„Microsoft“ vaizdo redaktorius, 2020 m

Kalbant apie vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą, kiekviename „Mac“ įrenginyje yra „iMovie“, o „Windows“ turi „Windows Movie Maker“ – bent jau anksčiau. Jei norite redaguoti vaizdo įrašą nenaudodami specializuotos programinės įrangos, naudodami „Windows 10“ galite pasikliauti „Microsoft“ nuotraukų programa.

Palauk Palauk! Grįžk. Mes rimtai. „Microsoft“ į savo nuotraukų programą įtraukė daugybę įdomių funkcijų, sukurtų taip, kad kuo paprasčiau būtų kurti įdomius trumpus vaizdo įrašus su jūsų nufilmuota medžiaga.

2. „CyberLink PowerDirector“ – puiki vertė, galingas redaktorius
„CyberLink“ yra puikus pasirinkimas, jei jums patinka aukščiausios kokybės vaizdo redaktorių idėja, tačiau vis tiek norite išlaikyti mažas išlaidas – mažiau nei 4 dolerių / 5 svarai per mėnesį! Už tai vis tiek gausite įrankių rinkinį, kuris tinka tiek pradedantiesiems, tiek tarpiniams, tiek profesionalams. Mums ypač patinka jo sumanus „Magic Movie Wizard“ režimas.
Peržiūrėti sandorį

3. „Apple Final Cut Pro X“ – geriausi „Mac“ naudotojų apdovanojimai
Jis gali būti nukreiptas tiesiai į profesionalų rinkos galą, tačiau „Apple Final Cut Pro X“ nėra be reikalo sudėtingas, o „bėgių neturintis“ laiko planas yra labai intuityvus. Jūs mokate už tai iš anksto, o ne kas mėnesį, todėl ilgainiui tai gali būti labai prieinama, jei redaguojate vaizdo įrašus.
Peržiūrėti sandorį

Sukurkite filmą

Nuotraukų programoje spustelėkite „Naujas vaizdo įrašas“, kad… sukurtumėte naują vaizdo įrašą! (Vaizdo kreditas: „Microsoft“)

Darbo pradžia