Koks geriausias 2021 m.

O, Kalėdos, kaip mums patinka viską papuošti, kai ateis šis metų laikas! Tai gali atrodyti kvaila, bet su kiekviena smulkmena mes sukuriame labai ypatingą aplinką tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ir kaip mums malonu dėti kalėdines girliandas, medį ir kitus dekoratyvinius elementus!

Kaip ir viskas, kalėdinė dekoracija taip pat ilgainiui keitėsi. Jei jums jau atsibodo naudoti tuos pačius elementus kaip visada ir šiais metais norite šiek tiek atsinaujinti, esate tinkamoje vietoje. Šiandien kalbėsime apie naujausias kalėdinių girliandų tendencijas ir daug daugiau. Gal pradėkime?

Svarbiausias

 • Papuošti namus, atėjus Kalėdoms, be tradicijos, yra puikus laikas gyventi su šeima ir mėgautis mūsų šeima tokiu gražiu ir ypatingu metų laiku.
 • Kalėdinės girliandos ir kiti dekoratyviniai elementai yra pagrindiniai veikėjai ir kartu su jais mes vėl gyvename iliuzija, kai buvome maži. Ir nors tą patį procesą kartojame kiekvienais metais, visada norime, kad jis būtų tobulas.
 • Jei šiais metais ketinate atnaujinti savo kalėdinę dekoraciją, geriausia atsižvelgti į kai kuriuos aspektus, pvz., Girliandos tipą, spalvas ar norą, ar norite apšvietimo. Taigi, galėsite įsigyti geriausius pirkinius ir gauti geriausią rezultatą.

Geriausios kalėdinės girliandos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Anksčiau kalėdinė dekoracija daugiausia buvo grindžiama pagrindiniais gamtos elementais. Laimei šio metų laiko mėgėjams, šiuo metu galime rasti pačių įvairiausių kalėdinių girliandų, iš kurių galima rinktis. Čia yra mūsų mėgstamiausi. Koks yra tas, kuris jums patinka?

Klasikinė kalėdinė girlianda, kurios negalite nepastebėti

Mes atidarome savo reitingą kalėdinių girliandų su klasikine kalėdine dekoracija. Tai dirbtinis pušies papuošalas, dekoruotas netikrais raudonais vaisiais, medinėmis žvaigždėmis ir kankorėžiais.

Jis pagamintas iš PVC, todėl yra labai atsparus ir patvarus. Pagrindinis šių vakarėlių visuose namuose.

Geriausia kalėdinė girlianda šiuolaikinėms šeimoms

Perėjome nuo klasikinio modelio prie novatoriškiausių kalėdinių girliandų. Šiuo atveju mes pristatome jums žibintų grandinę su penkiasdešimt šviesos diodų, kurias labai lengva įdiegti ir naudoti, nes ji turi jungiklį, įjungiantį ir išjungiantį.

Galite pastatyti ant medžio arba papuošti bet kurį kitą namo kampą. Vartotojai pabrėžia mažą energijos suvartojimą ir jos skleidžiamos šviesos kokybę.

Kalėdinė girlianda, sujungianti tradicijas su modernumu

O kas nutiks, jei sujungsime du ankstesnius modelius? Na, mes turime kalėdinę girliandą, kuri praskaidrins mūsų namus, neprarandant tradicinio šioms šventėms būdingo prisilietimo. Tai girlianda, pagaminta iš ekologiško PVC, vielos ir audinio, todėl ji labai gerbia aplinką.

Be LED žibintų, jis turi ir kitų dekoratyvinių elementų, tokių kaip kamuoliukai ir gėlės.

Kalėdinė girlianda, kuri nuotraukose atrodo geriausiai

Šiuo metų laiku mums patinka fotografuoti su šeima ir draugais. O kas geriau nei kalėdinė girlianda, suteikianti mums reikalingą atmosferą. Šią juostą su žinute labai lengva uždėti, nes visi jos kūriniai yra surinkti.

Jis pagamintas iš natūralaus atlapo ir yra labai patvarus, todėl jį galime naudoti metai iš metų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kalėdines girliandas

Galbūt dabar galvojate, kad jau viską žinote. Tačiau mes nusprendėme jus nustebinti ir tai padarysime. Mes siūlome jums žaidimą: mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie kalėdines girliandas ir jūs paliekate mums komentarą, kuriame pasakojate ką nors naujo, ką atradote apie šį ne tokį klasikinį kalėdinį papuošalą.

Moteris su kalėdiniu vainiku

Blizgučių girliandos yra antros dažniausiai naudojamos girliandos. Dėl skirtingų spalvų jis tampa labai linksmas bet kurioje namo vietoje. (Šaltinis: Šironosovas: 113963926 / 123rf.com)

Iš kur kalėdinių girliandų tradicija?

Pirmas naujas faktas: priešingai nei mano dauguma žmonių, kalėdinės girliandos nėra kilusios iš Jėzaus gimimo šventės. Iš tikrųjų tai yra tradicija, kilusi iš keltų pagonių šventės, kuri šventė žiemos saulėgrįžą.
Jie papuošė savo namus visžalėmis šakomis, simbolizuodami, kad gyvenimas žemėje niekada nemiršta.

Paradoksalu, bet bėgant laikui šis pagoniškas elementas tapo vienu didžiausių Kalėdų simbolių. Bet ar žinote, iš kur likę dekoratyviniai dirbiniai, kuriuos mes tiek naudojame šiomis šventėmis?

 • Garsioji eglutė Jis turi germanų ir vikingų kilmę.
 • Amalas pagal kurį įsimylėjėliai bučiuojasi, yra keltų kilmės.
 • Dekoratyviniai rutuliai jie kilę iš Prancūzijos.
 • Galiausiai, žvaigždė. Šis yra kilęs iš krikščioniškos tradicijos.

Kokių kalėdinių girliandų yra?

Nors iš pradžių kyla mintis apie klasikinę dirbtinės pušies kalėdinę girliandą, ant kurios dedame kitus dekoratyvinius elementus, šiandien yra daugybė kitų tipų, kurie po truputį šiuo metų laiku užima vietą mūsų namuose:

 • Klasika: Negalime paruošti tipų sąrašo nepradėdami iš pradžių.
 • Iš blizgučio: Po klasikinių tai antros dažniausiai naudojamos girliandos. Dėl skirtingų spalvų jis tampa labai linksmas bet kurioje namo vietoje.
 • Žibintų: moderniausias iš visų. Šios žibintų stygos pastaruoju metu yra labai paklausios dėl savo universalumo ir estetinės išvaizdos. Be to, jie jau dabar sunaudoja mažai energijos, kad šis klausimas nekeltų problemų.
 • Iš popieriaus: Ar galite įsivaizduoti tipišką girliandą, kurioje parašyta „Su gimtadieniu“? Na tas pats, bet Kalėdoms. Šis apdailos būdas yra labai populiarus ir mažiems vaikams.

Visų jų geras dalykas yra tai, kad jie yra daugkartinio naudojimo, tai yra, mes galime juos toliau naudoti metai iš metų, kai ateina laikas papuošti namus. Be to, jie yra labai universalūs, nes galime juos dekoruoti įvairiais būdais ir priversti juos atrodyti kaip visiškai naujos ir skirtingos girliandos.

Girlianda su žibintais

Nepamirškite nepamiršti, kad mūsų pasirinkta kalėdinė girlianda yra kuo atsparesnė.
(Šaltinis: Hicks: 7Y1HMJZqHJc / Unsplash.com)

Kaip galima papuošti kalėdines girliandas?

Tai klausimas, kurio labai dažnai sau užduodame, nes, kaip ir viskuo, galiausiai pavargstame kasmet pamatyti tą pačią dekoraciją. Todėl, jei nenorime pirkti naujų daiktų kaskart atėjus Kalėdoms, geras pasirinkimas yra pakeisti dekoravimo būdą jau turimus daiktus.

Jei norime, kad pokyčiai būtų pastebimi, geriausia keisti stilių. Pažiūrėkime, kokie stiliai dažniausiai būna sėkmingiausi namuose šiuo gražiu metų laiku:

Dekoratyvinis stilius Pagrindinis bruožas
Stilius tradicinis Su spalvotais kamuoliukais, natūraliai atrodančiomis dirbtinėmis pušies girliandomis ir dekoracijomis su kalėdiniais motyvais. Išskirtiniai atspalviai yra raudoni, žali ir auksiniai.
Stilius vienspalvis Labai elegantiška, nes derinami visi tos pačios spalvos ar panašių atspalvių elementai. Populiariausios spalvos dažniausiai yra žalia, raudona arba kreminė.
Stilius minimalistinis Be puikios išvaizdos, kai baigsis Kalėdos, jas bus daug lengviau surinkti. Tikslas: mažiau yra daugiau.
Stilius su bazė nuo mediena Medžio teikiama šiluma ir namų pojūtis leidžia šiam stiliui tapti vienu iš paprasčiausių, bet efektingiausių. Visi mūsų naudojami elementai turės būti iš šios medžiagos.
Stilius rudeniškas Tai labai dera su ankstesniu. Visų pirma naudojami rudi, auksiniai ir ochriniai tonai bei tokie elementai kaip kankorėžiai ar varpeliai.
Stilius ryškiomis arba neoninėmis spalvomis Idealiai tinka moderniausioms šeimoms, norinčioms daugiau naujovių. Be būdingų styginių žibintų, pridedami neono spalvos elementai ir savotiški rutuliai.
Stilius snieguotas Tai, kas taip pat yra labai madinga ir patinka mažiesiems, yra sniego efektas, kuris pasiekiamas purškiant. Jis gali būti naudojamas tiek girliandose, tiek ant medžio.

Kaip papuošti girliandą, kad pasiektumėte skirtingus stilius?

Žinoma, mes kalbėjome apie daugybę skirtingų stilių, kuriais galime papuošti kalėdines girliandas, kad jos kaskart atrodytų vis naujos, tačiau nenurodėme, kaip tai pasiekiama. Tai labai paprasta. Visų pirma svarbu pabrėžti, kad šia prasme mes turime omenyje tik klasikines ar kaladėlių girliandas.

Gal pradėkime? Na, jei girliandą ketinate pastatyti ant bet kokio paviršiaus, jūs tiesiog turite paimti jos pagrindą ir uždėti ant jo skirtingus elementus (kamuoliukus, kankorėžius, žibintus ir kitus), priklausomai nuo stiliaus, kurį norite jai suteikti. Jei jūsų atveju girliandą pakabinsite ant sienos ar ant durų, elementus galite pastatyti taip, lyg tai būtų eglutė.

Puošni namo išorė

Tai, kas taip pat yra labai madinga ir patinka mažiesiems, yra sniego efektas, kuris pasiekiamas purškiant. (Šaltinis: Mlynekas: 89673652 / 123rf.com)

Kur dažniausiai dedamos kalėdinės girliandos?

Šiais laikais yra labai originalių žmonių, kurie kiekvienais metais randa naujų vietų, kur padėti kalėdines girliandas. Tačiau vis dar yra daugybė mūsų, kurie, nors ir bandome diegti naujoves, vis tiek griebiasi klasikinių vietų. Galbūt todėl, kad šiose erdvėse mes atpažįstame Kalėdas:

 • Ant pačios eglutės
 • Papuošti durų ir langų kontūrą
 • Norėdami sukurti kokį nors piešinį ar dizainą ant sienos
 • Kaip pagrindinis dalykas
 • Papuošti laiptų turėklus

Iš tikrųjų nesvarbu, kurią svetainę pasirinksite. Kol ją puošite atsargiai, ji puikiai atrodys. Svarbu atsižvelgti į skirtingus stilius, kuriuos jau minėjome anksčiau, ir pabandyti išlaikyti save visose dekoracijose.

Kokie dar dekoratyviniai elementai lydi kalėdines girliandas?

Nenuostabu, kad mes neapsimetinėjame, kad visas jūsų namų kalėdinis dekoras yra girliandos pagrindu. Todėl negalime nepamiršti likusių papuošalų, kurie labai padės sukurti tobulą Kalėdų atmosferą. Atkreipkite dėmesį, nepamirškite nė vieno iš jų!

 • Kalėdų eglutė
 • Gimimo scenos paslaptis
 • Kamuoliai, pakabos ir kiti dekoratyviniai elementai
 • Šviesos ir žvakės
 • Jei esate labiau Kalėdų senelis, klasikinės raudonos kojinės

Be abejo, jūs taip pat turite ypatingą ornamentą, kurį visada malonu dėti ir pamatyti per šias datas. Na, žinote, be baimės įtraukite jį į aukščiau pateiktą sąrašą. Prisiminkime, kad galų gale rezultatas yra unikali erdvė, kurioje galėsite mėgautis šiais gražiais vakarėliais su savo žmonėmis.

Parašykite komentarą