Koks geriausias 2021 m.

Pastaraisiais metais mes galime stebėti, kaip žmonės labiau supranta aplinką, taip pat savo sveikatą ir gerovę. Valgome daugiau „tikro“ maisto, mažiau apdoroto ir labiau rūpinamės planeta, kurioje gyvename, su savo vartojamais produktais.

Dėkojame, kad norite pereiti prie nerūdijančio plieno butelio! Plastiko pašalinimas yra didelis žingsnis ekosistemai. Ši medžiaga ne tik kelia grėsmę aplinkai, bet ir gali sukelti neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Todėl mes imamės užduoties rinkti informaciją, kurios jums reikia, kad išsirinktumėte geriausią.

Svarbiausias

 • Nerūdijančio plieno buteliai yra naudingi mūsų sveikatai, ekonomikai ir planetos ekologijai.
 • Yra dviejų rūšių nerūdijančio plieno buteliai: terminiai ir įprastiniai.
 • Šie buteliai yra geriausias pasirinkimas jaunimui, studentams, vyrams, moterims ir vaikams. Mes jį nuodugniai matome paskutiniame skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausi nerūdijančio plieno buteliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiuo metu rinkoje yra įvairių nerūdijančio plieno butelių. Toliau mes parodysime kai kuriuos iš jų, kad galėtumėte rasti labiausiai tinkantį.

Geriausias nerūdijančio plieno terminis butelis sportininkams

Šis butelis palaiko šilumą iki 12 valandų, o šaltis – iki 24 valandų. Jis turi dvigubą sienų vakuuminę izoliaciją ir 3 skirtingus kištukus. Tai 100% anti-išsiliejimas, idealiai tinkamas kasdieniniam naudojimui, sportui ar žygiams pėsčiomis. Jo aukštis 24,2 cm, talpa 950 ml.

Vartotojai pabrėžia jo patogumą, praktiškumą ir tai, kad jis labai gerai palaiko šilumą. Kitas palankus momentas yra tai, kad jame yra pakaitinių kaučiukų, kurie prailgins butelio naudojimo laiką.

Geriausias ekologiškas plieninis butelis vaikams

100% sandaraus nerūdijančio plieno vandens butelis su sklandžiu, išleidžiamu skysčio srautu, kad būtų galima drėkinti. Higieninės kandiklio dangtelis atidaromas vienu pirštu ir gali būti saugiai užfiksuotas. Netinka labai karštiems gėrimams.

Jo aukštis yra 17,1 cm, o jo talpa – 400 ml. Todėl vaikams labai praktiška pasiimti į mokyklą.

Geriausias daugkartinis plieno butelis su 1 litro talpa

Šis butelis išsiskiria dviguba izoliacija. Skystis ilgiau laikomas norimoje temperatūroje (šaltiems gėrimams – 24 val., Karštiems – apie 12 val.). Jis yra įvairių dydžių, 1 litras yra didžiausias.

Išbandę vartotojai užtikrina puikią jo kokybę. Jie pabrėžia, kad valymo procesas yra lengvas, nes jame yra dangtelis ir valiklis.

Geriausias nerūdijančio plieno termosas su lietimo temperatūros indikatoriumi ant dangtelio

Puikus termoso butelis, skirtas mėgautis tiek karštais, tiek šaltais gėrimais. Jo dangtyje yra integruotas LED ekranas, maitinamas ličio baterijos, kurią palietus, bus rodoma vidinio skysčio temperatūra. Jis yra visiškai nepralaidus vandeniui, todėl kartą jį panaudoję, galite nebijoti žalos.

Jis turi dvigubą šilumos izoliacijos sluoksnį, leidžiantį termosui išlaikyti gėrimus 40 ° C temperatūroje iki 24 valandų, o iki 15 ° C – iki 8 valandų. Be to, jame visiškai nėra BPA ar kitų kenksmingų medžiagų.

Geriausias dvigubos sienos vakuuminis izoliuotas vandens butelis

500 ml didelio našumo vakuuminis butelis pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno. Jis yra atsparus korozijai, saugus ir sveikas. Be to, jis turi pažangiausią rinkoje dvigubo sluoksnio dizainą su siauriausia buteliuko burna, užtikrinančiu gerą temperatūros palaikymą ir vandens nuotėkį.

Reikėtų pažymėti, kad jame yra puodelio laikiklis ir puodelio šepetėlis, todėl jį lengva transportuoti ir valyti.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie nerūdijančio plieno butelius

Vis dažniau žmonės matomi su daugkartiniais buteliais. Kadangi žinome, kad tai kelia daug abejonių, norime jas išspręsti. Dėl šios priežasties mes dalinamės su jumis klausimais, kuriuos vartotojai dažniausiai užduoda įsigydami jūsų.

vandens buteliai

Nerūdijančio plieno buteliai yra geriausi palydovai kasdieniame gyvenime. (Šaltinis: „Globe“ / tF9iUErZXWA / unsplash.com)

Kodėl verta pirkti nerūdijančio plieno butelį?

Yra keletas priežasčių, kodėl verta naudoti nerūdijančio plieno butelius, kaip matome šiame sąraše:

 • Sumažinti atliekų. Jei nustosite vartoti plastiko atliekas, padėsite sumažinti plastiko sąnaudas.
 • Ekonominis. Tiesa, kad įsigyjant tokio tipo butelius pradinės išlaidos yra didesnės, palyginti su plastikiniais buteliais, tačiau per trumpą laiką tai atsiperka ir yra pelninga.
 • Įsipareigojimas bendruomenei. Jei skatinsime vandentiekio vandens vartojimą, padėsime pagerinti šią infrastruktūrą ir kad visi už ją atsakingi žmonės išlaikytų savo darbą.
 • BPA vartojimo mažinimas. Tiesa, kad ne visuose vienkartiniuose buteliuose yra šios nuodingos medžiagos, tačiau daugumoje jų yra. Kai nėra kito sprendimo, tik vartoti plastikinius butelius, rekomenduojame patikrinti, ar juose yra bisfenolio A.
 • Ketinimų pareiškimas. Gestai prieš plastiką yra aiškus jūsų idėjų ir atsakomybės deklaravimas.
 • Tai neskleidžia kvapų. Šio tipo buteliai neužteršia viduje esančio skysčio blogu plastiko kvapu.

Kokie yra nerūdijančio plieno butelių privalumai?

Pramonė ginčus dėl plastikinių taros panaudojo kaip galimybę į butelių gamybą įtraukti nerūdijančio plieno, o tai yra palanku. Ši medžiaga ne tik naudinga kūnui, bet ir naudinga aplinkai bei mūsų kišenėms. Parodome pagrindinius jo privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Šviesa
 • Dauguma palaiko temperatūrą
 • Tvarus
 • Be BPA ir toksinų
 • Jie yra beskoniai ir bekvapiai
 • Stiprus, patvarus ir nepralaidus sandarumui
 • Lengva valyti

Trūkumai

 • Reikia atsižvelgti į plieno tipą. Rekomenduojamas yra 304 plienas, žinomas kaip 18/8
 • Jų kaina yra didesnė, palyginti su kitų tipų buteliais

Kokių rūšių nerūdijančio plieno buteliai yra?

Yra dviejų rūšių nerūdijančio plieno buteliai: terminiai ir įprastiniai.
Nerūdijančio plieno terminiai buteliai Įprasti nerūdijančio plieno buteliai
Dvigubos sienos dėka jie sudaro vakuuminę kamerą. Vakuumas sumažina šilumos laidumą ir palaiko gėrimo temperatūrą (tiek karštą, tiek šaltą). Jie nepalaiko vandens temperatūros. Priklausomai nuo aplinkos temperatūros, jis atvės arba sušils.
Brangesnis ir sunkesnis. Pigesni ir lengvesni.

Kokius skysčius galiu nešioti nerūdijančio plieno butelyje?

Tokio tipo buteliuose galime ne tik įleisti vandens. Jie taip pat gali būti užpildyti kitų rūšių karštais ir šaltais gėrimais: arbata, pienu, šokolado gėrimais, kava ir sultimis su ledu.

Vienas geras šių butelių dalykas yra tai, kad juos galima įdėti į šaldiklį. Žinoma, jie neturėtų būti visiškai užpildyti. Rekomenduojama palikti maždaug 1/4 jo talpos neužpildant. Tačiau jie nėra saugūs mikrobangų krosnelėje, nes sugadinsite ir mikrobangų krosnelę, ir butelį.

Kaip valyti nerūdijančio plieno buteliuką?

Tada mes siūlome du būdus, kaip tinkamai išvalyti butelį.

Valykite rankomis

 1. Iki pusės užpildykite butelį šiltu muiluotu vandeniu. Buteliuką uždarykite dangteliu. Kelis sekundes stipriai purtykite. Atsukite ir išpilkite skysčio.
 2. Nuplaukite ir nusausinkite buteliuką. Padėkite jį aukštyn kojomis ant indų nusausintuvo, kol jis išdžius.
 3. Naudokite buteliuko teptuką. Jei butelio burna yra labai siaura, valymui galite naudoti buteliuko šepetėlį. Kai kurie variantai yra su savo šepetėliu. Bet jei tai ne jūsų atvejis, galite jį įsigyti internete arba vietinėje lauke naudojamų produktų parduotuvėje.
 4. Nubraukite siūlų filė. Jei jūsų buteliuke yra užsukamas dangtelis, svarbu išvalyti filė aplink burną. Norėdami tai padaryti, tiesiog sudrėkinkite kempinę muilu ir vandeniu ir suimkite kempine buteliuko burnos vidų ir išorę.

Naudokite alternatyvius valymo būdus

 1. Įdėkite vandens butelį į indaplovę aukštyn kojomis ir neuždengę. Taip pat įdėkite nuimamas dalis, pavyzdžiui, dangtį ar šiaudus. Įsitikinkite, kad gaminį galima plauti indaplovėje.
 2. Buteliui valyti naudokite actą. Užpildykite 1/5 balto acto, o likusį – vandeniu. Tegul actas veikia per naktį. Kitą rytą butelį gerai nuplaukite vandeniu, tada padėkite jį apverstą į nusausintuvą, kad nudžiūtų.
 3. Buteliui valyti naudokite soda ir baliklį. Į jį įpilkite 1 arbatinį šaukštelį baliklio ir 1 arbatinį šaukštelį sodos. Likusią dalį užpilkite vandeniu. Palikite mišinį veikti per naktį. Kitą dieną išpilkite skystį, tada gerai nuplaukite. Padėkite jį aukštyn kojomis, kad išdžiūtų.

Ar nerūdijančio plieno butelių galiojimo laikas baigiasi?

Šio tipo butelių trukmė priklausys nuo to, kaip gerai juo pasirūpinsite. Laikui bėgant yra normalu, kad dažai išnyksta arba atsiranda įbrėžimų. Tačiau kasdienio naudojimo ar lašų atsiradę pėdsakai ar nelygumai neturi įtakos butelio kokybei ar saugumui.

Kad dažai ilgiau tarnautų, rekomenduojame juos valyti šiltu vandeniu, švelniu plovikliu ir specialiu buteliuko šepetėliu. Plieninė vata ir kiti abrazyviniai gaminiai sugadins dažus arba subraižys paviršių, todėl jų naudoti negalima.

mergina paplūdimyje geria vandenį

Tokio tipo buteliai tarnaus daug ilgiau nei bet kuri kita medžiaga. (Šaltinis: Alcock: q5kso2Wjsog / unsplash.com)

Kuo skiriasi nerūdijančio plieno, aliuminio ir stiklo buteliai?

Yra buteliai iš skirtingų medžiagų. Mes šiek tiek apie juos pasakojame šioje lentelėje:
Nerūdijančio plieno buteliai Aliuminio buteliai Stikliniai buteliai
Plieną galima pakartotinai naudoti nekeliant pavojaus mūsų sveikatai. Aliuminis reaguoja į tam tikrus skysčius, o tai gali būti mūsų sveikatos problema. Labai patartina ekologinė alternatyva.
Jie yra lengvi. Jie yra lengvi. Jie yra sunkesni.
Labai atsparus. Ši medžiaga atlaiko smūgius ir krenta beveik nepažeista. Mažiau atsparus ir patvarus nei nerūdijantis plienas. Jie yra trapesni. Bet koks smūgis ar kritimas privers juos apsirengti.
Puikiai tinka palaikyti temperatūrą. Didžioji dauguma priešinasi maždaug 12 valandų karštų skysčių atveju ir apie 24 valandas šaltų skysčių atveju. Jie neatlaiko temperatūros, kaip dauguma nerūdijančio plieno. Jie negali pakęsti temperatūros.

Jei ieškote butelio sportuoti, pasiimkite jį į darbą arba eikite į …