Koks geriausias 2021 m.

Ar jums reikia arklių balnų ir nežinote, kokie yra geriausi variantai? Daug kartų ir daugiau, jei pirmą kartą galėsite mėgautis šia įdomia sporto šaka, sunku žinoti, kurią kėdę pasirinkti. Šiame straipsnyje mes stengsimės kuo geriau paaiškinti viską, ką reikia žinoti apie arklių balnus.

Yra daugybė jojimo balnų stilių. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra kuo daugiau informuoti save, kad įsigytumėte tai, kas jums ir jūsų žirgo nugarai yra patogiausia. Pasinaudokite šiuo straipsniu ir mūsų specialia apžvalga, kad sužinotumėte šiek tiek daugiau apie rinkoje esančius arklių balnus. Galėsite išsirinkti geriausią, nebijodami klaidų!

Svarbiausias

 • Gero balno pasirinkimas priklausys ne tik nuo jūsų skonio, poreikių ir patogumo: turėsite pasikliauti žirgo ir balno pritaikymu prie nugaros.
  Jei tik pradedate jodinėti, turėtumėte pasirinkti klasikinį anglišką balną, kuris yra šiek tiek „tas, kuris tinka viskam“.
 • Prieš pirkdami bet kokį arklio balną, atsižvelkite į kokybę, medžiagas ar išmatavimus. Tai yra pagrindiniai veiksniai, kuriuos pamatysime paskutiniame vadovo skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausi arklių balnai: mūsų rekomendacijos

Čia mes jums paliksime nedidelį reitingą su geriausiais arklių balnais. Tai yra produktas, kuriam reikalinga kokybė, todėl arklių balnų pirkimas negali būti impulsyvus veiksmas, taip pat negalime pasinerti vien į kainą. Tai ilgalaikė investicija ir verta apie tai galvoti ramiai.

Puikus arklio balnas „naujokams“

Šis „Kerbl“ prekės ženklo balnas yra „idealus pradedantiesiems“ modelis. Pagaminta iš 100% odos, jos kaina yra gana prieinama. Produktą sudaro kėdė, pagalvė, pakabos, petnešos ir diržas. Yra juodos arba rudos spalvos.

Išmatavimai: 125 centimetrų (cm) apimtis, 17,5 colio (“) dydžio rėmas ir 30,5 cm medžio plotis. Poniui jis negalioja, tik suaugusiam arkliui.

Universaliausias žirgo balnas

Iš „Wintec“ prekės ženklo randame šį labai universalų balno modelį, kurį galima įsigyti trijų skirtingų dydžių ir juodos spalvos. Jo kaina yra aukšta, tačiau tai yra puikios kokybės ir ilgaamžiškumo produktas. Produkto matmenys yra 61 x 45,7 x 45,7 cm, svoris – 5,44 kilogramo (kg). Sintetinės medžiagos dirbtinė oda.

Geriausios kokybės zomšiniai arklių balnai premija

„Pets2Care“ arklių balnai yra sintetiniai, juose yra tvirta ir patogi sėdynė. Jūsų balnas yra aprūpintas ilgais atvartais su metaliniu ir mediniu velenu, dviem tvirtinimo žiedais iš abiejų pusių, krepšių žiedais ir ilgu žiedu.

Sėdynė yra suede. Jame yra plokštės, užpildytos sintetine vata, kurios padeda jaustis, ir su odiniais kontūro dirželiais.

Geriausias arklių balnas, ypač tinkamas poniams

Poniui rekomenduojamas balno modelis. Pagaminta iš atsparios ir neslidžios sintetinės odos, su paminkštinta sėdyne ir integruota rankena. Balneliai yra su ilgais atvartais su metaliniu ir mediniu velenu.

Gili sėdynė apvaliais kraštais, plokštės užpildytos sintetinės vilnos ir odos kontūro dirželiais. 10 dydis: sėdynė apie 25 cm ir 34 cm bendro ilgio su danga.

Patogiausias ir patogiausias naudoti arklių balnas

Žirgo balno modelis, pagamintas iš 100% natūralios odos, apimantis sėdynės sluoksnį, pakabas, diržo diržą ir diržą. Labai paprasta naudoti. Jis sukurtas taip, kad važiavimą būtų galima treniruoti taisyklingoje laikysenoje, išlaikant stabilumą ir saugumą. Jis yra nuimamas ir plaunamas.

Balno sėdynė yra gerai paminkštinta, kad arkliui būtų jauku. Tinka ilgiems pasivaikščiojimams ir ilgoms jojimo valandoms.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie arklių balnus

Jei esate žirgų balnų ekspertas, jūs jau žinote, ko jums reikia. Jei atvykote čia ir esate naujokas, pirmiausia turėtumėte žinoti, kad yra įvairių tipų, atsižvelgiant į važiavimo tipą: profesionalesnį ar mažiau. Yra šokinėjimo, dresūros ar pasivaikščiojimo kėdžių, be kitų. Apie juos sužinosime šiek tiek daugiau.

Gero balno pasirinkimas priklausys ne tik nuo jūsų skonio, poreikių ir patogumo: turėsite pasikliauti žirgo ir balno pritaikymu prie nugaros. (Šaltinis: Nd3000: 84440851 / 123rf.com)

Kas yra arklių balnai ir kokie jų pranašumai?

Arklio balnai yra elementas, jungiantis raitelį su arklio galu. Jie turi dvi funkcijas: suteikti raiteliui didžiausią komfortą ir prižiūrėti gyvūno nugarą. Jie pastatyti ant medžio, sintetinių medžiagų ar metalo rėmo. Vieni svarbiausių prekės ženklų internetinėje jojimo rinkoje yra „Zaldi“, „Hermanos Gómez“, „Wintec“ ar „Sttuben“.

Žirgų balnai ar balnai tampa vis modernesni ir naujoviškesni, o tarp kai kurių jų naudojimo pranašumų randame:

 • Didesnis našumas. Gerų balnų naudojimas leidžia geriau atlikti žirgo ir raitelio, kuris jausis patogiai ir saugiai, pasirodymą.
 • Be rizikos. Jie yra higieniški ir leidžia visiškai sujungti raitelį ir žirgą, nerizikuodami nė vienu iš jų.
 • Pritaikomas. Balneliai turi skirtingas charakteristikas, priklausomai nuo modelio, todėl priverčia juos prisitaikyti prie kiekvieno jojimo tipo poreikių.
 • Patogu ir higieniška. Jie lengvai pritaikomi ir lengvai valomi. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip.

Kokias dalis turi arklių balnai?

Mums atrodo svarbu, prieš išvardijant arklių balnų rūšis, trumpai pakalbėti apie kiekvieną jų sudedamąją dalį. Jei esate balnų ekspertas, atpažinsite kiekvieną vardą. Į šį sąrašą įtraukėme dažniausiai pasitaikančius, bet ne visi juos vadina vienodai. Pradėjome apžvalgą!

 • Šarvai arba rėmas: Tai kėdės pagrindas, griaučiai. Anksčiau jis visada buvo pagamintas iš medžio, tačiau dabar jis yra pagamintas iš sintetinės medžiagos, labiau pritaikomas ir lengvas.
 • Sėdynė: balno dalis, kurioje stovi raitelis. Jis bus daugiau ar mažiau gilus, priklausomai nuo kėdės modelio ir smeigių aukščio.
 • Priekinis borrenas: arklio priekis balnai.
 • Galinė smeigė: dalis, kuri kyšo kėdžių gale.
 • Pagrindai arba strypai: simetriškos pagalvės, matomos kėdės apačioje. Tai dalis, kuri remiasi arklio gale ir paskirsto raitelio svorį. balnas bus gerai sureguliuotas, kai du strypai visiškai atsirems ant žirgo nugaros, be tarpų.
 • Stirrups: dalis arklių balnų, į kuriuos raitelis stato kojas.
 • Kojinės ir kojų dangteliai: atramos jungia atramas prie rėmo, o kojų apsaugai suteikia atramą raitelio kojai, tuo pačiu apsaugodami raitelį.
 • Sijonas: odos gabalėliai, einantys į kėdės šonus. Jie uždengia žarnas ir neleidžia raitelio kojoms trintis į žirgo šoną.
 • Žiedas: „D“ formos žiedas, esantis rėmų priekyje. Tai yra tam tikrų įrangos dalių tvirtinimo taškas.
 • Kelio padas: Jis palaiko raitelio kelį. Tai dalis, esanti prieš sijoną, išsikišusi ir ribojanti kojos pažangą.
 • Žarnos: dirželiai, dedami po sijonais ir naudojami apimtims laikyti.
 • Cinchas: diržas, einantis po žirgo pilvu, apgaubiantis krūtinės ląstą ir laikantis balną prie gyvūno.
 • Veiksmai: du diržus, kurie laiko kojeles prie kėdės. Jie turi reguliuojamą ilgį, kad galėtų prisitaikyti prie skirtingo raitelių aukščio.

Jei tik pradedate jodinėti, turėtumėte pasirinkti klasikinį anglišką balną, kuris yra šiek tiek „tas, kuris tinka viskam“. (Šaltinis: Burdyak: 44487776 / 123rf.com)

Kokių rūšių arklių balnai yra?

Pirmiausia reikia nustatyti, kokio tipo balną naudosite (pavyzdžiui, striukę ar anglišką). Žirgininkystėje naudojamas angliškas balnas, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar ekspertas, o kaimo balnelis labiau skirtas sportui gamtoje. Čia yra lentelė, kurioje mes bandėme paprastai apibendrinti įvairių tipų kėdes:
Arklių balnų tipai Naudojimo ypatybės ir pranašumai
Šalies žirgo balnas Žirgui, kuris bus lauke ir apsuptas gamtos, skirtingų tipų kaimo balnai:

– Ispanijos karvė: pasivaikščiojimams po kaimą ir užsiėmimams natūralioje aplinkoje.

-Vakarai: gyvulininkystės darbams. Labai sunkus. Juos lydi antklodė. Su būdingu ragu priekyje, pritvirtintu prie priekinio flanšo.

-Australianas: arkliams, dirbantiems laukuose, galvijams ar rodeos. Be priekinio rago, bet labai sunki oda ir gili sėdynė.

Angliškas arklių balnas Taip pat vadinami mišrių arba bendrosios paskirties „visų“ rėmeliais.
Galioja užsiimant įvairiomis jodinėjimo sporto šakomis
Puikiai tinka pradedantiesiems ir profesionalams
Paprasta ir efektyvi struktūra
Skirtingi angliškų kėdžių tipai:

– Drabužių balnas: su plačia sėdyne ir ilgu, tiesiu sijonu, kad raitelis galėtų išlaikyti vertikalią padėtį.

-Šuolio laikiklis: labai lengvas, kad arklys galėtų lengviau atlikti šuolius. Su sijonu, išsikišusiu į priekį. Dviejų tipų: tvirtas šuolis (plokščia sėdynė) ir gilus šuolis (gilesnė sėdynė).

-Kolos laikiklis: skirtas polo sportui, vienam iš reikliausių jojimo sportų. Kėdė turi dirželį, kad išlaikytų kėdės ir polo žaidėjo padėtį.

Žygiuojantis žirgo balnas Naudojamas ilgiems važiavimams
Gana talpi sėdynė su paminkštintomis kelių pagalvėlėmis
Balnelis paskirsto raitelio svorį taip, kad važiuoti būtų patogu ir efektyvu
Daugiau pasipriešinimo ir žirgo pasirodymo
„Amazon“ arklio balnas Savotiškas jojimo tipas
Skirtas važiuoti žirgu abiem raitelio kojomis į kairę pusę
Plati, plokščia ir lygi sėdynė
Lenktyninio žirgo balnas Skirtas lenktynėms ir lenktynių trasoms
Mažas ir lengvas rėmas
Su labai trumpais pakulnėmis

Iš kokios medžiagos galima pagaminti arklių balnus?

Arklių balnai gali būti pagaminti iš odos arba sintetinės medžiagos, šiuo atveju tokie pat atsparūs ir pigesni. Oda visada yra labiau rekomenduojama dėl jos ilgaamžiškumo ir kokybės, tačiau jai reikia labai specifinės priežiūros ir lepinimo. Paprastai jie nesukelia alergijos ir laikui bėgant ji prisitaiko.

Oda, gerai prižiūrima ir tinkamai drėkinanti odą, išliks visą gyvenimą. Ką…