Koks geriausias 2021 m.

Mes visi turėjome tikslą daryti sėdimąsias sėdynes tam tikru gyvenimo momentu. Internete yra tiek daug variantų, kad vienas pasimeta, net ir ieškojęs informacijos šia tema. Koks yra geriausias ir efektyviausias būdas pažymėti pilvą? Čia ir išsiskiria pilvo suolas.

Per daugelį metų reklamoje mums buvo parduodami stebuklai tablečių ar kokteilių pavidalu, kurie niekada nebuvo tikri. Iki šiol svarbiausia yra reguliarūs fiziniai pratimai ir subalansuota mityba. Įprastų veiksmų yra begalybė, tačiau vienas dalykas yra tikras: jei jūs nesportuosite pilvo koncentruotai, pilvo raumenys nepasirodys savaime.

Svarbiausias

 • Pilvo suolas yra treniruoklis, orientuotas į pilvo sektorių. Rinkoje yra keletas tipų, susijusių su jų išvaizda ir savybėmis, kurias kiekvienas siūlo.
 • Dėl naudos, kurią suteikia pilvo suolas, palyginti su mankšta ant grindų, yra patrauklu pirkti, net jei tai susiję su piniginėmis investicijomis.
 • Daugiafunkcionalumas yra pagrindinis parametras renkantis pilvo suolą, nes jis praplečia pratimų įvairovę ir sukuria išsamią treniruotę.

Geriausi abs suoliukai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Žemiau išvardėme geriausius rinkoje esančius abs suoliukus. Tikimės, kad tai jums bus labai naudinga nusprendžiant, kuri įranga geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Geriausias pilvo suolelis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis „FLYBIRD“ prekės ženklo sėdimasis suolelis turi tvirtą plieninį rėmą, kurio talpa iki 500 svarų, užtikrinant stabilumą treniruojantis. Jis turi paprastą reguliavimą, 6 padėtis ant atlošo ir 4 ant sėdynės. Jis skirtas vartotojui iki 5,9 pėdų.

Pirkėjai pabrėžė jo patogumą, nes jis užpildytas minkštomis putomis, kurios yra suvyniotos į aukštos kokybės odą. Daugelis jų pabrėžia, kad jis yra panašus į sporto salės įrangą, tačiau jo kaina yra pigesnė, jį lengviau surinkti ir transportuoti.

Geriausias daugiafunkcinis pilvo suolelis

Kitas stendas yra „JX FITNESS“ prekės ženklo ir turi sunkesnę plieno konstrukciją, yra stabilesnis ir atsparesnis. Atrama užpildyta stora kempine, kuri leidžia giliai amortizuoti.

Tai idealiai tinka namams ne tik dėl galimybės patenkinti visą šeimą dėl jo daugiafunkciškumo, bet ir dėl to, kad sulankstomas dizainas reiškia, kad jį galima laikyti bet kuriame kampe.

Geriausias plokščias abs suolas

„Sportstech“ prekės ženklo plokščias pilvo suolas yra ypač kompaktiškas ir lengvai sulankstomas. Jis yra neslidus ir turi ergonomišką paminkštinimą, kuris atsparus ašaroms. Nors tai plokščias suolas, galimybė keisti aukštį viename gale leidžia atlikti įvairius pratimus.

Įrangą įsigiję vartotojai pabrėžia jos stabilumą ir patogumą. Be praktiško dizaino ir dydžio, jį galima laikyti bet kur.

Geriausias gulintis abs suolas

Tai yra ISE prekės ženklo pilvo suolas, kuris tvirtai priglunda, o jo padėtis yra 6 – nuo nuolydžio, nuosmukio ir plokščio. Jame yra stabili sėdynė ir kojos, su neslystančiu kilimėliu.

Pirkėjai pabrėžia, kad nors ir neprofesionaliam naudojimui, tai yra idealus produktas mažam interjerui, lengvai surenkamas ir laikomas. Be to, jį galima gabenti, nes jis turi sulankstomus ratus.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Ab“ suolus

Jei jūs ieškote pilvo suolelio, kurį įtrauktumėte į treniruotes, svarbu žinoti pagrindines jo savybes. Tokiu būdu mes padarėme šį straipsnį, kad galėtumėte išvalyti visas abejones dėl jo ir galėtumėte nuspręsti, kuris pilvo suolelis jums yra geriausias.

mergina su apibrėžtu abs

Norint pasiekti norimą abs, svarbu derinti mankštą su subalansuota mityba. (Šaltinis: Picjumbo.com: 196640 / pexels.com)

Kas iš tikrųjų yra pilvo suolas?

Pilvo suolas yra treniruoklis, kurio pagrindinis tikslas yra pilvo tonizavimas ir stiprinimas. Priklausomai nuo jo išvaizdos, yra plokšti, pasvirę, besisukantys ir integruoti pilvo suolai.

Jį sudaro stalas, ant kurio remiasi kūnas, ir jį palaikanti konstrukcija. Tada kiekvienas modelis pateikia savo ypatybes, kurios juos išskiria iš kitų. Nors pagrindinis dėmesys sutelktas į pilvą, mankštinantis dirba skirtingos kūno dalys ir juos galima naudoti atliekant įvairius pratimus, tokius kaip tempimas, atsispaudimai ir irklavimas.

Kodėl į savo mankštą turėčiau įtraukti pilvo suolelio naudojimą?

Pilvo suolas yra įranga, kurią dažnai naudoja sportininkai. Yra tokių, kurie juo naudojasi sporto salėje, o kiti – namuose. Nors iš pradžių tai gali sukelti tam tikrų sunkumų, jo gauti rezultatai yra žinomi. Dėl šios priežasties šiose eilutėse mes išsamiai apibūdiname naudą:

 • Norėdami turėti išsamesnį mokymą: leidžia atlikti įvairiausius pratimus dėl galimybės juos naudoti skirtingose ​​padėtyse ir kampuose.
 • Norėdami pasiekti geresnių rezultatų: Kadangi jis yra tam tikrame aukštyje nuo žemės, reikia didesnių pastangų iš žmogaus, kuris jį naudoja pusiausvyrai palaikyti. Tai sukuria įtampą pilvo srityje viso pratimo metu, taigi pilvas gali daugiau dirbti ir pasiekti geresnių rezultatų.
 • Norėdami sumažinti nugaros skausmus: Turint pilvą ne tik reiškia atrodyti geriau, bet ir taip jaustis. Kai nedirbame pilvo srityje, nugara turi padaryti daugiau, kad atliktų paprastą kasdienę veiklą. Tačiau jei pilvas yra pakankamai dirbęs, galite paskirstyti pastangas nugara, išvengdami nereikalingų skausmų.
 • Norėdami pagerinti laikyseną: Mankštindami savo pilvą, jie yra pakankamai stiprūs, kad išlaikytų gerą kūno padėtį ir pašalintų nugaros įtampą. Tai yra, kaip jau minėjome, turint stiprią pilvą, pagerėja kūno laikysena. Tai sumažina stuburo pastangas ir priverčia mus atrodyti ir jaustis patrauklesniais.
 • Norėdami pagerinti pusiausvyrą: pusiausvyra yra būtina norint būti aktyviam kasdien. Nors visi galime sakyti, kad turime pusiausvyrą, dalys, kurios ją gamina, kiekvienoje skiriasi. Asmuo, kuris nesportuoja reguliariai, linkęs generuoti tą pusiausvyrą per nugarą, kuri, kaip jau minėjome, gali būti sužeista dirbant. Priešingai, tas, kuris dažnai praktikuoja pilvo pratimus, gali pasidalinti pastangas tarp nugaros ir pilvo, kad būtų pusiausvyra.
 • Norėdami pagerinti sportinius rezultatus: Tvirtas pilvas suteikia kūnui stabilumo ir tvirtumo, o tai palengvina sporto metu atliekamus veiksmus.
 • Norėdami pagerinti žarnyno sveikatą: pilvo pratimai leidžia atkurti žarnyno florą, sumažinti vidinius uždegimus ir pagerinti kraujotaką.

Kokių yra abs suoliukų?

Šiandien rinkoje ieškodami abs suolo, galite rasti begalę įvairių produktų. Tačiau norint supaprastinti pasirinkimą, juos būtų galima suskirstyti į šias kategorijas:
Malonus Charakteristikos
Butas Tai yra tiesus pilvo suolas, kurį nuo žemės pakelia konstrukcija, susidedanti iš dviejų ar keturių metalinių vamzdžių. Paprastai jie yra fiksuoti horizontalioje padėtyje žemės atžvilgiu. Jie naudojami treniruotėms su hanteliais arba kaip svorio suolas.
Pasviręs Jis sudarytas iš stalo, pasvirusio 45 ° kampu, kurį kartais galima reguliuoti, ir turi atramas kojoms. Galimybė prisitaikyti sukuria didesnę pratimų įvairovę net ir apverstoje padėtyje.
Su sukimu Tai yra pilvo suolai, turintys mechanizmą, leidžiantį realizuoti besisukančius judesius, kad kas treniruotųsi, paprastu būdu galėtų atlikti pilvą su sukimu, taip dirbdamas įstrižas.
Integruota Jie taip pat vadinami daugiafunkciais arba daugialypiais stotimis, yra universalūs, nes turi priedų, leidžiančių visapusiškai lavinti kūną. Galite pasikliauti hanteliais, skriemuliais ir atsparumo trosais. Tai leidžia dirbti su abs, nugara, pečiais, bicepsais, tricepsais ir liemeniu.

Kaip pastatyti pilvo suolą?

Rinkoje parduodami įvairūs pilvo suolų modeliai, todėl jų surinkimo būdas priklausys nuo kiekvieno. Yra tokių, kurie ateina jau surinkti, produktas, kurio talpa yra sulankstoma, ir kiti, kuriuos reikia surinkti pirkėjui. Tačiau tai paprastai nėra sudėtinga užduotis ir jūs netgi galite žingsnis po žingsnio sekti vartotojo vadovą.

Svarbu užtikrinti, kad surinkta įranga būtų stabili ir saugi, kad būtų išvengta sužalojimų. Surinkus, yra modelių, leidžiančių koreguoti kiekvieną pratimą, nesvarbu, ar tai būtų atlošo pasvirimas, ar kojų rankenos. Mašinos aukštis turėtų leisti kojas remti ant žemės, jei tai yra tokio tipo suolas.

Kita svarbi informacija, į kurią reikia atsižvelgti skaitant instrukcijas, yra patikrinti prietaiso palaikomą svorį. Galiausiai, jei įranga yra pataisyta, turėtumėte ją įrengti vietoje, kur nėra daug žmonių judėjimo, kad išvengtumėte bet kokio smūgio su suoleliu.

mergina treniruojasi ant grindų

Treniruočių vietoje atveju būtina naudoti kilimėlį, kad būtų išvengta bet kokio pobūdžio sužalojimų. (Šaltinis: Borba: 3076513 / pexels.com)

Kaip atlikti pilvo suolelio pratimus?

Yra keletas pratimų, skirtų pilvo sričiai dirbti ant pilvo suolelio. Tačiau norint, kad jie būtų veiksmingi ir išvengtų traumų, būtina, kaip juos tinkamai naudoti. Todėl mes išvardijome 10 žingsnių, kuriuos reikia atlikti, kad jūsų kasdienybė būtų sėkminga:

 1. Paremkite nugarą lentoje. Turėtumėte jausti, kad visas stuburas liečia atramą.
 2. Jei turite kojų įsikibimą, įsitikinkite, kad jos tvirtos.
 3. Kelius sulenkite.
 4. Užkiškite rankas už ausų arba suformuokite kryžių ant krūtinės.
 5. Laikykite smakrą atokiau nuo krūtinės ir alkūnes.
 6. Vykdant pratimą, jėga turi būti atliekama pilvo srityje.
 7. Nugara turi likti tiesi. Jei jis kreivės, jėga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *