Koks geriausias 2021 m. RE

Kopimas yra sportas, atsiradęs XIX amžiuje Vokietijoje ir Anglijoje, kaip veikla, kylanti iš alpinizmo. Tai susideda iš laipiojimo sienų, naudojant sportininko fizinę ir psichinę jėgą. Naudojamos viršutinės ir apatinės galūnės. Šeštajame dešimtmetyje ji turėjo didelę evoliuciją, kai pasirodė laipiojimo sienos.

Tai laikoma rizikinga sporto šaka, tačiau ji nėra visiškai tokia, nes tai priklauso nuo mūsų vykdomos tvarkos. Be to, alpinistų naudojama įranga labai išsivystė tiek, kad saugumas bent jau šiuo atžvilgiu yra garantuotas. Diržai yra viena iš tų priemonių, leidžiančių saugiai praktikuotis.

Svarbiausias

 • Diržai yra būtini bet kokiai laipiojimo praktikai, išskyrus vadinamąjį „tik integralą“, kuriame alpinistas eina be jokio saugumo.
 • Moterims, vyrams ar vaikams dėl jų anatominių skirtumų reikia įsigyti modelius, pritaikytus jų ypatybėms.
 • Laipiojimo diržai turi atitikti saugos taisykles, kurių sertifikavimas paprastai pateikiamas etiketėje. Tai pamatysime pagal pirkimo kriterijus ir tai, kaip svarbu pasiekti reikiamą dydį.

Geriausi laipiojimo diržai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Garantuojama, kad laipiojimo diržai išlaikys griežtus valdžios institucijų reikalaujamus saugos bandymus. Iki tol galime būti ramūs. Tačiau šie sertifikatai nevertina kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti apie produkto kokybę. Štai kodėl jūs turite patikrinti, ar jie atitinka kitus reikalavimus. Mes žinosime įdomiausius pakinktus.

Pigiausi laipiojimo diržai

Pigūs ir vienalyčiai laipiojimo diržai. Jei galvojate lipti, nepamirškite to! Jis turi daugiau nei 50% 5 žvaigždučių įvertinimų ir idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek laipiojimo profesionalams.

Jis sveria tik 526 g, o diržų galai sutvirtinti dvigubomis siūlėmis. Jis pagamintas iš poliesterio, nailono ir anglinio plieno. Be to, jis atitinka EN 12277 standartą.

Geriausi laipiojimo diržai pagal kainos ir kokybės santykį

Nerasta jokių produktų.

„Petzl“ yra specializuotas prekės ženklas, siūlantis jums įvairių spalvų pakinktus, kad galėtumėte užsiimti alpinizmu ar laipiojimu, kaip norite. Jis yra aukštos kokybės ir yra dviejų dydžių, tiek vasaros, tiek žiemos užsiėmimams.

Jame yra dvi „DoubleBack“ sagtys, kad būtų lengviau centruoti diržus. Jis turi CE sertifikatą ir turi 3 metų garantiją. Vartotojai suteikia jai 4,7 žvaigždutes iš 5 ir pabrėžia jo aukštą kokybę.

Geriausios laipiojimo petnešos vaikams

Šie diržai yra patvirtinti žmonėms nuo 45 iki 100 kilogramų, tačiau jie skirti jaunimui ir vaikams, kurie užsiima alpinizmu ar alpinizmu.

Ergonomiškos struktūros klubo diržas yra pritaikomas. Jis turi kvėpuojantį, greitai džiūstantį tinklinį interjerą. Tai aukštos kokybės diržai su 4 reguliavimo sagčių sistema. Tai taip pat leidžia gabenti įvairius priedus, jo įvertinimas yra 4,6 iš 5 žvaigždžių.

Lengviausi laipiojimo diržai

Mes susiduriame su daugiafunkciais diržais, kurie leis mums praktikuoti bet kokio tipo laipiojimą. Jis išsiskiria tuo, kad yra labai lengvas, patogus ir atsparus. Jis turi greitą sagtį, kuri palengvina tikslų, greitą ir lengvą reguliavimą. Putplasčio diržas yra labai patogus, o kojų kilpos yra reguliuojamos.

Jis turi 4 pavarų kilpas ir reguliuojamas galines elastines rankenas. Jis pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir jo įvertinimas yra 4,7 iš 5 žvaigždžių.

Geriausios aukščiausios klasės laipiojimo pakinktai


Juodojo deimanto chaosas


Tai yra vienas iš geriausių laipiojimo diržų, kurį galime rasti rinkoje, aukščiausios klasės! Jis išsiskiria savo kokybe, našumu, dizainu, patogumu ir, žinoma, saugumu.

Jame yra 4 pavaros, kurios palengvina jo išdėstymą, taip pat 12 kilonewtono žiedas, leidžiantis nešiotis gana sunkius daiktus. Tai tinka laipiojimui ar vertikaliam darbui, bet ne ekstremaliam alpinizmui ar jojimui ledu.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie laipiojimo diržus

Norėdami geriau suprasti laipiojimo diržų ypatybes ir rūšis, mes atsakysime į keletą klausimų, kurie padės mums apsispręsti dėl įvairių rinkos siūlomų modelių. Mes taip pat žinosime, kaip padėti diržus ar kokią priežiūrą reikia, kad jų priežiūra būtų teisinga ir nepakenktų mūsų saugumui.

Svarbu, kad diržus pirktumėte atsižvelgdami į savo lytį, nes jų detalės skiriasi. (Šaltinis: Aleksejus Poprotskis: 40985751 / 123rf.com)

Kas yra laipiojimo diržas?

Diržai yra saugos elementas, naudojamas lipant, bet ir kitose srityse, pavyzdžiui, urvuose, alpinizme, plaustais(upės nusileidimas), jėgos aitvarų sportas(aitvaras yra traukos priemonė sportininkui ant vandenyje esančios lentos) arba gelbėti – daugiausia avarinės tarnybos.

Kokios yra laipiojimo diržų rūšys?

Yra keletas diržų tipų, priklausomai nuo modalumo, kurį ketiname praktikuoti. Kai kurie netgi gali būti naudojami daugiau nei vienam stiliui, pavyzdžiui, vadinamieji „universalūs pakinktai“, kurie taupo mūsų vietą ir yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų. Bet mes sutelksime dėmesį į šią lentelę apie kiekvieno konkretaus būdo pakinktus. Jie yra tokie:
Kriterijai Sportas (uola ar laipiojimo siena) Klasikinis ir tradicinis Didelės sienos Ledas arba mišrus (uola ir ledas) Alpinizmas (aukštas kalnas)
Privalumas Jie greitai ir lengvai pritvirtinami ir nuimami. Kad būtų lengviau transportuoti, jie užima mažai vietos. Jie turėtų pirmenybę teikti patogumui, kai kabo ilgas valandas. Sukurtas atlaikyti ekstremalias sąlygas. Jie sveria nedaug ir užima minimaliai vietos.
Komfortas Jie yra lengvi ir palengvina judėjimo laisvę. Jis išsiskiria lengvumu ir patogumu. Geras paminkštinimas ties juosmeniu ir reguliuojamos bei sulankstomos kojos. Juose yra specialūs ledo varžtų laikikliai. Diržas paprastai yra siauras ir lankstus.
Charakteristikos Jie turi sagtis tik ant diržo, o kojos dažniausiai yra elastingos. Galinis žiedas yra sustiprintas ir turi gerą paminkštinimą juosmens srityje. Jie paprastai turi dvigubą inkaro dirželį, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Kojos yra reguliuojamos, o juosmens paminkštinimas yra atsparus vandeniui. Kojų kilpos yra reguliuojamos ir sulankstomos, kad būtų galima keisti drabužius.
Medžiagos laikiklis Jie turi mažai pavarų dėžių. Jie turi 4 ar daugiau pavarų kilpų. Atsparus pavarų laikiklis, vienas sustiprintas gale. Turite turėti reikiamus įrankių laikiklius. Neturėtumėte turėti per daug krepšių krepšiams.

Kokios yra pagrindinės laipiojimo diržų dalys?

Laipiojimo diržai yra sudaryti iš skirtingų dalių, kurios visos yra labai svarbios alpinisto saugumui ir patogumui. Turite žinoti, kad jų veikimas yra teisingas, ir laikytis instrukcijų, kad jie būtų geros būklės. Tai yra pagrindinės dalys:

 • Juosmens diržas: Tai yra pagrindinė diržų dalis, palaikanti didžiąją dalį svorio ir iš kurios kyla kiti periferiniai įrenginiai. Tai turėtų suteikti pusiausvyrą tarp komforto ir lengvumo.
 • Sagtys: Jo funkcionalumas priklauso nuo laipiojimo stiliaus. Dabartiniai turi savaiminio užrakinimo sistemą.
 • Kojų šildytuvai: Jie dažniausiai būna paminkštinti ir gali būti sureguliuoti elastine arba sagties sistema, kuri palengvina drabužių keitimą.
 • Ventralinis žiedas: Tai žiedas, einantis per du švartavimosi taškus, todėl tai yra stipriausia rinkinio sritis.
 • Medžiagos laikiklis: Jie naudojami kabinimo įrangai ar aksesuarams nešti lipant. Jų skaičius priklauso nuo praktikuojamo stiliaus ar alpinisto poreikių.
 • Inkaravimo arba švartavimosi taškai: Jie yra du žiedai, kurie jungiasi prie ventralinio žiedo. Virvė perduodama per juos ir svoris paskirstomas teisingai.

Kuo skiriasi laipiojimo diržai vyrams ar moterims?

Nors kai kuriuos modelius galima sukurti bet kuriai iš dviejų lyčių, patariama įsigyti produktą, kuris pasižymėtų kiekvienos lyties atstovų reikalaujamomis savybėmis. Moterų svorio centras yra žemesnis ir jos turi subalansuoti diržus, kad jaustųsi patogiau ir įgytų saugumą.

Mes taip pat pastebime, kad moterys paprastai yra plonesnės ir pakabina pakinktus ant klubų taip, kad turėtume įvertinti atstumą tarp diržo ir kojų kilpų. Trumpai tariant, turime ieškoti konkrečių kiekvienos lyties modelių, panašiai kaip ir vaikai.

“Lipant į smegenis yra svarbiausias raumuo”.

Kaip užsidėti laipiojimo diržus?

Užmauti laipiojimo diržus nėra labai sudėtinga užduotis. Tačiau tai turi būti atliekama labai kruopščiai, nes mūsų saugumas ir patogumas priklauso nuo to, ar teisingai tai darysime. Tai, apibendrintai ir paprastai, yra pagrindiniai žingsniai, kurių reikia laikytis, norint užsimauti pakinktus:

 • Įveskite: kojos kojose, įsitikindamos, kad jos nėra sukryžiuotos ir kad pilvo žiedas yra priešais.
 • Vieta: diržas virš klubų, beveik bambos lygyje, kad būtų išvengta slydimo žemyn. Tvirtai suspauskite, palikite ne daugiau kaip du pirštus.
 • Koreguoja: kojos naudojant elastinę dalį tuo atveju, jei jos nėra reguliuojamos. Kuo esate griežtesnis, tuo patogiau jausitės kabindami, nors tai sumažins jūsų judrumą.

Kaip prižiūrėti ir išvalyti laipiojimo diržus?

Pirmas dalykas yra instrukcijų knygoje sužinoti apie visus elementus, kurie sudaro diržų modelį. Prieš kiekvieną naudojimą turime peržiūrėti net menkiausias detales ir įsitikinti, kad kiekvienas kūrinys veikia ir yra geros būklės, nes laikui bėgant kai kurie elementai gali susidėvėti ir pakenkti mūsų fiziniam vientisumui.

Kalbant apie valymą, galime dvi valandas panardinti į vandenį naudodami neutralų muilą ir šepetėlį, jei dėmės atsilaikytų. Tada praplauksime vandeniu ir leiskime jam išdžiūti erdvioje vietoje, tačiau nėra tiesiogiai veikiami saulės. Po šių operacijų turite įsitikinti, kad visi elementai veikia tinkamai.

Priklausomai nuo stiliaus, kurį ketinate praktikuoti, taip turėtumėte pasirinkti savo pakinktus. (Šaltinis: „Dmytro Gilitukha“: 47346689 / 123rf.com)

Kokie yra žinomiausi laipiojimo diržų ženklai?

„Petzl“ kompanija yra vienas iš svarbiausių tarptautinių prekių ženklų. Tai prancūzų įmonė, turinti daugiau nei 50 metų patirtį, skirta gaminti diržus sportinėms praktikoms, tokioms kaip alpinizmas, bet ir darbui. Jis turi platų …