Lemputė hibridams 2021> Atsiliepimai

Komplektas dažymui hibridiniu laku ir UV geliu

Hibridiniai lakai garsėja tuo, kad yra patvaresni nei klasikiniai, kaip ir geliai. Neteisingai pasirinkta lempos sukietėjimo lempos galia gali sukelti alerginę reakciją, lako raukšlėjimąsi ir skilimą. Efektyviausia, pigi, taupanti energiją ir tuo pačiu neturinti įtakos sveikatai lempa pasirinkti nėra lengviausia. Jei nagų stiliaus be ertmių pakanka savaitei, dažymo valanda tampa nereikšminga. Kai gydomojo dažymo procesas, ypač mokymosi etape, tampa kova, o ne malonumas, galite lengvai įsižeisti.

Pagrindinės informacijos apie LED ir UV lempas trūkumas gali sukelti alergiją, sukelti nervus ir, dar blogiau, sugaišti brangų laiką. Norėdami palengvinti tinkamos, praktiškos UV ar LED lempos pasirinkimo procesą, mes parengėme hibridinių lempų reitingą, pagrįstą vartotojų nuomone, geriausiomis, populiariausiomis, ekonomiškiausiomis ir profesionalų įrodytais šviestuvais hibridams ir geliams.

2021 m. Birželio mėn. Hibridų lempa

Taip pat patikrinkite geriausių nagų frezavimo mašinų ir šviesai kietėjančių lakų sąrašas

Mes parengėme aukščiau pateiktą hibridų gamybos žibintų reitingą, atsižvelgdami į atskirų prietaisų modelių specifikacijas, vartotojų nuomones, kainas ir tai, kurias hibridų lempas dažniausiai rekomenduojate ir pasirenkate. Mūsų sąrašas tikrai padės jums nuspręsti, kurią nagų lempą verta pirkti, o kokį modelį neverta svarstyti. Verta nepamiršti kruopščiai patikrinti, kuri UV nagų lempa geriausiai atitinka jūsų individualius pageidavimus, užpildydami mūsų patikimą hibridinį rinkinį.

Kokia lempa hibridams – LED?

Hibridams skirta LED lempa pasižymi ilgaamžiškumu, o tai reiškia, kad ilgą laiką nereikia keisti šviesos šaltinių. Jei kažkas sugadintas ne garantiniu laikotarpiu, dėl sudėtingos elektronikos, gerai nunešti lempą į profesionalų aptarnavimą arba nusipirkti naują. Šviesos diodų technologija, priklausomai nuo naudojamų diodų tipo, gali spinduliuoti skirtingus bangos ilgius, o tai yra labai svarbu norint išgydyti gelius, kuriems reikalingas 365 nm bangos ilgis. Norint kietinti UV gelius, rekomenduojamos fluorescencinės lempos, CCFL ritės arba UV / LED diodai.

Klasikiniai šviesos diodai šviečia violetine šviesa, kurios bangos ilgis 405 nm, o tai saugiau odai, tačiau neleidžia geliui sukietėti iki kietos polimerinės dangos.

Lempa LED ar UV hibridams? Kuris yra geresnis?

Lempa UV hibridams
iki šiol tai buvo viena populiariausių lempų. UV lempos su keičiamomis lemputėmis galia yra nuo 9 iki 36 vatų, tuo tarpu silpniausioms UV lempoms gali kilti problemų dėl tam tikrų lakų, ypač tų, kuriuose yra daug pigmentų (intensyvios spalvos arba labai tamsios) lakų. 36W UV lempa sukietina hibridinius nagus maždaug per 120 sekundžių, o šviesos diodas per 1 minutę, lempos sukietėjimo lempos galia prietaiso viduje vaidina pagrindinį vaidmenį, apie detales rašome toliau. UV lempa reikalauja reguliariai keisti lemputes, pakeitimo poreikį simbolizuoja juodas reidas fluorescencinės lempos viduje.

LED lempa hibridams tai tikrai efektyviau energiją vartojanti, iš diodo tekančiai šviesai nereikia naudoti atspindinčių ekranų, nes pluoštas yra nukreiptas, o tai apsaugo nuo energijos nuostolių. LED lempos yra nekenksmingos dėl sveikatos jie negali išgydyti visų gelių. Jei lempa bus naudojama hibridiniam lakui išgydyti, lempos LED atitikmuo bus puikus pasirinkimas.

Lakuose yra fotoiniciatoriaidėl kurių lakas sukietėja. Kuo daugiau pigmento, tuo mažesnis fotoiniciatorių kiekis, o tai savo ruožtu pratęsia lako sukietėjimo procesą. Pasirinkę galingesnę LED lempą, galite veiksmingai išvengti raukšlėtos ar tekančios lakos reiškinio.

LED + UV lempos
jie sujungia dviejų tipų šviesos šaltinius, išskyrus klasikinius šviesos diodus, lempoje galite rasti CCFL spiralę, kuri veikia kaip klasikinės fluorescencinės lemputės, tačiau yra kompaktiškesnės formos ir geriau išsklaido šviesą. Sudėtinga LED + UV lempos struktūra leidžia išgydyti net ir pačius reikliausius gelius.

Geriausia lempa hibridams – kurią pasirinkti ir į ką atkreipti dėmesį?

Nagų lako sukietėjimas UV spinduliais

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis lempą?

  • Kokiu mastu bangos ilgis Veikia UV šviesos šaltiniai.
  • Ar lempa siūlo specialus režimas automatinis laipsniškas galios didinimas.
  • Lempos tarnavimo laikas už mechaninius pažeidimus ir poreikį pakeisti komponentus (fluorescencinių lempų pakeitimas yra iki 25% lempos kainos).
  • Galia – kuo jis didesnis, tuo mažesnė rizika susiraukšlėti ir nubėgti laką.
  • Pagrindą galima atskirti stilistinėms procedūroms – pedikiūrui.
  • Dydis – didelės lempos gerai veikia kaip stacionarios, mažesnės – kompaktiškesnės ir tinkamos kelionei.
  • Judesio jutikliai leisti automatiškai įjungti žibintą, kai jis įkištas į delną, o kai kuriuose modeliuose – matuoti lako sukietėjimo trukmę.
  • Laiko koregavimas kietėjimas – tai naudinga pagrindiniams lakams ar viršutiniams sluoksniams, kuriuos galima išgydyti trumpiau, kartu su automatiniu jungikliu jis po tam tikro laiko išjungs lempą.

Gera lempa hibridams – kokia jėga?

Lempa LED hibridams

Gera lempa turėtų veiksmingai išgydyti lakus, todėl jos galia turėtų būti ne mažesnė kaip 12W. Kuo daugiau galios, tuo greičiau lakas sukietės, optimaliai atsižvelgiant į kainą, gerai rinktis maždaug 24 W galios lempą. Taip bus venkite dažų pešimo dėl netolygaus ir per lėto džiūvimo. Galingiausios rinkoje esančios lempos sukietina laką per 5 sekundes, tačiau norint namų komforto nereikia pirkti lempos už kelis tūkstančius zlotų. Sutaupytos lėšos įsigijus vidutinės kokybės lempą, kuri laką išgydys per 30 sekundžių, veiksmingai kompensuos prarastą laiką. Norint paspartinti hibridų nustatymo procesą, patartina pasirinkti lempą LED su didesne galia, kuris taip pat sutaupys daug pinigų keičiant lemputes, kaip yra klasikinės UV lempos atveju.

Lemputė hibridams 48W – tai vienos populiariausių LED lempų hibridiniam lakui kietinti.

Lemputė hibridams 36W – daugumoje rinkoje esančių lempų, kurių galia yra 36 W, yra fluorescencinės lempos, kurias reikėtų pakeisti juodos spalvos danga (lemputės viduje). Dėl mažos kainos ir optimalios kokybės hibridams skirtos lempos yra fluorescencinė lempa.

Silpnos nagų lempos naudojimo poveikis

Hibridiniame lake yra daug medžiagų, kurios gali sukelti alergines reakcijas, ypač jei lakas nėra gerai sukietėjęs ir liečiasi su sužalojimais, pvz., Dėl netinkamo odelių pašalinimo. LED lemputė per silpnair taip pat stiprus UV lempa su panaudotomis lemputėmis, nesusitvarkys su lako tvirtinimu tolygiai, o tai dažniausiai pasireiškia tuo, kad nagų plokštelės lakas trinasi ištisais lopais. Todėl verta investuoti dar kelis zlotus, kad pasirinktumėte galingesnę lempą arba pakeistumėte UV šviesą LED, kaip savo aistros ugdymo dalį. Tai padės išvengti nemalonių padarinių sveikatai, sutrumpins sukietėjimo laiką ir padidins nagų stiliaus patvarumą.

Mini LED tilto lempa

Mini lempa hibridams

Maža lempa hibridams taip vadinamas tiltui paprastai būdinga maža galia ir silpnas šviesos pluošto dėmesys nagų plokštelėje. Dėl per mažos lempos galios sukietėjimo metu lakas susiraukšlėja. Mažos galios išsklaidyta šviesa neleidžia sukietėti visų tipų lakais. Blogai užfiksuotas hibridinis lakas gali nulūžti arba nudžiūti ant nago plokštelės, ypač kraštuose, kur lakas yra pažeistas. Mini lempa hibridams tavo labui kompaktiškas dydis jis puikiai tinka dekoracijoms tvirtinti, kelionei ar sutvarkyti pažeistą nagą ar trūkstamą laką. Jei nežinote, kuri mini dydžio hibridinė lempa yra geriausia, patikrinkite mūsų TOP 10 reitingą.

Kuri lempa tinka hibridams ir geliams?

Hibridiniai geliai ir lakai išgydomi UV šviesoje, tad kur yra fluorescencinės lempos ir LED technologijos skirtumai? Kodėl kai kurie šviesos diodai nėra tinkami išgydyti gelius?

Apšvietimo technologijų skirtumus lemia matomas bangos ilgis – elektromagnetinė spinduliuotė. Ultravioletinių bangų diapazonas yra nuo 100 iki 400 nm, padalijant visą diapazoną į tris pogrupius:

Gera lempa hibridams

UV-A – spinduliuotė 315–400 nm diapazone. Bangų diapazonas leidžia fiksuoti ir sukietinti šviesai jautrias medžiagas – klijus, dažus, dažus. Spinduliavimas sukelia kryžminę polimerizaciją ir sukuria patvarią dangą. Dažniausiai šiam tikslui naudojama bangos ilgis: 365-395 nm. UV-A spinduliuotė taip pat naudojama tikrinant dokumentus ir banknotus.

UV-B – radiacija, kurios bangos ilgis yra 280–315 nm. Taip pat naudojamas kietinant šviesai jautrius paviršius ir tikrinant dokumentus bei banknotus. Dėl gydomųjų savybių radiacijos diapazonas naudojamas medicinoje – ji yra atsakinga už vitamino D sintezę organizme. UV-B spinduliuotė taip pat naudojama sodininkystėje – ji pagreitina polifenolių gamybą lapinėse daržovėse, kurios yra atsakingos už lapų spalvą, apsaugo juos nuo aplinkos grėsmių ir palaiko atsinaujinimą po infekcijos ir sužalojimų. Be to, po vartojimo augalai suteikia antioksidacinių savybių, padeda apsaugoti lipidus, veikia antioksidaciškai organizmą, užkerta kelią vėžiui ir širdies bei kraujagyslių ligoms.

UV-C – 100–280 ilgio spinduliuotė. Radiacija daugiausia naudojama sterilizuojant vandenį ir orą ir naudojama spektrometruose. Mikroorganizmai žūva 250–275 nm bangos ilgio diapazone, dažniausiai naudojama 275 nm bangos ilgio spinduliuotė, kuri sunaikina patogenus – vandenyje esančias E. coli bakterijas.

Kuris UV diapazonas yra saugus?

UV-C šviesa laikoma labai pavojinga, UV-B šviesa yra pavojinga ir UV-A yra saugi …