Koks geriausias 2021 m.

Ar esate irklenčių mėgėjas, bet nenorite uždirbti didelių pinigų ant kastuvo? Jokiu problemu! Ar žinojote, kad yra daug pigių irklenčių teniso raketių modelių? Na taip, ir jo kokybė taip pat gera.

Jei tai, ko ieškote, yra funkcionalus kastuvas už gerą kainą, jūs patekote į reikiamą vietą. Šiandien mes kalbame apie visus raktus, kad surastumėte idealią irklentės teniso raketę ir, be to, apie tai, kad ji yra pigi. Ar praleisite šią galimybę? Pirmyn!

Svarbiausias

 • Būtina turėti irklentę, atitinkančią jūsų žaidimo lygį ir stilių. Tačiau niekas nesakė, kad taip negalėtų atsitikti su pigi irklenčių teniso rakete.
 • Šiuo metu galime rasti daugybę modelių, kurie sugebėjo sumažinti savo išlaidas, tačiau vis dėlto jie negailėjo naudos. Visų pirma, taip, jei mes neturime per aukšto lygio.
 • Norėdami rasti mums tinkamiausią, geriausia leisti sau vadovautis tokiais pirkimo kriterijais kaip kainų diapazonas, forma, pagrindinė medžiaga ar ilgaamžiškumas.

Geriausios pigios padelio raketės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Padelio teniso raketės pirkimas nėra žaidimas. Ir mažiau, jei tai, ko ieškome, yra pigus produktas, kuris mums teikia naudos. Norėdami padėti jums jūsų paieškoje, mes paruošėme atranką su geriausiomis rinkoje irklentėmis. Patikrinkite!

Pigiausia padelio raketė

Jei ketinate ieškoti tik kainos, tai irklentės raketė yra pigiausia, kurią rasite naudinga. Tai puiki raketė, su kuria galėsite mėgautis pirmaisiais irklentės žaidimais, nes ji turi ašaros formą ir labai platų smūgio tašką.

Be to, jis idealiai tinka daugumai pradedančiųjų, nes dėl savo kietumo ir atsparumo jis gali atlaikyti tuos smūgius, kuriuos mes visi duodame pradėdami šį sportą. Jis yra labai patvarus, todėl lydės jus be problemų, kol pakilsite aukštyn.

Pigi padelio raketė su geriausiomis savybėmis

Priešingai, jei ieškote kažko šiek tiek įmantresnio, tačiau tai neišeina iš kainų diapazono, tai yra idealus modelis jums. Tai daugiafunkcė raketė, pagaminta iš FOAM gumos, pasižyminti unikalia galia ir rutulio išvestimi, beveik neprarandanti valdymo.

Jis išsiskiria plačia „saldžia vieta“ arba optimaliu smūgio tašku, todėl idealiai tinka bet kokiam žaidimo stiliui ir lygiui. Be to, jis turi lankstesnį ir atlaidesnį rėmą, kuris apima integruotą apsaugą. Žinoma, pliusas, kalbant apie patvarumą.

Pigiausia stiklo pluošto irklenčių teniso raketė

Stiklo pluoštas yra puiki pigių irklenčių teniso raketių medžiaga. Tai labai geros kokybės ir labai sunkios medžiagos, kuri pasiekiama už labai mažą kainą. Todėl jų veidai yra labai atsparūs smūgiams.

Šiuo atveju mes parodome raketę, skirtą vidutinio ir aukštesnio lygio žaidėjams, siekiantiems pusiausvyros tarp jėgos ir kontrolės, kai reikia padelio teniso rungtynių.

Pigiausia anglies pluošto padelio raketė

Bet jei esate labiau anglies pluošto mėgėjas, ar pagalvojote, kad mes nerasime jums pigios irklentės teniso raketės? Čia jūs turite tai. Žinoma, kainų diapazonas yra šiek tiek didesnis nei stiklo pluošto, tačiau medžiaga to nusipelno.

Be to, dėl savo savybių kaina yra daugiau nei pagrįsta. Jis pagamintas iš dviejų stiklo pluošto lakštų, vieno anglies ir vieno chromo. Ji yra labai gera puolime ir idealiai tinka salvėms, smūgiams ir dėjimams.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie pigias irklentės teniso raketes

Mes visi žinome, kaip sunku rasti sandorį. Be to, kalbant apie pigias irklentės teniso raketes, norime rasti tokią už gerą kainą, tačiau neatsisakant pagrindinių privalumų. Tada ir kyla klausimų. Ir tai? Čia rasite visus ieškomus atsakymus.

Būtina turėti irklentę, atitinkančią jūsų žaidimo lygį ir stilių. (Šaltinis: Suria: 111625801 / 123rf.com)

Kokie veiksniai turi įtakos irklenčių teniso raketės kainai?

Kaip gali būti kitaip, kai pradėjome ieškoti pigios irklentės teniso raketės, paklausėme savęs, kas iš tikrųjų turi įtakos jų kainai. Tiesa, kad kainų diapazonas yra labai įvairus, tačiau iš tikrųjų šiam skaičiui įtakos turi tik du veiksniai:
Gamybos medžiaga Prekės ženklas
Labiausiai paplitusios gamybos medžiagos yra stiklo pluoštas ir anglies pluoštas.

Stiklo pluoštas yra daug pigesnis nei anglies pluoštas, nors jo ilgaamžiškumas yra mažesnis.

Laimei, stiklo pluošto peiliai gali mums pasiūlyti gerą našumą, ypač jei esame pradedantieji arba neketiname naudoti peilių per daug.

Savo ruožtu prekės ženklas daro didelę įtaką padelio teniso raketės kainai.

Yra brangesnių prekės ženklų nei kiti, tačiau ne visi šių prekių ženklų peiliai teikia geriausius privalumus.

Todėl, kalbant apie irklenčių teniso raketes, „markitą“ galime atsidėti į šalį ir pažvelgti į tai, kas iš tikrųjų svarbu.

Taigi, jei irklentės teniso raketė yra pigi, reiškia, kad ji yra bloga?

Visiškai! Toli gražu ne tai, ką dauguma gali pagalvoti, tai, kad irklenčių teniso raketė yra brangesnė ar pigesnė, ne visada yra susijusi su jos teikiamais pranašumais. Nepamiršdami prekės ženklo ir sutelkdami dėmesį į gamybos medžiagą, turime pasakyti, kad stiklo pluoštas neturi daug pavydo anglies:

 • Stiklo pluoštas yra tvirtesnė medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu vandeniui ir cheminėms medžiagoms.
 • Iš šios medžiagos pagaminti peiliai yra lankstesni, lengvesni ir lengviau valdomi.
 • Dėl savo lankstumo jie suteikia geresnį kamuolio išėjimą.
 • Jei jūsų lygis nėra per didelis, stiklo pluošto mentelės leis jums geriau valdyti kamuoliukus.

Kaip matote, nors stiklo pluoštas yra pigesnis už anglį, jo veikimas yra geras. Todėl ne, kad vienas iš šių peiliukų yra pigesnis, jokiu būdu nereiškia, kad jis yra blogesnis.

Labiausiai paplitusios gamybos medžiagos yra stiklo pluoštas ir anglies pluoštas. (Šaltinis: „Maxriesgo“: 32041656 / 123rf.com)

Kokiose situacijose man pakaks pigios irklentės raketės?

Žinoma, nors ir sakėme, kad pigios irklentės teniso raketės atlieka savo funkciją ir ta kaina ne visada lemia kokybę, tai galios tik tam tikrose situacijose. Tai lemia du skirtingi veiksniai:

 1. Žaidimo ir patirties lygis: Viena vertus, svarbu nepamiršti, kad kai pasieksime aukštą žaidimo lygį, mūsų reikalavimai bus didesni ir turėsime ieškoti profesionalesnių modelių su specifiškesnėmis technologijomis. Žinoma, šie modeliai bus brangesni. Tačiau jei mes vis dar esame pradedantieji, pigios irklentės teniso raketės visiškai pakaks.
 2. Naudojimo dažnumas: Be to, taip pat svarbu pagalvoti apie dažnumą, kuriuo jį naudosime. Žinoma, jei žaisime „padel“ kartą per mėnesį ar net rečiau, neverta užsidirbti didelių pinigų, o pigi „padel“ raketė bus ideali.

Kaip galiu pasirūpinti savo pigia irklentės teniso rakete, kad ji tarnautų ilgiau?

Nesuklyskite, net jei daiktas yra labai geros kokybės, jei mes tinkamai juo nesirūpinsime, jis galiausiai sulūš. Dėl šios priežasties, ypač pigių irklenčių teniso raketių, priežiūra yra būtina. Vykdykite žemiau pateiktą patarimą ir padvigubinkite kastuvo naudingo tarnavimo laiką:

 • Kaip akivaizdu, venkite (kiek įmanoma) smūgio į žemę ar trasos stiklą.
 • Taip pat venkite žalingų įpročių, tokių kaip kamuolio nuskynimas nuo žemės irklu ar juo daužymas į delnus, kelius ar kojų kamuolius.
 • Kad ašmenų guma būtų geros būklės, neturėtumėte jos laikyti per aukštoje ar per žemoje temperatūroje.
 • Visada stenkitės pataikyti į kamuolį ašmenų viduriu, o ne rėmeliu. Ašmenys kur kas labiau nukenčia plokščiais šūviais nei su daugiau nupjautais šūviais.

Kad ašmenų guma būtų geros būklės, neturėtumėte jos laikyti per aukštoje ar per žemoje temperatūroje. (Šaltinis: Angellodeco: 32872862 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Kol kas pakaks klausimų, sutelkime dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu: pagaliau surasime ieškomą pigią irklenčių teniso raketę. Norėdami tai padaryti teisingai ir sėkmingai įsigyti, geriausia vadovautis šių pirkimo kriterijų nurodymais. Išbandykite ir pamatykite!

Kainų diapazonas

Kaip gali būti kitaip, pirmas dalykas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį pradėdami pigių irklenčių teniso raketių paiešką, yra kainų diapazonas. Dabar mes klausiame savęs, kas iš tikrųjų yra pigi irklenčių teniso raketė? Štai keletas patarimų:

 • Mažiau nei 50 eurų: jie yra pigiausi rinkoje. Patikėkite ar ne, tačiau modelių, patenkančių į šį diapazoną, yra gana daug, o jų kokybė yra geresnė nei tikėtasi. Žinoma, visi jie yra skirti pradedantiesiems žaidėjams.
 • Nuo 60 iki 90 eurų: Šioje kainų kategorijoje randame geresnio kainos ir kokybės santykio modelius. Jie jau yra šiek tiek geresnės kokybės peiliukai, kuriuos galima naudoti žaidėjams, turintiems šiek tiek daugiau patirties.
 • Maždaug 100 eurų: Nežinome, ar visi manys, kad 100 eurų yra pigu, tačiau, žinoma, kai kalbama apie irklenčių teniso raketes. Ypač turint omenyje, kad šių peilių kokybė yra daug aukštesnė.

Taip pat venkite žalingų įpročių, tokių kaip kamuolio nuskynimas nuo žemės irklu ar juo daužymas į delnus, kelius ar kojų kamuolius. (Šaltinis: „Navarro“: 38174848 / 123rf.com)

Figūra

Atsidūrę tarp kastuvų su norima kainų grupe, pats laikas pagalvoti apie formą. Taip, net jei matote juos visus vienodai, yra trys skirtingi būdai ir kiekvienas iš jų skirtas skirtingo tipo žaidėjams. Atkreipkite dėmesį į šią lentelę:

Ašmenų forma Pagrindinės funkcijos
Apvalus Mažas balansas

Lengva valdyti

r Geresnė insulto kontrolė

Idealiai tinka pradedantiesiems ir žaidimams iš aikštės apačios
Deimantas Viršutinė dalis yra plokštesnė

Didelis balansas

Stipresni smūgiai

Sunkiau naudoti

Rekomenduojama patyrusiems žaidėjams
Ašara Ankstesnių dviejų derinys

Tai labiausiai paplitęs kastuvas

Atsitiktiniams žaidėjams, bet su tam tikru lygiu

Tiesa, kad yra visų trijų formų peiliukai už mažą kainą, tačiau dažniausiai tai, kad randame didžiąją dalį ašaros formos ir kartais deimantą. Kaip jau minėjome anksčiau, jei jūsų žaidimo lygis yra aukštas, turėsite būti šiek tiek reiklesni naudai ir tai turi kainą.

Pagrindinė medžiaga

Kitas aspektas, į kurį turime atkreipti dėmesį rinkdamiesi idealų pigų irklentį …