Koks geriausias 2021 m.

Organizuoti biurą gali būti nelengva užduotis, jei nemėgstate sutvarkyti erdvių. Bet mes turime jums gerų naujienų: stalo organizatorius! Taip, naudodamiesi šiuo straipsniu, galite įdėti į jų vietą tokius elementus kaip aplankai, kartotekos, etiketės, rašikliai, spaustukai, lipni juosta ar lipdukai.

Jei vis dar domitės stalo organizatoriaus naudingumu, toliau skaitykite šį vadovą, kad sužinotumėte daugybę privalumų, kuriuos rasite naudodamiesi juo. Stalas, pilnas laisvų rašiklių, šūsnių popierių ir darbo bylų, ne tik kenkia jūsų fizinei erdvei, bet ir produktyvumui. Taigi pradėkime!

Svarbiausias

 • Stalo organizatorius taupo jūsų laiką ieškant prekių, skatina jūsų protą būti produktyvesniu ir sumažina stresą.
 • Stalo organizatoriai būna įvairių dydžių, dizaino ir įvairių medžiagų.
 • Žinant, kiek skyrių ir kokių formų jie turi, būtina pasirinkti geriausią biuro stalo organizatorių, kaip vėliau pamatysime skyriuje „Pirkimo kriterijai“.

Geriausi stalo organizatoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš pradėdami nuo informacijos apie stalo organizatorius, norime parodyti geriausių penkių „Amazon“ produktų sąrašą. Gerą ar blogą įvertinimą apibūdina pardavimo skaičius ir vartotojų, jau įsigijusių šį biuro daiktą, atsiliepimai.

„Osco“ vielos tinklo organizatorius su stalčiumi

Šis metalinių tinklų stalo organizatorius turi aštuonis atskirus skyrius ir mažą stalčių. „Osco“ dizainas sukurtas taip, kad būtų patvarus, todėl jums nereikės jo pirkti per metus. Viena iš pagrindinių jo savybių yra tai, kad ant pagrindo yra trinkelės, kurios apsaugo nuo paviršiaus subraižymo.

Norėdami analizuoti, ar jis pritaikomas prie jūsų stalo, ar ne, mes jums sakome, kad matmenys yra 165 mm aukščio, 220 mm pločio, 109 mm gylio ir sveria 380 g. Remiantis gamintojo aprašymu, šis modelis yra modernus, atsparus dėmėms, lengvai valomas ir visiškai perdirbamas.

„3M Post-it C50“ stalo organizatorius

Šis dizainas turi septynis skyrius, kuriuose ant rašomojo stalo gali būti rašikliai, skaičiuotuvai, vizitinės kortelės ir daugybė kitų daiktų. Šis modelis yra sidabro spalvos, pagamintas iš labai atsparaus plastiko ir neslystančiu dugnu. Šiame gaminyje yra bloknotas, žymekliai ir lipni juosta.

„Exerz EX348“ stalo organizatorius

Šis stalo organizatorius pagamintas iš kokybiško tinklinio metalo, su septyniais skyriais ir nuimamu stalčiumi. Jis turi elegantišką išvaizdą, kad papuoštų jūsų biurą, taip pat yra kompaktiškas ir atsparus. Galite rinktis juodą, sidabrinę, rausvą arba mėlyną. Šios prekės dydis yra 22 cm ilgio, 14,2 cm pločio ir 12,5 cm aukščio.

„AmazonBasics“ stalo organizatorius (tinklelis)

Šis organizatorius yra pagamintas iš juodojo metalo tinklelio ir su skyriais visų rūšių daiktams. Savo ruožtu joje yra trys papildomos vietos spaustukams laikyti ir skirta 7,6 x 7,6 cm dydžio lipdukų pagalvėlėms laikyti. Stalo organizatoriaus matmenys yra 4 “L x 9” H ir 4 “W.

„Lesfit“ medinių stalų organizatorius

„Lesfit Desk Organizer“ yra 32 cm x 27 cm x 24 cm dydžio ir turi kelis pagrindinius skyrius: kai kurie skirti popieriams, kiti – rašikliams ir mažesniems daiktams. Su 24 mėnesių garantija ši prekė yra greitai ir lengvai surenkama. Pasak gamintojo, tai užtruks tik dvidešimt minučių. Kita vertus, jo konstrukciją lengva valyti.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Desk Organizer“

Organizuojant savo stalo vietą gali prireikti šiek tiek laiko ir pastangų, tačiau mes garantuojame, kad verta pabandyti. Kai užsakysite visus raštinės reikmenis, atsiminsite šį straipsnį ir padėkosite už rekomendaciją. Taip, mes esame tikri dėl šio produkto naudingumo!

stalo organizatorius

Stalo organizatoriai leidžia greitai rasti tai, ko ieškote. (Šaltinis: Markas Bowdenas: 42109167 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra stalo organizatorius?

Stalo organizatoriai yra produktai, skirti laikyti ir tvarkyti elementus, kurie paprastai yra ant mūsų stalo. Pamatysite, kad jie yra skirtingų dydžių, modelių, medžiagų ir dizaino. Jie yra geriausias pasirinkimas norint sužinoti, kur yra visi jūsų darbo stalo elementai.

Kodėl rekomenduojama naudoti stalo organizatorių?

Savo darbo vietos sutvarkymas nėra tik būdas įtikti viršininkui, partneriui ar klientui. Turėdami savo darbo vietoje nustatytą tvarką, galėsite daugiau dėmesio skirti kompiuterio ekranui, o ne jį supantiems elementams. Sutvarkytas stalas taupo jūsų laiką, skatina kūrybišką protą ir sumažina stresą.

Be to, turėdamas tvarkingą stalą, taip pat galėsite padaryti geresnį profesionalų įspūdį. Aplankyti tvarką palaikančio asmens kabinetą nėra tas pats, kas kito, nežinančio, ar jis prie savo stalo išgyveno pasaulinį karą. Tačiau rašyti stalą lengviau pasakyti nei padaryti. Neskubėkite ir tai pasieksite! Pažvelkime į stalą.

objektyvus Patarimas
Švarus stalas Bendraukite profesionalumu ir palengvinkite kūrybiškumą. Apsiribokite darbalaukyje tik kasdien naudojamais elementais. Pašalinkite viską be kasdienio tikslo.
Mažiau netvarkos Sumažinti stresą. Revoliucijuokite savo šiukšlių stalčių ištuštindami.
Sutvarkytas stalas Padeda prisiminti svarbias užduotis. Išnaudokite erdvę sienai, kad palengvintumėte stalo netvarką.
Erdvė darbas organizuotas Sutaupyti laiko. Kiekvieną penktadienį prieš išvykdami skirkite 5 minutes ir padėkite savo darbo stalo turinį, paduokite dokumentus ir išmeskite šiukšles.

Kokius privalumus ir privalumus suteikia stalo organizatorius?

Organizacija yra raktas į kuo efektyvesnį jūsų darbą. Pateikiu jums pavyzdį: apklausa parodė, kad 90% amerikiečių mano, kad sutrikimas daro neigiamą poveikį jų gyvenimui ir darbui, o 77% mano, kad sutrikimas iš tikrųjų trukdo jų profesinei veiklai. Toliau – didžiausi privalumai.

 • Galite greitai rasti tai, ko ieškote: Nebegaišite laiko bandydami rasti pamestą dokumentą po daiktų krūvomis.
 • Ant jūsų darbo stalo turite daugiau vietos: Viską išskleidus ant stalo užima per daug vietos ir sumažina mūsų komfortą.
 • Būsite produktyvesni: Tai yra daug efektyviau, kai stalas yra sutvarkytas, nes galite geriau susikaupti. Netvarka ir krūvos popierių yra trukdžiai, dėl kurių netenkama dėmesio.
 • Susidarysite gerą įspūdį: Bendradarbiai, vadybininkai ir klientai, kurie gali matyti jūsų darbo sritį.
 • Jūs jausitės geriau: Kiekvieną darbo dieną susidūrus su patrauklia ir tvarkinga darbo sritimi, jūsų nuotaika pasikeis ir turėsite mažiau regėjimo trukdžių.
 • Turėsite mažesnį streso lygį: Galimybė greitai ir lengvai rasti tai, ko jums reikia, yra vienas didžiausių organizuoto biuro pranašumų. Organizuotumas nereiškia būti tobulam, bet sugebėti rasti tai, ko reikia, kai to reikia. Netvarka yra žinoma streso priežastis, nes kai esi apsuptas per daug regimų dirgiklių, jautiesi priblokštas. Netvarka taip pat sukelia nerimą.

Stalo organizatoriai yra produktai, skirti laikyti ir tvarkyti elementus, kurie paprastai yra ant mūsų stalo. (Šaltinis: Katarzyna Bialasiewicz: 87244349 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Dabar, kai žinote begalinį privalumų sąrašą, kurį jums siūlo stalo organizatoriai, kartu išanalizuokime penkis esminius pirkimo kriterijus. Nors trūkumų nėra, jūs turite stebėti, kokie yra jūsų biuro poreikiai ir prioritetai. Turėdami šiuos duomenis tiksliai sužinosite, kuris modelis jums tinka.

 • Skyriai
 • Dydis
 • Medžiagos
 • Priedai
 • Dizainas

Skyriai

Stalo organizatorius su trimis stalčių stalčiams nėra tas pats, kas su penkiais skyreliais rašikliams. Dėl šios priežasties jūs turėtumėte analizuoti, kokie yra jūsų poreikiai biure. Kai kurie organizatoriai neturi stalčių, tačiau turi keletą vietų smulkiems daiktams, pavyzdžiui, rašikliams ir sąvaržėlėms laikyti.

Kiti pavyzdžiai yra sukraunami stalo organizatoriai, specialiai sukurti kompiuterio reikmenims, pavyzdžiui, A4, A5 lapai, bloknotai ir kiti popieriai. Kita vertus, yra ir tokių, kurie turi tik kvadratinius ir mažus skyrius rašikliams, telefonams, lipdukai ar klipus.

– Vidutinis JAV vadovas šešias savaites per metus praleidžia ieškodamas stalų, kuriuose ieškoma trūkstamos informacijos, ir tvarkydamas netvarkingus failus.

Dydis

Nenorite, kad stalo organizatorius nepaliktų vietos jūsų kompiuteriui. Pirmiausia prieš bet kokią kitą analizę turėsite žinoti, kiek vietos turite prie savo stalo. Būtent todėl, kad šiame straipsnyje siekiama optimizuoti erdvę, būtina ieškoti tokio, kuris neviršytų matmenų, kuriuos rezervavote šiam objektui.

Medžiagos

Daug kartų dėl estetinių priežasčių kartu su kitais dekoratyviniais daiktais biure ar tiesiog dėl kainos patogumo pasirenkame vienokį ar kitokį stalo organizatoriaus stilių. Čia mes parodysime tris medžiagas, iš kurių paprastai gaminami šie produktai:

Metalas Mediena Plastmasinis
Materialinė parama Vidutinė apkrova. Vidutinė apkrova. Lengva apkrova.
Pesos Pusė. Sunkus. Lengvas.
Valymas Paprasta. Sunku. Lengva.

Priedai

Norėdami sutaupyti šiek tiek pinigų, kurie niekada neskauda, ​​kai kurie prekių ženklai siūlo stalo organizatoriui nemokamą pavyzdį įvairių biuro reikmenų, tokių kaip lipnios juostos ritinys, bloknotas ar spalvoti indeksiniai dalytuvai. Jei ši pradinė pakuotė padės jums pradėti, kviečiame! Nemanai?

Dizainas

Skyrių paskirstymas ir jų dizainas nėra smulkios detalės renkantis stalo organizatorių. Vieni siūlo atviras erdves, kiti – su tapais. Atviri skyriai suteikia jums lengvą prieigą, bet galbūt stalčius padeda išlaikyti srovę nemaišančią. Sprendimas bus jūsų, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Tęsti

Tiek jūs, tiek visi aplink dirbantys žmonės turės naudos, jei imsitės …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *