„Intel“ kaukolės kanjono NUC apžvalga

Ką daryti, jei galėtumėte pastatyti mažesnę nei konsolė garų mašiną, galingesnę už „Xbox 360“ ir „PS3“ ir pilnai pritaikomą pasirinktai operacinei sistemai (ir net kai kuriems komponentams)? Būtent tai „Intel“ tikisi pasiekti naudodama naujausią NUC seriją – „Next Unit of Computing“ aparatinę įrangą.

Techniškai vadinamas „NUC“ rinkiniu „NUC6i7KYK“, „Intel“ nusprendė trumpai pervadinti savo naujausią mini kompiuterio išėjimą į „Kaukolės kanjoną“, sutaupydamas nemalonę rekomenduodamas tokį ilgametį technikos pavadinimą.

Pažeminimas, kurį jums gali tekti patirti, yra tai, kad įsigijote kompiuterį, aiškiai parduodamą žaidėjams, tik su integruota „Intel“ grafika, kad parodytumėte savo žaidimo meistriškumą. Tačiau „Intel“ žada, kad šis laikas yra kitoks. Taip yra todėl, kad šį kartą scenoje pasirodė „Iris Pro“ grafika, natūraliai integruota į 6-osios kartos „Skylake Core i7-6770HQ“ procesorių.

Kaukolės kanjonas NUC

„Kaukolės kanjonas“ už 649 dolerių (apie 444 svarus, 904 JAV dolerius) nebūtų sunkus pardavimas. Jame yra naujausias procesorius, leidžiantis greitai atlikti jūsų darbą, tinkamas grafinis sprendimas, skirtas atsitiktiniams žaidimams per prastovą, ir puikiai suprojektuotas, kompaktiškas formos veiksnys su visais prievadais, kurių paprastai reikia kasdien.