Koks geriausias 2021 m.

Atėjus rudeniui ar žiemai, šuns lietpaltis yra būtinas. Ateina liūtys ir šaltis. Žmonės linkę susipinti ir apsisaugoti lietaus pončomis ar lietpalčiais. Lygiai taip pat jie elgiasi. Šie kailiniai tampa šeimos nariu, todėl norime jais pasirūpinti ir mes.

Visi šunys mėgsta bėgioti ar pasivaikščioti. Taip pat norėdami palengvinti save. Šie drabužiai neleidžia jiems sušlapti ir apsaugo nuo žemos temperatūros ar bakterijų aplinkoje. Jei turite čiau čiau ar haskį, jiems kailio tikriausiai nereikia. Jų kailis jau atlieka tą funkciją. Kita vertus, tiems, kurie turi trumpus plaukus, pavyzdžiui, kurtas ar dalmatinas, juos tikrai reikia naudoti.

Svarbiausias

 • Šunų lietpaltį labiau naudoja trumpaplaukiai šunys. Ypač klimatui, kuriame lyja nuolatiniai lietūs, žema temperatūra ar stiprus šaltis.
 • Yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš perkant lietpaltį pūkuotam šuniui. Pavyzdžiui, krūtinės, kaklo ir ilgio kontūras. Jie taip pat yra su priedais ir atspindinčiomis juostomis. Tinkama drabužio priežiūra užtikrins jo išsaugojimą. Ir kad jis ilgiau atlieka savo funkciją.
 • Yra tam tikri kriterijai, turintys įtakos lietpalčio pirkimui. Apie juos mes jums pasakysime mūsų vadovo pabaigoje.

Geriausi lietpalčiai šunims rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiuo metu yra visų tipų veislių modelių. Norėdami padėti jums, paruošėme tokį šunų lietpalčių pasirinkimą. Patikrinkite!

Geriausias lietpaltis šunims už savo kainos ir kokybės santykį

Bella & Balu lietpaltis yra labai praktiškas toms šaltoms dienoms. Apima gaubtą, atspindinčias juostas ir dirželio skylę. Jame taip pat yra kišenių vienkartiniams maišeliams ar užkandžiams įdėti.

Jis yra kvėpuojantis ir reguliuojamas ant krūtinės velcro. Esant dydžiams nuo XS iki XL. Jis turi PVC kaip dangą su poliesteriu. Norėdami jį išvalyti, nuvalykite drėgnu skudurėliu ir išdžiovinkite.

Geriausias šuns lietpaltis lietingam ar švelniam klimatui

„FeiLuo“ lietpaltis idealiai tinka toms aplinkoms, kuriose kartais lyja ar yra nestiprus vėjas. Apima gobtuvą su reguliuojamu virvele, atspindinčiomis juostomis ir kvėpuojančiu tinkleliu. Jis turi velcro dirželius, kad būtų geriau pritaikytas prie kūno, ir atitinkamą skylę diržui.

Praktiška pritvirtinti velcro ir juosteles ant galinių kojų. Jis taip pat yra lengvas, todėl suteiks šuniui komfortą jį dėvint. Kaip priedai, jis apima priekines galūnes, o po pončo galite įdėti paltą.

Geriausias šuns lietpaltis esant dideliam šalčiui

Tiems poliariniams klimatams svarbiausia turėti tūzą rankovėje. Ir „Hurtta“ paltas ypač šiltas yra laimėjusi korta. Jis skirtas mažoms ir didelėms veislėms. Jis yra kvėpuojantis, minkštas ir patogus. Geresniam matomumui įrengtos atspindinčios juostelės. Jis yra aukštos kokybės ir palaiko jūsų augintinio kūno šilumą.

Jį lengva apsiauti, nes jis yra lengvas, o jo dizainas sukurtas taip, kad apsaugotų kūną nuo šalčio ir drėgmės. Jis yra minkštas ir leis jaustis patogiai jį dėvint. Apima diržo angą.

Geriausias žiemos šunų vėjis

Žiemos sezonu mes visada norime būti šilti. Taip pat mūsų augintiniai. Dėl šios priežasties „SlowTon“ paltas yra geriausias. Jis turi vilnos pamušalą ir aukštą apykaklę, kad jį apsaugotų. Jis turi atspindinčias juostas tiems pasivaikščiojimams naktį. Be to, jame yra skylė diržui pritvirtinti.

Praktiška uždėti, nes jis turi reguliuojamas seges ir tampres pagal šuns dydį. Be to, tai leidžia jums būti patogiai, kai dėvite dėl savo lengvumo. Išplovus patartina ją išdžiovinti ore.

Mėgstamiausias bet kokio dydžio šunų lietpaltis

Galiausiai, ši parinktis yra pageidaujama mažiems ir dideliems šunims. Tai „Idepet ™“ nailono ir poliesterio paltas. Jis yra storas dėl medvilnės, kuri palaiko šilumą. Jis tiekiamas su užtrauktuku ir D žiedu, kad būtų galima lengvai pritvirtinti šuns pavadį. Jis taip pat yra įvairių spalvų.

Jis yra labai lengvas ir lengvai uždedamas. Idealiai tinka labai šaltam klimatui. Suteikia komfortą tuo atveju, jei jūsų pūkuotam reikia jį naudoti dažniau. Ypač kai jie vyresni. Atstumia vėją ir nenudažo, kai palengvėja.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šunų lietpalčius

Ar esate vienas iš žmonių, kurie rūpinasi jūsų augintiniu taip, lyg tai būtų jūsų vaikas, ir jums patinka mėgautis jų draugija? Taigi, jūs tikrai turėtumėte perskaityti šį skyrių. Čia mes atsakysime į dažniausiai pasitaikančius šunų savininkų rūpesčius.

šuo rudenį

Jūsų kailinis gali būti lauke su savo kailiu, kad jam būtų patogu. (Šaltinis: Cole Keister: tK8_vb4rx5o / unplash.com)

Kas yra lietpaltis?

Taip pat vadinamas lietpalčiu ar vėjiniu vėjeliu, lietpaltis yra iltinių drabužių apranga, kai oras lietingas arba labai šaltas. Kaip žmonės saugo save nuo lietaus ar žemos temperatūros, taip darome ir su šunimis. Juos dengiantis kailis apsaugo juos nuo šalčio, karščio ir kitų aplinkos dalelių.

Yra veislių, tokių kaip Niufaundlandas ir Samojedai, kurios ištveria šaltį dėl tankių ir storų plaukų. Vietoj to dobermannas ar pudelis turėtų rengtis šiltais drabužiais. Šunims, kurie nėra įpratę ar nėra tinkami šiems scenarijams, gali būti sunku. Arba net kenčia nuo hipotermijos. Šia prasme lietpaltis yra geriausias būdas apsaugoti augintinius nuo lietaus ar šalčio. Taigi mėgaukitės pasivaikščiojimu arba eikite pasivaikščioti.

Kaip pasirinkti savo šuniui idealų lietpalčio dydį?

Visų pirma, jūs turite žinoti, kad lietpaltis netinka visiems šunims. Tai yra, tai priklauso nuo šuns anatomijos ir klimato. Atsižvelgimas į matavimus yra gyvybiškai svarbus veiksnys, leidžiantis jaustis patogiai. Ir kad lietpaltis atliktų savo funkciją: laikykite jį sausą.

Labiausiai atsižvelgiama į kaklo kontūrą, krūtinės plotį ir ilgį. Šios priemonės leidžia nusipirkti jiems idealiausią. Atsižvelgiant į kitus aspektus, tokius kaip medžiaga, gaubtai ir pamušalo tipas. Taip pat yra atvejų, kai kuriais drabužiais reikia matuoti tik šuns ilgį.

 • Kaklo kontūras: Išmatuokite kaklo apskritimą. Plaukų tipas ir veislė daro įtaką šiam skaičiui. Taip, kad jis nebūtų nei per ankštas, nei per laisvas.
 • Krūtinės plotis: Išmatuokite krūtinės apimtis. Šiuo atveju įtakos turi ir plaukų tipas, lenktynės ir kūno sudėjimas.
 • Ilgas: Priemonė imama nuo kaklo pagrindo iki nugarinės galo.

Norėdami išmatuoti savo šunį, geriausia, kai jis yra ramus ir atsipalaidavęs. Be to, apvalinimas visada yra didesnis skaičius. Šiose lentelėse paaiškinsime dydžius centimetrais ir skaičiais. Prieš priimdami sprendimą dėl vieno, turėtumėte pasidomėti vienu iš gamintojų ir (arba) dizainerių, nes jie sukuria savo vadovą.

Dydis Kaklo apimtis (cm) Krūtinės plotis (cm) Ilgis (cm)
S. 30. 35. 27.
M. 33. 38. 30.
L. 36. 41. 3. 4.
XL. 39. 46. 38.
XXL. 40. penkiasdešimt. Keturi, penki.
3XL. 42. 56. 49.
4XL. 46. 68. 52.
5XL. 52. 75. 57.

Dydžiai taip pat išreiškiami skaičiais, atsižvelgiant į matavimus.

Dydis Kaklo apimtis (cm) Krūtinės plotis (cm) Ilgis (cm)
10. 22–30. 34–41. 25–30.
12. 24–32. 40–46. 30–35.
14. 28–36. 44–51. 33–40.
16. 32–41. 49–57. 35–45.
18. 38–46. 54–64. 40–50.
dvidešimt. 45–54. 58–66. 45–55.
22. 50–61. 61–73. 50–60.

O jei norite savo gyvūnui pagaminti specialų, galite ir jūs!

Kaip priversti šunį prisitaikyti prie lietpalčio?

Galbūt matėme keletą juokingų vaizdo įrašų apie šunų reakcijas apsivilkant drabužį. Tačiau jų prigimtyje nėra jokios apsaugos nuo lietaus ar šalčio. Jei žinome aplinką, kurioje jis bus, ir tai yra šuniukas, jis gali priprasti nuo mažų dienų. Jam augant, tai bus normalu ir jam nebus diskomforto.

“Kadangi šuo yra šuniukas, šeimininkui rekomenduojama apsivilkti drabužius, kad jie prisitaikytų. Taigi, kai tikrai reikia juos naudoti, šuo nejaus streso ir galės ramiai išeiti iš namų.

Keletas patarimų, kaip tai padaryti greičiau ir patogiau:

 • Kai užsidėsite, likite su juo, paglostykite ir duokite jam atlygio. Tai rodo, kad viskas bus gerai, kai jį naudosite, ir kad neturite ko bijoti.
 • Palikite jį kelioms minutėms su drabužiu ir nuimkite. Procedūrą pakartokite kelias dienas.
 • Nuolat kalbėdamas su juo apie tai, koks jis geras šuo, ir kad tu džiaugiesi, kad jis jį naudoja. Tai leis jums jaustis gerai.

Kokių tipų šunų lietpalčiai yra?

Išsirinkti šuniui idealų lietaus pončą gali būti nelengva užduotis. Yra labai įvairių mažų ir didelių veislių dizainų. Pažvelkime į kitą langelį.
Aksesuaras Be Su
Gaubtas. Klimatas ten, kur nelyja ar sninga dažnai. Klimatas ten, kur nuolat lyja ar sninga.
Atspindinčios juostos. Aplinka, kurioje nėra daug kritulių ar tankus rūkas. Aplinka su įprastais lietais ar rūkais.
Skylė diržui. Veislės, kurios nešioja seilinukus arba nėra tokios didelės, nes jas galima nešioti. Veislės, kurios įpratusios nešioti pavadėlius.
Kvėpuojantis tinklelis. Tai gali generuoti daug šilumos. Padėkite šuniui neuždusti.

Pristatymus taip pat galima įsigyti su priedais, paminėtais kituose dizainuose.

Modelis Charakteristikos
Tik nugarinė. Jie visiškai uždengia viršutinę šuns dalį.
Striukė. Jie visiškai uždengia galinę ir dalį priekinių kojų.
Ilgas kaklas. Pridedamas prie kostiumo, kuris neleidžia šuns kaklui sušlapti.
4 kojos. Visiškai uždengia stuburą ir visas 4 kojas. Kai kurie uždengia uodegą.

Kitaip tariant, galite įsigyti įvairiausių drabužių:

 • Modelis, turintis gaubtą, tiesiog uždenkite stuburą ir skylę diržui.
 • Kitas gali uždengti stuburą, be gaubto ir su atspindinčiomis juostomis.
 • Striukės tipas su skylute ir gaubtu.

Kokie yra lietpalčio pranašumai mano šuniui?

Mes visada norime rūpintis savo augintiniais. Todėl, norint apsaugoti nuo gyvenimo ar šalčio, neabejotinai yra pliusas, kad būtų užtikrinta geresnė gyvenimo kokybė. Tačiau yra keletas teigiamų ir neigiamų veiksnių.

Privalumas

 • Šildo šunų raumenis.
 • Apsauga nuo parazitų.
 • Šiluminė izoliacija.
 • Apsaugo nuo šalčio sužeidimų.
 • Apsauga nuo įbrėžimų ar galimų įkandimų.

Trūkumai

 • Gali būti labai karšta.
 • Tai gali sukelti dirginimą, jei jis tampa per stiprus.
 • Tai gali sukelti dermatitą dėl alergijos tam tikro tipo audiniams.
 • Judesių ribojimas.

Kaip …

Parašykite komentarą