Koks geriausias 2021 m.

Sveiki atvykę į REVIEWBOX.es! Nors mankšta yra geras dalykas, tol, kol jūsų atsidavimas yra teisingas, pastaruoju metu buvo didesnė medžiagos paklausa fitnesas. Viena iš priežasčių yra ta, kad mes vis labiau rūpinamės savo kūnu, tačiau kai kurias veiklas galima praktikuoti net namuose.

Hantelių rinkiniai yra tinkami įtaisai, kad galėtumėte palaikyti formą ar raumenis, visada priklausomai nuo svorių kilogramų ir kiekvieno tikslo. Rinkoje yra puikus hantelių pasiūlymas ir juos galite įsigyti atskirai arba tam tikro tipo paketas. Šiame straipsnyje mes padėsime jums sužinoti apie juos išsamiau.

Svarbiausias

 • Hantelių rinkiniai yra naudingi, nes leidžia atlikti pratimus, tonizuoti raumenis ir netgi padėti atliekant galimą reabilitaciją.
 • Hantelių žaidimuose paprastai būna du egzemplioriai, tačiau jų taip pat yra pakuotės kurie leidžia naudoti skirtingus svorius ir kitus priedus.
 • Jų dėka galite palaikyti formą namuose ir už pakankamai ribotą kainą.

Geriausi hantelių rinkiniai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei ketinate pradėti mankštintis su hanteliais arba norite pakeisti jau turimus, pasiūlysime iš viso keturis pasiūlymus. Kadangi mes norime, kad galėtumėte nuspręsti tarp skirtingų tipų, pasirinkti žaidimai pasižymės skirtingomis savybėmis. Bent jau tam, kad galėtumėte lažintis už tuos, kurie jus labiausiai įtikina. Pirmyn!

Geriausiai parduodami hantelių rinkiniai: „Proiron“ neopreno hanteliai

Pakuotėje yra trys skirtingų spalvų ir 1, 2 ir 3 kg svorio hantelių poros. Jie pagaminti iš ketaus ir turi neopreno dangą. Firma siūlo galimybę įsigyti vieną porą.

Mes juos pabrėžiame dėl jų medžiagų kokybės. Jie suprojektuoti taip, kad neslystų rankų prakaitu, o jų forma neleidžia slysti ant grindų. Reikėtų pasakyti, kad jie yra mažo svorio ir nėra orientuoti į raumenų apibrėžimą.

Geriausias reguliuojamas hantelių komplektas: „Proiron“ 20 kg

„Proiron“ firma siūlo paketas reguliuojamų hantelių, kuriais galite keisti jų svorį, o adapterio dėka galite juos konvertuoti į vieną juostą. Jame iš viso yra 12 skirtingų svorių diskų, kad hantelius būtų galima naudoti kaip norite.

Tai geras pasirinkimas visiems tiems žmonėms, kurie nori reikalauti raumenų. Kaina pateisina jo medžiagų kokybę ir visas galimybes.

Geriausias šešiakampių hantelių rinkinys: POWRX

Šis šešiakampių hantelių rinkinys yra pagamintas su gumine danga jų galuose. Dėl šios priežasties jie pasiekia gerą ilgaamžiškumą, apsaugo grindis ir išvengia nereikalingo triukšmo. Galite pasirinkti rinkinį, kurio kiekvieno svoris yra 3 kg, o bendras svoris – iki 25 kg.

Naudojimas, kurį galite suteikti, priklausys nuo kilogramų skaičiaus, kurį nuspręsite juos pirkdami. Mes pasirenkame juos dėl jų medžiagos kokybės ir dėl jų teikiamo saugumo.

Geriausias lengvo vinilo hantelių rinkinys: „Movit“

Pagaminta iš plieno ir padengta vinilu. Jų galima įsigyti su mažiausiu 0,5 kg svoriu, nors galite pasirinkti ir 5 kg. Lengviausi yra naudojami reabilitacijai, o sunkiausi – raumenų tonizavimui.

Jie mus įtikina, nes yra neslidūs ir jūs galite sportuoti nerizikuodami, kad jie nuslys iš rankų. Mes taip pat pabrėžiame jų kainą ir tai, kodėl kiekvienas šeimos narys galėtų turėti savo.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie hantelių rinkinius

Hantelių rinkinio pirkimas nėra sudėtinga užduotis. Didžiąją dalį pasirinkimo lemia hantelio svoris kilogramais. Ši detalė žymės jos naudojimą. Lengvesni yra skirti veiklai, skatinančiai reabilitaciją, o sunkesni – tonizuoti raumenis. Nepaisant to, norime, kad apie juos sužinotumėte daugiau.

Hantelių rinkiniai

Hantelių rinkiniai yra naudingi, nes leidžia atlikti pratimus, tonizuoti raumenis ir netgi padėti atliekant galimą reabilitaciją. (Šaltinis: „Ammentorp“: 44400056 / 123rf.com)

Kas yra hanteliai ir kokius pratimus galite atlikti su jais?

Hanteliai yra indai, kurių kiekvienoje pusėje yra štanga ir svoris. Šie svoriai gali skirtis pagal svorį. Kai kurie yra nuimami, kad juos būtų galima pakeisti kitais skirtingo svorio, o kiti yra tiesiog fiksuoti. Jie naudojami atliekant įvairius pratimus, kuriais galima padidinti raumenų masę, tonusą ar net reabilituoti raumenis esant bet kokiam poreikiui.

Pratimai, kuriuos galėtumėte atlikti su jais: tricepso pratęsimas, bicepso ir dilbio garbanos, šoninė ir priekinė musė, įvairių tipų presai, pečių gūžčiojimas ir daugybė kitų.

Kokio tipo hanteliai yra rinkoje?

Gamintojai sukūrė skirtingų tipų hantelius, kad atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes, todėl negalima pasirinkti be trumpos išankstinės analizės. Norėdami, kad po ranka turėtumėte naudingos informacijos, trumpai pakalbėsime apie populiariausius tipus.

 • Reguliuojami hanteliai: Didelis šio tipo hantelių turtas yra galimybė keisti savo svorį ir nusipirkti atskirą medžiagą, kad ji būtų išsamesnė. Kai kuriuos iš jų galima paversti štanga.
 • Fiksuoti hanteliai: Jie parduodami skirtingo svorio ir gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Jie linkę lažintis už patogumą, tačiau jie turi trūkumą, nes svoris yra fiksuotas.

Hantelių rinkiniai

Hantelių rinkiniuose paprastai yra dvi kopijos, tačiau yra ir pakuočių, leidžiančių naudoti skirtingus svorius ir kitus priedus. (Šaltinis: Dolgachovas: 45874331 / 123rf.com)

Kokie yra hantelių rinkinio įsigijimo pranašumai?

Norėdami nusipirkti hantelių rinkinį, turite atsižvelgti į daugelį veiksnių. Akivaizdu, kad jie buvo sukurti tam, kad suteiktų jums paslaugą, kuri, tinkamai nurodžius, tai, ką jie jums atneš, yra daug privalumų. Nepaisant to, mes norime, kad galėtumėte žinoti visus šiuos teigiamus ir neigiamus aspektus, kad nieko nepraleisdami juos įsigydami.

Privalumas

 • Jie padeda padidinti kūno masę
 • Jie padeda sumažinti kūno riebalus
 • Jie taip pat naudingi atliekant tam tikrus reabilitacijos pratimus
 • Jie užima labai mažai vietos
 • Skirtingi tipai rinkoje
 • Progresija yra dar viena jo stiprioji pusė, ypač reguliuojamų hantelių rinkiniuose.
 • Galimybė dirbti su jais namuose.

Trūkumai

 • Neteisingai naudojant, galima susižeisti

Kuo skiriasi štangos nuo hantelių?

Iš esmės strypai užima daug daugiau vietos, nors jie taip pat leidžia jums pridėti daugiau svorių ir didesnį progresavimą laikui bėgant. Tačiau pati juosta yra daug pavojingesnė susidūrus su bet kokia iškilusia problema. Jis nurodomas pratimų tipui paspauskite (1), tarp kitų. Paprastai jie yra brangesni.

Kalbant apie hantelius, juos galima pakelti viena ranka.

Yra tokių, kurie turi fiksuotą svorį arba turi galimybę įveikti didesnį pasipriešinimą, nors ir ne tiek daug, kiek leidžia juostos. Jų stiprioji pusė yra didesnė judėjimo laisvė ir tai, kad jie yra saugesni nepatogumų ar nenumatytų įvykių atveju. Jie taip pat paprastai yra pigesni.

Jei įdomu, kas yra geriau, gerai, tai visada priklauso nuo tavo paties tikslų. Norint namuose atlikti pratimus ir ramiau progresuoti, hanteliai yra geresni. Dabar daugelis ekspertų sako, kad kai pratimai perkeliami į aukštesnį lygį, juostą geriausia pakeisti geru hantelių rinkiniu. (du).

Hantelių rinkiniai

Hantelių rinkiniai yra tinkami įtaisai, kad galėtumėte palaikyti formą ar raumenis, visada priklausomai nuo svorių kilogramų ir kiekvieno tikslo. (Šaltinis: Dolgachovas: 48465626 / 123rf.com)

Kiek gali kainuoti hantelių rinkinys?

Tai nėra tas pats, kas pirkti hantelį nei a paketas pirštai. Ir jei kalbėsime apie reguliuojamus hantelius, gali būti, kad jie taip pat apima skirtingo svorio plokštes. Įperkamiausiuose rinkiniuose yra pora lengvų vinilo arba neoprenu padengtų hantelių. Tai gali būti apie 12 eurų. Jei pasirinksite reguliuojamus žaidimus, jie netgi gali viršyti 100 eurų.

Pirkimo kriterijai

Atėjo laikas nustatyti pagrindinius veiksnius perkant hantelių rinkinį. Šiose programėlėse variantų nėra per daug, nors jie yra svarbūs, kad galėtumėte išplėtoti turimus pratimus. Prašome atkreipti dėmesį į šias eilutes, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitą įsigijimą.

objektyvus

Renkantis hantelių rinkinį, pirmiausia turite kuo mažiau suprasti savo tikslus. Mes suprantame, kad daug kartų žmonės pradeda su dideliu entuziazmu ir galų gale palieka tai. Tačiau nėra gerai manyti, kad taip gali atsitikti. Jūs turite turėti šiek tiek valios ir atkaklumo, ir tam turite nustatyti trumpalaikius tikslus.

Kai turėsite omenyje tikslą, įveskite hantelių rinkinio tipą, kuris gali būti įdomus jums. Jei ketinate užsiimti veikla, kad išlaikytumėte formą, galite pasiekti fiksuotą. Jei ketinate išlaikyti formą, padidinti raumenų masę, tonusą ir progresą, gali būti patartina pasirinkti reguliuojamus hantelius.

Hantelių rinkiniai

Hanteliai yra indai, kurių kiekvienoje pusėje yra štanga ir svoris. Šie svoriai gali skirtis pagal svorį. (Šaltinis: Maridav: 40349836 / 123rf.com)

Svoris

Ar jūs esate naujas hantelių pasaulyje, ar turite šiek tiek patirties? Nuo ko jūs pradedate? Tai yra kažkas svarbaus, nes rinkdamiesi hantelių rinkinį taip pat turite nuspręsti dėl to paties svorio. Reabilitacijai geriausia būti lengvam.

Jei esate pradedantysis ir norite pradėti tobulėti šioje disciplinoje, galite pasirinkti fiksuotus 1 arba 2 kilogramus. Jūs taip pat turite galimybę sustoti ir pasirinkti reguliuojamų hantelių rinkinį, kuriame yra skirtingos svorio plokštelės. Tai taip pat leis jums pasirinkti visą laiką naudojamus kilogramus. Jei jame yra kitų priedų, tuo geriau.

Medžiagos

Hantelių rinkiniai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Tai suteiks jiems savybių, kurios gali turėti įtakos jų formai, svoriui, sukibimui, ilgaamžiškumui ir net paviršių priežiūrai. Taip pat tikėtina, kad pamušalas yra iš vienos medžiagos, o iš kitos – pamušalas. Jie gali būti pagaminti iš kelių dalių arba iš vieno gabalo.

 • Neoprenu padengti hanteliai: šiandien jie yra vieni populiariausių ir prieinamiausių …

Parašykite komentarą