Kalifornijos natūralus šunų maistas

„California Natural“ yra ribotas ingredientų ekologiškas naminių gyvūnėlių maistas, gaminamas pagal įmonės šūkį „grynas ir paprastas“. Dėl mažai ingredientų turinčios dietos šis maistas yra puikus pasirinkimas gyvūnams, turintiems tam tikrą jautrumą, tačiau bendrovė žada, kad tai nėra vienintelė jų tikslinė rinka, o visų rūšių šunys gali pasinaudoti jų patikrintomis ir patikrintomis formulėmis.

Apie „California Natural“

„California Natural“ buvo rinkoje keletą metų ir pradėjo savo gyvenimą su „Natura“ ženklu. Po pirminės komercinės sėkmės bendrovė atkreipė dėmesį į tarptautinį konglomeratą „Procter and Gamble“, kurie ieškojo aukštos kokybės produkto, leidžiančio jiems patekti į natūralų šunų ėdalo erdvę.

2013 m. „Procter and Gamble“ užbaigė savo pasirinkimą įsigyti „California Natural“, kuris supykdė kelis investuotojus ir klientus, kurie bijojo, kad megakorporacija gali sumažinti maisto kokybę, kad sumažintų išlaidas šunų ir jų savininkų sąskaita. Nepaisant panikos, buvo nedaug įrodymų, kad „Procter“ ir „Gamble“ sugadino originalius receptus, o šiandien dauguma geriausių apžvalgininkų maistą vis dar laiko virš vidutinio produkto.

Ingredientų kokybė

„California Natural“ didžiuojasi visuose maisto produktuose naudodama tik 3-6 pagrindinius ingredientus ir užtikrina, kad visi šie ingredientai yra aukščiausios kokybės. Kaip ir daugumoje kitų aukščiausios klasės šunų maisto produktų, baltymai visada yra ingredientas Nr. 1, tačiau kas yra labai šaunu šioje kompanijoje, yra tai, kad jų svetainė leidžia jums sužinoti, iš kur tiksliai yra visi jų ingredientai. Skirtuke „Mūsų sudedamųjų dalių įsigijimas“ žingeidūs klientai gali spustelėti juos dominančio maisto maišą ir spustelėti įvairius ingredientus, kad pamatytų, iš kur tas konkretus ingredientas yra žemėlapyje.

Remdamiesi tuo, galime pamatyti, kad visi ingredientai yra Amerikos ar Australijos kilmės, o gamybos procesas vyksta čia, JAV. Tai padeda užtikrinti kiekviename maiše naudojamų maisto produktų kokybę ir išvengti bet kokių potencialiai kenksmingų priedų, kuriuos gali turėti kitur užauginti maisto produktai.

Sauso šunų maisto produktų linija

„California Natural“ savo pavadinimu turi platų skonių pasirinkimą, tačiau jis iš tikrųjų juos skirsto tik į dvi skirtingas linijas: „Original“ ir „Grūdai“. Tačiau visa tai yra ribotas ingredientų kiekis ir įmonė orientuojasi tik į sausą maistą. Tai reiškia, kad jokių konservuotų maisto produktų ar skanėstų nėra, tačiau skonių paprastai pakanka, kad būtų užtikrinta įvairovė net ir išrankiausiems valgytojams.

Originalas

Originali „California Natural“ linija turi keletą skirtingų skonių, ir visi jie yra riboto ingrediento. Paprastai jie yra vištienos ar ėrienos, tačiau yra ir silkių veislių, kurių kiekviena taip pat yra specialiai skirtų šunų poreikiams skirta formulė. Pavyzdžiui, yra svorio valdymo versija sunkesniems šuniukams, maži kąsniai mažiems vaikinams ir pora šuniukų mišinių, kurie suteikia papildomų riebalų, baltymų ir kitų maistinių medžiagų, kurių šuniukams reikia, kad jie galėtų augti. Kai kurie iš šių maisto produktų turi tik 3 pagrindines sudedamąsias dalis, o nė vienas neturi daugiau kaip 6, taip pat kelis vitaminus ir mineralus.

Žiūrėkite susijusį straipsnį: Dave’s Dog Food Review

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Be grūdų

Veislė be grūdų, kaip rodo pavadinimas, visi yra pagaminti be jokių grūdų ir iš tikrųjų orientuoti į baltymus, kurie patenka į kiekvieną maišą. Šie taip pat naudoja keletą gana neįprastų baltymų šaltinių, tokių kaip kengūra ir elniena, kad padėtų šunims, kurie gali jausti naminius paukščius. Taip pat yra lašišos mišinys, skirtas šunims, kuriems gali būti geriau laikytis dietos žuvies pagrindu. Šie maisto produktai taip pat stengiasi vengti pieno produktų, kiaušinių, taip pat baltųjų bulvių, paprastai turi tik 4 ar 5 pagrindinius ingredientus, taip pat kelis pridėtus vitaminus ir mineralus, kurie padės sustiprinti maistą ir suteikti subalansuotą, gerai suplanuotą mitybą. jūsų augintinis.

Kur nusipirkti

„California Natural“

Dėka daug didesnės „Procter and Gamble“ korporacijos, „California Natural“ turi didžiulį platinimo tinklą ir yra prieinamas mažesnėse specializuotose parduotuvėse, taip pat daugelyje garsių mažmenininkų, tokių kaip „Petco“ ir „PetSmart“. Maistas taip pat lengvai prieinamas internete iš tokių svetainių kaip „Chewy“ ar „Amazon“, arba jį galima nusipirkti tiesiai iš įmonės svetainės. Svetainėje klientams taip pat pateikiamas „Kur nusipirkti“ parduotuvės lokatorius, rodantis visas jūsų vietovės parduotuves, kuriose yra „California Natural“, įvedus jūsų pašto kodą. Tačiau ten pažymima, kad ne visi skoniai yra prieinami visose vietose, todėl kengūros ir lęšių be grūdų mišinio negalima išsiųsti į Kaliforniją. Gaila kaliforniečių!

Jums taip pat gali patikti: Deimantinių šunų maisto apžvalga

Parašykite komentarą