Koks geriausias 2021 m.

„Trivia“ žaidimai yra stalo žaidimų kategorija, jie yra produktas, kuris buvo naudojamas daugelį metų. Tai tapo klasika namuose ir jie ir toliau parduodami bei naudojami žaismingam, į šeimą orientuotam ir edukaciniam pobūdžiui. Radome daug jų, tačiau žinomiausias neabejotinai yra „Trivial Pursuit“.

Šie įdomybės žaidimai nepatinka visiems, nes kai reikia žaisti, tai priklauso ne tiek nuo atsitiktinumo, kiek nuo savo žinių ir logikos. Tačiau tai daro juos žaidimais, kuriuose mokaisi daug daugiau nei likusiuose, nes juose paprastai yra klausimų apie istoriją, geografiją ar meną.

Svarbiausias

 • Klausimų žaidimai yra stalo žaidimai, kuriuose žaidžiate atsakydami į tam tikrus klausimus apie įvairias kategorijas, pvz., Istoriją, meną, geografiją ar gamtą.
 • Atsižvelgiant į jų sudėtingumą, dauguma jų yra nuo 8 metų amžiaus ir gali žaisti nuo dviejų žaidėjų. Geriausiai rinkoje parduodami yra „Hasbro Gaming“ „Trivial Pursuit Family“, kuris įkvėpė kurti likusius. Antra, „Educa Borrás – tiesa ar melas?“
 • Pasirodo, kad tokio pobūdžio pomėgiai yra labai naudingi ir ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jie netgi naudojami kaip terapija mokytojų, psichologų ir logopedų. Kai kurie privalumai yra pirmenybė komandiniam darbui ir bendradarbiavimui, pažintinio vystymosi skatinimas ir susikaupimas.

Geriausi viktorinos žaidimai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Jei ieškote stalo žaidimo, kuris be malonumo yra labai edukacinis, jums neabejotinai reikalingas viktorinos žaidimas. Dėl šios priežasties žemiau parodome labiausiai vertinamus ir parduodamus rinkoje, kad galėtumėte žaisti visai šeimai ir gerai praleisti laiką. Pirkdami bet kurį iš jų, būsite tikri!

„Trivial Pursuit Familia“, puiki žaidimų klasika

Visų pirma, tai negalėjo būti ne kas kitas, o mitinis „Trivial Pursuit“ – žaidimas, kurį kiekviena šeima žino ir tikrai žaidė ne vieną kartą, pavyzdžiui, Kalėdas ar gimtadienį. Šis žaidimas buvo stalo žaidimų klausimų kategorijos kūrėjas, jis egzistavo pirmasis ir visi kiti buvo sukurti iš jo.

„Trivial“ šeimos versijoje yra 2400 bendrųjų žinių klausimų, su atskiromis kortelėmis suaugusiems ir vaikams. Ją galima žaisti tiek atskirai, tiek komandomis. Tikslas yra laimėti trikampius ir užpildyti savo kortelę. Jame yra 6 kategorijos, tokios kaip geografija, sportas ar literatūra. Mes tai randame šioje versijoje arba klasikinėje.

Tiesa ar melas? – mėgstamiausias televizijos žaidimų šou gerbėjų smulkmenos žaidimas

Šis klausimų žaidimas yra įprasto pobūdžio ir turi elektroninę bazę, kuri veikia kaip „vedėja“ ir teikia mums informaciją, kurią turėsime pasakyti, jei tai tiesa ar melas. Jame yra 1000 klausimų ir norėdami laimėti turime surinkti didžiausią taškų skaičių per 3 turus, kuriuos trunka žaidimas.

Jis gali būti žaidžiamas nuo 8 metų ir yra skirtas 2–5 žaidėjams. Tai ne tik intelekto ir žinių žaidimas, bet ir turite turėti refleksų bei greitį, kad pirmiausia patektumėte į bazę ir galėtumėte atsakyti. Kai kurios temos, kurias rasime, yra matematika, gyvūnai ar mokslas. Jam naudoti reikalingos 3 AA baterijos.

„Goliath Slap“, geriausias greičiausių žaidimų žaidimas

Šiuo atveju turime labai linksmą žaidimą su šarnyruota lenta ir 50 kortų, iš viso 500 klausimų, 4 žymekliais ir 2 vnt. Didžiausias skirtumas nuo ankstesnių yra tas, kad jūs turite būti protingesni, nes klausimuose yra spąstų. Be to, geriau turėti įgūdžių savo rankomis, kad būtum greičiausias.

Jis gali būti žaidžiamas komandose, nuo 2 žaidėjų iki 5. Jis rekomenduojamas vyresniems nei 8 metų žmonėms, nes jis yra šiek tiek sudėtingesnis. Tai veikia taip, kad kiekvienas dalyvis turi kuo greičiau parašyti savo atsakymą palaikymo tarnyboje, kuri bus baigta, kai bus baigta, kad iškart būtų žinoma, kas buvo greičiausias.

„Trivia Crack“ – mėgstamiausias vartotojų smulkmenos žaidimas prisijungęs

Tai yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote produkto, panašaus į „Trivial Pursuit“. „Trivia Crack“ turi lentą su 6 skirtingomis kategorijomis, tokiomis kaip istorija, geografija ar pramogos. Klausimai, kuriuos jie paliečia, yra atsitiktiniai dėl jų verpimo rato. Tikslas yra gauti visus simbolius, atitinkančius kiekvieną klausimų klasę.

Tai trunka maždaug 45 minutes, tinka vyresniems nei 8 metų žmonėms ir nuo 2 iki 6 žaidėjų. Klausimų turinys sudaro 80% Ispanijos, 20% – likusių klausimų. Tačiau klientai mano, kad klausimai gali būti per paprasti, todėl žaidimas gali būti baigtas per greitai.

Pažink Ispaniją, labiausiai švietėjišką viktorinos žaidimą

Paskutinėje vietoje randame vieną iš labiausiai edukacinių žaidimų, nes kartu su jais jie sužinos kultūrinę informaciją, geografiją, istoriją ir įdomybes apie Ispaniją ir visas jos autonomines bendruomenes. Jis rekomenduojamas vyresniems nei 8 metų žmonėms ir turi įvairių sunkumų, iš viso su 1600 klausimų. Žaidimas, kurį reikia išmokti kaip šeimai.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie žaidimus „Trivia“

Mums visiems patinka demonstruoti savo žinias ir įgūdžius, todėl tokio tipo žaidimai yra puikus pasiteisinimas tai daryti ir tuo pačiu įgyti naujų žinių. Norėdami išsirinkti vieną iš jų ir pasinaudoti kuo daugiau, be to, kad surastumėte geriausią savo vaikams, turite žinoti ir šią informaciją.

Uždengti veidai

„Trivia“ žaidimai skirti ne tik vaikams, bet ir skirti suaugusiesiems. (Šaltinis: Dolgachovas: 41728565 / 123rf.com)

Kas yra smulkmenos žaidimai ir iš kur jie atsiranda?

Trivia žaidimai yra stalo žaidimų kategorija. Juose naudojamos raidės arba panaši procedūra, kurioje rasime daugybę visokių klausimų. Paprastai jie yra edukacinio pobūdžio ir nagrinėjami tokiomis temomis kaip istorija, menas, literatūra, geografija ar sportas.

Šios tipologijos atsiradimas susijęs su didžiule sėkme „Trivial Pursuit“ – žaidime, kurį sukūrė sporto redaktorius Scottas Abbottas ir fotografas Chrisas Haney. Žaidimas buvo išleistas 1981 m. Ir išgarsėjo po 3 metų. Buvo parduota apie 88 milijonai egzempliorių ir tai tebėra mėgstamiausia tokio tipo.

Kuo naudingi viktorinos žaidimai?

Kaip jau minėjome, jei stalo žaidimai jau yra edukaciniai ir tinkami vaikams, viktorinos yra dar labiau. Be abejonės, geriausias būdas mokytis mažiesiems yra linksma ir žaisminga veikla. Tada pamatysite keletą šio pomėgio privalumų:

 • Gerinti komandinį darbą ir bendradarbiavimą: Daugumą jų galima žaisti grupėse, o ne tik atskirai.
 • Jie padeda vaikams priimti taisykles: nes jo veikimui būtina laikytis tam tikrų taisyklių.
 • Padidinkite savo pažintinį vystymąsi: Naudodamiesi šiais žaidimais, kurių klausimai turi būti edukacinio pobūdžio, jie sužinos apie įvairiausius dalykus, tokius kaip istorija, menas ar geografija.
 • Jie moko juos laimėti ir pralaimėti: Jie turi žinoti, kad svarbu yra linksmintis ir mokytis.
 • Jie tobulina bendravimo ir socialinius įgūdžius: Dalyvaudami su kitais, jie turėtų palaikyti dialogą ir pasirinkti tinkamą grupės narių atsakymą.
 • Jie padidina gebėjimą susikaupti: norint išklausyti klausimą ir rasti tinkamą atsakymą, reikės skirti visą dėmesį.

Kokiam amžiui rekomenduojami viktorinos žaidimai?

Neabejotinai didžiausias šio gaminio trūkumas yra tas, kad jį paprastai turėtų naudoti vyresni nei 8 metų vaikai, nes patogu, kad jie moka skaityti, kad galėtų naudoti korteles ar daiktą, kurio nepavyksta. Tačiau yra atvejų, kai jie gali dalyvauti sulaukę 6 metų.

Nuo tų amžių vaikai yra pakankamai pajėgūs susikaupti ir bendradarbiauti dirbdami su produktu. Be to, klausimai skirti tam amžiui ir nuo šiol, jei jūsų vaikas yra mažesnis, jis gali negalėti dalyvauti dėl žinių apie iškeltas problemas trūkumo.

“Noriu paminėti esminį žmonių raidos aspektą ir potencialą, kurį turi stalo žaidimai, smagu. Žaidimas yra įdomus, jis leidžia mums linksmintis su savo bendražygiais ir to mes nusipelnėme. Ir kad mes visi nusipelnėme. Kaip “.

Kokios viktorinos žaidimų kategorijos?

Yra daugybė viktorinos žaidimų prekių ženklų, modelių ir tipų. Tačiau visi jie turi panašias, bet įvairias kategorijas. Visi jie paprastai skirti skatinti naudingų ir kultūrinių žinių mokymąsi tiek suaugusiems, tiek vaikams. Štai keletas jų:

 • Geografija: Bus rodomi klausimai, be kita ko, apie upes, sostines, viršūnes, šalis ar populiacijas. Pavyzdžiui: “Koks yra aukščiausias kalnas pasaulyje?”
 • Menas ir literatūra: Čia pamatysime klausimus apie aktorius, rašytojus, tapytojus, knygas, filmus ar muziką. Pvz .: “Kokiu vardu Vincentas Van Gogas pasirašė savo paveikslus?”
 • Istorija: Šioje klasėje rasime klausimų apie datas, vietas, veikėjus ar įdomybes, susijusias su istorija. Pavyzdžiui: “Kaip buvo žinomas Pirmasis pasaulinis karas prieš prasidedant antrajam?”
 • Pramogos: Turėsime su kinu ir teatru susijusių temų, tokių kaip režisieriai ar aktoriai; muzika ar festivaliai ir renginiai. Pvz .: “Koks filmas sukūrė magišką žodį” supercalifragilisticoespialidoso “?”
 • Mokslas ir gamta: Jie užduos mums klausimus, susijusius su žmogaus kūnu, gyvūnais, meteorologija ar moksliniais išradimais. Pvz .: “Kurioje kūno pusėje yra kepenys?”
 • Sportas ir pomėgiai: Klausimai apie futbolą, krepšinį, olimpines žaidynes ar profesionalius sportininkus. Pavyzdžiui: “Kokios yra penkių olimpinių žiedų spalvos?”

Ar turėčiau žaisti smulkmenos žaidimus su savo vaikais?

Žinoma, smulkmenų žaidimai skirti ne tik vaikams, bet ir palankūs suaugusiems. Jie turi panašių pranašumų, tokių kaip linksmybės, atsipalaidavimas ar naujų žinių mokymasis. Be to, žaisdami su savo vaikais jūs dirbsite kaip komanda, gerindami visų bendravimą, bendradarbiavimą ir dalyvavimą.

Todėl tokio tipo pomėgiai suteikia daug privalumų, nesvarbu, ar žaidi su vaikais, ar ne, jei žaidi komandose ar individualiai. Įsigyti vieną iš jų bus jūsų namų sėkmė, nes jie naudojami …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *