Koks geriausias 2021 m.

Jei viduje išgirstumėte balsą, sakantį „nemokate tapyti“, tapykite, jo trūktų daugiau! Ir balsas sustos. Kaip ir Vincentas van Gogas, šios garsios frazės autorius, mes manome, kad niekada nevėlu pasirodyti tapytojui jumyse. O gal jau esate menininkas, bet jei esate pradedantysis ir ką jūs aistringai tapote aliejine tapyba, kodėl gi nepabandžius?

Šiame vadove mes parodysime geriausių aliejinių paveikslų pasirinkimą, idealiai tinkantį šios meninės technikos mokiniams, bet taip pat idealiai tinka, jei jau esate šių kovų ekspertas. Antroje dalyje apžvelgsime aktualiausius aliejinės tapybos aspektus, kad žinotumėte, kas svarbu renkantis prekės ženklą. Ar atvykstate su mumis? Eik!

Svarbiausias

 • Ar jums reikia aliejinių paveikslų dovanai padovanoti, ar todėl, kad norite atrasti savyje miegantį menininką? Kad ir kokia būtų priežastis, pirmame skyriuje parodome aliejinių paveikslų pasirinkimą, kad galėtumėte pradėti savo vaizdinę kelionę šia senove ir patrauklia technika.
 • Aliejinė tapyba – vaizdinga technika, maišanti pigmento daleles su aliejais, pasiekiant tonalumą ir ryškumą, išsiskiriantį iš savo bendraamžių. Tai lėta džiovinimo procedūra, leidžianti be problemų ištaisyti klaidas, tačiau ši kokybė gali būti privalumas arba trūkumas, kaip pamatysite šiame vadove.
 • Pirkdami aliejinius paveikslus turėtumėte vadovautis tam tikrais pirkimo kriterijais, kad nesupainiotumėte su tiek įvairove. Taip pat svarbu dažų tekstūra ar konsistencija, arba spalvų gama, kurią turėtumėte pasirinkti pagal savo lygį, kaip išsamiau pamatysime paskutiniame šio vadovo skyriuje.

Geriausi aliejinių dažų gaminiai rinkoje – mūsų mėgstamiausi

Ar pradedate tapybos aliejumi techniką, ar jau esate atlikėjas? Nesvarbu, ar esate pradedantis Monet, ar mėgstate abstrakčią Kandinsky meną, nesvarbu, ar tai yra dovanos objektas, ar palepinsite savo meninę pusę, šiame vadove mes jums parodysime geriausią rinkinį aliejinių paveikslų, kuriuos galite rasti rinkoje. Užsirašyti!

Geriausias aliejinis paveikslas pradedantiesiems

Mes jau žinome, kad tapybos technikos pradžia nėra lengva, tačiau su šia dėžute bus lengviau ir todėl mes ją pasirinkome arba jums, arba dovanai. Tai atvejis su 24 vamzdeliais aliejaus, kuris džiugins bet kurį vaizduojamojo meno studentą.

Kiekviename mėgintuvėlyje yra 12 ml, o spalvos yra ryškios ir ilgalaikės. Vartotojai suteikia jai 4,6 / 5 žvaigždutes ir pabrėžia jų pasitenkinimą straipsniu.

Geriausias aliejinės tapybos rinkinys

Jei jums reikia padovanoti pradedančiam menininkui ar galvojate piešti peizažus gamtoje, pristatome jums pagrindinį Van Gogo aliejinių dažų rinkinį. „Talens“ namą pasirinkome dėl aukštos kokybės ir šis medinis portfelis su 10 tūtelių po 40 ml aliejinių dažų jūsų nenuvils.

Komplekte 1 paletė, 2 šepečiai (Nr. 6 ir Nr. 10), 1 butelis vidutinis, dar viena bekvapė naftos esencija, 1 dvigubas šulinys ir 1 audinys. Vartotojams tai patinka!

Geriausi pigūs aliejiniai paveikslai

Gal šį mėnesį jūsų kišenė yra labai siaura, tačiau tai nėra problema. Šį aliejinių dažų rinkinį pasirinkome būtent dėl ​​puikios kainos. Ar dovana, ar sau, šis rinkinys su 24 tūbelėmis aliejinių dažų, kiekviena po 12 ml, pateisins jūsų lūkesčius.

Jie yra intensyvių spalvų ir galioja bet kokiai atramai. Idealiai tinka vaikams ar pradedantiesiems, esame tikri, kad būsite sujaudinti. Jo įvertinimas yra 4,5 / 5 žvaigždutės.

Mūsų įsipareigojimas tapyti aliejumi vaikams

Jie nėra brangūs, yra kokybiški ir, be to, netepa, ko dar galėtumėte paprašyti? Ši dėžutė su 30 skirtingų aliejinių dažų tūbelių džiugins bet kurį mažąjį dailiosios dailės mėgėją, todėl ir pasirinkome ją.

Kiekvienas mėgintuvėlis yra 20 ml, o dėžutėje yra šepetys ir teptukas, todėl nėra preteksto nepradėti dažyti. Vartotojai, skyrę jai 4,5 / 5 žvaigždutes, pabrėžia nepakartojamą kainos ir kokybės santykį.

Geriausias profesionalių aliejinių dažų vamzdelis

Jei ieškote baltos spalvos titano aliejinių dažų, šis 200 ml tūbelė skirtas jums. „Winsor & Newton Winton“ prekės ženklas yra gerai žinomas dėl savo profesionalios kokybės, taigi ir mūsų, ir pirkėjų pasirinkimo, nes ši prekė įvertinta 4,7 / 5 žvaigždutėmis.

Vartotojai pabrėžia puikų kainos ir kokybės santykį, tačiau visų pirma pabrėžia puikią jo kokybę. Jei galite sau tai leisti, neleiskite jam išsisukti!

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie aliejinę tapybą

Aliejinė tapyba yra vaizdinga praktika, kilusi dar antikos laikais, nors Europoje ji nebuvo plačiai paplitusi, kol olandų menininkas Jan van Eyck XV a. Ar žinote, iš ko jis susideda? Ko reikia norint pradėti? Visa tai ir dar daugiau paaiškinsime šiame klausimų ir atsakymų skyriuje apie naftą. Dėmesingas!

tapyba

Svarbu, kad pasirinktumėte prekės ženklą, kuris leistų turėti kuo daugiau pigmentų. (Šaltinis: Vadimas Guzhva: 36151596 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra aliejinė tapyba ir ko reikia norint pradėti tapyti?

Aliejinė tapyba yra lėtai džiūstanti dažymo technika, kurios metu maišomos pigmento dalelės su rišikliu arba džiovintu aliejumi, dažniausiai sėmenų aliejumi. Šis derinys pasiekia atsparią plėvelę susilietus su oru. Be to, lėtas džiūvimo laikas leidžia vėl ir vėl apdoroti formas ir spalvas ant skirtingų pagrindų.

Vėliau mes išsamiai nurodysime visas įvairias atramas, ant kurių galite dažyti aliejuje, bet pirmiausia mes jums pasakysime grubiai jums reikalingos medžiagos:

 • Paletė. Tai paviršius, kuriame mes sumaišysime dažus. Paprastai jis yra inksto formos ir gali būti pagamintas iš medžio arba akrilo, nors netgi galite rasti vienkartinių. Svarbiausia, kad jis nebūtų akytas.
 • Tirpiklis Jis naudojamas kaip terpė, kad dažai būtų skystesni ar mažiau tiršti, todėl jie greičiau išdžius. Paprastai naudojama terpentino esencija, tačiau dėl stipraus kvapo pageidautina jį naudoti atvirose vietose ir po naudojimo labai gerai uždaryti. Taip pat labiau patyrusiems galite naudoti dezodoruotą terpentiną ir, žinoma, sėmenų aliejų.
 • Vidutinis o Vidutinis. Tai yra riebūs skysčiai, skirti aliejiniams dažams padaryti skaidresni, tačiau jie taip pat turi pasiekti tam tikrą poveikį vienu sluoksniu. Paprastai jie apima dervos arba sėmenų aliejų ir dažniausiai naudojami glazūrose, bet taip pat ir norint greičiau ar lėčiau džiūti arba suteikti daugiau ar mažiau blizgesio.
 • Aliejiniai paveikslai. Galite pradėti nuo trijų pagrindinių spalvų (geltonos, raudonos ir mėlynos), taip pat juodos ir baltos spalvų. Pageidautina, kad šios trys spalvos būtų kadmio geltonos, karmino raudonos arba raudonos / raudonos / alizarino ir ultramarino mėlynos arba žydros spalvos. Naudodamiesi šiomis trimis spalvomis galite suformuoti antrines spalvas, tačiau jei esate pradedantysis, patariame įsigyti pagrindinę dėžę, tokią, kokią parodome rekomendacijose.
 • Šepečiai. Lengviausias pasirinkimas, jei esate neofitas, yra nusipirkti šepečių rinkinį, nes su jais turėsite daugiau nei pakankamai pradžios. Bet kokiu atveju neturėtumėte pasirinkti pigiausių, kad šeriai neliktų dažuose. Rinkoje yra daugybė šepečių, tačiau turėtumėte pasirinkti bent jau sintetinius arba kiaulinius šerelius. Martos plaukai, kai turi daugiau patirties. Jei nenorite išleisti daug, nusipirkite du plokščius šepetėlius ir vieną pamušalui.
 • Mentelė. Paletinis peilis yra įdomi priemonė bet kuriam dailininkui. Jis naudojamas pašalinti šviežių dažų perteklių, bet taip pat maišyti ar net dažyti su jais. Pradedančiajam pakanka vienos mentelės, tačiau labiau pažengusiems mėgėjams paprastai reikia dviejų ar trijų.
 • Palaiko. Paprastai dažniausiai naudojama mediena, kartonas ir audiniai. Aliejinei tapybai būdinga tai, kad atramai reikalingas ankstesnis gruntas, kad dažai sukibtų be problemų. Be to, gruntuojant originalią atramą yra apsaugota, tačiau jei esate pradedantysis, nesijaudinkite, rinkoje yra audinių ir drobių atramų, kurios jau yra paruoštos, kad galėtumėte tiesiogiai pradėti dažyti.
 • Konteineriai ir skudurai. Konteineriai yra būtini, kad plonesnis būtų švarus, taip pat įrankiams valyti. Stiklo indeliai dažniausiai perdirbami. Kalbant apie skudurus, jie naudojami dažų pertekliui pašalinti iš teptukų, nors yra ir tokių, kurie juos naudoja dažydami.
 • Molbertas. Tai nėra būtina, jei pradėsite dažyti aliejumi, nes galite paremti rėmą ant bet kokio baldo ar stalo, tačiau tai yra būtina, jei ketinate rimtai išmokti šią meninę praktiką. Molbertas palengvins jums procesą.

Ar žinojote, kad visada turėtumėte investuoti į kokybiškus šepečius? Jei ne, šeriai gali atsilikti ir galiausiai sugadinti jūsų paveikslą.

Ar man reikia tiek daug dalykų, kad galėčiau pradėti dažyti aliejumi?

Tikrai ne. Jei tik darote savo pirmenybę aliejinei tapybai ar norite pabandyti specializuotis vėliau, pakaks nusipirkti gatavą audinį, lėkštę kaip paletę, paketas pagrindinių dažų (galite pasirinkti tarp tų, kuriuos paminėjome reitingą), mineraliniai spiritai, mentelė, stiklinis indelis ir pora plokščių šepetėlių.

Žiūrėkite žemiau esančią lentelę, kad nustatytumėte, kokio tipo reikmenų jums ar „menininkui“, kuriam norite įteikti, reikės. Jei įdėsite glaustą „Taip“, aišku, kad turite įsigyti ar įsigyti tos medžiagos.

Medžiaga Pradedantiesiems Gerbėjai Profesionalai
Tapyba aliejiniais dažais Paketas iš 12 Taip, tai būtina Taip, tai būtina
Šepečiai Pakanka 2 lėktuvų Taip Taip
Paletė Pakanka bet kokios plokštės Tai patogu Taip
Tirpiklis Mineraliniai spiritai Taip Taip
Vidutinis Nereikia Gali būti įdomu Taip
Mentelė Nereikia Gali būti įdomu Taip
Vidutinis Paruoštas audinys, popierius Gruntas gali būti įdomus Taip
Konteineriai ir skudurai Tiks pora stiklainių Jomis patogu naudotis Taip
Molbertas Nereikia Tai palengvins procesą Taip

Kokie yra aliejinės tapybos privalumai ir trūkumai?

Kodėl tu taip mėgsti aliejų? Ar kada pagalvojai? Jei esate pradedantis menininkas, mes parodysime jums aliejaus pranašumus ir keletą jo trūkumų. Atkreipk dėmesį!

Privalumas

 • Su aliejumi lengviau dirbti nei su akvarele ar pastele
 • Alyvos spalvos yra atsparios ir ryškios
 • Aliejiniai dažai gerai maišosi su kitomis spalvomis ir galite lengvai pasiekti atspalvių.
 • Tai lengva kontroliuoti sklandumą ar storį …