Koks geriausias 2021 m. RE

Šiuolaikinės muzikos istorijoje gausu dainų su rifai nepamirštamas. Paranoidas, autorius Juodasis sabatas, Pasitenkinimas, „Rolling Stones“ arba Kvepia paauglių dvasia, iš „Nirvana“, yra tik keli pavyzdžiai. Visi tie rifai juos įgalino kai kurių išskirtinių muzikantų elektrinės gitaros įgūdžiai.

Elektrinė gitara yra vienas iš populiariausių instrumentų. Tai yra pagrindinis kūrinys daugelyje muzikos stilių, tokių kaip Rokas, popsas, pankas arba bliuzas. Tačiau yra tokių modelių įvairovė, kad pasirinkus konkretų, labai priklausys nuo jūsų asmeninio skonio. Taigi, žinokite, rinkitės protingai ir, kaip pasakytų Neilas Youngas, toliau sūpuokis laisvame pasaulyje.

Svarbiausias

 • Prieš priimdami sprendimą dėl elektrinės gitaros, turėtumėte akimirkai pagalvoti apie muzikinį stilių ar stilius, kuriais norėsite su juo groti. Yra labai universalių modelių. Tačiau kiti modeliai labiau orientuoti į labai specifinius stilius.
 • Pikapai yra elementarus elektrinės gitaros komponentas. Jie yra atsakingi už stygų vibracijos sukelto garso surinkimą. Svarbu praleisti kelias akimirkas ir patikrinti, kokio tipo pikapus įtraukia mus dominantys modeliai.
 • Patogumas, vienas pagrindinių pirkimo kriterijų, taip pat yra labai svarbus aspektas. Tam įtakos turės tokios savybės kaip gitaros svoris ir forma, taip pat kaklo ypatybės.

Geriausios elektrinės gitaros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jimmy Hendrixas buvo toks aistringas, kad padegė savo gitarą gyvai. Kurtas Cobainas jį daužė į stiprintuvą. Mes rekomenduojame, kad turėtumėte daugiau takto, jei norite, kad jūsų instrumentas būtų geriau išsaugotas. Bet tai yra jūsų sprendimas. Mes patenkinti galėdami pasiūlyti jums keletą geriausių 2021 m. Elektrinių gitarų.

Geriausia elektrinė gitara pagal kainos ir kokybės santykį

RockJam Superkit. Šią elektrinę gitarą lydi viskas, ko reikia, kad ji spindėtų. Šiame rinkinyje yra pilno dydžio gitara, 10 vatų stiprintuvas su stiprinimo funkcija ir ausinių išvestis su gitaros jungiamuoju kabeliu. Jis taip pat turi skaitmeninį prisegamą gitaros derintuvą su ekranu.

Be to, jame yra priedų, tokių kaip dirželis, gitaros rinktuvai ir krepšys su užtrauktuku. Apytiksliai jo matmenys: 99,01 x 5,99 x 30,99 cm; ir sveria 3,5 kilogramo. Puikios kokybės produktas su visais būtiniausiais elementais.

Redakcinis vertinimas: Be jokios abejonės, išskirtinis ir pilnas komplektas. Tai yra didelio našumo gitara su blizgančia apdaila ir su stiprintuvu bei įvairiais priedais.

Geriausia elektrinė gitara

„Rocktile Sphere Classic“. Šis kinų kilmės variantas idealiai tinka tiems, kurie nori patekti į elektrinių gitarų pasaulį. Tai atitinka viską, ko tikimasi ir dar daugiau. Jame yra 21 jaudulys, 3 viengubi pikapai, raudonmedžio pirštų lenta, pikapų parinkiklis, tremolo tiltelis, garsumas ir tonas. Jo svoris yra 4 kilogramai ir balta spalva.

Be to, jame yra gitaros kabelis, tremolo svirtis ir „Allen“ raktas. Jis turi gražų dizainą ir gerą apdailą. Be jokios abejonės, ji puikiai tinka kaip pirmoji gitara.

Redakcinis vertinimas: Ši elektrinė gitara išsiskiria gražia išvaizda ir puikia apdaila. Jis yra geros kokybės ir turi labai gerų savybių.

Geriausia elektrinė gitara kairiarankiams

Elektrinė gitara „Donner“. Puikus pasirinkimas ir labai reikalingas tiems, kurie tvarkosi su kaire ranka. Tai viso dydžio gitara. Jame yra juodmedžio pirštų lenta, Kanados klevo kaklas, tvirtas žalvario korpusas, SSH pikapai, vienakryptis tremolo, paėmimo jungiklis, garsumo ir tono valdikliai.

Šiame rinkinyje, be elektrinės gitaros, yra dovana MINI 3W stiprintuvas, didelis krepšys, gitaros diržas, papildomos stygos, „Donner DT-2“ derintuvas, kabeliai ir kirtikliai!

Redakcinis vertinimas: Ši gitara turi puikų natūralų ir ryškų garsą. Jis turi visus reikiamus priedus, kad galėtų pradėti žaisti, idealiai tinka kairiarankiams.

Geriausia elektrinė gitara su mokymosi vadovu

„Volt EG100“ E-gitara Nustatyti. Tai taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie pradeda leistis į šį naują pasaulį. Komplekte be elektrinės gitaros yra stiprintuvas su CD įvestimi, puikus mokymosi vadovas ir priedai, reikalingi viskam, kad veiktų.

Papildomai yra gitaros dėklas, elektroninis derintuvas, stygos, kabeliai, „Allen“ raktai ir kirtikliai. Viskas, ko reikia norint pradėti žaisti ir mėgautis!

Redakcinis vertinimas: Dar vienas geras produktas, nuo kurio galima pradėti, su viskuo, kas būtina. Gera garso kokybė ir vadovas norint pradėti.

Geriausia ST stiliaus elektrinė gitara

Rocktile banger. Ši elektrinė gitara yra ST stiliaus. Jis turi trijų spalvų apdailą saulės sprogimas, 3 vienos ritės paėmėjai, 5 krypčių parinkiklis ir garsumo bei tono valdikliai. Be to, tremolo, 10 W RMS / 25 W piko gitaros stiprintuvas, su ausinių išvestimi ir iškraipymu.

Jis taip pat yra su praktišku užvalkalu su kuprinės dirželiais. Jame taip pat yra keletas priedų, tokių kaip atsarginės stygos, tremolo svirtis, dirželis ir trosai.

Redakcinis vertinimas: Šioje pakuotėje yra viskas, ko reikia gitaristui. Labai gero dizaino elektrinė gitara ir puikus ją papildantis stiprintuvas. Be to, reikalingiausi priedai.

Geriausia metalinė elektrinė gitara

Ibanez GRX40-MLB. Tai metalinė šviesiai mėlyna elektrinė gitara, kurios medžiaga yra tuopa ant kūno ir klevas ant kaklo. Jame yra „Jatoba“ pirštų lenta ir T-106 tremolo tiltas. Jis taip pat turi tris tabletes Begalybė R. ir 5 krypčių jungiklis.

Redakcinis vertinimas: Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško tik gitaros, kuri atitinka visus būtiniausius dalykus ir yra labai geros kokybės. Jame nėra papildomų priedų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrines gitaras

Elektrinė gitara yra labai universalus instrumentas. Priklausomai nuo to, iš kokių medžiagų pagamintas kūnas ar kaklas, nuo jo paėmimo ar grandinės, jis gali skleisti labai skirtingus garsus. Kai sujungsite jį su stiprintuvu ar „stompbox“, galimybės išaugs. Tačiau pirmiausia turime žinoti tam tikrus aspektus.

grojantis koncerte

Elektrinė gitara yra vienas iš populiariausių instrumentų. (Šaltinis: Dolgachovas: 49308357 / 123rf.com)

Kokios yra elektrinės gitaros rūšys?

Nuo pirmųjų elektrinių gitarų pasirodymo dar XX a. Pirmojoje pusėje šis instrumentas labai tobulėjo. Laikui bėgant pasirodė daugybė gitarų modelių ir tipų, todėl juos visus aprėpti yra labai sunku. Tačiau čia mes parodysime keletą populiariausių šiandieninės elektrinės gitaros rūšių.

 • „Stratocaster“: dar žinomas kaip Strat. Nors daugelis prekės ženklų imituoja šį modelį, originalią „Stratocaster“ gitarą sukūrė „Fender“ namai.
 • Les Paulas: Tai kieto kūno gitaros rūšis, sukurta 1952 m. Ir pagaminta Gibsono. Kaip ir „Strato“, daugelis kitų prekės ženklų imituoja šį modelį.
 • Telecaster: Ši gitara yra „Squire“ gitaros evoliucija, kurią sukūrė Leo Fenderis. Daugelis kompanijų imituoja šį modelį, tačiau originalas yra iš „Fender“ prekės ženklo.
 • „Super Strat“: Nors šio modelio korpusas turi tam tikrų panašumų su „Stratocaster“, ši gitara yra orientuota į labiau iškreiptus stilius, tokius kaip sunkusis metalas ar „hard rock“. Kai kurie garsūs šio tipo gitarų gamintojai yra Jacksonas ir Ibanezas.
 • SG: Ši gitara pasirodė septintajame dešimtmetyje kaip lieknesnė, lengvesnė „Les Paul“ sesuo. SG prasmė yra tvirta gitara, tai yra tvirta gitara, ir ją sukūrė Gibsonas.
 • Skraidymas V: Tai klasikinė gitara su V ar strėlės formos korpusu. Nors pirmąjį modelį išleido Gibsonas, daugelis prekės ženklų gamino tokio tipo gitarą, dažnai pavadindami variantus ir kitus pavadinimus.
 • Pusiau tuščiaviduris korpusas: iki šiol cituojami modeliai yra kieto kūno gitaros. Tačiau yra ir pusiau tuščiavidurio korpuso gitarų, dar vadinamų pusiau akustinėmis. „Gretsch“ ar „Epiphone“ yra tik keletas iš daugelio prekės ženklų, gaminančių tokio tipo instrumentus.
 • Tuščiaviduris korpusas: Skirtingai nuo ankstesnio tipo, šios gitaros turi visiškai tuščiavidurį korpusą ir paprastai didesnį korpusą. Yra daugybė prekių ženklų, gaminančių tokio tipo gitarą.

Kokios yra elektrinės gitaros dalys?

Kaip jau minėjome anksčiau, yra daugybė elektrinių gitarų tipų ir modelių. Todėl kai kurios jo dalys gali skirtis. Tačiau yra keletas elementų, kurie būdingi daugumai šiandien siūlomų elektrinių gitarų. Štai keletas jų:

Stiebas

Jį sudaro vienas ar keli medienos gabalai. Dešiniarankiams ten dedami kairiosios rankos pirštai, o kairiarankiams – dešinieji, norint spausti stygas. Jį sudaro šie komponentai:

 • Pegbox: Tai dalis, kurioje yra kaiščiai.
 • Kaiščiai: jie naudojami stygoms laikyti ir sugriežtinti arba atlaisvinti derinimui.
 • Antakis: Jis yra galvos atramos ir likusio kaklo sandūroje. Virvės remiasi į jį.
 • Frets: Tai yra maži strypai, išdėstyti skersai ant stiebo ir lygiagrečiai vienas kitam. Priklausomai nuo to, ant kokių vargų uždedame pirštus, skambės viena ar kita natos.
 • Siela: Tai metalinis strypas, esantis stiebo viduje ir palei. Jo funkcija yra išlaikyti jį tiesiai, atsveriant stygų įtampą.
 • Diapasonas: Tai medžio gabalas palei kaklą, kur išsidėstę raumenys ir kur žaisdami ilsisi pirštai.

kūnas

Dažniausiai tai, kad jis pagamintas iš medžio ir apibrėžia gitaros formą. Viduje yra grandinės, reikalingos garsui surinkti. Jis gali būti tvirtas, tuščiaviduris arba pusiau tuščiaviduris, o jame yra šie komponentai:

 • Tabletės: Jie yra atsakingi už garso surinkimą, kurį sukelia stygų vibracija grojant.
 • Grandinės: Jie yra atsakingi už stygų sukurto garso, kurį užfiksavo pikapai, perdavimą stiprintuvui.
 • Valdikliai: jie dar vadinami potenciometrais. Jie yra atsakingi už garso ir tono reguliavimą. Potenciometrų skaičius kiekviename modelyje gali skirtis.
 • Tiltas: Tai galas, esantis priešais galvą, kur suimamos stygos. Įprasta yra tai, kad jie lieka pritvirtinti prie tilto, nors kai kurie modeliai leidžia juos derinti šioje gitaros dalyje. Yra dviejų tipų tiltai, fiksuoti ir mobilūs. Mobiliuosiuose telefonuose jie gali būti pusiau plaukiojantys arba plaukiojantys. Šio tipo tiltai leidžia keisti stygų įtempimą, sukuriant efektą, vadinamą …