Rugpjūčio mėnesio kosmetikos naujienos

Atėjo rugpjūtis, o kartu ir nauja kosmetika. Šioje vasaros versijoje pristatome unikalius kvepalus – Giorgio Armani neseniai pasigyrė savo nauju kvapų garu. Nes tai tu ir stipresnis su tavimi yra išties įelektrinantis derinys. Patikrinkite, kurie kvepalų ženklai taip pat buvo įtraukti į mūsų rugpjūčio sąrašą!

Rugpjūčio mėnesio kosmetikos naujovės - „Giorgio Armani“ kvepalai ir kiti

Giorgio Armani – meilės kupini kvepalai

Šios premjeros laukė visas pasaulis. Galų gale, Giorgio Armani kuria vienus geriausių kvapų pasaulyje! Birželio mėnesį Italijos mados namai pristatė ne vieną, o du kvapus! Kvepalai jai – nes tai esi tu, o jam – „stipresnis su tavimi“ yra šiuolaikinės meilės sintezė. Kaip pats Armani prisipažįsta – kvepalų aromatas yra kvietimas švęsti jausmus, bet taip pat bandymas pabrėžti moters ir vyro individualumą. Koks tai poveikis? Atsakymą galite rasti kvepalus reklamuojančioje vietoje:

Kvapas jai – nes tai tu

Ji: moteriška, jausminga ir tobula savo vyrui. Ji siekia kvepalų, kurie išreiškia jos gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Būtent apie tai yra „Nes tai tu“. Saldi, vaisinė kompozicija, kurios priekyje dominuoja avietė, buvo praturtinta aitriąja citrina ir charizmatiška rože. Kvapas siūbuoja prieš odą, lėtai išlaisvindamas saldų vanilės kvapą ir muskuso aromatą. Paragaukite saldumynų rafinuotame butelyje!

Kvapas jam – stipresnis su tavimi

Jis: vyriškas, tvirtas ir tobulas savo moteriai. Jis renkasi kvepalus, kurie kaip niekas kitas pabrėžia jo asmenybę ir kaip niekas kitas atitinka mylimosios širdį. Kvepalai „Stronger With You“ yra vyriškas atsakas į moteriško kvapo saldumą. Vanilinis, šiek tiek aštrus ir šiltas „Emporio Armani“ kvapas gundo išskirtinio kardamono deriniu su vaisių deriniu iš meliono ir ananasų.

#TogetherStronger – kvapai jiems

Giorgio Armani teigia, kad kiekviena galimybė yra gera, jei norite išreikšti savo meilę. Tai iliustruoja reklaminė kampanija, kurios metu mes sutinkame ją ir jį – Laurą ir Paulą. Ar jie tobuli? Tikrai ne, bet jiems būdingas beprotiškas jausmas, o būdami kartu jie tampa stipresni. Tezę geriausiai iliustruoja Giorgio Armani grotažymė # TogetherStronger.


Ar tu tai žinai…

Reklaminėse „Giorgio Armani“ kvepalų vietose įsimylėjėlių vaidmenį atliko: italų modelis – Matilda Lutz ir Jamesas Jaggeris – kultinės grupės „The Rolling Stones“ vokalisto Micko Jaggerio sūnus. Tiesa, kad jie yra darnus duetas?


Gėlių kvepalai su muskusu – „Coach Women“

Vieni ieško „Coach“ krepšių, kiti į rinkinį įtraukia Niujorko prekės ženklo kvepalus. Treneris siūlo moterims nepriekaištingą dizainą ir puikų meistriškumą. To paties galime tikėtis ir iš naujųjų „Coach Women“ kvepalų. Ovalus, šiek tiek sunkus moteriškų kvepalų butelis intriguoja pačia savo išvaizda. Paprastas, bet bukas graviravimas, rodantis arklio vežimą, atskleidžia aistrą tobulam meistriškumui, kuris yra įmonės vitrina.

Kas yra elegantiško butelio viduje? Mylinčiame glėbyje sumedėjusios natos siūbuoja su citrinų mandarinų ir rožinių greipfrutų duetu. Pagrindinė nata negalėjo būti be jausmingo muskuso. Išbandyk!

Jėzus del Pozo Helovino mėlynas lašas

Citrina ir vėsus gėrimas, Ispanijos kvapas, citrinos ir levandų mišinys su muskusu, mano mėgstamiausi vasaros kvepalai! – Tai yra keletas žodžių, kurie naudojami klausiant moterų apie mėlyną „Jesus del Pozo“ versiją. Žymiausio Helovino aromato šoninė dalis išdidžiai reprezentuoja prototipą.

Ką galite rasti dangaus mėlyname butelyje? Citrusinių aromatų natos apgaubs odą gaivumu. Tačiau „Jesus del Pozo“ kvepalai nėra tipiškas citrusinių vaisių „pirmakursis“. Baltos gėlės suteikia kompozicijai lengvumo, o levanda ir muskuso kvapas – praturtina jausmingą pobūdį.

Michaelas Korsas vyrams – „Extreme Blue“

Michaelas Korsas yra dar vienas mūsų sąrašo kūrėjas, kurio rankinės yra daugelio moterų noro objektas. Bet palaukite … ne tik rankines! „Michael Kors“ kvepalai taip pat rado savo entuziastų. Mūsų kosmetikos naujiena skirta vyrams. „Extreme Blue“ buvo sukurta 2015 m. Ir turi didžiulį populiarumą tarp vyrų. Kodėl?

Pirma, įdomi pradžia. Viršutinėje natoje susitinka bergamotė, rausvieji pipirai, kardamonas ir … angelika. Šis šiek tiek užmirštas kvepalų ingredientas suteikia jiems žolelių charakterį. Antra, muskusas. „Michael Kors“ kvepalai su stipria muskusine baze patinka vyrams, o jų moterys dievina. Abiejų derinys suteikia puikų efektą – aromatingi sumedėję kvepalai taip pat yra patvarūs.

Taip pat patikrinkite kitas Tagomago kvepalų naujienas!