Koks geriausias 2021 m. |

Technologijos ir toliau tobulėja, o elektriniai įrankiai gauna naudos iš naujų medžiagų ir dizaino. Šiandien mes galime turėti belaidį įrankį, kuris išlaiko tą pačią galią, tačiau siūlo jums didesnę laisvę. Taip atsitinka su belaidžiais šlifuokliais, kurie garantuoja reikiamą sukimąsi, kad būtų gauti kokybiški rezultatai.

Trintuvas yra labai naudinga priemonė visiems savadarbiams ir įvairių sektorių profesionalams. Tai labai universali įranga, leidžianti atlikti pjovimo, šlifavimo ir grublėjimo užduotis. Šiame straipsnyje paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie belaidžius šlifuoklius, kad galėtumėte pasirinkti geriausią.

Svarbiausias

  • Nors jie turi vis galingesnius variklius, belaidžiai šlifuokliai siūlo ne tą patį sukimosi greitį, todėl negalėsite dirbti sunkių ar labai reiklių darbų, nes galite sudeginti variklį.
  • Belaidžiai šlifuokliai paprastai yra kompaktiška įranga. Atminkite, kad tai yra nešiojami įrankiai, kuriuos galite perkelti ir nešiotis iš vienos vietos į kitą, todėl neturėtumėte pasirinkti per sunkaus modelio.
  • Belaidžiai šlifuokliai, be pirkimo priedų, paprastai turi atsargines baterijas. Jei ne, geriausia įsigyti akumuliatorių gamintojo parduotuvėje, tokiu būdu galite dirbti ilgiau, nesustodami krautis.

Reitingas: geriausi belaidžiai šlifuokliai rinkoje

Bevieliai šlifuokliai yra labai universalūs įrankiai, naudojami pjovimui, šlifavimui, poliravimui ir įvairioms savadarbėms ar su statybomis susijusioms užduotims atlikti. Dėl šios priežasties tai yra labai populiari įranga tiek profesionalų, tiek namų „pasidaryk pats“ pasaulyje. Čia yra penki geriausi modeliai rinkoje:

1 pozicija: „Makita DGA452Z“

Belaidis šlifuoklis „Makita DGA452Z“ yra labai galinga mašina su dviejų polių varikliu, užtikrinančia 10 000 apsisukimų per minutę (aps / min) sukimo jėgą. Jis veikia naudojant 18 voltų (V) ličio bateriją (nepridedama) ir 115 mm diskus. Variklio korpusas yra neslystantis, mažo apskritimo, kad būtų galima dirbti viena ranka.

Jame yra elektroninis srovės ribotuvas, kuris kelioms akimirkoms nutraukia srovę, kad apsaugotų variklį esant aukštai temperatūrai. Be to, bandomuoju signalu jis perspėja apie perkrovą ir išsikrovusią bateriją. Jis yra labai lengvas, nes sveria tik 2,3 kg. Jame sumontuota priešužvedimo sistema, neleidžianti mašinai savaime įsijungti, ir veleno užraktas.

2 pozicija: „Bosch Professional L-BOXX“

Belaidis šlifuoklis „Bosch Professional L-Boxx“ yra grynas entuziazmas. Tai yra vienas iš mažiausių ir kompaktiškiausių modelių rinkoje, turintis 12 V variklį, kurio tuščiosios eigos greitis siekia 19 500 aps./min. Jis yra valdomas bet kokioje situacijoje ir yra ergonomiškas, kad bet kurią užduotį atliktumėte tik viena ranka ir nepavargtumėte nuo spaudimo.

Juo galite pjauti, šlifuoti, šlifuoti ir pjauti įvairiausias medžiagas, pradedant plastiku ir PVC, baigiant minkštais metalais, tokiais kaip aliuminis. Jo galingas EC variklis užtikrina puikų darbą valandų valandas. Turint mažiau nei kilogramą svorio, bus labai patogu su juo dirbti. Apima du pjovimo diskus metalui ir vieną daugiasluoksnę medžiagą.

3 pozicija: „Einhell Expert TE-AG“

Belaidis kampinis šlifuoklis „Einhell“ yra lengviausias savo klasėje. Turi minkštą startą „Softstart“ ir iš naujo paleiskite apsaugą, kad padidintumėte vartotojų saugumą. Korpusas suprojektuotas su modifikuotu oro srautu, kad būtų geriau aušinamas ir pailginamas jo tarnavimo laikas. Dizainas yra plonas, ergonomiškas sukibimas ir minkšta rankena.

„Einhell Expert“ yra lankstus įrankis, idealus šlifavimui, pjovimui ir poliravimui. Galėsite dirbti su metalais, akmeniu ir medžiu. Jis veikia su 115 mm ašmenimis ir turi 18 V variklį, kuris užtikrina 8500 apsisukimų per minutę ir 28 mm pjovimo gylį. Jame yra „Power X-Change“ akumuliatorių sistema, leidžianti pakeisti baterijas tarp kitų prekės ženklo įrankių.

4 pozicija: „Black & Decker“ BCK24D2S-QW

„Black & Decker“ siūlo pilną mašinų rinkinį, pateiktą atspariame įrankių laikymo krepšyje, turėsime 18 V malūnėlį ir elektrinį grąžtą su griebtuvu ir 10 skirtingų priveržimo padėčių. Belaidis šlifuoklis „Black & Decker“ veikia su 125 mm diskais ir siūlo 8600 aps./min.

Tai labai galingas įrankis, kuris leis jums atlikti plytelių, metalo ir plastiko pjovimo užduotis, taip pat šlifuoti ir pašalinti rūdis bei dažus. Belaidžio šlifuoklio pavarų dėžė pagaminta iš aliuminio, kuris pagerina šilumos išsiskyrimą ir padidina patvarumą. Be to, pridedamas grąžtas yra papildomas dalykas, kurio negalime praleisti.

5 pozicija: „DeWalt DCG412N-XJ“

Belaidis šlifuoklis „DeWalt DCG412N-XJ“ yra vienas galingiausių modelių rinkoje. Tai labai tvirta statybinė mašina, kaip įprasta prekės ženklui. Visos kūginės pavaros yra metalinės, kad būtų galima kuo efektyviau perduoti elektrą. Tokiu būdu gausite iki 7000 aps./min. Ir 18 V galios.

Jis turi labai tvirtą dizainą, sukurtą ilgai, su jungikliu su užrakto mygtuku, kad būtų lengviau suimti. Žemo profilio „JamPot“ pavarų dėžė pagerina patvarumą ir ergonomiką. Jame yra rakto apsauga, užtikrinanti didesnį lankstumą, ir šoninė rankena, užtikrinanti didesnį valdymą ir stabilumą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie belaidžius šlifuoklius

Trintuvas yra labai universalus įrankis, kuris leis mums atlikti įvairiausius darbus. Jei prie to pridėsite laisvę, kad nereikia važiuoti kabeliais, turėsite begalę galimybių. Žemiau mes parengėme išsamų pirkimo vadovą, kad galėtumėte suprasti belaidžius šlifuoklius prieš priimdami sprendimą.

Tiesūs belaidžiai šlifuokliai yra tradicinių šlifavimo ratų ir radialinių šlifuoklių derinys.
(Šaltinis: „Sasin Tipchai“: 19143626 / 123rf.com)

Ar verta pirkti belaidį trintuvą?

Belaidžiai šlifuokliai yra šiek tiek brangesni nei įprasti ir dėl išorinių baterijų naudojimo jų galia yra šiek tiek mažesnė. Štai kodėl mums yra normalu užduoti klausimą, ar pelninga, ar ne. Norėdami nuspręsti, ar verta, ar ne, turite atsižvelgti į tam tikrus veiksnius, kurie yra šie:
Klausimai Atsakymai
Ar į pardavimo kainą įeina priedai? Belaidis šlifuoklis bus vertas, jei į kainą bus įtrauktos baterijos ir įkrovikliai.

Kai kuriuose modeliuose, kurių kaina yra šiek tiek mažesnė, akumuliatorių nėra, šiuo atveju papildomų investicijų poreikis gali būti nevertas.

Ar ketinate dirbti profesionalų ar reiklų darbą? Jei planuojate jį naudoti profesionaliai, belaidžiai šlifuokliai gali būti šiek tiek riboti.

Galbūt už tą pačią kainą tikslingiau įsigyti tradicinį modelį su elektros energija.

Ar ilgai dirbsi? Jei planuojate jį naudoti ilgalaikiam darbui, turėtumėte pagalvoti apie tradicinį trintuvą.

Jei dirbate su akumuliatoriumi, įsitikinkite, kad jame yra atsarginė baterija, kad nereikėtų sustoti.

Trumpai tariant, prekės ženklai vis dažniau sutelkia dėmesį į belaidžius įrankius. Belaidžiai šlifuokliai nėra išimtis, vis dažniau šiuos nešiojamus įrankius galima rasti daugumoje dirbtuvių ir statybinės įrangos, nes jie yra labai patogūs ir universalūs.

Tiesūs ar kampiniai belaidžiai šlifuokliai?

Tiesūs belaidžiai šlifuokliai yra tradicinių šlifavimo ratų ir radialinių šlifuoklių derinys. Disko padėtis yra lygiagreti ašiai, skirtingai nuo radialinių, turinčių horizontalią padėtį ir nešiojamų. Paprastai tiesios mašinos paprastai būna mažesnės už kampines ir šiek tiek pigesnės, o diskai yra mažesni.

Kampiniai šlifuokliai yra panašūs į radialinius šlifuoklius. Pagrindinis kampinių šlifuoklių ir radialinių šlifuoklių skirtumas yra tas, kad kampinis šlifuoklių diskas visada yra nukreiptas žemyn, o radialinių šlifuoklių – šone. Paprastai belaidžiai kampiniai šlifuokliai turi tam tikros rūšies papildomą rankeną.

Trintuvas yra labai universalus įrankis, kuris leis mums atlikti įvairiausius darbus. (Šaltinis: Bogdanas Mircea Hoda: 21727758 / 123rf.com)

Kokio dydžio yra bevielis šlifuoklis?

Paprastai randame du standartinius belaidžių šlifuoklių matmenis: šlifuoklius ir mini šlifuoklius. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra diskų skersmuo. Mini šlifuoklių atveju, kuris yra dažniausiai naudojamas belaidžių šlifuoklių dydis, jie naudoja peilius tarp 115 ir 125 mm.

Kita vertus, didžiausių šlifuoklių skersmuo svyruoja nuo 180 iki 230 mm. Tai labai galingos mašinos, turinčios skirtingas funkcijas, nes jomis galima ne tik pjaustyti skirtingas medžiagas, bet jos netgi gali šlifuoti metalą. Šio tipo diskai gali greitai ir tiksliai pjauti vamzdžius.

Kaip ilgai veikia belaidis šlifuoklis?

Belaidžio šlifuoklio tarnavimo laikas labai priklausys nuo to, kaip juo pasirūpinsite ir kaip gerai jį prižiūrėsite. Paprastai šioms priemonėms dažniausiai kyla problemų dėl akumuliatoriaus, nes jos dažniausiai kenčia nuo vadinamojo „atminties efekto“, dėl kurio laikui bėgant jie praranda įkrovą ir kad jie tarnauja vis rečiau ir tenka dažniau įkrauti.

Tai taip pat priklausys nuo to, kaip mes jį naudosime. Pavyzdžiui, jei pjaustysime keramikos, porceliano ar betono medžiagas, medžiagas, kurios gamina daug dulkių, tai gali patekti į variklį ir elektrinius komponentus ir pakenkti darbui. Galų gale teks pasirūpinti, išvalyti ir visada pasiruošti naudoti.

Jei planuojate jį naudoti profesionaliai, belaidžiai šlifuokliai gali būti šiek tiek riboti.
(Šaltinis: Kzenonas: 25187411 / 123rf.com)

Kokia rizika naudojant belaidį trintuvą?

Tarp svarbiausių pavojų yra pjūviai, įbrėžimai, sąlytis ar įstrigimas su judančiomis mašinos dalimis. Taip pat verta pabrėžti smūgių svarbą, kai įrankis nukrenta (ypač jis bus pavojingas, jei jis nukris). Taip pat negalima ignoruoti dalelių ir kibirkščių projekcijos, įprastos pjovimo metu.

Ypač atsargiai elkitės su susidėvėjusiais diskais, nes jei jie sulūžta, jie gali mesti daleles visur. Kita rizika, susijusi su šio įrankio naudojimu, yra laikysenos stresas arba per didelis krūvis. Be to, dulkių įkvėpimas iš medžiagos ar panaudoto įrankio, taip pat keliamas triukšmas …

Parašykite komentarą