Koks geriausias 2021 m.

Kiek kartų nagai ir varžtai, dažnai seni ir surūdiję, jus uždarė? Net ir su didele jėga jie nepasiduoda, o jūsų namų ruošos darbai yra perpus atlikti. Bet dailidė turi savo gudrybių. Yra įrankių, kurie nėra taip plačiai žinomi ir kuriuos galite greitai išspręsti. Šiuo atveju smūgio variklis. Ar žinote, apie ką mes kalbame?

Jei dar niekada negirdėjote apie šį įrankį, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Smūgio suktuvas nėra toks populiarus, kaip, pavyzdžiui, plaktukas ar grąžtas, tačiau jis yra ypač efektyvus sunkiai nuimamiems varžtams valdyti. Jei norite sužinoti daugiau, rekomenduojame toliau skaityti šį specializuotą vadovą. Sveiki!

Svarbiausias

 • Smūginis atsuktuvas yra įrankis, kurio forma panaši į įprastą atsuktuvą, tačiau jo naudojimas pagrįstas vartotojo smūgiu. Tokiu būdu jis sugeba priveržti arba atrakinti per griežtus varžtus, kurių negalima kitaip valdyti. Tai labai paprasta naudoti!
 • Šis įrankis, dar žinomas kaip smūginis atsuktuvas, plačiai naudojamas tiek buityje, tiek pramonėje, ypač automobilių sektoriuje. Paprastai jis tiekiamas su skirtingais antgaliais, atsižvelgiant į varžtų, kuriuos norite tvarkyti, tipą, ir jis yra labai efektyvus dirbant su surūdijusiomis ar labai sandariai pritvirtintomis dalimis.
 • Jei ketinate įsigyti smūginį atsuktuvą, rekomenduojame atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus: gamybos medžiagą, įtrauktų antgalių skaičių, neslidžią rankeną ir transportavimo dėžę.

Geriausi smūgio vairuotojai: mūsų rekomendacijos

Varžtų, veržlių ir nagų darbai ne visada pavyksta taip, kaip tikimės. Kartais nepakanka įprastų priemonių. Smūgio vairuotojas gali padėti jums lengvai atrakinti dalis ir sutaupyti laiko kelyje. Jei jums nėra lengva pasirinkti, pažvelkite į pasirinkimą, kurį atlikome su geriausiais rinkos variantais.

Geriausias smūgio tvarkyklė namams

Smūginis atsuktuvas „Maxpower“ yra tas, kurį rekomenduoja „Amazon“, ir, mūsų nuomone, labiausiai rekomenduojamas naudoti namuose. Kompaktiškas ir nuimamas, jame yra labai patogus transportavimo rinkinys su 6 skirtingais antgaliais.

Vartotojai labai vertina medžiagų stiprumą, o tai labai prailgina įrankio naudojimo laiką. Be to, jis yra grįžtamas: galite reguliuoti ir atrakinti varžtus.

Papildoma informacija

Svoris: 28,3 gramo
Vienetų skaičius: 8 (6 antgaliai, rankena ir nuimama galvutė)
Medžiaga: Plienas
Transportavimo dėžutė: Taip

Geriausias smūgio vairuotojas automobiliams

„Justech“ siūlo didelio galingumo smūgio vairuotoją, tai yra, idealiai tinka dirbti su automobilių dalimis ir apskritai automobilių pramonėje. Kaip mes išanalizavome, didelis medžiagos kietumas leis jums patogiai ir daugelį metų dirbti su sudėtingomis dalimis.

Vartotojai vertina įtrauktų antgalių universalumą ir įrankio atsparumą rūdijimui.

Papildoma informacija

Svoris: 1,08 kg
Vienetų skaičius: 13 (12 bitų)
Medžiaga: Chromuotas vanadžio plienas
Transportavimo dėžutė: Taip

Geriausias smūgio variklis, skirtas naudoti retkarčiais

„Silevrline“ siūlomas smūgio variklis yra labai paprastas, tačiau efektyvus. Mūsų nuomone, geriausias variantas, jei žinote, kad šį įrankį naudosite tik retai. Tai gali išgelbėti jus nuo skubėjimo mažiausiai tikėtina akimirka!

Vartotojai labiausiai vertina šį atsuktuvą – tai kompaktiškas ir lengvas dizainas, kurį lengva laikyti ir prireikus turėti po ranka. Tai yra grįžtama.

Papildoma informacija

Svoris: 840 gramų
Vienetų skaičius: 5 (4 bitai)
Medžiaga: Plienas
Transportavimo dėžutė: Taip

Smūgio vairuotojas, turintis daugiausiai bitų

Jei jus domina universalus smūgio stiprintuvas, jus domins „Amtech“ modelis. Tai labai profesionalus įrankis, apimantis 13 antgalių iš 4 skirtingų kategorijų, kad galėtumėte dirbti su bet kokio tipo priveržtais varžtais.

Vartotojai labai vertina kiekvienos detalės kokybę, kuri palengvins jūsų darbą ir užtikrins ilgalaikį įrankį.

Papildoma informacija

Svoris: 1,18 kg
Vienetų skaičius: 14 (13 bitų)
Medžiaga: Chromuotas vanadžio plienas
Transportavimo dėžutė: Taip

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie smūgio tvarkykles

Smūgio tvarkyklė paprastai nėra įrankių dėžutės viršuje. Tačiau vis daugiau vartotojų pripažįsta jo naudingumą, ypač tais atvejais, kai visa kita nepavyksta. „Sunkių“ varžtų nebetiks, jei turite vieną iš jų po ranka. Tolesniame skyriuje nagrinėsime keletą klausimų, kurie gali būti orientyrai.

Automobilių pramonėje jis naudojamas automobilio ratams nuimti ar pritvirtinti ir labai sandariais varžtais manipuliuoti visomis automobilių dalimis. (Šaltinis: Welcomia: 106079646 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra smūgio variklis?

Smūginis atsuktuvas yra rankinis įrankis, kuris per stiprų smūgį (dažniausiai plaktuko pagalba) naudojamas atsukti ar priveržti varžtą, kurio negalima kitaip valdyti. Šio prietaiso naudojimas yra labai paprastas ir apskritai pritaikomas beveik visiems įprastiems varžtams (tereikia pakeisti grąžtą).

Įrankis yra labai paprastas: atsuktuvo antgalis yra tas, kuris įkišamas į varžtą (su pasirinktu antgaliu), kad būtų naudojama jėga. Blauzda yra ta dalis, kuri sujungia galiuką su rankena (kaip ir su bet kokiu atsuktuvu), o pastarasis – rankena yra vieta, kur jūs paimate įrankį.

Rankena yra paruošta imtis plaktuko smūgių ir taip paversti tą jėgą posūkiais, kad priveržtumėte arba atlaisvintumėte sunkų varžtą.

Kaip naudoti smūgio tvarkyklę?

Vienas iš didžiausių smūgio variklio privalumų yra jo patogumas naudoti. Kadangi jis yra rankinis įrankis, jam nereikia jokių jungčių ar maitinimo šaltinių. Veiksmai, kurių reikia laikytis, paprastai yra panašūs, neatsižvelgiant į modelį:

 1. Laiko smūgio tvarkyklę tvirtai kairia ranka (jei esate dešiniarankis).
 2. Paspauskite rankenos adapterį tinkamai sureguliuoti pasirinktą antgalį.
 3. Taikykite spaudimą žemyn ir pabandykite pasukti įrankį ta kryptimi, kuria norite pasukti varžtą (atsukti arba priveržti).
 4. Paspauskite atsuktuvo viršų smūgis pageidautina plaktuku. Svarbu, kad ir toliau tvirtai laikytumėte įrankį (mūvėdami pirštines galite sumažinti sužeidimo riziką).
 5. Pataikyk toliau spaudžiant, kol varžtas bus pakankamai laisvas, kad būtų lengviau manipuliuoti ranka ar kitu įrankiu, arba kol jis bus tvirtai įspaustas.

„Profesionalioje ir namų aplinkoje vartotojai yra priversti naudoti smūginius atsuktuvus, o ne grąžtus, daugiausia dėl patogumo naudoti ir dėl to, kad jie yra kompaktiški ir lengvi rankiniai įrankiai.”

Kaip pasirinkti smūgio vairuotojo priveržimo ar atlaisvinimo funkciją?

Smūgio suktuvai dažniausiai leidžia veikti dviem kryptimis, tai yra, jie gali atsukti arba priveržti varžtą. Todėl prieš jį naudojant pirmiausia reikia pasirinkti, ką norime daryti. Tam pakanka pakoreguoti mums reikalingą bitą teisinga kryptimi:

 • Jei nustatysite bitą raidėje R (teisingai, dešinėje), tai yra pagal laikrodžio rodyklę, priveržkite varžtą.
 • Jei nustatysite bitą raidėje L (paliko, kairėje), tai yra, prieš laikrodžio rodyklę, atsuksite varžtą.

Kam pirmiausia naudojamas smūgio variklis?

Smūgio suktuvas leidžia naudoti jėgą, statmeną varžto sukimosi ašiai. Tai reiškia, kad jūs laikote varžtą visiškai užfiksuotą, tuo pačiu darydami didelį spaudimą, kad jį pasuktumėte. Todėl ši priemonė yra ideali tiek buityje, tiek pramonėje (ypač automobilių sektoriuje). Keletas naudojimo pavyzdžių:

 1. Automobilių pramonėje nuimti ar pritvirtinti automobilio ratus ir tvarkyti visų rūšių auto detales labai sandariais varžtais.
 2. Elektroje – varžtus tvirtinti betone.
 3. Vandentiekyje priveržkite ventiliacijos kanalų varžtus.
 4. Staliaus dirbiniuose, kur naudojamos įvairiausios medžiagos, dirbti su sunkiai nuimamais varžtais, ypač netinkamais ar iškraipytais, senais ir surūdijusiais varžtais ir tais, kuriuos reikia tvirtai sutvirtinti.

Smūginis atsuktuvas yra įrankis, kurio forma panaši į įprastą atsuktuvą, tačiau jo naudojimas pagrįstas vartotojo smūgiu. (Šaltinis: „Evkaz“: 148856599 / 123rf.com)

Kuo smūginis variklis skiriasi nuo įprasto?

Nors pavadinimai yra panašūs, priemonės yra labai skirtingos. Tiesa, smūginis atsuktuvas nėra taip gerai žinomas kaip klasikinis, tačiau jo naudojimas – tradiciškai pramoninis – vis labiau plinta buitinėje sferoje. Ypač sunkiai valdomiems varžtams. Pagrindiniai skirtumai yra šie:
Jis naudojamas: Kaip naudoti: Antgalių arba antgalių tipas: Greitis ar jėga:
Atsuktuvas poveikis Priveržkite arba atsukite daug jėgos reikalaujančius varžtus. Plaktuko smūgiu, norint pasiekti varžto sukimąsi, taikoma jėga, statmena atsuktuvo sukimosi ašiai. Žvaigždutė, briauna, kryžius arba Phillipsas (Ph)

Plokščias arba kastuvas

Didelis greitis, kuris priklauso nuo smūgio jėgos.
Klasikinis arba įprastas atsuktuvas Išgręžkite skyles iš skirtingų medžiagų, priverždami varžtą arba atlaisvindami, kad jį pašalintumėte. Spaudžiant ranka ir sukant riešą, kad varžtas pasisuktų. Plokščias arba kastuvas

Žvaigždutė, briauna, kryžius arba Phillipsas (Ph)

Pozidriv (Pz)

Šešiakampis arba alenas

Aikštė

„Torx“

Stiklas arba stiklas

Tai neturi jokios įtakos.

Kokie yra smūgio variklio privalumai?

Smūginis atsuktuvas, nors ir nepakankamai žinomas, suteikia daug privalumų tiems, kurie linkę namuose pasidaryti ar dailidę ar turi savo dirbtuves. Jie taip pat labai paklausūs metalurgijos ir automobilių pramonėje bei įvairiose gamyklose. Privalumus galime apibendrinti taip:

 • Komfortas: Smūgio tvarkyklę galima naudoti viena ranka, minimaliai stengiantis spausti žemyn.
 • Jėga ir greitis: Tik plaktuko smūgiu sukimosi jėga, sukurta įrankyje, yra labai didelė; Štai kodėl labai sunku išimti varžtus.
 • Lengvas svoris: Kadangi esate kompaktiškas ir pagamintas iš lengvų medžiagų, atsuktuvą galite naudoti net aukštyje virš galvos, nebijodami sukelti nuovargį …