Kompostorių reitingas – ką

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar šiandien Lenkijoje yra mados geriems komposteriams? Galbūt lenkų sąmoningumas išaugo tiek, kiek reikia rūpintis ekologija ir supančiu pasauliu, todėl ieškome sprendimų, kurie leistų efektyviai atskirti atliekas. O gal dėl didelių atliekų šalinimo sąskaitų išaugo namų kompostorių paklausa.

Nesvarbu, kokie jūsų ketinimai, geriausio pasirinkimo pasirinkimas yra geras komposteris.

Susipažinkite su komposterio reitingu ir nusipirkite gerą ir pigų organinių atliekų konteinerį

Kompostorių sąrašas – geriausių komposterių TOP 10

Geriausių kompostorių aprašymas

1. „ProsperPlast Composter CompoGreen 220l“ (IKST220CS411)

  „ProsperPlast Composter CompoGreen 220l“ (IKST220CS411)

73 –

Geras komposteris nebūtinai turi būti didelis. Pasiūlymas mažesnėms šeimoms ir vienišiems žmonėms gali būti „ProsperPlast CompoGreen 220l Composter“ (IKST220CS411). Modelis idealiai tinka sklypui arba kaip atostogų namo priedą. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atsparus oro sąlygoms, tokioms kaip intensyvi saulė, liūtys, šalnos. Specialus dizainas su skylėmis šoninėse sienose leidžia medžiagai greitai išplisti. Organinės atliekos optimaliai suyra dėl tinkamos oro cirkuliacijos. Po kelių mėnesių ūkininkas gauna puikias sodo ir daržo trąšas. Talpykloje yra lengvas, lengvai naudojamas dangtelis (užsegamas užtrauktuku ir du atvartai apačioje), kuris apsaugo komposterį nuo žiurkių, pelių ir kitų nekviestų svečių. Dėl mažo dydžio komposterį galima patogiai paslėpti siužeto kampe, geriausia tamsesnėje vietoje. Konteinerio matmenys yra 610 mm x 610 mm, o aukštis – 753 mm. Bendra šio praktiško ir nebrangaus komposterio talpa yra 220 litrų.

2. „Prosperplast Composter Biocompo 900L Green“ (Ppikbi900Zi)

  „Prosperplast Composter Biocompo 900L Green“ (Ppikbi900Zi)

269 –

Ar jums įdomu, kokį kompostą pasirinkti? Kompostavimo sąrašas buvo sukurtas siekiant padėti neapsisprendusiems žmonėms. Tai geriausių ir pigiausių kompostorių sąrašas, įskaitant „Prosperplast Biocompo 900L Green Composter“ (Ppikbi900Zi). Konteineris yra daug didesnis nei aptariamas modelis, kainuoja palyginti nedaug ir idealiai tinka vidutinio dydžio sodams. Kompostorius susideda iš keturių dalių, kurias turite surinkti patys. Tačiau šonines sienas labai lengva sujungti spaustukais. Paruoštą kompostą galima lengvai surinkti naudojant skylutes indo apačioje arba pašalinant atskirus komponentus. Konteineris yra stabilus ir patvarus, nepaisant oro sąlygų. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės lankstaus plastiko. Jo bendra talpa yra 900 litrų. Tačiau matmenys yra 1146 mm x 1146 mm, o aukštis – 1165 mm. Kiekviena pusė yra 3 mm storio.

3. „Prosperplast COMPOGREEN 800l“ komposterio juodas IKSM800C segmentas (PP-19542)

  „Prosperplast Composter COMPOGREEN 800l“ juodas IKSM800C segmentas (PP-19542)

199 –

Geras komposteris turėtų būti pakankamai erdvus ir tuo pat metu lengvai naudojamas, todėl „Prosperplast Composter COMPOGREEN 800l“ juodas „IKSM800C“ segmentas (PP-19542) nusipelno dėmesio. Tai konteineris, susidedantis iš segmentuotų modulių, kuriuos galima laisvai derinti tarpusavyje. Rinkinį sudaro du moduliai, kurių kiekvienos talpa yra 400 litrų, o tai iš viso suteikia 800 litrų talpos. Vėdinimo angos sienose užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją, o tai reiškia, kad greičiau gaunamos natūralios trąšos. Tačiau moduliai yra uždaryti, kad naminiai gyvūnai negalėtų patekti į vidų. Paruoštą naudoti kompostą galima patogiai išimti iš konteinerio, naudojant patikrinimo angą, uždarytą slankiuoju liuku. Tara pagaminta iš patvaraus plastiko, pasižyminčio lengvumu ir stabilumu. Pažymėtina yra speciali rankena, blokuojanti viršutinį atvartą – sprendimas, kurį vertina net ir reikliausi vartotojai. Galbūt peržiūrimas modelis yra geriausias mūsų reitingo komposteris.

4. „Keter Eco Composter“

  „Keter Eco Composter“

99 –

Jums įdomu, ar pigus komposteris yra geras pirkimas. Reikėtų pažymėti, kad kokybė ne visada žengia koja kojon, nes geras komposteris, atsparus oro sąlygoms, gali kainuoti tikrai nedaug. Dėmesio nusipelno „Keter Eco Composter“ – konteineris, skirtas 320 litrų organinių atliekų. Puikus sprendimas mažiems namų ūkiams su nedideliais kiemais. Rekomenduojamas konteineris buvo pagamintas iš saugių, perdirbamų medžiagų. Be to, jis yra 100% ekologiškas. Gerai apgalvoto ir patikrinto dizaino dėka jis paspartina natūralų augalų dalių pavertimo kompostu procesą – nereikia ilgai laukti tikrų trąšų. Visų pirma, kompostui būdingas gerai apgalvotas dizainas ir praktiniai patobulinimai, kurie pagerina natūralių komposto procesų greitį. Talpykloje yra orlaidės, kurios palengvina kvapų pašalinimą ir deguonies tiekimą į krūvos vidų (pakankama cirkuliacija).

5. „Eda Ecological Composter 6L“

  „Eda Ecological Composter 6L“

– 41 –

„Eda Ecological Composter 6L“ yra bene geriausias nešiojamasis komposteris. Konteineris puikiai tinka sklypui ir net mažame kieme esančiame sode, nors juo vis dažniau naudojasi žmonės, gyvenantys mieste ir turintys vasarnamius už miesto. Šis mini komposteris leidžia visą savaitę rinkti organines atliekas ir patogiai jas nugabenti į paskirties vietą. Pagal matmenis jis primena mažą kibirą, tačiau atlieka atliekų pavertimo natūraliomis trąšomis funkciją, kurios vis labiau pageidauja sodininkai. Konteineris turi patogią rankeną, leidžiančią lengvai gabenti atliekas. Jis lengvai telpa į automobilio bagažinę, taip pat ant dviračio bagažinės. Tvirtas dangtis yra puikus privalumas, nes jis neleidžia išsiskirti nemaloniems kvapams – kompostą galima saugiai laikyti namuose, terasoje ar rūsyje. Kaip matote, savo namuose galite turėti gerą komposterį.

6. „Ekobat Ecosmart-420“

  5907799071615 „Ekobat Ecosmart-420“

100 –

Geri kompostoriai, įtraukti į mūsų komposterių reitingą, leidžia greitai ir lengvai gauti geriausias natūralias daržovių, vaisių ir gėlių trąšas. Todėl, jei kyla klausimas, kurie komposteriai veiks geriausiai, susipažinkite su 5907799071615 „Ekobat Ecosmart-420“ – optimalaus 420 litrų talpos kompostoriumi. Tokio talpos komposteris leis sėkmingai tvarkyti biologiškai skaidomas atliekas iš mažos šeimos sodo, sklypo ir namų ūkio. Lengva ir tvirta konstrukcija garantuoja ilgą ir be rūpesčių naudoti kitus sezonus, nepaisant oro sąlygų. Talpykloje yra ventiliacijos angos, užtikrinančios gryno oro tiekimą ir tinkamą cirkuliaciją viduje. Tarpų sistema leidžia įsiskverbti į lietaus vandens komposto dalį į komposto masę. Šių sprendimų dėka komposteris užtikrina optimalias deguonies sąlygas ir drėgmę, kurios yra labai svarbios norint tinkamai atlikti kompostavimo procesą. Užrakinamas dviejų dalių viršutinis dangtis leidžia lengvai sukrauti atliekas, taip pat apsaugo nuo gyvūnų patekimo ir sumažina kvapus. Stumdomi apatiniai dangteliai leidžia patogiai pasirinkti paruoštą kompostą.

7. Keter Deco Composter Brown 340L Brown

  Keter Deco Composter Brown 340L Brown

169 –

Parengtas sąrašas yra geri ir pigūs komposteriai, todėl mūsų reitinge negalėjo trūkti „Keter Deco Composter Brown 340L Brown“. Rekomenduojamas komposteris sėkmingai sukonstruotas ir imituoja medinę dėžę. Tai, kas pasakyta, reiškia, kad komposteris puikiai atrodys bet kur, nereikės jo paslėpti sklypo ar sodo kampuose. Kitas vertinamas komposterio pranašumas yra optimalus pajėgumas, leidžiantis gauti reikiamą kiekį natūralių trąšų mažam daržovių sodui pamaitinti. Kompostorių lengva įdiegti ir naudoti, jis yra patvarus ir atsparus išorinėms sąlygoms. Talpyklos dangtyje yra patvarus ir sandarus uždarymas, apsaugantis nuo nemalonių kvapų ir kritulių išsiskyrimo. Be to, jokie graužikai negali patekti į vidų. Tai yra sprendimas, už kurį verta mokėti bet kokius pinigus, ir vis dėlto peržiūrimas modelis yra geras ir pigus komposteris.

8. „Keter E-Composter 470 LZ Base“

  „Keter E-Composter 470 L“ su pagrindu

157 –

Geras kompostorius turėtų leisti per trumpą laiką gauti natūralių trąšų. Dėmesio nusipelno „Keter E-Composter 470 LZ Basis“ – konteineris vis dažniau laikomas geriausiu rinkoje esančiu komposteriu. Peržiūrėtas modelis yra puikus sprendimas žmonėms, norintiems namų ūkio ir sodo atliekas per kelias savaites paversti augalų trąšomis, taip rūpinantis natūralia aplinka. Didžiausi šio kompostoriaus privalumai yra speciali sienų sujungimo sistema ir stabili konstrukcija. Talpykloje yra orlaidės, užtikrinančios reikiamą oro ir lietaus vandens kiekį, o tai reiškia efektyvesnį komposterio darbą. Padedant Kalifornijos sliekams, šeimininkas turi galimybę per trumpą laiką gauti natūralių trąšų. Verta paminėti, kad konteineris pagamintas tik iš perdirbtų medžiagų, kurias galima perdirbti.

9. „Ekobat Express 800“

  „Ekobat Express 800“

– 309 –

Kompostavimo sąrašas yra kompiliacija, kurios negalėjo ignoruoti „Ekobat Express 800“. Tai idealus sprendimas dideliems sodams, kur žolę tenka dažnai pjauti, o lapai grėbia rudenį. Talpykloje bus sėkmingai sutvarkytos visos biologiškai skaidžios atliekos, o šeimininkui tiekiamos natūralios organinės trąšos. Tvirta konstrukcija yra ilgalaikio ir be rūpesčių naudojimo garantija. Konteinerį patogiai sudaro keli …