Koks geriausias 2021 m.

Jei turite baseiną, jau turėtumėte žinoti, kad išlaikyti vandenį švarų ir geros būklės maudytis nėra lengva užduotis. Higiena ir vandens grynumas yra būtini jūsų sveikatai. Norėdami tai pasiekti, turite turėti reikiamus priedus. Jei norite mėgautis savo baseinu, jums reikės smėlio filtro.

Smėlio filtras yra viena iš svarbiausių valymo įrenginių dalių. Kartu su roboto valytoju ir skimmeriai baseino, tai yra pagrindinė vandens higienos palaikymo priemonė. Išsirinkti geriausią baseino smėlio filtrą nėra lengva, todėl mes surinkome visą šiame vadove pateiktą informaciją, kad padėtume išsirinkti geriausią.

Svarbiausias

  • Smėlio filtrai yra valymo įrenginio dalis, todėl jie patys neveiks. Smėlio filtrai yra šiek tiek brangesni nei kasečių filtrai, tačiau jiems reikia daug mažiau priežiūros, todėl ilgainiui jie yra geriausias pasirinkimas.
  • Norėdami pasirinkti geriausią baseino smėlio filtrą, turite apskaičiuoti vandens tūrį ir jo srautą.
  • Apskaičiavę savo baseino tūrį ir srautą, pasirinkite šiek tiek didesnės talpos filtrą, nes geriau nenusileisite.
  • Filtro smėlio keitimas yra labai paprasta ir nebrangi užduotis, kurią galite atlikti patys ir turėtumėte atlikti periodiškai.
  • Silicio smėlis, skirtingai nuo diatominio smėlio, yra atsparus korozijai ir nėra kenksmingas žmogaus organizmui.

Reitingas: geriausi smėlio filtrai rinkoje

Rinkoje rasite įvairiausių smėlio filtrų, skirtų jūsų baseinui, kurių kiekvienas turi savo ypatybes. Norėdami pasirinkti geriausią, turėsite atkreipti dėmesį į tam tikrus pagrindinius aspektus. Kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis ir sutaupytumėte laiko, ištyrėme ir pasirinkome penkis geriausius jūsų baseino smėlio filtrus.

1 pozicija: „Intex“ 28644

„Intex 28644“ baseino smėlio filtro valymo sistema yra 4500 l / h (litrai per valandą), o efektyvus srautas – 4000 l / h. Jame yra 6 padėčių vožtuvas, išankstinis filtras ir programuotojas, kurio maksimalus laikas yra 12 valandų. Jame yra manometras ir 38 mm vamzdeliai. Šis smėlio filtras yra kitoms talpoms.

„Intex 28644“ smėlio filtras skirtas AGP baseinams, kurių našumas iki 15 000 l / h. Jame yra „Hydro Technology“ aeracijos sistema, kuri pagerina filtravimą ir padidina vandens grynumą, pagerindama neigiamų jonų kiekį vandens paviršiuje. Bako talpa yra iki 12 kg.

2 pozicija: „Bestway 8321590“

„Bestway 832159“ baseino smėlio bako talpa yra 2 006 l / h, su 6 krypčių kelių padėčių vožtuvu, kurio galia yra 85 W. Tai ideali vieta antžeminiams baseinams. Jame yra nedidelis išankstinis filtras, apsaugantis siurblį nuo storiausių priemaišų. Jo bakas yra labai atsparus, o filtras yra apdorotas antikoroziniu būdu.

Dėl tvirtinimo spaustuko, leidžiančio pasukti 36 laipsnius, dizaino, šį smėlio filtrą labai lengva valdyti. Tai labai paprasta įdiegti, o filtras paliks puikų vandenį, kuris leis jums jo nekeisti tiek kartų ir sutaupyti vandens. Be to, variklis tikrai tylus, todėl jūs nežinote, kad jis veikia.

3 pozicija: „Bestway 58400“

Valymo įrenginių „Bestway 58400“ smėlio filtras siurbia iki 3 785 litrų per valandą, o galia yra 180 W. Jis turi išankstinį filtrą, kuris sugeria didžiausias priemaišas ir apsaugo vidinį siurblį. Su suderinamomis žarnomis ir šešių padėčių vožtuvu. Tai lengva įdiegti ir labai paprasta naudoti.

Norint tinkamai veikti, reikia 20,45 silicio dioksido smėlio. Jame yra lengvai skaitomas manometras ir aiškinamasis kompaktinis diskas su instrukcijomis. Variklis yra labai tylus ir veikia labai tiksliai. Tai idealiai tinka nuimamiems baseinams. Galite lengvai išvalyti iki 9000 litrų vandens.

4 pozicija: Gre PP031

„Gre PP031“ baseino filtras turi vienos pakopos savaime išsiurbiantį išcentrinį siurblį, skirtą naudoti su tradicine baseino filtravimo sistema. Jis gali filtruoti iki 7000 litrų per valandą ir 250 W galios. Jis tinka baseinams iki 35 m3 talpos ir gali būti komplektuojamas su 300 mm filtrais.

Pridedamas išankstinis filtras su skaidriu dangteliu, kad būtų išlaikytos pernelyg didelės dalelės ir nebūtų pažeistas siurblys. Maksimalus srautas ir mažas triukšmas kartu su patraukliu dizainu suteikia galimybę visiškai patenkinti privataus baseino poreikius. Variklis tyli.

Pozicija Nr. 5: TIP valymo įrenginys su smėlio filtru

TIP baseino filtro smėlio filtrų sistema yra ne tik geresnė už kitus filtrus, bet ir taupanti vietą, tyli, lengvai prižiūrima ir valoma. Kiekvieną filtrą sudaro stora siena su slėgiui atspariu indu, cirkuliaciniu siurbliu ir keturių krypčių vožtuvu.

Taip pat yra pagrindo plokštė su slėgio reguliatoriumi ir bako bei siurblio išleidimo blokai. Vožtuvą galima reguliuoti įvairioms operacijoms, tokioms kaip filtras, plovimas, skalavimas ir žiemos padėtis. Įmontuotas manometras rodo smėlio filtro slėgį ir vidurinio filtro užterštumo laipsnį.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie smėlio filtrus

Smėlio filtras yra vienas iš svarbiausių baseinų valymo įrenginių komponentų. Tai pagrindinis vandens valymo ir valymo mechanizmas. Tai labai svarbus elementas, kurį privalote žinoti ir suprasti. Norėdami padėti jums pasirinkti geriausią, mes sukūrėme šį pirkimo vadovą.

šeima baseine

Priklausomai nuo baseino tipo, todėl galite pasirinkti reikalingą smėlio filtrą.
(Šaltinis: Yanlev: 45903157 / 123rf.com)

Kas yra smėlio filtras?

Smėlio filtrai yra dažniausiai naudojami filtruojant vandenį su mažomis ar vidutinėmis teršalų apkrovomis, dėl kurių reikia sulaikyti iki dvidešimties mikronų dydžio daleles. Vandens nešamos suspenduotos dalelės sulaikomos praeinant jas per filtro smėlio sluoksnį.

Kai filtras bus pripildytas priemaišų ir pasieks iš anksto nustatytą slėgio kritimą, jis gali būti regeneruojamas atgaliniu plovimu. Filtravimo kokybė priklausys nuo kelių parametrų, be kita ko, nuo filtro formos, filtro dugno aukščio, filtro masės charakteristikų ir granulometrijos arba filtravimo greičio.

Ar žinojote, kad jūsų baseino vandens valymo procesas yra gana ilgas? Paprastai visas ciklas truks apie 8 valandas.

Kas yra baseino vandens ciklai?

Tai, ką mes vadiname „ciklu“, yra viso baseino vandens pratekėjimas per filtrą – procesas, kurio trukmė priklauso nuo kelių veiksnių: baseino dydžio (kitaip tariant, vandens kiekio), siurblio galios ir variklis, taip pat procesui naudojamo filtro talpa.

Renkantis komponentus techninei priežiūrai, reikia atsižvelgti į visus šiuos veiksnius, kad viso ciklo trukmė nebūtų per ilga. Dažniausiai tai, kad gyvenamajam baseinui rekomenduojama maždaug 8 valandas trunkančio ciklo.

Kaip veikia smėlio filtrai?

Smėlio filtrai valo priemaišas nuo per juos tekančio vandens. Tokiu būdu vandenyje nėra mikrobų ir nešvarumų. Vanduo vamzdynais patenka į valymo įrenginį ir, kai filtruojamas, baseino siurblio, veikiančio visą mechanizmą, dėka jis išsiunčiamas atgal į baseiną.

Smėlio filtrai veikia kaip uždara grandinė. Baseino vanduo išeina per kanalizaciją šonuose ir dugne ir yra vedamas per vamzdžius. Vanduo praeina per smėlio filtrą, ten dalelės įstringa silicio dioksido kristaluose ir jis lieka švarus. Išvalius, nebebus jokių sveikatos problemų.

Kokių tipų baseinų filtrai yra?

Smėlio filtrai yra plačiausiai naudojami baseinų valymo įrenginiuose rinkoje. Šiame straipsnyje mes sutelkėme dėmesį į juos, tačiau yra ir kitų tipų filtrų ir valymo įrenginių, kuriuos turite žinoti ir suprasti, kad pasirinktumėte geriausią modelį. Čia yra lentelė su esamų filtrų tipais:
Smėlio filtras Stiklo filtras Kasetės filtras Diatomito filtras
Kaina Nuo 100 iki 300 eurų. Apie 200 eurų. Apie 100 eurų. Nuo 300 iki 400 eurų.
Priežiūra Nedaug.

Keiskite smėlį kas 3 ar 4 metus.

Nedaug.

Silicio kristalus keiskite kas 5 metus.

Kristalai nesutankėja kaip smėlis.

Kasetė turi būti keičiama kiekvienais metais.

Ją reikia daugiau prižiūrėti, nes ją reikia dažnai valyti.

Filtrą reikia valyti kasmet.

Palaikai turi būti dedami į specialius tokio tipo medžiagų konteinerius.

Naudingas gyvenimas Nuo 6 iki 10 metų. Iki 10 metų. Iki 1 metų. Iki 10 metų.
Charakteristikos Dėl mažos priežiūros jis yra vienas iš dažniausiai naudojamų. Tai taupo energiją.

Jame nenaudojamos cheminės medžiagos.

Filtravimo talpa mažesnė nei smėlio. Brangesnis.

Priežiūra yra labai sunki.

Diatomitas yra įkvėpus kenksmingas sveikatai.

Kokio smėlio filtro reikia mano baseinui?

Priklausomai nuo to, ko jums reikia jūsų baseinui, bet kokio tipo filtrai gali padaryti apgaulę. Daugelis ekspertų rekomenduoja kasetinį filtrą, jei norite švaraus baseino, kuriam nereikėtų daug priežiūros. Deja, galų gale jis yra brangesnis, nes filtrą reikia keisti dažniau nei smėlio filtrą.

Jei norite rasti gerą, kuo pigesnę filtravimo sistemą, smėlio valymo įrenginiai yra puikus kokybės ir kainos santykis. Jie yra pigesni ir reikalauja labai mažai priežiūros. Norėdami pakeisti, turėsite pirkti silicio smėlio maišus tik kas 5 metus.

Kokio tipo smėlio filtro man reikia, atsižvelgiant į baseino dydį?

Tai nėra tas pats, kas turėti nuimamą baseiną nei įmontuotą. Išimamuose baseinuose vandens tūris paprastai būna mažesnis, o judrumui geriausia rinktis lengviau prižiūrimą filtravimo sistemą: smėlio filtrus ar kasetinius filtrus. Abi yra lengvai surenkamos ir paprastai turi tylus variklius.

Jei jums reikia nuotekų valymo įrenginių, kad filtruotų didelį baseiną kaimynų bendruomenėje, pats normaliausias dalykas yra tai, kad jūs nuspręsite dėl smėlio filtro. Jei turite savo baseiną savo įprastoje gyvenamojoje vietoje ir norite kasdien turėti švarų vandenį, geriausias pasirinkimas vis tiek yra smėlio filtras, nes jį reikia mažiau prižiūrėti.

Kokio dydžio filtro reikia mano baseinui?

Padaryta labai dažna klaida …

Leave a Reply

Your email address will not be published.