonais plaukais ir strazdanomis, nors tai ne visada būtina sąlyga. Žemiau pateikiame bendras rudens grožio tipo charakteristikas ir siūlome, kuri makiažo ir plaukų spalva jai labiausiai tinka.

Rudens grožio makiažas

Rudens grožio tipas – būdingi bruožai

Kaip atpažinti, kad esate rudens grožio tipo atstovas? Jei jūsų oda yra aukso ar persiko atspalvio su strazdanomis, o plaukai yra raudoni arba turi auksinių, vario ar gintaro atspindžių, tikriausiai esate rudens ponia. Žalios, smaragdo, rudos ar gintaro spalvos akys taip pat būdingos rudeniui. Tarp rudens atstovų yra moterų, turinčių šviesią odą, linkusių į saulės nudegimą, bet ir su tamsesne spalva.


Ar tu tai žinai…

Kaip vienas iš 4 pagrindinių grožio tipų, ruduo apima šiuos 3 potipius:

  • šiltas ruduo – Šilto rudens oda visada turi geltoną pigmentą, o jos plaukai gali būti daug skirtingų spalvų – nuo raudonos iki kaštoninės. Šilto rudens akių spalva yra, pavyzdžiui, lazdynas, lazdynas, turkis, žalia. Su šiltu pavasariu jie yra seseriški tipai.
  • ruduo užgeso – jai būdingi šilti plaukų atspalviai – nuo šviesiaplaukių iki rudų, taip pat neaiškios spalvos akys, pvz., pilkai žalios, pilkai mėlynos. Taip pat gali būti auksinių strazdanų. Jo sesers tipas yra užgesęs vasara.
  • gilus (tamsus) ruduo – jis išsiskiria tamsia veido spalva (pvz., medus, alyvuogės), tamsiai rudais plaukais ir tamsiomis akimis (lazdyno, rudos spalvos). Susijusi grožio rūšis yra gili žiema.

Makiažas ponios rudeniui

Rudens grožio rūšis pirmiausia reikalauja kruopštaus veido priežiūros, o jos makiažas turėtų būti gana subtilus. Geriausias makiažo pagrindas yra vario, dramblio kaulo ir smėlio spalvos atspalvių, o rožinis – oranžinis, raudonas ir rudas. Lady ruduo paryškins jūsų akis rudais ir šiltais akių kontūrais bei rudais ar žaliais tušais. Tarp spalvų, pabrėžiančių šį veido spalvą, yra natūralių žemės atspalvių (rudos, tamsiai žalios, šiaudų spalvos) arba kulinarinės spalvos, pvz., Garstyčios, cinamonas ar karamelė.

Jūsų šiltas ruduo turėtų naudoti sočiųjų ir šiltų spalvų šešėlius, o gilus ruduo jūsų veidui tiks tamsių ir prisotintų spalvų. Užgesęs ruduo žydės duetu su pilkšvų ir prislopintų atspalvių šešėliais – dažniausiai šiltais, bet ir vėsiais, pasiskolintais iš užgesusios vasaros, t.y., sesers tipo.

Natūraliai rudą atspalvį turinčių lūpų makiažas neapsieis be vario, lašišos, oranžinės, raudonos ar rudos spalvos lūpų dažų ar lūpų blizgesio.


Prisiminti!


Spalvos, tokios kaip gryna balta, ryškiai rausvos, ryškiai mėlynos ar šaltos žalumos, netinkamos rudens grožio tipui – nenaudokite lūpų dažų ir akių šešėlių su paprastai šaltu atspalviu. Venkite didelio chromatiškumo, t. Y. Kontrastų, makiaže ir drabužiuose, daugiausia dėmesio skirkite sezonui, kuris yra ruduo, būdingoms spalvoms.


Plaukų spalva rudens damai

Plaukų spalvos, kurioms jūsų ruduo atrodys geriausiai, turėtų būti šilto atspalvio ir spindėti raudonais, vario ar gintaro atspindžiais. Jei atstovaujate šio tipo grožiui, galite saugiai pasirinkti spalvas nuo šiltos blondinės iki tamsiai rudos. Auksinė blondinė, aukso ruda, varis, raudona, kaštonas, šokoladas – tai spalvos, tinkančios rudens damai. Tačiau nesiekite dažų dažų šalto rudumo ir juodos spalvos. Taip pat nepamirškite nepriimti sprendimo kardinaliai pakeisti savo plaukus iš tamsių į šviesius ir atvirkščiai – jei jūsų natūralūs plaukai yra tamsiai rudos spalvos, šviesinkite juos daugiausiai keliais tonais. Kita vertus, jei esate šviesiaplaukė, nekeiskite plaukų spalvos į per tamsią, kad nesudarytumėte nenatūralaus jūsų grožio kontrasto.