Koks geriausias 2021 m.

Kaip jūs darote savadarbį ir medžio apdirbimą? Ar turite galvoje reformų savo namuose? Tikrai žinote, kad norint atlikti gerą darbą, pirmiausia reikia turėti tinkamas priemones. Pavyzdžiui, jei reikia pjauti medžiagas, tiksliai ir taip, kaip norite, niekas nepadarys tiek daug, kiek teleskopinis pjūklas. Ar jūs kada nors jais naudojatės?

Jei šio įrankio pavadinimas jums skamba kaip kinų kalba, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Teleskopiniai kampiniai pjūklai yra galinga įranga, kuri palengvins bet kokį pjovimo darbą net ir naudojant labai kietas medžiagas. Skaitykite toliau šį straipsnį, kad sužinotumėte visus šio įrankio pranašumus, dažniausiai naudojamas programas ir kaip jį teisingai naudoti.

Svarbiausias

 • Teleskopinis kirpimas yra dailidžių įrankis, kuris nukreipia norimus pjūvius per pjūklą ar diską, nepriklausomai nuo jūsų pulso. Skirtingai nei klasikinis, teleskopinis pjovimo diapazonas yra didesnis, todėl galite dirbti su didesnėmis medžiagomis ir atlikti gilesnius pjūvius.
 • Labiausiai išsiskiriantis teleskopinis pjūklas yra jo tikslumas. Veikdami kaip vadovas, jūsų pjovimo darbai bus labai puikūs. Dauguma jų yra elektriniai ir dėl savo galios ir pjovimo jėgos turite imtis būtinų atsargumo priemonių, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.
 • Jei ketinate įsigyti teleskopinį pjovimo pjūklą, rekomenduojame atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus: mašinos galią, įtrauktų komponentų tipą, svorį ir triukšmo lygį.

Geriausi teleskopiniai pjūklai: mūsų rekomendacijos

Tikslumas, gylis ir profesionalumas. Teleskopiniai pjūklai yra geriausi jūsų sąjungininkai dirbant dailidės darbus. Nesvarbu, kokias medžiagas norite pjauti, šios galingos mašinos gali viską sutvarkyti. Rinkoje siūloma daugybė modelių, todėl mes pasirinkome geriausius, kurie padės jums priimti sprendimą dėl pirkimo. Pirmyn!

Geriausias pradedantiesiems skirtas teleskopinis pjūklas

Jei jūsų patirtis su teleskopiniais pjūklais dar tik prasideda, pamatysite, kaip tai viršys jūsų lūkesčius. Tai idealiai tinka tiems, kurie pirmuosius pjūvius daro iš medžio, dengtų plokščių ir plastiko.

Šį pjūklą labai lengva naudoti atliekant pagrindines savadarbes užduotis, tačiau jis nėra tinkamas naudoti pramonėje.

Redakcinis vertinimas: Šis pjūklas yra paruoštas mažiems darbams, pavyzdžiui, atsiskyrimui ir pjovimo pjovimams ant medžio, padengtos lentos ir plastikinių medžiagų.

Teleskopinis pjūklas su geriausiais priedais

Šis teleskopinis kirpimo pjūklas mus sužavėjo visais papildomais priedais, kuriuos jis turi. Tarp jų, labai tvirta aliuminio važiuoklė ir jau sumontuotas diskas, taip pat yra pjūklo keitimo raktas, užspaudimo spaustukas, galinė atrama ir amortizatorius.

Jis turi patogiai užrakinamą 4 padėčių rankeną, 1800 W galios variklį sunkiausioms reikmėms. Tai lengva valdyti dėl savo svorio, 13 kg.

Redakcinis vertinimas: Tai labai gerai pastatytas pjūklas, skirtas profesionaliam darbui, kuris ilgą laiką išlaikys pjovimo kokybę.

Teleskopinis pjovimo pjūklas su šviečiama šviesa

Šis teleskopinis pjūklas pjūklui išsiskiria tuo, kad integruoto lazerio, tikslaus pjovimo metu, kad pasiektumėte tobulą rezultatą, tiksliai matote pjūvio vietą. Net ir esant silpnam apšvietimui turėsite gerą viziją savo darbe.

Didelis privalumas yra reguliuojami stalo prailgintuvai, kuriais taip pat galite saugiai ir tiksliai prailginti gabalus, stalus taip pat galima supjaustyti tuo pačiu ilgiu ir gyliu, nereikia jų piešti.

Redakcinis vertinimas: Puikus pjūklas su visomis svarbiomis specifikacijomis ir savybėmis, kurių tikimasi iš šio tipo pjūklų.

Universaliausias teleskopinis pjūklas

Šis teleskopinis pjovimo pjūklas yra kokybės garantas: dėl kintamo greičio valdymo jis leidžia pjauti įvairiausias medžiagas. Matėme, kad šis aspektas taip pat palengvina įrankio pakreipimo galimybę dviem padėtimis.

Patogus valdymas lanksčiai reguliuojant kampą ir užtikrina greitą keitimą be papildomų įrankių. Puikus plastiko ir aliuminio pjovimo lankstumas.

Redakcinis vertinimas: Patogi vienos rankos nešiojimo rankena ir kompaktiškas dizainas leidžia lengvai perkelti atliekant darbus, kuriems reikalingos kelionės.

Belaidis teleskopinis pjūklas

Šis teleskopinis kampinis pjūklas turi puikų pjovimo pajėgumą, jis gali pjauti iki 70 mm gylį. Optimalus valdymas geriausių technologijų ir galingo variklio dėka.

Tikslus darbas su maksimaliu našumu ir visos jo baterijos yra suderinamos su visais tos pačios įtampos įrankiais. Jį lengva transportuoti.

Redakcinis vertinimas: Dulkių ištraukimo ir lazerio funkcijų dėka šis teleskopinis pjūklas pjūklui atliks švarų ir tikslų darbą.

Profesionaliausias teleskopinis pjūklas

Tai aukščiausių kokybės standartų teleskopinis pjūklas. Didelis pjovimo našumas tinka visų tipų medžiagoms bet kokiu kampu ir labai mažai stengiantis. Jis turi didžiulę galią ir vidinį darbo stalo apšvietimą.

Naujoviškas kampinis reguliavimas leidžia lengvai sureguliuoti kairę ir dešinę 49º. Naujoji kampinio kampo fiksavimo sistema leidžia reguliuoti kampus nuo 0 ° iki 50 ° kairėje ir 0 ° – 60 ° į dešinę.

Redakcinis vertinimas: Padidėjęs patvarumas ir galimybė tiksliai sureguliuoti leidžia ilgesnį įrankio tarnavimo laiką.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie teleskopinius pjūklus

Dailidžių darbams reikalingi skirtingų tipų pjūviai ir medžiagos. Ne visada lengva būti tiksliai ir rasti tinkamą kampą. Teleskopiniai kampiniai pjūklai greitai išsprendžia šias problemas ir padeda giliau pjauti. Tolesniame skyriuje mes patirsime keletą dažniausiai pasitaikančių abejonių dėl šių priemonių.

Teleskopinis kirpimas yra dailidžių įrankis, kuris nukreipia norimus pjūvius per pjūklą ar diską, nepriklausomai nuo jūsų pulso. (Šaltinis: Stylephotographs: 131352925 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra teleskopinis pjūklas?

Teleskopinis mitra yra pjovimo įrankis, naudojamas stalių darbams atlikti. Jis gali būti naudojamas su skirtingomis medžiagomis, priklausomai nuo modelio, tačiau jo naujumas slypi jo tikslume: jis ne tik pjauna, bet ir nukreipia ar nukreipia minėtą pjūvį skirtingais kampais ir kryptimis, kad tai nepriklausytų nuo vartotojo pulso. Štai kodėl tai duoda labai baigtų rezultatų.

Būdamas teleskopinis, pjūklelio pjovimo gylis yra daug didesnis nei klasikinio. Be to, jis gali dirbti didesniais nei 45 laipsnių kampais. Todėl galima sakyti, kad teleskopas išplečia naudojimo įvairovę: jis gali supjaustyti didesnes medžiagas ir suteikti didesnę laisvę kiekviename darbe.

Kaip veikia teleskopinis pjovimo kampas?

Teleskopiniai pjūklai pjūklai veikia pagal sukamą diską su diskiniu pjūklu; Tai yra ta, kuri supjausto mūsų pasirinktą medžiagą trumpu ir valdomu judesiu. Laikant prie darbastalio, kad būtų užtikrintas tikslus kampas, naudojama labai maža jėga ir jokie pjūviai nepriklauso nuo jūsų pulso. Tai lengviau nei atrodo.

„Akys sužalojamos, kai besisukantys diskai liečiasi su pjūklo dalimi dėl netinkamo montavimo ar pjūklo komponentų pažeidimo, o fragmentai mėtomi operatoriaus link.”

Kaip teleskopinį pjovimo pjūklą galima palyginti su kitais?

Teleskopinis pjovimo pjūklas sukėlė nedidelį apsisukimą, suteikdamas didesnį pjovimo kampą ir didesnį gylį. Tačiau yra ir kitų rūšių pjūklų, kurie taip pat yra labai naudingi tam tikriems darbams atlikti ir apie kuriuos turėtumėte žinoti. Čia pateikiami skirtumai tarp dažniausiai pasitaikančių, atsižvelgiant į maitinimo šaltinį ir funkcijas:

Pagal maitinimo šaltinį

Malonus pamačiau Privalumas
Mitra pamačiau Vadovas Tradicinis rankinis pjūklas Nors jis naudoja vartotojo jėgą, jis padeda tiksliau pjauti.
Mitra pamačiau elektrinis Pjūklo ašmenys ant disko, varomo elektriniu varikliu Jis naudoja variklio galią, garantuodamas didelį tikslumą ir pjovimo universalumą.

Pagal funkcionalumą

Malonus Vertė Program
Mitra pamačiau klasikinis Tai leidžia 45 laipsnių pjovimo kampą ir veikia tik su dugnu. Idealiai tinka pradedantiesiems ir dirbant su tokiomis medžiagomis kaip spygliuota mediena ir plastikas.
Teleskopinis pjūklas Tai yra pats pažangiausias įrankis, nes jis leidžia labai giliai ir tiksliai pjauti iki 60 laipsnių. Pažangiam naudojimui su kietomis medžiagomis (medžio masyvas, aliuminis, plienas), pramoniniam ir buitiniam naudojimui.

Kaip naudoti teleskopinį pjūklą?

Teleskopiniai kampiniai pjūklai nėra pradedančiųjų medžio apdirbimo ar savadarbių įrankių įrankiai. Tai labai tikslios mašinos, kurias reikia teisingai naudoti norint gauti norimus rezultatus. Dauguma elektrinių modelių veikia panašiai. Apibendriname veiksmus, kuriuos turite atlikti:

 1. Pasirinkite jums reikalingo pjovimo disko tipą ir dydį. Dauguma jų yra įtrauktos, tačiau jų skersmuo ir dantų skaičius yra skirtingi. Skersmuo parenkamas atsižvelgiant į tai, kokia plati ir stora medžiaga turite pjauti.
 2. Padėkite pjūklą ant pjovimo pjūklo ašmenų.
 3. Pasirinkite savo mašinos galią. Ritulio stiprumas (ir greitis) yra labai svarbus, atsižvelgiant į medžiagas, su kuriomis dirbate. Kai kuriuose modeliuose yra kintamo greičio sistema. Vidutinė tokio tipo įrankių galia yra 1400 vatų.
 4. Pastatykite stalą, kad pritvirtintumėte kirpimo pjūklą ir jums reikalingą medžiagą. Jei tai labai ilga, geriau dirbti ant grindų, nors paprastai tai nėra patogiausia.
 5. Prieš pradėdami naudoti kampinį pjūklą, imkitės visų būtinų atsargumo priemonių pagal naudojimo instrukciją. Paprastai tai apima pirštinių, akinių ir kaukių naudojimą, be kitų apsauginių elementų.
 6. Norėdami pakeisti gylį, sureguliuokite pjovimo stalą ir pjovimo kampas, jei reikia.
 7. Įjunkite įmontuotą dulkių siurblį, jei yra jūsų modelyje.
 8. Paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte pjūklą ir padarytumėte pjovimą. Norėdami išbandyti pjūklą, pradėkite nuo vienkartinės medžiagos. Jei norite iškirpti labai trumpus gabalus, pavyzdžiui, medieną, šonuose jums reikės spaustukų.

Labiausiai išsiskiriantis teleskopinis pjūklelis yra jo …