Koks geriausias 2021 m.

Įsivaizduokite save grožėdamiesi gamtos grožiu sode, labai žaliu, tvarkingu ir švariu. Tačiau tokio tipo erdvėms reikia priežiūros ir tam reikalingų priemonių. Kai kurie žmonės į juos daug investuoja. Be to, kiekvienas atlieka skirtingą funkciją ir užima tam tikrą erdvę.

Su šia problema susiduria daugiafunkcinis šepetys. Naudodami vieną įrankį, galite lengvai ir įvairiai atlikti įvairias funkcijas ir užduotis. Ši mašina bus naudojama vejai pjauti, krūmams genėti ir daugeliui kitų apželdinimo darbų.

Svarbiausias

 • Daugiafunkciniai krūmapjovės turi daug priedų. Tai leidžia jums atlikti daugybę sodo darbų tik vienu įrankiu.
 • Svarbiausias aspektas, į kurį reikia atsižvelgti naudojant daugiafunkcį šepetį, yra saugumas. Ne tik žinant, kaip jį valdyti, bet ir kuri įranga yra saugiausia, atsižvelgiant į pasirinktą įrankį.
 • Yra keletas daugiafunkcinių krūmapjovių tipų, kurie skiriasi priklausomai nuo jų galios, variklio tipo ir kitų elementų. Todėl turime ištirti kiekvieno poreikius, kad galėtume pasirinkti tinkamiausią savo sodui.

Geriausi daugiafunkciniai krūmapjovės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Pasirinkti tinkamą modelį gali būti sunku, bet ne neįmanoma. Ypač tiems, kurie pradeda sodo ar „pasidaryk pats“ pasaulį. Norėdami padėti jums apsispręsti, mes parengėme šį sąrašą su geriausiais produktais rinkoje.

Geriausias benzininis daugiafunkcinis krūmapjovė

„Greencut“ pristato šiuos benzininius daugiafunkcinius šepetėlius „8 viename“. Jame sumontuotas galingas 65 kubinių centimetrų variklis, kuris skirtas privačiam ir pusiau profesionaliam naudojimui sodo ir „pasidaryk pats“.

Ši mašina išsiskiria autonomija, lengvumu, universalumu ir valdomumu. Daugelis vartotojų vertina žolės pjovimo efektyvumą ir lengvumą.

Geriausias belaidis daugiafunkcinis krūmapjovė

Iš „Bosch“ rankos šis daugiafunkcis belaidis šepetys tinka bet kokio tipo pjovimui. Nuo įprastos žolės iki šepetėlio ir piktžolių.

Jis turi galingą variklį ir nuostabų universalumą. Ašmenys ir pjovimo viela gali būti lengvai keičiami. Valdymas yra labai patogus, nes rankeną ir diržą galima reguliuoti. Tai suteikia optimalią pusiausvyrą ir malonų darbą.

Geriausias profesionalus daugiafunkcinis krūmapjovė

„Avalon“ pristato vieną geriausių profesionalių daugiafunkcinių krūmapjovių rinkoje. Ši mašina pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir aprūpinta galingu ir patvariu varikliu. Tačiau, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, svoris yra šiek tiek didesnis nei įprasta.

Vartotojai, įsigiję šį produktą, buvo labai nustebinti. Taip yra dėl didelio našumo ir galios pjaunant bei dėl mažo sunaudojimo.

Geriausias daugiafunkcinis krūmapjovė su keliais įrankiais

„Todeco“ siūlo šį daugiafunkcį įrankį su įvairiausiais priedais sodo ir genėjimo veiklai. Jame yra grandininis pjūklas, krūmapjovė, gyvatvorių žirklės ir daugybė kitų daiktų.

Tarp populiariausių savybių jis išsiskiria tuo, kad jis yra praktiškas ir lengvas. Jis turi galingą variklį, jį lengva surinkti, naudoti ir laikyti.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie daugiafunkcinius krūmapjoves

Yra keletas rūšių krūmapjovės, kurių kiekviena turi skirtingas savybes. Tačiau prieš pasirinkdami modelį turime žinoti, kas tai yra, kokias funkcijas jis atlieka ir kaip galime juo pasirūpinti, kad jis tarnautų ilgiau. Šiame vadove apžvelgsime pagrindinius aspektus.

pjauna žolę

Daugiafunkcinis krūmapjovė visu pajėgumu. (Šaltinis: „Nela Petria Manases“: 132966336 / 123rf.com)

Kas yra daugiafunkcis šepetys?

Daugiafunkcis krūmapjovė yra piktžolių pašalinimo, šepetėlio pjovimo arba gyvatvorių genėjimo ir pjovimo įrankis. Tai idealiai tinka apkirpti veją, kur įprasta vejapjovė paprastai nepasiektų.

Tai labai universalus įrankis, todėl gali būti naudojamas įvairioms situacijoms ir visoms užduotims atlikti. Jie taip pat išsiskiria tuo, kad yra labai galingi ir ekonomiškai prieinami.

Kokie yra daugiafunkcio krūmapjovės pranašumai ir trūkumai?

Daugiafunkciniai krūmapjovės turi daug privalumų. Tačiau, kaip ir bet kuris produktas, jis turi ir trūkumų. Šioje lentelėje atspindime svarbiausius duomenis:

Privalumas

 • Keli pjovimo ir valymo darbai.
 • „Viskas viename“ įrankis.
 • Ergonomika.
 • Erdvės pertraukimas.
 • Ekonominis.
 • Galingas variklis.

Trūkumai

 • Sukelia daug triukšmo.
 • Jie gali vibruoti nemažai.
 • Pakaitinės dalys gali būti brangios.
 • Kai kurie modeliai yra labai sunkūs.
 • Kiti modeliai gali sukelti teršalų išmetimą į aplinką.

Kokie yra daugiafunkciniai krūmapjovės tipai?

Rinkoje yra įvairių tipų daugiafunkcinių krūmapjovių. Kiekvienas iš jų turi konkretų tikslą ir turi skirtingas savybes.
Malonus Charakteristikos Idealiai tinka:
Benzinas Galingas ir atsparus, jo veikimui nereikia maitinimo lizdo. Dideli sodai.
Elektros Galingas, tylus, lengvas ir ekonomiškas. Paprasti buities darbai, pavyzdžiui, žolės pjovimas.
Būgnai Panašus į elektrinį, tačiau su ypatumu, kad jam veikti nereikia kabelio. Nupjaukite piktžoles iš sodo.
Profesionalas Atsparus ir kokybiškas, daugiausia orientuotas į žmones, kurie siūlo sodo priežiūros paslaugas. Visokie sodai.

Kokius priedus gali turėti daugiafunkcinis krūmapjovė?

Šios priemonės, kaip rodo pavadinimas, turi krūmapjovę. Tačiau jie gali būti komplektuojami su skirtingais priedais kitoms užduotims atlikti. Dažniausiai yra:

 • Šlavimo mašina. Tai šluota, valanti smėlio ir žvyro kelius.
 • Briaunų pjaustytuvas. Išlaiko veją ir gerą formą per dailius, tiesius kraštus.
 • Gyvatvorių žirklės. Leidžia pasiekti gyvatvorių ir aukštų krūmų viršų nereikalaujant kopėčių.
 • Kultivatorius. Tai idealiai tinka naudoti gėlynuose. Jis taip pat dažnai naudojamas labai mažuose plotuose, norint pašalinti žolę ir pūkinius augalus.
 • Skarifikatorius. Švarios samanos suteikia vejai sveikesnę išvaizdą.
 • Grandininis pjūklas genėtojas. Idealiai tinka labai sudėtingoms genėjimo užduotims – tai galingas ir lengvai valdomas aksesuaras.
 • Pūtiklis. Retas aksesuaras, skirtas visų pirma važiavimams iš lapų, šiukšlių ir žolių nupjauti.
 • Vamzdis pratęsimas. Užtikrina papildomą pasiekiamumą.

Kaip apsisaugoti naudojant daugiafunkcį šepetėlį?

Daugeliu atvejų, įsigyjant daugiafunkcį šepetį, jis pateikiamas kartu su apsauginiu rinkiniu. Tačiau dažniausiai jie yra labai elementarūs, todėl rekomenduojame įsigyti aukštesnės kokybės daiktus. Norėdami, kad dirbdami su šiomis mašinomis tikrai jaustumėmės, sukūrėme šią apsauginių medžiagų lentelę.
Medžiaga Tikslas
Akiniai arba veido skydelis su skydeliu Jie apsaugo akis ir, jei pastaroji buvo pasirinkta, veidą.
Klausos apsauga Apima ausis ir sumažina didelio triukšmo poveikį.
Pakinktai Subalansuoja krūmapjovės svorį, pagerina padėtį ir atramos taškus. Ypač viršutinė kūno dalis ir pečiai.
Antpjaustyta striukė Pagaminta iš atsparių tekstilės medžiagų, specialiai sukurta miško darbams.
Pirštinės Idealiai tinka apsaugoti rankas.
Apsauginės kelnės Taip pat rekomenduojamas miško darbams, pagamintas iš paminkštintos medžiagos, kad būtų išvengta akmens skaldos ir nebūtų šlapios žolės.
Blauzdos pagalvėlės Apsaugo nuo galimų įbrėžimų ar smūgių.

Kokios priežiūros reikia daugiafunkciam šepetėliui?

Kaip ir bet kokius kitus įrankius, daugiafunkcinius krūmapjoves reikia dažnai prižiūrėti, kad jie galėtų ilgiau atlikti savo funkciją. Šiuo metu mes aptarsime aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti rūpinantis savo mašina:

 • Nuvalykite mašinos išorę. Svarbu, kad denis būtų švarus, nes žolė veikia kaip ėsdinanti medžiaga. Viskas turi būti sausa ir švari, be aliejaus ar riebalų.
 • Pjovimo įranga. Patikrinkite ir patikrinkite, ar jis nesisuka tuščiąja eiga.
 • Lapas. Jis turėtų būti aštrus, be įtrūkimų ir centre.
 • Veržlės ir varžtai. Įsitikinkite, kad jie yra sandarūs.
 • Variklis ir bakas. Patikrinkite, ar nėra nuotėkio.
 • Kuro filtras. Benzininiuose daugiafunkciuose krūmapjovėse jie turi būti švarūs ir nepažeisti.

Tuo atveju, jei susiduriame su kokia nors papildoma problema arba mums reikia ypatingo dėmesio, patartina susisiekti su prekės ženklo profesionalais.

Pirkimo kriterijai

Rinkoje yra daugybė daugiafunkcinių krūmapjovių modelių. Norėdami rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį, pateikiame šiuos pirkimo kriterijus:

Įrankiai ar priedai

Kaip mes perskaitėme šiame straipsnyje, daugiafunkciuose krūmapjovėse galima naudoti skirtingus pjovimo įrankius. Tačiau, atsižvelgiant į modelį, ne visi turi tuos pačius priedus. Todėl reikės nusipirkti tuos priedus, kurių nėra atskirai, atsižvelgiant į mūsų poreikius.

Dėl šios priežasties rekomenduojame pirmenybę teikti šiam kriterijui, kad patikrintumėte, kurie įrankiai yra įtraukti į paketą. Taip pat patogu, kuriuos galima surinkti. Tai yra, jei ieškomas įrankis ar priedas yra suderinamas su mūsų daugiafunkciu šepetėliu.

Gebėjimas

Jei pasirinksite daugiafunkcį benzininį krūmapjovę, turite atkreipti dėmesį į bako talpą. Didesnis degalų bakas suteiks ilgesnį nuotolio laiką.

Tačiau tai padidins svorį ir dėl to bus sunkiau nešiotis. Todėl būtų idealu rasti pusiausvyrą tarp poreikių ir pageidavimų.

krūmapjovė su dujomis

Pilti benzininio daugiafunkcio krūmapjovės baką (šaltinis: Davidas Herraezas: 148763633 / 123rf.com)

Galia

Kitas svarbus veiksnys – variklio galia. Galingesnis variklis daug lengviau nupjauna piktžoles ir šepetėlius. Taip pat reikėtų pažymėti, kad jis gali veikti keletą valandų, kol mašina perkaista.

Buitinėms reikmėms ar namų ruošai rekomenduojama pasirinkti maždaug 1000 W galios variklį. Kita vertus, profesionaliam naudojimui turėtumėte pažvelgti į tą, kuris viršija 1500 W.

Baro prailginimas

Šis kriterijus yra naudingas, jei norite iškirpti aukštas gyvatvores ar medžių šakas. Tokiu būdu kopėčių nereikės. Kai kuriuose modeliuose yra prailginama juosta, kuri …

Parašykite komentarą