Ieškant tobulo apatinio trikotažo

Ko moterys nori vasarą? Esame tikri, kad atostogausite ir beveik įsitikinę, kad karštoms dienoms turėsite geros kosmetikos. Nes net ir tada, kai iš dangaus plūsta šiluma, nereikia atsisakyti nepriekaištingos veido spalvos (skaitykite: geriausio pagrindo). Sužinokite apie mūsų vasaros makiažo sprendimus – nuo BB kremų, per pamatus iki paplūdimio, iki makiažo gudrybių. Mes pradedame karštą sezoną dėl gražios veido spalvos!

Kurį pagrindą rinktis vasarai?

Geras BB kremas – balzamas trūkumams

Geriausias vasaros pagrindas yra nematomas pagrindas, neapkraunantis odos. BB kremai lengvąja formule užkariavo moterų širdis. Ką reiškia BB? Grožio balzamas arba apgamas balzamas, kuris laisvai išverstas reiškia balzamą trūkumams. BB kremas yra alternatyva labai padengiančiai veido makiažo kosmetikai. Joje derinami tradicinio pagrindo ir drėkinamojo kremo pranašumai.

Pasiekite BB kremą, jei ieškote kosmetikos, kuri:

 • puikiai tinka kasdien naudoti šiltomis dienomis,
 • išlygina odos spalvą,
 • pridengia nedidelius defektus,
 • švelniai apšviečia,
 • neapkrauna odos,
 • aprūpina odą maisto medžiagomis.

BB kremų privalumai ir trūkumai

Didžiausias BB kremo privalumas yra tai, kad jis taupo brangų atostogų laiką ir vietą paplūdimio krepšyje – tai yra kosmetika „2 viename“. BB kremas drėkina odą (kai saulė ją išdžiūsta) ir paprastai turi daug apsaugos nuo saulės priemonių (kurios yra neginčijamas reikalavimas vasarą). BB kremo trūkumas gali būti nepakankamas spalvos pokytis ir labiau matomi trūkumai.


Vizažistės patarimas – pasidarykite BB kremą

Jei po ranka neturite korekcinio kremo, galite greitai užburti lengvą vasaros pagrindą naudodami du ingredientus – gerą drėkinamąjį dienos kremą (reikalingas SPF) ir dengiamąjį pagrindą. Uždėkite nedidelį kiekį ingredientų ant rankos, sumaišykite ir tepkite teptuku ar pirštais ant veido. Įdėdami kremą į savo pagrindą, vasaros makiažas taps lengvesnis, neprarasdamas maskavimo savybių.


Geriausius BB kremus galite rasti daugelio vaistinių prekių ženklų pasiūlymuose. Pavyzdžiui, BB Garnier kremas turi gerą reputaciją. Jei ieškote lengvo, aukščiausios klasės korekcinio kremo, galite pasirinkti BB kremas „Estee Lauder“, Deborah, Clinique ar Shiseido.

CC kremas ir viskas kontroliuojama

CC yra dar vienas pasiūlymas atostogų kosmetologui. Korekciniai CC kremai (trumpas kaip spalvos koregavimas arba spalvų kontrolė), turi šiek tiek daugiau dengiamųjų savybių nei BB kremas. Tai yra kažkas tarp gero skysčio ir skaistinamojo kremo. Tai labai gerai veikia kaip vasaros pagrindas.

Pasiekite CC kremą, jei ieškote kosmetikos, kuri:

 • jis lengvas, neapsunkina makiažo ir nedaro vadinamojo „Slapukai“ ant veido,
 • gerai uždengia odos trūkumus,
 • gali naudoti žmonės, turintys kuperozės ar spuogų odos.

CC kremų privalumai ir trūkumai

CC kremų privalumas yra tas, kad jie veikia kaip lengvi pamatai, kurie gerai dengia kapiliarus ir net spuogus. Dauguma jų pasižymi šviečiančiomis savybėmis, kurios, viena vertus, yra pranašumas, o kita vertus – trūkumas – subtilus apšvietimas po kelių valandų gali virsti per dideliu blizgesiu.


Vizažistės gudrybė

Vasarą verta patepti odą lengvais pagrindais arba pataisyti kremą su trupučiu fiksuojančios pudros. Kosmetikos nematyti, o makiažo apdaila yra šiek tiek matinė. Dienos metu galite naudoti matinį audinį, kad sugertumėte riebalų perteklių.


Vaistinių kremai vasarą laikomi geru pagrindu CC Bourjous 123 ir „Max Factor CC“. Taip pat galite išbandyti prabangių prekės ženklų korekcinius kremus, tokius kaip „Lancome CC City Miracle“ ar „Clinique Moisture Surge“ – jie ne tik rūpinasi nepriekaištinga išvaizda, bet ir visų pirma aprūpina odą drėkinančiais ingredientais ir atstato jos drėkinimą, būtiną karštomis dienomis.

Vizažistės patarimai – kaip išsirinkti geriausią pagrindą vasarai

Jei BB ir CC kremo jums nepakanka, nereikia atsisakyti savo pagrindo. Vizažistė pataria, kaip karštomis dienomis tepti pagrindą ir kaip pasirinkti korekcinius kremus:

  • Daugelis stipriai dengiančių pamatų turi savo lengvesnius atitikmenis, pvz. Estee Lauder pabėgiai „Double Wear“ taip pat yra „Light“ versijoje – jie vienodai gerai dengiasi ir mažiau apkrauna odą yra puikus vasarai. Taip pat išbandykite naująjį „Estee Lauder“ pagrindą Double Wear Nude Water Fresh makiažas. Skystis suteikia vidutinį padengimą – švelniai užmaskuoja spalvos pakitimus ir odos trūkumus. Jis taip pat turi SPF 30 filtrą ir apsaugo odą nuo UV spindulių. Ir svarbiausia – naujasis „Double Wear“ užtikrina sveiką ir gaivų odos vaizdą 24 valandas!
 • Jei atostogausite tropikų įkarštyje, greičiausiai – daugiau ar mažiau – įdegsite. Taigi įsidėkite gerą į lagaminą pavilkis dviem tonais tamsesnis nei ta, kurią paprastai naudojate.
 • BB ir CC korekciniai kremai dažniausiai būna skirtingų atspalviųkaip ir pamatai, todėl juos reikia gerai derinti prie odos tono. Galite perskaityti, kaip priderinti pagrindą prie savo veido čia.
 • CC kremai puikiai užmaskuos paraudusią odą. Jei netyčia perdėjote saulę ir dabar esate … rožinė, aš išgelbėsiu situaciją, pvz. CC Bourjous 123 kremas, turintis daug geltono pigmento.
 • Nepamirškite drėkinti savo odos – ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Jei oda sausa, joks vasaros pagrindas gerai neatliks savo darbo. Gerk daug vandens.
 • Paplūdimio makiažas? Kadangi tai reikia padaryti, tai tik su kosmetika, kuri gali atlaikyti karštį ir ekstremalias sąlygas. Tokius stebuklus sukūrė „Shiseido“ prekės ženklas – „Pureness“ serijoje rasite veido ir kūno pagrindus, atsparius prakaitui, vandeniui ir riebiems aliejams – nepalaužiamas net paplūdimyje!
 • Karštu oru lūpos sausėja labiau nei įprastai. Didelio padengimo lūpų dažus pakeiskite drėkinančiais lūpų blizgesiais.
 • Vasarai rinkitės lengvus pagrindus ir BB kremus su aukštu UVA / UVB apsaugos filtru. Manau, nereikia mums priminti, kad saulė yra žudikas gražiai, lygiai odai? Tirpalas 2 viename yra BB apsaugos nuo saulės priemonės – tokį išradimą sukūrė, pavyzdžiui, „Lancome“ prekės ženklas. „Soleil Bronzer Sun“ turi aukštą SPF 50 filtrą, kuris užtikrins veiksmingą veido apsaugą deginantis ir diskretiškai ištaisys nedidelius gamtos trūkumus.

Smagiai praleiskite atostogas ir atrodykite gražiai kaip visada!